wystawy 2018

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2018

Data ostatniej aktualizacji strony: 21.11.2019

Kliknij podświetlającą się nazwę miejscowości, aby wyświetlić wyniki z interesującej Cię wystawy.
Jeśli widzisz błędy, lub posiadasz wyniki, albo dane katalogowe, których nie ma wymienionych na tej stronie, proszę skontaktuj się ze mną.

STYCZEŃ / JANUARY
7Gdyniakrajowa
13Brodnica (o/Toruń)krajowa chartów
13-14Brodnica (o/Toruń)krajowa
20-21LUBIN (o/Legnica)międzynarodowa
28Sosnowiec (o/Będzin)krajowa
LUTY / FEBRUARY
3-4BYDGOSZCZmiędzynarodowa
10-11KATOWICEmiędzynarodowa
25Lesznochampionów
MARZEC / MARCH
2-4ZIELONA GÓRAmiędzynarodowa
10-11Jarosław (O/Przemyśl)krajowa
10-11Włocławekkrajowa
11Jelenia Górakrajowa grupy 1,2,3,9,10
24-25Wałbrzychkrajowa
24-25Piasecznokrajowa
KWIECIEŃ / APRIL
7-8WARSZAWAmiędzynarodowa
21Racibórzkrajowa
21Grudziądzkrajowa
21Grudziądzkrajowa - popołudniowa
22Racibórzkrajowa
22Krosnokrajowa
22Inowrocławkrajowa
28-29OPOLEmiędzynarodowa
MAJ / MAY
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)krajowa
1Manowo (o/Koszalin)krajowa ras myśliwskich
3Jeleśnia (o/Bielsko-Biała)krajowa ras myśliwskich
6Rybnikkrajowa
6Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa
12-13ŁÓDŹmiędzynarodowa
19KORFOWE (o/Warszawa)klubowa chartów
20Twardy Dół (o/Sopot)krajowa ras myśliwskich
20Korfowe(o/Warszawa)krajowa chartów
20Zabrzekrajowa
20Radomkrajowa
26Kamionka (o/Rzeszów)krajowa ras myśliwskich
26Ustka (o/Słupsk)krajowa gr.1,2,3,9,10
26-27KAMIONKA (o/Rzeszów)międzynarodowa
27Ustka (o/Słupsk)krajowa
CZERWIEC / JUNE
2-3LESZNOmiędzynarodowa
3Gostynin (o/Płock)krajowa
9Uzarzewo (o/Poznań)krajowa ras myśliwskich
9Bytomkrajowa
10Bytomkrajowa
10Kaliszkrajowa
16-17KRAKÓWmiędzynarodowa
24Szczytno (o/Olsztyn)krajowa
24Jelenia Górakrajowa
30Wisła (o/Bielsko-Biała)krajowa
30.06-01.07SZCZECINmiędzynarodowa
LIPIEC / JULY
1Wisła (o/Bielsko-Biała)krajowa
7Będzinkrajowa
7Piotrków Trybunalski (o/Łódź)krajowa ras myśliwskich
8Gdyniakrajowa
14-15GORZÓW WIELKOPOLSKImiędzynarodowa
14Nowy Targkrajowa
15Nowy Targkrajowa
21Konopiska (o/Częstochowa)krajowa ras myśliwskich
21-22KONOPISKA (o/Częstochowa)międzynarodowa
28-29ZAKOPANEmiędzynarodowa
29Chojnicekrajowa
SIERPIEŃ / AUGUST
4SOPOTmiędzynarodowa
5SOPOTmiędzynarodowa
11Lutowiska (o/Przemyśl)krajowa ras myśliwskich
12Toruńkrajowa
18Białystokkrajowa ras myśliwskich
19Legnickie Pole (o/Legnica)krajowa ras myśliwskich
18-19BIAŁYSTOKmiędzynarodowa
19Gorlice (o/Nowy Sącz)krajowa
25Płockkrajowa
26Dobra (o/Nowy Sącz)krajowa ras myśliwskich
26Radomkrajowa
WRZESIEŃ / SEPTEMBER
1Słupskkrajowa gr. 1,2,3,9,10
1Chorzówkrajowa
2Słupskkrajowa
2Włocławekkrajowa
8-9KOSZALINmiędzynarodowa
9Warszawakrajowa
9Przemyślkrajowa
15Łódźkrajowa ras myśliwskich
23Zabrzekrajowa
29-30WROCŁAWmiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK / OCTOBER
6Rybnikkrajowa ras myśliwskich
7Jelenia Górakrajowa
7Bydgoszczkrajowa ras myśliwskich
7Rybnikkrajowa
9Nadarzyn (o/Warszawa)krajowa
11-14WARSZAWAEUROPEJSKA
26-27Piasecznokrajowa
LISTOPAD / NOVEMBER
10KIELCEmiędzynarodowa
17POZNAŃmiędzynarodowa
18POZNAŃmiędzynarodowa
GRUDZIEŃ / DECEMBER
1-2Wałbrzychkrajowa
8-9Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa
15-16LUBLINmiędzynarodoowa

do góry



Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)
RAYO Brodwinek - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Must Be Shadow ANTWERP - PM - V1/1, Zw.Mł.
APPO Go-Bye (imp.CZE) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
Airy Elf's FUN (imp.LVA) - PO - V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
NUMBER ONE Brodwinek - PO - VG2/2
BELLA Dzamilafalak - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
SAVANNAH Brodwinek - SSZ - WO1/1
Fierce Fireball FAIRY FEET (imp.HUN) - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
Must Be Shadow ANOKA - SM - V2/4
Tylko Ty RUFF - SM - V3/4
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SM - V4/4
ASTRID Dzamilafalak - SP - V1/2, CWC, NDS, BOS
VIVA Nice And Noble - SP - ... 2/2
BRODWINKA Majesticanis - SO - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Grzegorz Weron (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
GARY MOORE Lazarus - PSZ - WO1/1
EDWARD ROCHESTER Idealist - PSZ - nieobecny
Must Be Shadow ANTWERP - PM - VG1/1
Nine Lives YARIK (RUS) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOB
NUMBER ONE Brodwinek - PO - nieobecny
Azarin GISELLE - SMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - SMSZ - WO2/2
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SSZ - WO1/2, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
ZAINA Magnus Borzoj - SSZ - WO2/2
ANA SAGAR Perphenazinum - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
Meradith ONE AND ONLY - SM - V2/4
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SM - VG3/4
Tylko Ty RUFF - SM - VG4/4
DZAFARA z Grodziskiej Niziny - SP - VG1/1
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - SO - V1/2, CWC, NDS, BOS
Abaelardo AMBICJA - SO - VG2/2
TROYKA Magnus Borzoj - SCH - V1/2, CWC
Nirse CARINA DUMKA - SCH - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Boris Spoljaric (HRV)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
GARY MOORE Lazarus - PSZ - WO1/1
EDWARD ROCHESTER Idealist - PSZ - nieobecny
Must Be Shadow ANTWERP - PM - V1/1, Zw.Mł.
Nine Lives YARIK (RUS) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
Dew CAVALLI-SHELLMA - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SSZ - WO1/3, BOB Puppy, BIS Puppy
I'M SO CUTE Onychinus - SSZ - WO2/3
ZAINA Magnus Borzoj - SSZ - WO3/3
Meradith NUMBER ONE - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior
ANA SAGAR Perphenazinum - SM - V2/4
Tylko Ty RUFF - SM - V3/4
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SM - V4/4
DZAFARA z Grodziskiej Niziny - SP - V1/1, CWC
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - SO - V1/2, CWC
Nirse CARINA DUMKA - SO - V2/2
TROYKA Magnus Borzoj - SCH - V1/1, CWC, NDS

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Salamon (POL)
GARY MOORE Lazarus - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PM - V1/2, Zw.Mł., BOS
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - PM - V2/2
Calahorra HAUTE COUTURE (DEU) - PO - V1/2, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - PO - V2/2
HANDSOME SAM von Anluna's (DEU) - PCH - V1/1, CWC, CACIB, NDP
ROSSA Dom Ważki - SSZ - WO1/1
LIVE ON Liwang - SM - V1/6, Zw.Mł., BOB Junior, BOB (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SM - V2/6
Meradith NIFTY GIRL - SM - V3/6
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SM - V4/6
DREAM OF DARK Czech Spring (CZE) - SM - V/6
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SM - V/6
Fierce Fireball FAIRY FEET (imp.HUN) - SM - nieobecna
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - SO - V1/4, CWC, CACIB, NDS
Tylko Ty SREBRNA - SO - V2/4, Res.CACIB
Abaelardo ATRAKCJA - SO - V3/4
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - SO - V4/4
BONNIE BEE Czech Spring (CZE) - SU - V1/1, CWC, 2 BIS Użytkowych
Whiteheads O'MY - SCH - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)
I'M KING Onychinus - PSZ - WO1/2
ELVIS PRESLEY Lazarus - PSZ - WO2/2
HAZARD Pagawa - PW - V1/1, BOB Veteran, BOS
ESSI DAVEN Idealist - SSZ - WO1/5, BOB Puppy
Azarin GISELLE - SSZ - WO2/5
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SSZ - WO3/5
ELLA FITZGERALD Lazarus - SSZ - WO4/5
Akuaba DAMARA - SSZ - WO/5
Meradith NUMBER ONE - SM - V1/6, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG, nowy Młodzieżowy Champion Polski
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SM - V2/6
R'ISIS Brodwinek - SM - V3/6
Akuaba SOSO - SM - V4/6
Tylko Ty ROOK - SM - V/6
CYGANECZKA Pagawa - SM - VG/6
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - SP - V1/2, CWC
AEGWYNN Go-Bye (imp.CZE) - SP - V2/2
LEILANI Liwang - SO - V1/4, CWC, NDS (nowy Champion Polski)
C'HARISMA z Tripu (CZE) - SO - V2/4
TOMORROW Magnus Borzoj - SO - V3/4
BRITA Hard Way - SO - VG4/4

do góry



Sędzia / Judge: Carmen S. Navarro Guisado (ESP)
Must Be Shadow CRYSTAL - PMSZ - OB1/1
GARY MOORE Lazarus - PSZ - WO1/4, BOB Puppy
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PSZ - ...2/4
Dew TRUSSARDI-HIT - PSZ - ...3/4
Abaelardo BE BRAVE SHIRO - PSZ - ...4/4
EDWARD ROCHESTER Idealist - PSZ - nieobecny
Must Be Shadow ANTWERP - PM - VG1/1
AURVANDILL Cranberry Fields - PP - V1/4, CWC, CACIB, NDP, BOS
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - V2/4
HUGH LEURE Credo - PP - V3/4
Dogarium COOKIE - PP - V4/4
Dew HAPPY-MORNING - PO - V1/1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
RODNEY Vlapan (imp.CZE) - PO - VG2/2
Dew CAVALLI-SHELLMA - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
Azarin GISELLE - SSZ - WO1/3
ZAINA Magnus Borzoj - SSZ - WO2/3
BELLA Dzamilafalak - SSZ - WO3/3
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V2/5
Meradith NIFTY GIRL - SM - V3/5
Must Be Shadow ANOKA - SM - V4/5
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SM - V/5
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - SP - V1/6, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG
ASTRID Dzamilafalak - SP - V2/6
Dogarium COMEE - SP - V3/6
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - ...4/6
Fierce Fireball FAIRY FEET (imp.HUN) - SP - VG/6
VIVA Nice And Noble - SP - .../6
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - SO - V1/7, CWC (nowy Champion Polski)
CANDY GIRL Loop Line - SO - V2/7
Tylko Ty COMICA - SO - V3/7
Abaelardo AMBICJA - SO - V4/7
BIJOU Brodwinek - SO - V/7
ROCK AND ROLL GIRL Aviaticus - SO - VG/7
RANI Agita - SO - .../7
Dogarium BEREHYNIA - SO - nieobecna
Azarin CAYO COCO - SCH - V1/3, CWC, res.CACIB
SAVE MY LIFE HAPINESS de Casa Braty (ROU) - SCH - V2/3
Vasuru Taffis ARABESKA (RUS) - SCH - V3/3

do góry



Sędzia / Judge: Lotte Jorgensen (DNK)
Intron Poland FRONT PAGE - PMSZ - WO1/3, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
Intron Poland FACEBOOK - PMSZ - WO2/3
Katakami KOKORO - PMSZ - OB3/3
I'M KING Onychinus - PSZ - WO1/2
ELVIS PRESLEY Lazarus - PSZ - WO2/2
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - PM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, CQ 2019
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PM - V2/3
Tylko Ty HAYDEN - PM - V3/3
LUPINO Liwang - PP - V1/1, CWC
Quaesar ARAGON (CZE) - PCH - V1/3, CWC, CACIB, CQ 2019, NDP, BOS
NARCYZ Lazarus - PCH - V2/3, res.CACIB
ESTRAGON Supra Cetera - PCH - V3/3
KATLEEN KELEIGH Synergy - SMSZ - WO1/4
Dew CAVALLI-SHELLMA - SMSZ - WO2/4
Must Be Shadow CAMARA - SMSZ - WO3/4
Katakami KIREI - SMSZ - WO4/4
Intron Poland FAIRY TREASURE - SMSZ - nieobecna
I'M SO CUTE Onychinus - SSZ - WO1/7, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Akuaba DAMARA - SSZ - WO2/7
Azarin GISELLE - SSZ - WO3/7
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SSZ - WO4/7
ESSI DAVEN Idealist - SSZ - WO/7
ELLA FITZGERALD Lazarus - SSZ - WO/7
DALENA Gallaunt - SSZ - OB/7
Tylko Ty ROOK - SM - V1/7, Zw.Mł., CQ 2019
ANA SAGAR Perphenazinum - SM - V2/7
Tylko Ty RUFF - SM - V3/7
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - SM - V4/7
R'ISIS Brodwinek - SM - V/7
Akuaba SOSO - SM - VG/7
CYGANECZKA Pagawa - SM - VG/7
London's Fog GLORIOUS GINGER (SVK) - SM - nieobecna
DELPHINA DULCINEA Idealist - Sp - V1/4, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
Akuaba TUMU - SP - V2/4
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - SP - V3/4
AEGWYNN Go-Bye (imp.CZE) - SP - VG4/4
Whiteheads O'LALA - SO - V1/3, CWC, CACIB, CQ 2019, NDS, BOB, 3 BOG
TARIA Lantan - SO - V2/3
BRITA Hard Way - SO - VG3/3
TOLA Lazarus - SU - V1/1
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V1/2, CWC
Laving Briz DIODORA (imp.BLR) - SCH - V2/2
London's Fog FABULOUS CAMEO (SVK) - SCH - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Viktor Lobakin (AZE)
Whiteheads PUMBA - PCH - V1/3, CWC, NDP, BOS
HANDSOME SAM von Anluna's (DEU) - PCH - V2/3
Dew HIS MAJESTY LEO - PCH - ...3/3
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - V1/1, CWC, NDS, BOB

do góry



Sędzia / Judge: Rainer Jacobs (DEU)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PMSZ - WO1/3
Katakami KOKORO - PMSZ - WO2/3
Dew CAVALLI-SWING - PMSZ - WO3/3
ONLY YOU Aga-Rena - PSZ - WO1/1
GARY MOORE Lazarus - PM - V1/4, Zw.Mł.
Abaelardo BE QUICK LEON - PM - V2/4
GEORGE BENSON Lazarus - PM - V3/4
Abaelardo BE BRAVE SHIRO - PM - VG4/4
AURVANDILL Cranberry Fields - PP - V1/2, CWC
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - PP - V2/2
Whiteheads PETER PAN - PO - V1/4, CWC
HIDALGO DAFF Lasky Dar (CZE) - PO - V2/4
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - PO - V3/4
NEXT WINNER Brodwinek - PO - VG4/4
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOB, 2 BOG
HANDSOME SAM von Anluna's (DEU) - PCH - V2/3, res.CACIB
NARCYZ Lazarus - PCH - V3/3
Katakami KIREI - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - SMSZ - nieobecna
Akuaba DAMARA - SSZ - WO1/3, BOB Puppy
KATLEEN KELEIGH Synergy - SSZ - WO2/3
OBSESSIVE LOVE Aga-Rena - SSZ - WO3/3
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V1/7, Zw.Mł., BOB Junior
I'M SO CUTE Onychinus - SM - V2/7
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - SM - V3/7
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - V4/7
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SM - V/7
DREAM OF DARK Czech Spring (CZE) - SM - V/7
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - VG/7
Must Be Shadow ANOKA - SM - nieobecna
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SP - V1/4, CWC, res.CACIB
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - SP - V2/4
ASTRID Dzamilafalak - SP - VG3/4
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - VG4/4
DELPHINA DULCINEA Idealist - SO - V1/7, CWC
Meradith NOBLY BORN - SO - V2/7
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - SO - V3/7
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - SO - V4/7
Abealardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - SO - V/7
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - SO - V/7
Abaelardo ATRAKCJA - SO - VG/7
HONESTY LIE Lasky Dar (CZE) - SCH - V1/2, CWC, CACIB, NDS, BOS
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V2/2
Azarin CAYO COCO - SCH - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Jarosław Grunt (POL)
Akuaba DAN - PSZ - WO1/1
Barnesmore BOHEMIAN KNIGHT (imp.IRL) - PM - V1/1, Zw.Mł.
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN (imp.ITA) - PP - V1/1, CWC, NDP
YOU TUBE of Gentle Mind (imp.DEU) - PO - V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
WHERE STREETS HAVE NO NAME Slim-Extreme - PCH - ...1/1
Azarin GISELLE - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
Meradith ONE AND ONLY - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
LAYLA Liwang - SM - V2/3
WENDY Agita - SM - ...3/3
HELENA BONHAM CARTER Credo - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
BABYFACE Slim-Extreme - SCH - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Elżbieta Augustyniak (POL)
Dew TRUSSARDI-HIT - PSZ - WO1/1, BOB Puppy, BIS Puppy
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
Whiteheads PUMBA - PP - V1/4, CWC, NDP
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - PP - .../4
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - .../4
Dogarium COOKIE - PP - .../4
Devaj 1976 PAPRIKA (imp.HUN) - PU - VG1/1
Azarin ELANDIEL - PCH - V1/1, CWC
Tylko Ty ROOK - SM - V1/5, Zw.Mł.
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SM - V2/5
Tylko Ty FRETTA - SM - V3/5
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V4/5
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V/5
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - SP - V1/2, CWC, NDS, BOS
HILARY SWANK Credo - SP - V2/2
Tylko Ty ECCO DOLCE - SO - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Tomas Kucera (CZE)
GEORGE BENSON Lazarus - PM - V1/1
Skraddaregardens QANTAREL USAIN B (imp.SWE) - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
Akuaba DAMARA - SSZ - WO1/2, BOB Puppy
Intron Poland FAIRY TREASURE - SSZ - WO2/2
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
Meradith ONE AND ONLY - SM - V2/3
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - VG3/3
DREAM OF DARK Czech Spring (CZE) - SP - V1/1, CWC, NDS, BOS
Velvet Revolution's CAFE LATTE (imp.NOR) - SO - VG1/1
BONNIE BEE Czech Spring (CZE) - SU - VG1/1

do góry



Sędzia / Judge: Grzegorz Weron (POL)
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PSZ - nieobecny
AXELL od Masilka (imp.CZE) - PM - V1/2, Zw.Mł.
I'M KING Onychinus - PM - V2/2
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOB
DALENA Gallaunt - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS, 2 BIS Junior
DREAM OF DARK Czech Spring (CZE) - SP - V1/2, CWC, NDS
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SP - V2/2
Velvet Revolution's CAFE LATTE (imp.NOR) - SO - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Henrik Härling (SWE)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
Katakami KOKORO - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
Dew TRUSSARDI-HIT - PSZ - WO1/4
Dew CAVALLI-SWING - PSZ - WO2/4
EDWARD ROCHESTER Idealist - PSZ - WO3/4
INFINITO DURA ACE (imp.ITA) - PSZ - WO4/4
Must Be Shadow AMSTERDAM - PM - V1/3, Zw.Mł.
Whiteheads RINGO STARR - PM - V2/3
Meradith PRIDE AND JOY - PM - VG3/3
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PP - V1/3, CWC
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - V2/3
Dogarium COOKIE - PP - VG3/3
Azarin ELYAN - PO - V1/2
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija (LTU) - PO - V2/2
ATARI Brodwinek - PU - V1/1, CWC
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V1/5, CWC, NDP, BOB, 2 BOG
KOTTON SATEEN Dominija (LTU) - PCH - V2/5
Leifturs MORI (imp.ISL) - PCH - V3/5
UNISONO Paranoia - PCH - V4/5
Vasuru Taffis VERMONT SKY (LTU) - PCH - V/5
Cobyco CHOICE LOOKS (imp.GBR) - PW - V1/1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran
Katakami KIBO - SMSZ - WO1/2
Katakami KIREI - SMSZ - WO2/2
AMIRA Frost Bonaqua - SSZ - WO1/8, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
AMORA Frost Bonaqua - SSZ - WO2/8
Dew TRUSSARDI-GAJA - SSZ - WO3/8
ESSI DAVEN Idealist - SSZ - WO4/8
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - WO/8
Must Be Shadow CAMARA - SSZ - WO/8
KATLEEN KELEIGH Synergy - SSZ - WO/8
INTREPIDA TIAGRA (imp.ITA) - SSZ - MO/8
OBSESSIVE LOVE Aga-Rena - SSZ - nieobecna
Tylko Ty FRETTA - SM - V1/10, Zw.Mł., BOB Junior
ANA SAGAR Perphenazinum - SM - V2/10
Meradith ONE AND ONLY - SM - V3/10
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V4/10
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V/10
Akuaba DAMARA - SM - V/10
RAMONESCA Brodwinek - SM - V/10
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V/10
Dew NON-STOP SALSA - SM - VG/10
On The Run AYVA - SM - VG/10
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SM - nieobecna
DELPHINA DULCINEA Idealist - SP - V1/4, CWC, NDS, BOS
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - V2/4
MANEWA Biesy i Czady - SP - V3/4
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - SP - V4/4
OCTAVE DELUXE Dominija (LTU) - SO - V1/5, CWC
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - SO - V2/5
Azarin FAITH - SO - V3/5
Sunshine Whirl MY WAY - SO - V4/5
Tylko Ty NASTURCJA - SO - VG/5
MAGURA Biesy i Czady - SO - nieobecna
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - SO - nieobecna
Whiteheads SILVER GIRL - SU - V1/1, CWC, Najlepszy pies użytkowy
Airy Elf’s DIVA AT AZARIN (imp.LVA) - SCH - V1/2, CWC
SHORES IN FLAMES At Stabmeldy’s (LTU)  - SCH - V2/2
BICOLOUR TOURMALINE Dominija (LTU) - SW - V1/1, Zw.Wet.

do góry



Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PSZ - WO1/4, BOB Puppy
USUS Lantan - PSZ - WO2/4
EDWARD ROCHESTER Idealist - PSZ - WO3/4
Dew CAVALLI-SWING - PSZ - ...
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PM - V1/6, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V2/6
Must Be Shadow AMSTERDAM - PM - V3/6
Whiteheads RINGO STARR - PM - V4/6
RUSH OF WIND Brodwinek - PM - V/6
INFINITO DURA ACE (imp.ITA) - PM - VG/6
Meradith PRIDE AND JOY - PM - nieobecny
BALLI Mon Miracle (imp.CZE) - PP - V1/3, CWC (nowy Champion Polski)
Dogarium COOKIE - PP - V2/3
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - V3/3
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija (LTU) - PO - V1/4, CWC, CACIB, NDP, BOS
Azarin ELYAN - PO - V2/4, res.CACIB
Whiteheads O'CONNOR - PO - V3/4
RODNEY Vlapan (imp.CZE) - PO - VG/4
ATARI Brodwinek - PU - V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V1/2, CWC
KOTTON SATEEN Dominija (LTU) - PCH - V2/2
Whiteheads DALLAS - PW - nieobecny
AMORA Frost Bonaqua - SSZ - WO1/2
Must Be Shadow CAMARA - SSZ - WO2/2
KATLEEN KELEIGH Synergy - SSZ - nieobecna
Tylko Ty FRETTA - SM - V1/6, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Tylko Ty ROOK - SM - V2/6
Must Be Shadow ANOKA - SM - V3/6
RAMONESCA Brodwinek - SM - V4/6
Dew NON-STOP SALSA - SM - VG/6
INTREPIDA TIAGRA (imp.ITA) - SM - VG/6
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - nieobecna
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - SP - V1/8, CWC, res.CACIB
HELENA BONHAM CARTER Credo - SP - V2/8
ANA SAGAR Perphenazinum - SP - V3/8
Lancar Dream HAPPY HOUR (LVA) - SP - V4/8
ASTRID Dzamilafalak - SP - V/8
ZOYA Hypernova - SP - VG/8
PLENTY DESIRES Show Format (LTU) - SP - .../8
MANEWA Biesy i Czady - SP - nie do oceny
Azarin FAITH - SO - V1/5, CWC
DELPHINA DULCINEA Idealist - SO - V2/5
Tylko Ty COMICA - SO - V3/5
NEVERENDING STORY Ypsylon - SO - V4/5
Dogarium BEASTIE - SO - V/5
UKULELE Paranoia - SCH - V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
Azarin CAYO COCO - SCH - V2/4
Mano Sansonete NOTHING GONNA STOP US NOW (DEU) - SCH - V3/4
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - V4/4

do góry



Sędzia / Judge: Anna Rożniatowska (POL)
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
GLORIA GAYNOR Lazarus - SM - V2/5
ELISEI Valentine Dogs (CZE) - SM - V3/5
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V4/5
Akuaba DAMARA - SM - V/5
HANNAH Trixtan (CZE) - SP - V1/1, CWC
HERIET Trixtan (CZE) - SO - V1/3, CWC, NDS
GREAT MILKY WAY Trixtan (CZE) - SO - V2/3
GRAFFITI Minori ad Majus - SO - V3/3
ENGLISH PRINCESS Lazarus - SW - V1/1, Zw.Wet., BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)
GARY MOORE Lazarus - PM - nieobecny
BALLI Mon Miracle (imp.CZE) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
APART ART DECO Filisart - PO - V1/2, CWC (nowy Champion Polski)
NUMBER ONE Brodwinek - PO - VG2/2
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V2/3
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V3/3
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - V1/5, CWC, NDS, BOB, BOG, 4 BIS
Dogarium BEREHYNIA - SP - V2/5
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SP - V4/5
Whiteheads PIXIE - SP - .../5
HILARY SWANK Credo - SP - .../5
VIVA Nice And Noble - SP - nieobecna
Dogarium COMEE - SO - V1/2, CWC
HEIDI KLUM Credo - SO - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Barbara Larska (POL)
GARY MOORE Lazarus - PM - nieobecny
BALLI Mon Miracle (imp.CZE) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
NUMBER ONE Brodwinek - PO - V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
APART ART DECO Filisart - PO - nieobecny
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V2/2
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - V1/2, CWC, NDS, BOB, BOG, BIS
Dogarium COMEE - SP - V2/2
TARIA Lantan - SO - V1/4, CWC (nowy Champion Polski)
HEIDI KLUM Credo - SO - V2/4
CANDY GIRL Loop Line - SO - V3/4
BIJOU Brodwinek - SO - V4/4
Abaelardo AMBICJA - SO - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Mirosław Olejnik (POL)
I'M KING Onychinus - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - PP - V1/1, CWC, NDP
EVENING JEWEL Gallaunt - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
DALENA Gallaunt - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
Akuaba DAMARA - SM - V1/2, Zw.Mł.
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - ...2/2
Fierce Fireball FAIRY FEET (imp.HUN) - SP - VG1/1
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT (imp.DEU) - SO - V1/1, CWC, NDS, BOS

do góry



Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)
WHERE STREETS HAVE NO NAME Slim-Extreme - PCH - ...
LAYLA Liwang - SM - V1/2, ...
WENJA Agita - SM - V2/2
RONALDO Korleszko - PM - .../1
JESTEM SZALONA Duovarius - SP - V1/1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry



Sędzia / Judge: Adam Ostrowski (POL)
Dew CAVALLI-SWING - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V1/3, Zw.Mł., BOS
Abaelardo BE QUICK LEON - PM - V2/3
Abaelardo BE BRAVE SHIRO - PM - V3/3
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - V1/1, CWC, NDP
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - WO1/1
Tylko Ty HONOLULU - SM - V1/6, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty HOLLYWOOD - SM - V2/6
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SM - V3/6
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SM - V4/6
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V/6
EMMYLOU HARRIS Lazarus - SM - .../6
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - V1/2, CWC
HEIDI KLUM Credo - SP - V2/2
Azarin FAITH - SP - nieobecna
Tylko Ty ECCO DOLCE - SO - V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - V1/1, CWC, NDS, BOB, BOG, 4 BIS

do góry



Sędzia / Judge: Michael G. Hill (CAN)
Intron Poland FRONT PAGE - PSZ - WO1/2, BOB Puppy
Intron Poland FACEBOOK - PSZ - WO2/2
Must Be Shadow AMSTERDAM - PM - V1/3, Zw.Mł., BOS
FLEEGR z Uplnku (CZE) - PM - V2/3
I'M KING Onychinus - PM - V3/3
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - PP - V1/5, CWC, CACIB, NDP
Dogarium CONCON - PP - V2/5, res.CACIB
AXELL od Masilka (imp.CZE) - PP - V3/5
CAMARO Pagawa - PP - V4/5
ZU SID Hypernova - PP - V/5
DOODLEEK z Uplnku (CZE) - PCH - V1/1, CWC
KATLEEN KELEIGH Synergy - SSZ - WO1/1
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - nieobecna
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V1/9, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SM - V2/9
FATTYPILLOW FACE z Uplnku (CZE) - SM - V3/9
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - V4/9
Akuaba DAMARA - SM - V/9
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V/9
I TRUST YOU Onychinus - SM - .../9
ROSSA Dom Ważki - SM - .../9
ESSI DAVEN Idealist - SM - nie do oceny
Must Be Shadow ANOKA - SM - nieobecna
ANA SAGAR Perphenazinum - SP - V1/4, CWC
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - SP - V2/4
ZELDA Hypernova - SP - V3/4
HANNAH Trixtan (CZE) - SP - ...4/4
ELFEE z Uplnku (CZE) - SO - V1/1, CWC
Whiteheads O'LALA - SCH - V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V2/4, res.CACIB
Mano Sansonete NOTHING GONNA STOP US NOW (DEU) - SCH - V3/4
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - V4/4
Azarin CAYO COCO - SCH - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - PP - V1/2, CWC, NDP, BOS
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN (imp.ITA) - PP - ...
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija (LTU) - PCH - V1/1, CWC
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
Nirse CARIBIA - SO - V4/4
CANDY GIRL Loop Line - SO - V1/4, CWC
BIJOU Brodwinek - SO - V3/4
DZAFARA z Grodziskiej Niziny - SO - V2/4
Bono Mens GLORIA DEY (RUS) - SCH - V1/1, CWC, NDS, BOB

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)
Must Be Shadow CRYSTAL - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Must Be Shadow ANTWERP - PM - V1/3, Zw.Mł.
Azarin GREAT GATSBY - PM - V2/3
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V3/3
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
Devaj 1976 PAPRIKA (imp.HUN) - PU - VG1/1
Must Be Shadow ANOKA - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
0 - SM - V2/2
Azarin CAYO COCO - SCH - V1/1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry



Sędzia / Judge: Anna Rożniatowska (POL)
I'M KING Onychinus - PM - V1/1, Zw.Mł., BOS
0 - PO - V1/1, CWC, NDP (nowy Champion Polski)
PROVENCE Minori ad Majus - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
I TRUST YOU Onychinus - SM - V2/2
Akuaba TUMU - SO - V1/1, CWC, NDS (nowy Champion Polski)

do góry



Sędzia / Judge: Jarosław Grunt (POL)
0 - PO - V1/1, CWC, NDP, BOS
Akuaba DAMARA - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V3/3
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SM - V2/3
HERIET Trixtan (CZE) - SP - V2/2
LIVE ON Liwang - SP - V1/2, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT (imp.DEU) - SO - V2/2
ELISEI Valentine Dogs (CZE) - SO - V1/2, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Anna Rożniatowska (POL)
Must Be Shadow AMSTERDAM - PM - V1/2, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - V2/2
Dogarium COOKIE - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
Must Be Shadow CAMARA - SSZ - WO1/1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
On The Run AYVA - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
DAHLIA Gallaunt - SM - V2/2
ANA SAGAR Perphenazinum - SP - V1/1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

do góry



Sędzia / Judge: Zeljko Gajic (SVN)
Dew CAVALLI-SWING - PSZ - WO3/4
Katakami KOKORO - PSZ - WO1/4
UNIDOX Lantan - PSZ - WO4/4
USUS Lantan - PSZ - WO2/4
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - ...
GEORGE BENSON Lazarus - PM - V1/2, Zw.Mł.
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN (imp.ITA) - PP - V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - ...
Dogarium COOKIE - PP - ...
Azarin ELYAN - PO - V2/2
ELECTRIC CO Slim-Extreme - PO - V1/2, CWC, Res.CACIB
Dew HAPPY-MORNING - PCH - V3/3
NARCYZ Lazarus - PCH - V2/3
Skraddaregardens QANTAREL USAIN B (imp.SWE) - PCH - nieobecny
Malgranda Fasko BLUE DREAM - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - WO3/4
Katakami KIBO - SSZ - WO4/4
Katakami KIREI - SSZ - WO2/4
KATLEEN KELEIGH Synergy - SSZ - WO1/4, BOB Puppy
Akuaba DAMARA - SM - V/10
Azarin GISELLE - SM - V1/10, Zw.Mł., BOB Junior
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SM - V4/10
Dew NON-STOP SALSA - SM - ...
Dew TRUSSARDI-GAJA - SM - ...
Dew TRUSSARDI-HARI - SM - ...
ESSI DAVEN Idealist - SM - V/10
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V/10
Tylko Ty HONOLULU - SM - V2/10
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V3/10
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - V1/2, CWC
HILARY SWANK Credo - SP - V2/2
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - SO - V3/5
Akuaba TUMU - SO - V2/5
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - SO - V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
(nowy Champion Polski)
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SO - V/5
Meradith ONE AND ONLY - SO - V4/5
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V3/4
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/4, CWC, res.CACIB
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - V4/4
Whiteheads O'LALA - SCH - V2/4

do góry



Sędzia / Judge: Jarmo Vourinen (FIN)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PSZ - WO1/3
Katakami KOKORO - PSZ - WO2/3
Meradith QUITE THE BEST - PSZ - WO3/3
Must Be Shadow CRYSTAL - PSZ - nieobecny
Must Be Shadow AMSTERDAM - PM - V1/8, Mł.Zw.Klubu 2018
I'M KING Onychinus - PM - V2/8
Whiteheads RINGO STARR - PM - V3/8
Dew NON-STOP ARCHIBALD - PM - V4/8
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - VG/8
DONATELLO Gallaunt - PM - VG/8
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - VG/8
Must Be Shadow ANTWERP - PM - VG/8
Tylko Ty FAVO - PM - nieobecny
Whiteheads PUMBA - PP - V1/6, CWC
Dogarium COOKIE - PP - V2/6
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PP - V3/6
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - V4/6
APPO Go-Bye (imp.CZE) - PP - VG/6
AXELL od Masilka (imp.CZE) - PP - VG/6
Azarin ELYAN - PO - V1/10, CWC, Zw.Klubu 2018, NDP, BOS, new POL CH
YOU TUBE of Gentle Mind (imp.DEU) - PO - V2/10
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija (LTU) - PO - V3/10
NARCYZ Lazarus - PO - V4/10
JOHNNIE WALKER Majesticanis - PO - V/10
Whiteheads NANO - PO - V/10
Whiteheads O'CONNOR - PO - V/10
Whiteheads PETER PAN - PO - V/10
GRAFI Pagawa - PO - VG/10
NEXT WINNER Brodwinek - PO - G/10
ATARI Brodwinek - PU - V1/3, CWC
Mortimer's NOXVILLE (DEU) - PU - VG2/3
Devaj 1976 PAPRIKA (imp.HUN) - PU - VG3/3
Skraddaregardens QANTAREL USAIN B (imp.SWE) - PCH - V1/8, CWC
KOTTON SATEEN Dominija (LTU) - PCH - V2/8
Siprex PASCAL (RUS) - PCH - V3/8
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V4/8
Dew HAPPY-MORNING - PCH - V/8
Karadhras FERRUCIO - PCH - V/8
Leifturs MORI (imp.ISL) - PCH - V/8
UNISONO Paranoia - PCH - V/8
London's Fog FALLING STAR (SVK) - PCH - nieobecny
Southpoint WILD N'BRAVE - PCH - nieobecny
Rivarco TELLER OF TALES (RUS) - PW - V1/3
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - PW - V2/3
Meradith FANCY MAN - PW - V3/3
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - WO1/7, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
AMORA Frost Bonaqua - SSZ - WO2/7
AMIRA Frost Bonaqua - SSZ - WO3/7
TONETTE SPIRITUALITY Dominija (LVA) - SSZ - WO4/7
Katakami KIBO - SSZ - WO/7
Katakami KIREI - SSZ - WO/7
Rosula ICE CAVE - SSZ - WO/7
Tylko Ty ROOK - SM - V1/22, Mł.Zw.Klubu 2018, BOB Junior, BIS Junior
Azarin GISELLE - SM - V2/22
Tylko Ty FRETTA - SM - V3/22
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V4/22
OBSESSIVE LOVE Aga-Rena - SM - V/22
Akuaba DAMARA - SM - V/22
Azarin GIULIA - SM - V/22
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SM - V/22
Klaruchart ASKJA - SM - V/22
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V/22
Laving Briz HAPPY QUEEN (imp.BLR) - SM - V/22
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SM - V/22
Must Be Shadow ANOKA - SM - V/22
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SM - V/22
Tylko Ty FRAGOLA - SM - V/22
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V/22
EROICA PERNILLE BLUME (DEU) - SM - VG/22
RAMONESCA Brodwinek - SM - VG/22
Dew NON-STOP SALSA - SM - VG/22
Dew TRUSSARDI-GAJA - SM - VG/22
DAHLIA Gallaunt - SM - VG/22
ESSI DAVEN Idealist - SM - VG/22
Tylko Ty HOLLYWOOD - SM - nieobecna
Stangers Land ALTANA (RUS) - SP - V1/8, CWC
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - V2/8
Tylko Ty HONOLULU - SP - V3/8
ANA SAGAR Perphenazinum - SP - V4/8
MANEWA Biesy i Czady - SP - V/8
JESTEM SROCZKA Duovarius - SP - V/8
JESTEM SZALONA Duovarius - SP - V/8
Supeta's SPECIAL TO BALIFAIL (AUT) - SP - V/8
Whiteheads POWEPUFF - SP - nieobecna
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - SO - V1/11, CWC
Sunshine Whirl MY WAY - SO - V2/11
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - SO - V3/11
OCTAVE DELUXE Dominija (LTU) - SO - V4/11
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - SO - V/11
Meradith NUMBER ONE - SO - V/11
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT (imp.DEU) - SO - V/11
Tylko Ty LADY SANSA STARK - SO - V/11
Whippolly ISIDORA (RUS) - SO - V/11
DZAFARA z Grodziskiej Niziny - SO - V/11
FLAVIA WHITEHEADS Onychinus - SO - VG/11
Whiteheads SILVER GIRL - SU - V1/3, CWC, BIS psów użytkowych
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - SU - V2/3
Sylvianne's NOBLESSE OBLIGE (RUS) - SU - V3/3
Librium's REMARKABLE JAZZ (RUS) - SCH - V1/10, CWC, Zw.Klubu 2018, NDS, BOB, 4 BIS
SHORES IN FLAMES At Stabmeldy’s (LTU)  - SCH - V2/10
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V3/10
Azarin CAYO COCO - SCH - V4/10
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V/10
MARIELA'S CLOUDBERRY Dominija (LVA) - SCH - V/10
Esedra NISIDA (imp.ITA) - SCH - V/10
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - V/10
Volar Blek Sharc RAVENA (RUS) - SCH - V/10
Whiteheads O'LALA - SCH - V/10
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V1/2
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - SW - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Natasa Davidovic (SRB)
FATIN Nut-Szu-Geb - PMSZ - ...
Must Be Shadow CANNON - PSZ - WO1/1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
RAYO Brodwinek - PM - V2/2
RUSH OF WIND Brodwinek - PM - V1/2, Zw.Mł., BOS
RACING KING Aviaticus - PP - V1/1, CWC, NDP
PETRA Brodwinek - SM - V2/2
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 2 BOG
RACING PRINCESS Aviaticus - SP - V2/2
ZOYA Hypernova - SP - V1/2, CWC
CLAIRE Loop Line - SO - V3/5
HILARY SWANK Credo - SO - V2/5
Whiteheads INDIANA - SO - V1/5, CWC
OLIMPIC BLACK CAT Aviaticus - SO - V/5
OLIMPIC GOLD Aviaticus - SO - V/5
ISIS Brodwinek - SU - V1/2, CWC (nowy Champion Polski)
WILD GRACE Aviaticus - SU - V2/2
MISS PENNY Aviaticus - SW - V1/1, BOB Veteran, BIS Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Roberto Posa (CHE)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
Katakami KOKORO - PSZ - WO1/1
Must Be Shadow AMSTERDAM - PM - V1/5, Zw.Mł.
GARY MOORE Lazarus - PM - V2/5
Whiteheads RINGO STARR - PM - V3/5
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - V4/5
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V/5
Dew HIS MAJESTY LEO - PP - V1/2, CWC
LUPINO Liwang - PP - V2/2
Azarin ELYAN - PO - V1/4, CWC
Whiteheads PETER PAN - PO - V2/4
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija (LTU) - PO - V3/4
GRAFI Pagawa - PO - VG4/4
Whiteheads NANO - PO - nieobecny
Siprex PASCAL (RUS) - PCH - V1/3, CWC, NDP
KOTTON SATEEN Dominija (LTU) - PCH - V2/3
Karadhras FERRUCIO - PCH - V3/3
Skraddaregardens QANTAREL USAIN B (imp.SWE) - PCH - nieobecny
Rivarco TELLER OF TALES (RUS) - PW - V1/2, BOB Veteran, BOS
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - PW - V2/2
TONETTE SPIRITUALITY Dominija (LVA) - SSZ - WO1/3, BOB Puppy, BIS Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - SSZ - WO2/3
Katakami KIREI - SSZ - WO3/3
Katakami KIBO - SSZ - nieobecna
Akuaba DAMARA - SM - V1/9, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior
Tylko Ty FRETTA - SM - V2/9
Tylko Ty ROOK - SM - V3/9
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V4/9
RAMONESCA Brodwinek - SM - V/9
ESSI DAVEN Idealist - SM - V/9
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V/9
Dew NON-STOP SALSA - SM - VG/9
DAHLIA Gallaunt - SM - VG/9
Klaruchart ASKJA - SM - nieobecna
MANEWA Biesy i Czady - SP - V1/4, CWC
Stangers Land ALTANA (RUS) - SP - V2/4
Supeta's SPECIAL TO BALIFAIL (AUT) - SP - V3/4
CYGANECZKA Pagawa - SP - VG4/4
Dew HER MAJESTY ZORBA - SP - nieobecna
OCTAVE DELUXE Dominija (LTU) - SO - V1/4, CWC
NEVERENDING STORY Ypsylon - SO - V2/4
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - SO - V3/4
Volar Blek Sharc RAVENA (RUS) - SO - V4/4
Sylvianne's NOBLESSE OBLIGE (RUS) - SU - V1/1, CWC
Librium's REMARKABLE JAZZ (RUS) - SCH - V1/5, CWC, NDS, BOB
SHORES IN FLAMES At Stabmeldy’s (LTU)  - SCH - V2/5
MARIELA'S CLOUDBERRY Dominija (LVA) - SCH - V3/5
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V4/5
Whippolly ISIDORA (RUS) - SCH - V/5
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V1/1

do góry



Sędzia / Judge: Mirosław Olejnik (POL)
Intron Poland FACEBOOK - PM - V1/2, Zw.Mł.
Intron Poland FRONT PAGE - PM - V2/2
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN (imp.ITA) - PP - nieobecny
EVENING JEWEL Gallaunt - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
DALENA Gallaunt - SM - V2/3
Intron Poland FINAL FANTASY - SM - V3/3
PROVENCE Minori ad Majus - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
HERIET Trixtan (CZE) - SP - V1/1, CWC
ELISEI Valentine Dogs (CZE) - SO - V1/3, CWC
GREAT MILKY WAY Trixtan (CZE) - SO - V3/3
Velvet Revolution's CAFE LATTE (imp.NOR) - SO - V2/3
DALILLA Czari Falka (CZE) - SCH - V1/1, CWC, NDS
C'mere KEIJUSATU (imp.FIN) - SW - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Wiesława Misterka-Kluska (POL)
Azarin GISELLE - SM - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Salamon (POL)
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - SW - V1, BOB Veteran, BOB, 2 BOG
(nowy Champion Polski Weteranów)
ALE CHOCHLIK Duovarius - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
Akuaba DAMARA - SM - nieobecna
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
WENDY Agita - SM - V2/2
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - SP - V2/2
LIVE ON Liwang - SP - V1/2, CWC, NDS
JESTEM SZALONA Duovarius - SO - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)
BELLA Dzamilafalak - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
Azarin GISELLE - SM - V2/3
Must Be Shadow ANOKA - SM - ...
Dogarium COMEE - SP - V1/2, CWC
Supeta's SPECIAL TO BALIFAIL (AUT) - SP - V2/2
ASTRID Dzamilafalak - SO - V1/3, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
Meradith NIFTY GIRL - SO - ...
PUMA Brodwinek - SO - V2/3
ISIS Brodwinek - SU - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Espen Engh (NOR)
ALE CHOCHLIK Duovarius - PMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
ALE CHOJRAK Duovarius - PMSZ - WO2/2
RONALDO Korleszko - PM - G
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PP - V1/1, CWC, res.CACIB
YOU TUBE of Gentle Mind (imp.DEU) - PO - V1/1, CWC, CACIB, NDP, BOS
UNISONO Paranoia - PCH - VG1/1
Meradith FANCY MAN - PW - VG1/1
EVENING JEWEL Gallaunt - SSZ - MO
Tylko Ty ROOK - SM - V2/7
WENDY Agita - SM - G/7
Tylko Ty HONOLULU - SM - V4/7
Akuaba DAMARA - SM - V3/7
ESSI DAVEN Idealist - SM - V1/7, Zw.Mł., BOB Junior
WENJA Agita - SM - VG/7
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - VG/7
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - SP - V2/3
Meradith NUMBER ONE - SP - V1/3, CWC
LIVE ON Liwang - SP - V3/3
TOMORROW Magnus Borzoj - SO - DST/3
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT (imp.DEU) - SO - VG2/3
JESTEM SZALONA Duovarius - SO - VG1/3
OLISA Agita - SO - nieobecna
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 4 BOG
UKULELE Paranoia - SCH - V2/2, res.CACIB

do góry



Sędzia / Judge: Barbara Larska (POL)
Azarin GISELLE - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
(nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Dogarium COMEE - SP - V2/2
Supeta's SPECIAL TO BALIFAIL (AUT) - SP - V1/2, CWC
Meradith NIFTY GIRL - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

do góry



Sędzia / Judge: Jarosław Grunt (POL)
Katakami KAZE - PSZ - WO2/2
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PSZ - WO1/2, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
Abaelardo BE QUICK LEON - PM - V1/6, Zw.Mł.
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V4/6
GARY MOORE Lazarus - PM - V2/6
Intron Poland FACEBOOK - PM - ...
LE PETIT PRINCE of Always Unlimited (DEU) - M - ...
ONLY YOU Aga-Rena - PM - V3/6
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PP - V1/1, CWC, res.CACIB
Meradith MY NEW MAN - PO - V1/2, CWC
RODNEY Vlapan (imp.CZE) - PO - V2/2
UNISONO Paranoia - PCH - nieobecny
Legend of the Goldenrain SIR JEREMY (DEU) - CH - V2/2
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V1/2, CWC, CACIB, NDP, BOS
BONNI Paka Czworaka - SMSZ - ...
BRAGA Paka Czworaka - SMSZ - ...
Tylko Ty RUFF - SM - V2/5
Akuaba DAMARA - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior
(nowy Młodzieżowy Champion Polski)
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V/5
Almawhip MOONLIGHT DRIVE (DEU) - M - V/5
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - V3/5
LIVE ON Liwang - SP - V1/2, CWC
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SP - ...
SOJA Chartcore - SO - V3/6
Abaelardo AMBICJA - SO - V4/6
HELOISE SOLEIL of Always Unlimited (DEU) - O - ...
IDRIL Pagawa - SO - ...
Meradith ONE AND ONLY - SO - V1/6, CWC
Velvet Revolution's CAFE LATTE (imp.NOR) - SO - V2/6
TOLA Lazarus - SU - V1/1, CWC
(nowy Champion Polski)
FOLLOWMYWHISPER of Always Unlimited (DEU) - CH - V2/2
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - V1/2, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG

do góry



Sędzia / Judge: Elżbieta Chwalibóg (POL)
Dew CAVALLI-SWING - PSZ - ...
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - V1/1, Zw.Mł.
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - PO - V1/1, CWC, NDP, BOB, BOG
Azarin ELANDIEL - PCH - V1/1, CWC
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V3/4
Azarin GISELLE - SM - V2/4
Dew TRUSSARDI-HARI - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
ZAINA Magnus Borzoj - SM - ...

do góry



Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)
Katakami KAZE - PSZ - WO1/2
Katakami KOKORO - PSZ - WO2/2
Abaelardo BE QUICK LEON - PM - V1/2, Zw.Mł., BOS
Tylko Ty HAYDEN - PM - V2/2
Katakami KIREI - SSZ - WO1/2, BOB Puppy
Katakami KIBO - SSZ - WO2/2
Tylko Ty RUFF - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
Klaruchart ASKJA - SM - V3/3
Azarin GISELLE - SM - V2/3
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SP - V1/1, CWC
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB
Jesterland IRIS O'THE KINS - SW - V1/1, BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Grzegorz Weron (POL)
Intron Poland FACEBOOK - PM - V3/3
Intron Poland FRONT PAGE - PM - V1/3, Zw.Mł., BOS
Intron Poland FERRO - PM - V2/3
CAMARO Pagawa - PO - VG2/2
GRAFI Pagawa - PO - V1/2, CWC, NDP
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V3/5
ESSI DAVEN Idealist - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V4/5
GLORIA GAYNOR Lazarus - SM - V2/5
I TRUST YOU Onychinus - SM - VG/5
Akuaba SOSO - SP - nieobecna
FEE BEE Valentine Dogs (CZE) - SP - V2/2
HANNAH Trixtan (CZE) - SP - V1/2, CWC
GREAT MILKY WAY Trixtan (CZE) - SO - V1/1, CWC, NDS (nowy Champion Polski)
DALILLA Czari Falka (CZE) - SCH - V1/1, CWC
ENGLISH PRINCESS Lazarus - SW - V1/1, BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Darko Drobnjak (SRB)
Intron Poland FACEBOOK - PM - V2/3
Intron Poland FRONT PAGE - PM - V1/3, Zw.Mł.
Intron Poland FERRO - PM - V3/3
CAMARO Pagawa - PP - V1/2, ...
GRAFI Pagawa - PP - V2/2
BLUE STAR Malgranda Fasko - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - ...
ESSI DAVEN Idealist - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
(nowy Młodzieżowy Champion Polski)
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - ...
I TRUST YOU Onychinus - SM - ...
Akuaba SOSO - SP - ...
FEE BEE Valentine Dogs (CZE) - SP - ...
CYGANECZKA Pagawa - SP - ...
HANNAH Trixtan (CZE) - SP - ...
ROSE RAY Chartcore - SP - V1/3, CWC, NDS
GREAT MILKY WAY Trixtan (CZE) - SO - ...

do góry



Sędzia / Judge: Grzegorz Weron (POL)
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V1/3, Zw.Mł.
ONCE IN A LIFETIME Aga-Rena - PM - V2/3
Tylko Ty ALWIN - PM - ...3/3
ELECTRIC CO Slim-Extreme - PO - V1/1, CWC
HANDSOME SAM von Anluna's (DEU) - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOS
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG, 3 BIS o/Kalisz suka
(nowy Młodzieżowy Champion Polski)
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V2/3
FURORA Przyjaciel Człowieka - SM - VG3/3
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SP - V1/1, CWC
Abealardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - SO - V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
TIRAMISU Filisart - SW - V1/1, BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Catarina Castro (PRT)
ALE CHOCHLIK Duovarius - PMSZ - OB1/1
I'M KING Onychinus - PM - V2/3
Whiteheads RINGO STARR - PM - V1/3, Zw.Mł., BOS
Intron Poland FRONT PAGE - PM - VG3/3
ZU SID Hypernova - PP - VG1/1
Laving Briz IRIS (AUT) - SSZ - OB1/1
DALENA Gallaunt - SM - V/10
PROVENCE Minori ad Majus - SM - V3/10
I TRUST YOU Onychinus - SM - V1/10, Zw.Mł., BOB Junior
On The Run AYVA - SM - V/10
GLORIA ESTEFAN Lazarus - SM - V/10
DONNA FEDELE Frost Bonaqua - SM - V/10
Akuaba DAMARA - SM - V2/10
AMIRA Frost Bonaqua - SM - V/10
LESLEIGH LAVENDER Synergy - SM - VG/10
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V4/10
Whiteheads POWEPUFF - SP - V1/4, CWC, res.CACIB
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - SP - V2/4
CYGANECZKA Pagawa - SP - V3/4
Akuaba SOSO - SP - VG4/4
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT (imp.DEU) - SO - V3/3
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - SO - V1/3, CWC
JESTEM SZALONA Duovarius - SO - V2/3
Akuaba TUMU - SO - nieobecna
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
(nowy Grand Champion Polski)
Whiteheads O'LALA - SCH - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)
Whiteheads RINGO STARR - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty ALWIN - PP - V1/1, CWC
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - PO - V1/1, CWC, NDP
Azarin ELANDIEL - PCH - nieobecny
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V1/1, Zw.Mł.
DONNA CORTESE Frost Bonaqua - SM - nieobecna
Tylko Ty ROOK - SP - V1/1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

do góry



Sędzia / Judge: Iuza Beradze (CZE)
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
Whiteheads PETER PAN - PP - V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
Karadhras FERRUCIO - PCH - V2/2
HIDALGO DAFF Lasky Dar (CZE) - PCH - V1/2, CWC
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SM - V1/1, Zw.Mł., BOS
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SP - V1/1, CWC, NDS
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - SO - V1/1, CWC
Whiteheads O'MY - SCH - V2/2
HONESTY LIE Lasky Dar (CZE) - SCH - V1/2, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Blanka Horbatowska (POL)
ELVIS PRESLEY Lazarus - PM - V1/1, Zw.Mł.
Whiteheads PUMBA - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
(nowy Champion Polski)
Tylko Ty RUFF - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
DALENA Gallaunt - SM - V3/3
I TRUST YOU Onychinus - SM - V2/3
Akuaba SOSO - SP - V1/1, CWC
SOJA Chartcore - SO - V2/2
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SO - V1/2, CWC, NDS

do góry



Sędzia / Judge: Roland Spörr (AUT)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PM - V1/4, Zw.Mł.
Azarin GREAT GATSBY - PM - V2/4
Must Be Shadow ANTWERP - PM - V3/4
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - VG4/4
Whiteheads PETER PAN - PP - V1/1, CWC
HAMLET HAMILTON Synergy - PO - V1/3, CWC, CACIB, NDP
Abealardo AMARETTO HARY - PO - V2/3
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - PO - V3/3
Sylvianne's NAGANO (DEU) - PU - V1/2, CWC
NEXT WINNER Brodwinek - PU - VG2/2
Sylvianne's QUARTERTBACK (DEU) - PCH - V1/3, CWC
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V2/3
Karadhras FERRUCIO - PCH - VG3/3
Abaelardo BE SWEET BUNIA - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior
KATLEEN KELEIGH Synergy - SM - V2/5
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - V3/5
OBSESSIVE LOVE Aga-Rena - SM - V4/5
BELLA Dzamilafalak - SM - V/5
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SP - V1/1, CWC
Abealardo AFERA - SO - V1/3, CWC, Res.CACIB, new POL CH
Tylko Ty ECCO TOPO - SO - V2/3
ASTRID Dzamilafalak - SO - V3/3
CHARLOTTE CALLA Synergy - SU - V1/1, CWC
Sylvianne's MORPHIN (DEU) - SCH - V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOB
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V2/4
Rhetsgis HELLO SKYLARK EMOTICON (SWE) - SCH - V3/4
Whiteheads O'MY - SCH - VG4/4
Dogarium BEREHYNIA - SCH - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Adam Ostrowski (POL)
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - PP - V1/1, CWC, NDP, BOB
Tylko Ty RUFF - SM - nieobecna
I TRUST YOU Onychinus - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
Akuaba SOSO - SP - V1/1, CWC
SOJA Chartcore - SO - nieobecna
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SO - V1/1, CWC, NDS, BOS

do góry



Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)
DALENA Gallaunt - SM - V3/3
PRIMEVERE Minori ad Majus - SM - V2/3
GLORIA GAYNOR Lazarus - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS Junior, BOG
PROVENCE Minori ad Majus - SO - V1/1, CWC, NDS

do góry



Sędzia / Judge: Mirosław Olejnik (POL)
Dew CAVALLI-SWING - PM - V1/6, Zw.Mł.
UNIDOX Lantan - PM - 2/6
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - .../6
GEORGE BENSON Lazarus - PM - .../6
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - .../1
Malgranda Fasko BLUE DREAM - SSZ - .../1
I'M SO CUTE Onychinus - SM - V1/5, Zw,Mł., BOB Junior
AMIRA Frost Bonaqua - SM - V2/5
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V3/5
Dew TRUSSARDI-HARI - SM - .../5
FURORA Przyjaciel Człowieka - SM - .../5
Azarin FAITH - SP - V1/2, CWC
nowy Champion Polski
Whiteheads POWEPUFF - SP - V2/2
Dew HER MAJESTY ZORBA - SO - V1/2, CWC, NDS, BOB
Tylko Ty LETICIA - SO - V2/2
Abaelardo AMBICJA - SO - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Morag Connolly (IRL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
FATIN Nut-Szu-Geb - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Must Be Shadow CANNON - PM - V1/1, Zw.Mł., BOS
Dew CAVALLI-CAN-CAN - SM - V1/3, Zw.Mł.
BELLA Dzamilafalak - SM - V2/3
Katakami KIBO - SM - VG3/3
Tylko Ty GEMMA - SP - V1/2, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
Fierce Fireball FAIRY FEET (imp.HUN) - SP - VG2/2
Must Be Shadow ANOKA - SP - nieobecna
Whiteheads INDIANA - SO - V1/3, CWC
HEIDI KLUM Credo - SO - VG2/3
VIVA Nice And Noble - SO - VG3/3
ELISE Majesticanis - SCH - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Felicity Thompson (IRL)
A's Dream Of D-AILY DRONE (DNK) - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
Must Be Shadow ANTWERP - PM - V4/6
Abaelardo BE QUICK LEON - PM - V1/6, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
GARY MOORE Lazarus - PM - V3/6
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V2/6
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - VG/6
Katakami KAZE - PM - VG/6
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PP - V1/2, CWC, res.CACIB
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PP - V2/2
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - nieobecny
Esedra KOH I NOOR (DNK) - PO - V4/6
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - PO - V/6
HAMLET HAMILTON Synergy - PO - V3/6
Frontrunner's WATCH N' LEARN (DNK) - PO - ...
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija (LTU) - PO - V1/6, CWC
Contemp MARZEMINO (DEU) - PO - V2/6
KOTTON SATEEN Dominija (LTU) - PCH - V1/2, CWC, CACIB, NDP, BOS
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V2/2
A's Dream Of D-AILY DESIRE (DNK) - SMSZ - WO1/1
Tylko Ty RUFF - SM - V3/5
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V4/5
Akuaba DAMARA - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior
ESSI DAVEN Idealist - SM - V2/5
Katakami KIBO - SM - V/5
Veredon ROYAL WAVE (DEU) - SP - V2/2
Dogarium COMEE - SP - nieobecna
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SP - nieobecna
Tylko Ty ROOK - SP - V1/2, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
Tylko Ty ECCO TOPO - SO - V2/3
Karadhras MIST'N BLU - SO - V3/3
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SO - V1/3, CWC
CHARLOTTE CALLA Synergy - SU - V1/1, CWC
nowy Champion Polski
Azarin CAYO COCO - SCH - nieobecna
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/1, CWC, res.CACIB
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V1/1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Salamon (POL)
Akuaba DAN - PM - V1/1, Zw.Mł.
BOURBON of Classy Styrian (SVK) - PCH - V1/1, CWC, NDP
I TRUST YOU Onychinus - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
nowy Młodzieżowy Champion Polski
LESLEIGH LAVENDER Synergy - SM - V2/2
London's Fog GLORIOUS GINGER (SVK) - SP - V1/1, CWC
London's Fog FABULOUS CAMEO (SVK) - SCH - V1/1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry



Sędzia / Judge: Jaroslav Matyas (SVK)
Akuaba DAN - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
BOURBON of Classy Styrian (SVK) - PCH - V1/1, CWC, NDP
I TRUST YOU Onychinus - SM - V1/1, Zw.Mł.
London's Fog GLORIOUS GINGER (SVK) - SP - V1/1, CWC
London's Fog FABULOUS CAMEO (SVK) - SCH - V1/1, CWC, NDS, BOB

do góry



Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PMSZ - 
GEORGE BENSON Lazarus - PM - V3/4
Meradith PRIDE AND JOY - PM - 
UNIDOX Lantan - PM - V2/4
Katakami KOKORO - PM - 
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - 
Mano Sansonete SPARKLING KISS (DEU) - PP - 
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - 
GLORIA GAYNOR Lazarus - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
Katakami KIREI - SM - 

do góry



Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
Dew CAVALLI-SWING - PM - V4/5
GEORGE BENSON Lazarus - PM - V3/5
I'M KING Onychinus - PM - V2/5
Katakami KOKORO - PM - V/5
UNIDOX Lantan - PM - V1/5, Zw.Mł.
LUPINO Liwang - PP - V1/5, CWC, CACIB, NDP, BOB
CAMARO Pagawa - PP - V/5
FIFTH ELEMENT Valentine Dogs (CZE) - PP - V3/5
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V4/5
Contemp MARZEMINO (DEU) - PP - V2/5, res.CACIB
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - V1/2
ELECTRIC CO Slim-Extreme - PO - V2/2
BALLI Mon Miracle (imp.CZE) - PCH - V1/2, CWC
NARCYZ Lazarus - PCH - V2/2
UNISONO Paranoia - PCH - nieobecny
Meradith FANCY MAN - PW - V1/1, BOB Veteran, BIS Veteran
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V3/5
Dew TRUSSARDI-HARI - SM - V/5
GLORIA GAYNOR Lazarus - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS Junior
nowy Młodzieżowy Champion Polski
I'M SO CUTE Onychinus - SM - V2/5
Katakami KIREI - SM - V4/5
Tylko Ty FRETTA - SP - V1/6, CWC
Akuaba SOSO - SP - VG/6
Alijamo's CALATHEA (SVK) - SP - V3/6
PRIMEVERE Minori ad Majus - SP - V2/6
ROSE RAY Chartcore - SP - V4/6
FURORA Przyjaciel Człowieka - SP - VG/6
Tylko Ty LETICIA - SO - VG/5
PROVENCE Minori ad Majus - SO - V2/5
Meradith ONE AND ONLY - SO - V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOS
DO NUTT Valentine Dogs (CZE) - SO - V4/5
NEVERENDING STORY Ypsylon - SO - V3/5
DALILLA Czari Falka (CZE) - SCH - V3/4
Dogarium BEREHYNIA - SCH - nieobecna
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V4/4
Sylvianne's OXYGEN (DEU) - SCH - V2/4
Whiteheads O'LALA - SCH - V1/4, CWC, res.CACIB
ENGLISH PRINCESS Lazarus - SW - V1/1, nowy Champion Polski Weteranów

do góry



Sędzia / Judge: Wiesława Misterka-Kluska (POL)
ALE CHOCHLIK Duovarius - PSZ - WO2/2
London's Fog HONEY MOON (imp.SVK) - PSZ - WO1/2, BOB Puppy
I'M KING Onychinus - PM - V1/4, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
Katakami KOKORO - PM - V4/4
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V2/4
Akuaba DAN - PM - V3/4
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - V1/1, CWC, res.CACIB
Azarin ELANDIEL - PCH - nieobecny
ESTRAGON Supra Cetera - PCH - V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
NARCYZ Lazarus - PCH - V3/3
UNISONO Paranoia - PCH - V2/3
Turnago ANGELIQUE (SVK) - SM - 
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V3/4
Azarin GISELLE - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 4 BOG
Katakami KIREI - SM - V2/4
WENDY Agita - SM - nieobecna
Alijamo's CALATHEA (SVK) - SP - V1/6, CWC
Dogarium COMEE - SP - V2/6
London's Fog GLORIOUS GINGER (SVK) - SP - 
RAMONESCA Brodwinek - SP - V4/6
WENJA Agita - SP - V3/6
LAYLA Liwang - SP - 
Dogarium BEREHYNIA - SO - V2/2
JESTEM SZALONA Duovarius - SO - V1/2, CWC
Alijamo's ARABESQUE (SVK) - SCH - V1/3, CWC, res.CACIB
London's Fog FABULOUS CAMEO (SVK) - SCH - 
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V2/3

do góry



Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)
GARY MOORE Lazarus - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
RACING KING Aviaticus - PP - nieobecny
HANDSOME SAM von Anluna's (DEU) - PCH - nieobecny
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V1/1, Zw.Mł.
RACING PRINCESS Aviaticus - SP - nieobecna
HEIDI KLUM Credo - SO - V1/3, CWC, NDS, BOS
nowy Champion Polski
Abaelardo AMBICJA - SO - V3/3
Karadhras MIST'N BLU - SO - V2/3

do góry



Sędzia / Judge: Elżbieta Augustyniak (POL)
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V1/2, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
FIKUS Przyjaciel Człowieka - PM - V2/2
Must Be Shadow ANTWERP - PP - V3/3
Dogarium COOKIE - PP - V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOB
RUSH OF WIND Brodwinek - PP - V2/3
ESTRAGON Supra Cetera - PCH - V1/1, CWC, res.CACIB
Airy Elf's FUN (imp.LVA) - PCH - nieobecny
MY WOW WOW GIRL Marzeniem Malowane - SMSZ - WO2/2
Akuaba FUPI - SMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy
ALE CUDKA Duovarius - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
Tylko Ty RUFF - SM - V2/4
BELLA Dzamilafalak - SM - V4/4
Azarin GIULIA - SM - V3/4
Azarin GISELLE - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior
PETRA Brodwinek - SP - V3/3
Fierce Fireball FAIRY FEET (imp.HUN) - SP - V2/3
Stangers Land ALTANA (RUS) - SP - V1/3, CWC, CACIB, NDS, BOS
Dogarium BEREHYNIA - SO - V1/3, CWC
nowy Champion Polski
CLAIRE Loop Line - SO - V3/3
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - SO - V2/3
ELISE Majesticanis - SCH - V1/2, CWC, res.CACIB
Valpain Pek SANSA (RUS) - SCH - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Oliver Simon (HRV)
Tylko Ty SOLE - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
FATIN Nut-Szu-Geb - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - V3/4
FIKUS Przyjaciel Człowieka - PM - ...4/4
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/4, Zw.Mł., BOS
Must Be Shadow CANNON - PM - V2/4
Must Be Shadow ANTWERP - PP - VG2/3
RAYO Brodwinek - PP - V1/3, CWC, CACIB, NDP
RUSH OF WIND Brodwinek - PP - VG3/3
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - 
AURVANDILL Cranberry Fields - PO - VG1/2
ESTRAGON Supra Cetera - PCH - V1/2, CWC, res.CACIB
nowy Grand Champion Polski
Airy Elf's FUN (imp.LVA) - PCH - nieobecny
BALLI Mon Miracle (imp.CZE) - PCH - ...2/2
Tylko Ty RUFF - SM - VG/5
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V2/5
Azarin GIULIA - SM - V3/5
Azarin GISELLE - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior
EMMYLOU HARRIS Lazarus - SM - VG4/5
Dogarium COMEE - SP - VG3/3
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SP - nieobecna
Stangers Land ALTANA (RUS) - SP - V1/3, CWC, CACIB, NDS, BOB
Tylko Ty GEMMA - SP - ...2/3
BROWNIESIDE Majesticanis - SO - VG4/4
Dogarium BEREHYNIA - SO - nieobecna
DZAFARA z Grodziskiej Niziny - SO - V2/4
Whiteheads INDIANA - SO - VG3/4
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - SO - V1/4, CWC, res.CACIB
ELISE Majesticanis - SCH - VG2/2
Valpain Pek SANSA (RUS) - SCH - V1/2, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Salamon (POL)
ALE CHOCHLIK Duovarius - PSZ - WO1/1, BOB Puppy, BIS Puppy
WENDY Agita - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS Junior
Tylko Ty YANASINQA - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry



Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - V1/1
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - nieobecny
NUIT DE FOLIE Des Plaines Des Bruyeres (RUS) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOS
CURCUMA AROMA Filisart - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - 
EMMYLOU HARRIS Lazarus - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty HOLLYWOOD - SP - V1/1, CWC, NDS, BOB
Karadhras MIST'N BLU - SO - 

do góry



Sędzia / Judge: Anna Rożniatowska (POL)
Azarin ELANDIEL - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOS
JOLIE ROSE Onychinus - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy
Azarin GISELLE - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
ZAINA Magnus Borzoj - SP - V1/1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - SW - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Mirosław Olejnik (POL)
MY WILD SOUL Marzeniem Malowane - PMSZ - WO1/1
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BIS Junior, BOG, 3 BIS
nowy Młodzieżowy Champion Polski
ONCE IN A LIFETIME Aga-Rena - PM - V2/2
Whiteheads PETER PAN - PO - V1/2, CWC, NDP
SIR JAIME Chartland - PO - V2/2
HANDSOME SAM von Anluna's (DEU) - PCH - V1/1, CWC
nowy Champion Polski
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V1/1, Zw.Mł.
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - nieobecna
PRIMEVERE Minori ad Majus - SP - V1/2, CWC
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SP - V2/2
PROVENCE Minori ad Majus - SO - V1/2, CWC, NDS, BOS
Abaelardo ATRAKCJA - SO - VG2/2
Whiteheads O'MY - SCH - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Christian Stefanescu (ROU)
Whiteheads RINGO STARR - PM - VG2/2
Vasuru Taffis ROB ROY (LTU) - PM - nieobecny
Meradith QUITE THE BEST - PM - V1/2, Zw.Mł.
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PP - V3/3
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - PP - V1/3, CWC, res.CACIB
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V2/3
Azarin ELANDIEL - PO - VG1/1
Azarin ELYAN - PCH - V1/2, CWC, CACIB, NDP, BOS
UNISONO Paranoia - PCH - V2/2
Vasuru Taffis VERMONT SKY (LTU) - PCH - nieobecny
JOLIE ROSE Onychinus - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy
KATLEEN KELEIGH Synergy - SM - V3/3
Azarin GISELLE - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V2/3
Krasnaya Strela EXACTLY LIKE YOU (LVA) - SP - V1/1, CWC, res.CACIB
Meradith NOBLY BORN - SO - V1/1, CWC, CACIB, NDS, BOB
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)
London's Fog HONEY MOON (imp.SVK) - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
WHERE STREETS HAVE NO NAME Slim-Extreme - PCH - ...
SATELLITE OF LOVE Slim-Extreme - SM - ...
Tylko Ty FRETTA - SP - V1/2, CWC, NDS, BOB, BOG
WENJA Agita - SP - V2/2
Tylko Ty LETICIA - SO - V1/1, CWC, nowy POL CH

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PSZ - nieobecny
Tylko Ty SALTO - PSZ - 
Dew CAVALLI-SWING - PM - nieobecny
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - 
GARY MOORE Lazarus - PM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
nowy Młodzieżowy Champion Polski
GEORGE BENSON Lazarus - PM - nieobecny
UNIDOX Lantan - PM - 
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V1/1, CWC, NDP, BOB, BOG
Azarin GISELLE - SM - V1/2, Zw.Mł., BOS
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V2/2
FURORA Przyjaciel Człowieka - SP - 

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Salamon (POL)
London's Fog HONEY MOON (imp.SVK) - PSZ - nieobecny
WENJA Agita - SP - V1/1, CWC, NDS, BOB

do góry



Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
Whiteheads RINGO STARR - PM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG, new POL JCH
GEORGE BENSON Lazarus - PM - V2/2
Barnesmore BOHEMIAN KNIGHT (imp.IRL) - PP - 
RONALDO Korleszko - PO - 
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN (imp.ITA) - PO - 
JOLIE ROSE Onychinus - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V1/3, Zw.Mł.
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V2/3
Azarin GISELLE - SM - V3/3
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - SW - 

do góry



Sędzia / Judge: Marta Kościańska (POL)
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PM - V1/1, Zw.Mł.
Contemp MARZEMINO (DEU) - PP - V1/2, CWC, NDP, BOS
Must Be Shadow ANTWERP - PP - V2/2
RUSH OF WIND Brodwinek - PO - V1/1, CWC
JAMES BOND Brodwinek - PU - V1/1, CWC
Nine Lives YARIK (RUS) - PCH - V1/1, CWC, nowy Champion Polski
Whippolly AINE (RUS) - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
ZOYA Hypernova - SP - VG1/1
Karadhras MIST'N BLU - SO - 
Whippolly ISIDORA (RUS) - SO - V1/2, CWC
Sylvianne's NOBLESSE OBLIGE (RUS) - SU - V1/2, CWC
ISIS Brodwinek - SU - V2/2
Mano Sansonete NOTHING GONNA STOP US NOW (DEU) - SCH - V1/2, CWC, NDS, BOB
Volar Blek Sharc RAVENA (RUS) - SCH - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Elina Haapaniemi (FIN)
Intron Poland FACEBOOK - PM - V1/2
Intron Poland FERRO - PM - VG2/2
I'M KING Onychinus - PO - VG1/1
DALENA Gallaunt - SM - G/5
ELLA FITZGERALD Lazarus - SM - V2/5
ESSI DAVEN Idealist - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
EVENING JEWEL Gallaunt - SM - VG3/5
O'LALA Sognare - SM - VG4/5
I TRUST YOU Onychinus - SP - VG1/1
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT (imp.DEU) - SO - G/1

do góry



Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)
Contemp MARZEMINO (DEU) - PP - V1/2, CWC
Must Be Shadow ANTWERP - PP - VG2/2
RUSH OF WIND Brodwinek - PO - V1/1, CWC
JAMES BOND Brodwinek - PU - V1/1, CWC
Nine Lives YARIK (RUS) - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOS
SWEETEST THING Slim-Extreme - SM - V2/2
Whippolly AINE (RUS) - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
ZOYA Hypernova - SP - V1/1
HILARY SWANK Credo - SO - V1/2,CWC
Whippolly ISIDORA (RUS) - SO - V2/2
Sylvianne's NOBLESSE OBLIGE (RUS) - SU - V2/2
ISIS Brodwinek - SU - V1/2, CWC
Mano Sansonete NOTHING GONNA STOP US NOW (DEU) - SCH - V1/2, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
Volar Blek Sharc RAVENA (RUS) - SCH - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Tadeusz Chwalny (POL)
Tylko Ty SALTO - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - V2/2
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PM - nieobecny
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - V1/2, Zw.Mł., BOS
Azarin GISELLE - SM - V2/2
AMIRA Frost Bonaqua - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
EMMYLOU HARRIS Lazarus - SP - V1/1, CWC
Shamasan TYLKO TY WHO'S BLUE (imp.USA) - SO - V1/1, CWC, NDS
nowy Champion Polski

do góry



Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)
A's Dream Of D-AILY DRONE (DNK) - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Azarin GREAT GATSBY - PM - V2/4
Katakami KAZE - PM - V3/4
Must Be Shadow ANTWERP - PM - V4/4
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/4, Zw.Mł.
Contemp MARZEMINO (DEU) - PP - 
Frontrunner's WATCH N' LEARN (DNK) - PO - V2/4
Esedra KOH I NOOR (DNK) - PO - V3/4
NOKTURN Vincit Omnia - PO - V4/4
HAMLET HAMILTON Synergy - PO - V1/4, CWC
Sylvianne's NAGANO (DEU) - PU - V1/1, CWC
UNISONO Paranoia - PCH - V3/3
Sylvianne's QUARTERTBACK (DEU) - PCH - V2/3, res.CACIB
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS, new POL GCH
JOLIE ROSE Onychinus - SMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SMSZ - WO2/2
Azarin GISELLE - SM - V3/4
Katakami KIREI - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V2/4
Intron Poland FAIRY TREASURE - SM - V4/4
Dogarium COMEE - SP - V2/3
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SP - V1/3, CWC
Tylko Ty GEMMA - SP - 
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - SO - V1/2, CWC
nowy Champion Polski
CHARLOTTE CALLA Synergy - SO - V2/2
Sylvianne's MORPHIN (DEU) - SU - V1/1, CWC
Whiteheads O'MY - SCH - V3/4
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V4/4
Mano Sansonete NOTHING GONNA STOP US NOW (DEU) - SCH - V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOB
Sylvianne's VIRGINIA (DEU) - SCH - V2/4

do góry



Sędzia / Judge: Tomasz Wolańczyk (POL)
SATELLITE Electric Paws - PMSZ - nieobecny
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - V3/3
EDWARD ROCHESTER Idealist - PM - V1/3, Zw.Mł.
Janibelle ROCKET MAN (imp.GBR) - PM - V2/3
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V1/1, CWC
JOHNNIE WALKER Majesticanis - PO - V1/1
Whiteheads PUMBA - PCH - V1/2, CWC, NDP, BOB, 2 BOG
BALLI Mon Miracle (imp.CZE) - PCH - V2/2
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - PW - V1/1
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
nowy Młodzieżowy Champion Polski
AMIRA Frost Bonaqua - SM - V2/5
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V3/5
Azarin GIULIA - SM - V/5
Laving Briz HAPPY QUEEN (imp.BLR) - SM - V4/5
Tylko Ty HONOLULU - SP - V1/4, CWC, NDS
On The Run AYVA - SP - V2/4
RAMONESCA Brodwinek - SP - V3/4
DONNA CORTESE Frost Bonaqua - SP - V4/4
ANA SAGAR Perphenazinum - SO - V1/3, CWC
Karadhras MISTY NIGHT - SO - V2/3
Tylko Ty FRAGOLA - SO - V3/3
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V1/1, BOB Veteran, BIS Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Andrzej Kaźmierski (POL)
ALE CHOCHLIK Duovarius - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Meradith QUITE THE BEST - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
Meradith MY NEW MAN - PO - V1/1, CWC, NDP
Akuaba HODI - SSZ - 
WENDY Agita - SM - V1/1, Zw.Mł.
Meradith NOBLY BORN - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB

do góry



Sędzia / Judge: Grzegorz Weron (POL)
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
UNIDOX Lantan - PM - V1/3, Zw.Mł.
GEORGE BENSON Lazarus - PM - VG3/3
Dew CAVALLI-SWING - PM - ...2/3
WIND WALKER von Averlon (DEU) - PM - nieobecny
Contemp MARZEMINO (DEU) - PP - nieobecny
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN (imp.ITA) - PO - V1/1, CWC, NDP, BOS
nowy Champion Polski
Azarin ELANDIEL - PCH - V1/1, CWC
Katakami KIREI - SM - V2/2
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
Akuaba DAMARA - SP - V1/2, CWC
FURORA Przyjaciel Człowieka - SP - 
Karadhras MISTY NIGHT - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry



Sędzia / Judge: Blanka Horbatowska (POL)
Intron Poland FACEBOOK - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
JOLIE ROSE Onychinus - SMSZ - 
Tylko Ty GRETE - SMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy
BLUE STAR Malgranda Fasko - SM - V1/2, Zw.Mł.
ELLA FITZGERALD Lazarus - SM - V2/2
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - SP - V2/3
I TRUST YOU Onychinus - SP - V1/3, CWC
DONNA CORTESE Frost Bonaqua - SP - ...3/3
Whiteheads POWEPUFF - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
nowy Champion Polski

do góry



Sędzia / Judge: Lenka Frncova (CZE)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
CURRY AROMA Filisart - PMSZ - WO1/2
CARDAMON AROMA Filisart - PMSZ - WO2/2
MY WILD SOUL Marzeniem Malowane - PSZ - WO1/2, BOB Puppy
BREGO BENJI Paka Czworaka - PSZ - WO2/2
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/6, Zw.Mł., BOB Junior
Katakami KAZE - PM - V2/6
ONCE IN A LIFETIME Aga-Rena - PM - V3/6
Intron Poland FRONT PAGE - PM - V4/6
Akuaba DAN - PM - VG/6
FARID Nut-Szu-Geb - PM - VG/6
Whiteheads RINGO STARR - PP - V1/2, CWC
LUPINO Liwang - PP - V2/2
Meradith NOBODY BUT HIM - PO - V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOB
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - V2/3
BROWNIE Cranberry Fields - PO - V3/3
NEXT WINNER Brodwinek - PU - VG1/1
Karadhras FERRUCIO - PCH - V1/4, CWC, res.CACIB
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V2/4
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - PCH - V3/4
YOU TUBE of Gentle Mind (imp.DEU) - PCH - V4/4
UNISONO Paranoia - PCH - nieobecny
Jesterland KATHMANDU - PW - V1/1, Zw.Wet.
NANDAG NANETTE Synergy - SMSZ - WO1/5, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
NAVRA NETTA Synergy - SMSZ - WO2/5
CURCUMA AROMA Filisart - SMSZ - WO3/5
Dew RAINBOW-WHISKEY - SMSZ - WO4/5
Tylko Ty GRETE - SMSZ - WO/5
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - WO1/2
CYNTIA Paka Czworaka - SSZ - WO2/2
ZAKIJA Magnus Borzoj - SM - V1/8, Zw.Mł., new POL JCH
Katakami KIREI - SM - V2/8
OBSESSIVE LOVE Aga-Rena - SM - V3/8
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V4/8
Azarin GIULIA - SM - V/8
ROMA Dom Ważki - SM - VG/8
BLUE STAR Malgranda Fasko - SM - VG/8
LESLEIGH LAVENDER Synergy - SM - VG/8
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SP - V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOS
Akuaba DAMARA - SP - V2/4
I TRUST YOU Onychinus - SP - V3/4
Akuaba SOSO - SP - VG4/4
ROSSA Dom Ważki - SP - nieobecna
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - SO - V1/6, CWC, res.CACIB, new POL CH
Meradith NIFTY GIRL - SO - V2/6
Nirse CHLOE - SO - V3/6
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - SO - VG4/6
DAISY z Grodziskiej Niziny - SO - VG/6
Youdash ATLANTIC (imp.GBR) - SO - VG/6
Whiteheads O'MY - SCH - V1/1, CWC
GLORIANA REGINA Synergy - SCH - nieobecna
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - SW - V1/1, Zw.Wet, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Tomasz Wolańczyk (POL)
Tylko Ty GUNNAR - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
UNIDOX Lantan - PM - V1/1, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
Dew TRUSSARDI-HIT - PP - V1/2
INFINITO DURA ACE (imp.ITA) - PP - V2/2
Nine Lives NERAI (DEU) - PU - V1/1, CWC
OSKAR Korleszko - PU - 
Dogarium BEELZEBUB - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOS
EUFORIA Loop Line - SMSZ - WO1/2
Dew RAINBOW-WHISKEY - SMSZ - WO2/2
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
Malgranda Fasko BLUE DREAM - SM - V2/3
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V1/3, Zw.Mł., new POL JCH
ELLA FITZGERALD Lazarus - SM - V3/3
INTREPIDA TIAGRA (imp.ITA) - SP - V2/3
Tylko Ty FRETTA - SP - V1/3, CWC
RAMONESCA Brodwinek - SP - V3/3
EMMYLOU HARRIS Lazarus - SP - nieobecna
Akuaba DAMARA - SO - V1/1, CWC, NDS, BOB
Whiteheads O'MY - SCH - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Tomasz Wolańczyk (POL)
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
nowy Młodzieżowy Champion Polski
SIR JAIME Chartland - PO - V1/1, CWC
HIDALGO DAFF Lasky Dar (CZE) - PCH - V1/1, CWC, NDP
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
DREAM OF DARK Czech Spring (CZE) - SP - V1/1, CWC, NDS, BOS
Abaelardo ATRAKCJA - SO - V1/1
Whiteheads O'MY - SCH - V2/2
CORINA S. z Uplnku (CZE) - CH - V1/2, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)
Katakami KOKORO - PM - V1/1, Zw.Mł.
GARY MOORE Lazarus - PP - V1/1, CWC
Must Be Shadow ANTWERP - PO - V1/2, CWC
RUSH OF WIND Brodwinek - PO - V2/2
Dogarium BEELZEBUB - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOS
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - PW - V1/1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran
Katakami KIREI - SM - V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
ZAINA Magnus Borzoj - SP - V1/1
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SO - V1/2, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
Abaelardo AMBICJA - SO - 

do góry



Sędzia / Judge: Grzegorz Weron (POL)
Dew TRUSSARDI-HIT - PP - nie do oceny
Nine Lives NERAI (DEU) - PU - V1/1, CWC, NDP, BOS, 4 BIS Użytkowych
AMBER Wiki Black - SMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy
Tylko Ty GRETE - SMSZ - WO2/2
BEAUTIFUL MIDNIGHT Impuls i Splendor - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
Azarin GISELLE - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
BLUE STAR Malgranda Fasko - SM - V2/4
EVENING JEWEL Gallaunt - SM - VG4/4
O'LALA Sognare - SM - V3/4
DONNA CORTESE Frost Bonaqua - SP - V1/1, CWC, NDS

do góry



Sędzia / Judge: Iveta Vojtekova (SVK)
CARAMEL AROMA Filisart - pSZ - WO2/2
Sobers BALLANTYNE (ISR) - PSZ - WO1/2, BOB Puppy
Tappinskis YAP YAP (HUN) - PM - V1/1, Zw.Mł.
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - VG2/3
Mafija Gracija BENTLEY (LTU) - PP - VG3/3
Nugabe WHITE ANGEL (RUS) - PO - V1/3, CWC
Rivarco NESPOLO (ITA) - PO - nieobecny
Bona Diva WINNING COLOURS (FIN) - PU - V1/1, CWC
Jesrae GAME OF THRONES (NLD) - PCH - V2/5
ASSASSIN of Hungarian Diamonds (HUN) - PCH - VG/5
Cherubim's Royal IT'S A CHRISTMAS DREAM (DEU) - PCH - V3/5
Forgetmenot SOBERS DON DIABLO (ITA) - PCH - V1/5, CWC, NDP, BOS
Siprex PASCAL (RUS) - PCH - nieobecny
Mafija Gracija RED MOON (LTU) - PCH - VG4/5
BELLA Dzamilafalak - SM - VG2/2
Rivarco OSCURA LA LUZ (ITA) - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty ROOK - SP - V1/4, CWC
RAMONESCA Brodwinek - SP - G/4
Akuaba DAMARA - SP - VG3/4
FATTYPILLOW FACE z Uplnku (CZE) - SP - V2/4
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - SO - V1/3, CWC
Dew HER MAJESTY ZORBA - SO - V3/3
Barnesmore VENUS IN FURS (RUS) - SO - nieobecna
Mafija Gracija RED ROSE (LTU) - SO - V2/3
BABYFACE Slim-Extreme - SCH - VG4/4
ELFEE z Uplnku (CZE) - SCH - V3/4
Librium's REMARKABLE JAZZ (RUS) - SCH - nieobecna
Rivarco JASMINE (ITA) - SCH - V2/4
Sagramour GRACEFUL HENRIETTA (FIN) - SCH - V1/4, CWC, NDS, BOB

do góry



Sędzia / Judge: Arne Foss (NOR)
SATELLITE Electric Paws - PMSZ - nieobecny
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PSZ - WO3/5
ALE CHOCHLIK Duovarius - PSZ - WO2/5
MY WILD SOUL Marzeniem Malowane - PSZ - WO4/5
Sobers BALLANTYNE (ISR) - PSZ - WO1/5
Pozhar v Kremle ARISTOCRAT (RUS) - PSZ - WO/5
CARAMEL AROMA Filisart - pSZ - nieobecny
SAN Biesy i Czady - PSZ - nieobecny
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - V/15
GARY MOORE Lazarus - PM - V4/15
Intron Poland FRONT PAGE - PM - VG/15
Absolute Mann ONCE YOU POP CAN'T STOP (SRB) - PM - V/15
Enolacans BOND SEX BOMB (ESP) - PM - V/15
Karstia DAVID BOWIE OF RIVARCO (ITA) - PM - nieobecny
ELIJAH of Hungarian Diamonds (HUN) - PM - V3/15
WIND WALKER von Averlon (DEU) - PM - V/15
Rivarco OSCAR WILDE (ITA) - PM - VG/15
Dew CAVALLI-SWING - PM - VG/15
Ara Di Giove TIFEO AT ABSOLUTE MANN (ITA) - PM - VG/15
Amber Viev's EMILIAN FOR LOOK (RUS) - PM - VG/15
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/15, EUJW, BOB Junior, 3 BOG Junior
Sobresalto HABEMUS PAPAM (ITA) - PM - V2/15
Tappinskis YAP YAP (HUN) - PM - V/15
Absoliuti Idile JAGUAR (LTU) - PM - V/15
Must Be Shadow ANTWERP - PP - VG/5
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PP - nieobecny
Contemp MARZEMINO (DEU) - PP - VG3/5
Dogarium CONCON - PP - V1/5, CWC
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V2/5
NUIT DE FOLIE Des Plaines Des Bruyeres (RUS) - PP - VG4/5
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN (imp.ITA) - PO - V/15
AURVANDILL Cranberry Fields - PO - V/15
Dogarium BEELZEBUB - PO - V/15
QUINCY High On Emotion (CZE) - PO - V/15
Whiteheads PUMBA - PO - V4/15
Sobresalto A MUSO DURO (BLR) - PO - V3/15
Rivarco NESPOLO (ITA) - PO - nieobecny
Rivarco LUDWIG CHERUBIM'S ROYAL (DEU) - PO - V/15
Rivarco JAGUARUNDI (imp.ITA) - PO - V2/15
Nugabe WHITE ANGEL (RUS) - PO - V1/15, CWC
nowy Champion Polski
Meradith NOBODY BUT HIM - PO - V/15
Mano Sansonete NOTHING IS IMPOSSIBLE (LTU) - PO - VG/15
Dew HIS MAJESTY RICH - PO - VG/15
Whiteheads PETER PAN - PO - V/15
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija (LTU) - PO - V/15
Mafija Gracija BENTLEY (LTU) - PO - VG/15
Bona Diva WINNING COLOURS (FIN) - PU - V1/1, CWC
Absolute Mann BOMBER JACK (SRB) - PCH - V/21
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V/21
Born To Charm NOELL (EST) - PCH - V/21
ASSASSIN of Hungarian Diamonds (HUN) - PCH - nieobecny
Amber Vievs MODEST (RUS) - PCH - V/21
Adagio OLIVE DRAB (SWE) - PCH - V/21
Azarin ELYAN - PCH - V/21
BALLI Mon Miracle (imp.CZE) - PCH - V/21
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V/21
LUKULLUS Liwang - PCH - V/21
YOU TUBE of Gentle Mind (imp.DEU) - PCH - V/21
WALK ON THE WILD SIDE (SVN) - PCH - V/21
Sobresalto YO SONG FIGLIO O'MARE (RUS) - PCH - V/21
Jesrae GAME OF THRONES (NLD) - PCH - V1/21, CWC, EUW, BOS
nowy Champion Polski
Forgetmenot SOBERS DON DIABLO (ITA) - PCH - V4/21
DANDY II of Gentle Mind (DEU) - PCH - V2/21
Cherubim's Royal IT'S A CHRISTMAS DREAM (DEU) - PCH - V/21
Sobresalto BUSCAR BESOS (ITA) - PCH - V3/21
CAPPUCCINO of Hungarian Diamonds (HUN) - PCH - V/21
Mafija Gracija RED MOON (LTU) - PCH - V/21
Lancar Dream EL DORADO (LVA) - PCH - V/21
KOTTON SATEEN Dominija (LTU) - PCH - V/21
Siprex PASCAL (RUS) - PCH - nieobecny
Meradith FANCY MAN - PW - V1/1, European Pride
Rivarco TELLER OF TALES (RUS) - PW - nieobecny
ENGLISH LORD Lazarus - PW - nieobecny
Dew RAINBOW-WHISKEY - SMSZ - WO1/1, Hope of Europe, BOB Minor Puppy
FANTASIA SOBRESALTO of Hungarian Diamonds (ITA) - SSZ - WO2/6
Daisy May's AN ONCE IN A LIFETIME (SWE) - SSZ - nieobecna
CYNTIA Paka Czworaka - SSZ - OB/6
Cherubim's Royal VICTORY VALENTINA II (DEU) - SSZ - WO1/6, European Future, BOB Puppy
BRAGA Paka Czworaka - SSZ - OB/6
JOLIE ROSE Onychinus - SSZ - WO3/6
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - OB4/6
ESSI DAVEN Idealist - SM - V/18
MY CRAZY VALENTINE Toomie Trishel (CZE) - SM - V/18
Azarin GIULIA - SM - VG/18
AMORA Frost Bonaqua - SM - V3/18
Akuaba DAMARA - SM - V/18
Aaniston ALPHABETICAL ORDER (SWE) - SM - nieobecna
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - VG/18
BELLA Dzamilafalak - SM - V/18
Azarin GISELLE - SM - V2/18
Rivarco OPERA D'ARTE (ITA) - SM - V4/18
Rivarco OSCURA LA LUZ (ITA) - SM - V1/18, EUJW
nowy Młodzieżowy Champion Polski
Rivarco PAULA'S DREAM (LTU) - SM - V/18
Sophy's Choise A Splash of Colors (ROU) - SM - VG/18
Southpoint BRIENNE DE TARTH (SVK) - SM - V/18
Absoliuti Idile KASSANDRA (LTU) - SM - V/18
ZAINA Magnus Borzoj - SM - V/18
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - SM - V/18
Sobresalto ICONIC MODEL (ITA) - SM - V/18
TONETTE SPIRITUALITY Dominija (LVA) - SM - V/18
Tylko Ty ROOK - SP - V2/10
Tylko Ty HONOLULU - SP - VG/10
Southpoint ARIELLE (CZE) - SP - nieobecna
RAMONESCA Brodwinek - SP - G/10
Krasnaya Strela EXACTLY LIKE YOU (LVA) - SP - V/10
On The Run AYVA - SP - VG/10
FATTYPILLOW FACE z Uplnku (CZE) - SP - V4/10
Born To Charm ORMELLA (EST) - SP - V/10
Absoliuti Idile JESSICA (LTU) - SP - V/10
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SP - V3/10
Tylko Ty RUFF - SP - V1/10, CWC
Dew HER MAJESTY ZORBA - SO - VG/16
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - SO - VG/16
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SO - VG/16
Absoliuti Idile HAYAMI (LTU) - SO - V3/16
Tylko Ty FRETTA - SO - V/16
Rivarco LAMBADA (ITA) - SO - V2/16
MIRVA De L'Eden D'Isawan (BLR) - SO - V1/16, CWC
Mafija Gracija RED ROSE (LTU) - SO - VG/16
Lancar Dream IN THE MOVE (LVA) - SO - V/16
IDRIL Pagawa - SO - VG/16
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SO - VG/16
Dogarium ALPHA - SO - V4/16
Nirse CHLOE - SO - nieobecna
Barnesmore VENUS IN FURS (RUS) - SO - nieobecna
Whiteheads SILVER GIRL - SU - V1/1, CWC
Laving Briz DIODORA (imp.BLR) - SCH - V/13
Sagramour GRACEFUL HENRIETTA (FIN) - SCH - V2/13
BABYFACE Slim-Extreme - SCH - V/13
Sunshine Whirl MY WAY - SCH - V/13
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - SCH - nieobecna
DELPHINA DAHLIA Synergy - SCH - V/13
Sobresalto XXX (ITA) - SCH - V3/13
Sobresalto STANDING OVATION (ITA) - SCH - nieobecna
Sobresalto DICITANCELLO VUJE (ITA) - SCH - V/13
Rivarco JASMINE (ITA) - SCH - V4/13
MARIELA'S CLOUDBERRY Dominija (LVA) - SCH - V/13
Collooney TARTAN TEASE (GBR) - SCH - nieobecna
Librium's REMARKABLE JAZZ (RUS) - SCH - nieobecna
ELFEE z Uplnku (CZE) - SCH - V/13
Lancar Dream FIRST DANCE (LVA) - SCH - V/13
Born To Charm LEONOR (EST) - SCH - nieobecna
Bono Mens GLORIA DEY (RUS) - SCH - V/13
Absoliuti Idile ELECTRA BRILLIANT (LTU) - SCH - V1/13, CWC, EUW, BOB, BOG
nowy Champion Polski
Absolute Mann OVER THE MOON (ITA) - SW - V1/2, European Pride, BOB Veteran
Boxing Helena's JOYFUL JUDY (imp.BEL) - SW - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Zafra Sirik (ISR)
JIMMY CHOO Onychinus - PSZ - WO1/2
SAN Biesy i Czady - PSZ - WO2/2
Dew CAVALLI-SWING - PM - V3/3
Janibelle ROCKET MAN (imp.GBR) - PM - V2/3
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/3,Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
Whiteheads RINGO STARR - PP - VG4/4
EDWARD ROCHESTER Idealist - PP - V1/4, CWC
INFINITO DURA ACE (imp.ITA) - PP - VG3/4
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V2/4
Barnesmore BOHEMIAN KNIGHT (imp.IRL) - PO - V1/1, CWC, NDP
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - nieobecny
Azarin ELYAN - PCH - nieobecny
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V1/1, CWC
Dew RAINBOW-WHISKEY - SMSZ - WO2/3
NANDAG NANETTE Synergy - SMSZ - WO1/3, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
Tylko Ty KATALINA - SMSZ - WO3/3
LARA CROFT My Myself And I - SSZ - WO1/3, BOB Puppy
EUFORIA Loop Line - SSZ - WO2/3
Akuaba FUPI - SMSZ - 
Dew CAVALLI-SHELLMA - SM - V2/4
Must Be Shadow CAMARA - SM - V3/4
Whiteheads RITA HAYWORTH - SM - V1/4, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
FALAK Nut-Szu-Geb - SM - 
INTREPIDA TIAGRA (imp.ITA) - SP - VG2/2
DONNA CORTESE Frost Bonaqua - SP - V1/2, CWC
HELENA BONHAM CARTER Credo - SO - V1/1, CWC
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/1, CWC, NDS, BOS

do góry



Sędzia / Judge: Mark Cocozza (GBR)
JIMMY CHOO Onychinus - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Intron Poland FRONT PAGE - PM - VG/5
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - VG4/5
Katakami KOKORO - PM - VG2/5
Dew CAVALLI-SWING - PM - nieobecny
Janibelle ROCKET MAN (imp.GBR) - PM - VG1/5
London's Fog HONEY MOON (imp.SVK) - PM - VG3/5
POKER FACE da Roseira Brava (imp.PRT) - PP - V2/3
Dew TRUSSARDI-HIT - PP - V1/3
EDWARD ROCHESTER Idealist - PP - nieobecny
I'M KING Onychinus - PP - VG3/3
Dogarium CONCON - PO - V2/5, res.CACIB
LUPINO Liwang - PO - V1/5, CWC, CACIB, NDP, BOS
nowy Champion Polski
Whiteheads RINGO STARR - PO - V3/5
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - VG4/5
Barnesmore BOHEMIAN KNIGHT (imp.IRL) - PO - nieobecny
RONALDO Korleszko - PO - VG/5
Azarin ELYAN - PCH - V1/2, CWC
NARCYZ Lazarus - PCH - V2/2
Whiteheads TATOU AUDREY - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
SOLINA Biesy i Czady - SSZ - WO2/2
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - WO1/2
JOLIE ROSE Onychinus - SSZ - nieobecna
Katakami KIBO - SM - V2/4
Azarin GISELLE - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
BLUE STAR Malgranda Fasko - SM - VG4/4
ZAINA Magnus Borzoj - SM - VG3/4
Tylko Ty ROOK - SP - V2/9
HERIET Trixtan (CZE) - SP - V4/9
Akuaba DAMARA - SP - V1/9, CWC, res.CACIB
Dew NON-STOP SALSA - SP - VG/9
ESSI DAVEN Idealist - SP - VG/9
I TRUST YOU Onychinus - SP - VG/9
WENJA Agita - SP - VG/9
Whiteheads RITA HAYWORTH - SP - V3/9
ZETKA Atletico - SP - VG/9
HELENA BONHAM CARTER Credo - SO - V1/9, CWC
nowy Champion Polski
MAGURA Biesy i Czady - SO - V2/9
ELISEI Valentine Dogs (CZE) - SO - VG/9
DALENA Gallaunt - SO - VG/9
Dew HER MAJESTY ZORBA - SO - VG4/9
Laving Briz HAPPY QUEEN (imp.BLR) - SO - VG/9
LEIA THE PRINCESS D'Aleksandrovsh (imp.FRA) - SO - nieobecna
Meradith NUMBER ONE - SO - V3/9
Tylko Ty FRAGOLA - SO - VG/9
Whiteheads O'MY - SCH - V2/2
DALILLA Czari Falka (CZE) - SCH - V1/2, CWC, CACIB, NDS
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V1/1, BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Tadeusz Chwalny (POL)
NANOOK NOAH Synergy - PMSZ - WO1/1
Tylko Ty SALTO - PSZ - WO1/2
Abaelardo CAMARO - PSZ - WO2/2
ALE CHOCHLIK Duovarius - PM - V/7
Intron Poland FRONT PAGE - PM - V3/7
Intron Poland FACEBOOK - PM - V/7
Katakami KAZE - PM - V4/7
Katakami KOKORO - PM - V/7
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PM - V2/7
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - V1/7, Zw.Mł., CQ 2019
Must Be Shadow ANTWERP - PP - V1/4, CWC, res.CACIB
Abaelardo BE QUICK LEON - PP - V2/4
GARY MOORE Lazarus - PP - V3/4
Azarin GREAT GATSBY - PP - 
AURVANDILL Cranberry Fields - PO - V2/3
BROWNIE Cranberry Fields - PO - V3/3
IM Blueskies BLA VINDAR OCH VATTEN (SWE) - PO - V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
NARCYZ Lazarus - PCH - V2/3
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V1/3, CWC
Whiteheads PETER PAN - PCH - V3/3
OTO PSZCZOŁA Duovarius - SMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy
NAVRA NETTA Synergy - SMSZ - WO2/2
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - WO1/2, BOB Puppy
MY LOVELY MELODY Marzeniem Malowane - SSZ - WO2/2
Katakami KIREI - SM - V4/5
Katakami KIBO - SM - V3/5
ESSI DAVEN Idealist - SM - V1/5, Zw.Mł., CQ 2019, BOB Junior
ZAINA Magnus Borzoj - SM - 
Frontrunner's TWIST OF LOVE (SWE) - SM - 
Abaelardo BE NICE ZOYA - SP - V/7
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SP - V2/7
Akuaba DAMARA - SP - V/7
Tylko Ty HOLLYWOOD - SP - V4/7
Esedra QUISISANA (CZE) - SP - V1/7, CWC
Tylko Ty ROOK - SP - V/7
ZAKIJA Magnus Borzoj - SP - V3/7
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SO - V/6
Karadhras MISTY NIGHT - SO - V3/6
Karadhras MIST'N BLU - SO - V4/6
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - SO - 
Frontrunner's DISTURBIA (SWE) - SO - 
Meradith NOBLY BORN - SO - V1/6, CWC, CACIB, NDS, CQ, BOB
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V3/5
Abealardo AFERA - SCH - V1/5, CWC, res.CACIB
Whiteheads O'MY - SCH - V4/5
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V2/5
Dogarium ALPHA - SCH - nieobecna
Rhetsgis HELLO SKYLARK EMOTICON (SWE) - SCH - 
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V1/1, BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Sei-ichiro Ishimaru (JPN)
OTO PREZES Duovarius - PMSZ - WO1/1
MY WILD SOUL Marzeniem Malowane - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Katakami KAZE - PM - V/12
Katakami KOKORO - PM - V/12
Dew TRUSSARDI-HIT - PM - VG/12
ALE CHOCHLIK Duovarius - PM - V2/12
Intron Poland FRONT PAGE - PM - V4/12
Intron Poland FACEBOOK - PM - V/12
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PM - V1/12, Mł.Zw.POL, BOB Junior
GARY MOORE Lazarus - PM - V3/12
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - VG/12
ONCE IN A LIFETIME Aga-Rena - PM - V/12
ONLY YOU Aga-Rena - PM - VG/12
USUS Lantan - PM - 
Must Be Shadow ANTWERP - PP - V2/3
Abaelardo BE QUICK LEON - PP - V1/3, CWC
Azarin GREAT GATSBY - PP - nieobecny
NUIT DE FOLIE Des Plaines Des Bruyeres (RUS) - PP - V3/3
AURVANDILL Cranberry Fields - PO - V2/3
BROWNIE Cranberry Fields - PO - V1/3, CWC
Meradith NOBODY BUT HIM - PO - V3/3
NARCYZ Lazarus - PCH - V2/5, res.CACIB
CAMOUFLAGE Idealist - PCH - V1/5, CWC, CACIB, Zw.POL, NDP, BOB, 4 BOG
nowy Grand Champion Polski
YOU TUBE of Gentle Mind (imp.DEU) - PCH - V4/5
Durante Vita KEIP OF GOOD HOPE (RUS) - PCH - 
IM Blueskies BLA VINDAR OCH VATTEN (SWE) - PCH - 
NAVRA NETTA Synergy - SMSZ - WO2/2
OTO PSZCZOŁA Duovarius - SMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - WO1/1
Katakami KIREI - SM - V2/4
Azarin GISELLE - SM - V1/4, Mł.Zw.POL
ZAINA Magnus Borzoj - SM - 
Frontrunner's TWIST OF LOVE (SWE) - SM - 
ESSI DAVEN Idealist - SP - V/7
Tylko Ty ROOK - SP - V1/7, CWC
Abaelardo BE NICE ZOYA - SP - V3/7
BELLA Dzamilafalak - SP - V/7
Akuaba DAMARA - SP - V2/7
Tylko Ty RUFF - SP - V4/7
ZAKIJA Magnus Borzoj - SP - 
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SO - V3/10
Abaelardo ATRAKCJA - SO - VG/10
Karadhras MISTY NIGHT - SO - V/10
Karadhras MIST'N BLU - SO - V4/10
DAISY z Grodziskiej Niziny - SO - 
Frontrunner's DISTURBIA (SWE) - SO - V2/10
ELEVEN O'CLOCK TICK TOCK Slim-Extreme - SO - V/10
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - SO - 
Meradith NOBLY BORN - SO - V1/10, CWC, res.CACIB
SWEET VIRGINIA van de Groene Golf (imp.BEL) - SO - VG/10
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - SCH - V3/4
Whiteheads O'MY - SCH - V2/4
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/4, CWC, CACIB, Zw.POL, NDS, BOS
Dogarium ALPHA - SCH - nieobecna
Rhetsgis HELLO SKYLARK EMOTICON (SWE) - SCH - nieobecna
Durante Vita FREDERIKA (RUS) - SCH - V4/4
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V1/1, BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Anna Rożniatowska (POL)
Abaelardo CAMARO - PSZ - WO2/2
MATISSE HENRI Royalty Grace (CZE) - PSZ - WO1/2
Katakami KAZE - PM - V2/2
LLAMBERT LLYWELLYN Synergy - PM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS Junior, BOG, BIS
Tylko Ty SALTO - PM - nieobecny
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - V1/1, CWC, NDP
nowy Champion Polski
MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane - SSZ - WO2/2
NANDAG NANETTE Synergy - SSZ - WO1/2, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
Tylko Ty GRETE - SSZ - nieobecna
Akuaba FUPI - SM - V2/2
Katakami KIREI - SM - V1/2, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
Abaelardo BE SWEET BUNIA - SP - V2/2
ZAKIJA Magnus Borzoj - SP - V1/2, CWC
DAISY z Grodziskiej Niziny - SO - V4/5
DREAM OF DARK Czech Spring (CZE) - SO - V/5
Karadhras MIST'N BLU - SO - V1/5, CWC, NDS, BOS
Karadhras MISTY NIGHT - SO - V2/5
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET (imp.RUS) - SO - V3/5
BEATRICE z Uplnku (CZE) - SU - V1/1, CWC
BELLAMEE KEIKO Czech Spring (CZE) - SCH - V1/1, CWC
Boxing Helena's JOYFUL JUDY (imp.BEL) - SW - V1/2, BOB Veteran
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)
Lancar Dream KILIMANJARO (imp.LVA) - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
SAN Biesy i Czady - PSZ - nieobecny
JIMMY CHOO Onychinus - PSZ - WO1/1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
LOTHAR LEONARD Synergy - PM - V2/2
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
Dew TRUSSARDI-HIT - PP - V3/5
EDWARD ROCHESTER Idealist - PP - V4/5
Whiteheads RINGO STARR - PP - V1/5, CWC
INFINITO DURA ACE (imp.ITA) - PP - V/5
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V2/5
Dew HIS MAJESTY LEO - PO - nieobecny
Rivarco JAGUARUNDI (imp.ITA) - PO - V1/2, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
Dogarium COOKIE - PO - V2/2
Cobyco CLASS OF IT'S OWN (imp.GBR) - PCH - V1/1, CWC
Meradith FANCY MAN - PW - V1/1, BOB Veteran, BIS Veteran
nowy Champion Polski Weteranów
Whiteheads TEMPLE SHIRLEY - SMSZ - WO1/1
Tylko Ty KATALINA - SSZ - WO1/4
OTO POZERKA Duovarius - SSZ - WO4/4
EUFORIA Loop Line - SSZ - WO3/4
Dew RAINBOW-WHISKEY - SSZ - WO2/4
Katakami KIBO - SM - V1/2, Zw.Mł.
Akuaba HAWI - SM - V2/2
INTREPIDA TIAGRA (imp.ITA) - SP - VG/6
RAMONESCA Brodwinek - SP - V4/6
Dew CAVALLI-SHELLMA - SP - V2/6
Dew NON-STOP SALSA - SP - 
Tylko Ty FRAGOLA - SP - V3/6
Whiteheads RITA HAYWORTH - SP - V1/6, CWC, NDS, BOS
ANA SAGAR Perphenazinum - SO - V2/4
Karadhras MISTY NIGHT - SO - nieobecna
Laving Briz HAPPY QUEEN (imp.BLR) - SO - nieobecna
Meradith NOBLY BORN - SO - V1/4, CWC
KATLEEN KELEIGH Synergy - SO - V3/4
BROWNIESIDE Majesticanis - SO - VG4/4
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST (imp.CAN) - SW - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Joao Vasco Pocas (PRT)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.
Lancar Dream KILIMANJARO (imp.LVA) - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
Kupleto CUSCO (imp.LTU) - PM - V1/4, Zw.Mł., new POL JCH
Katakami KOKORO - PM - V2/4
ALE CHOJRAK Duovarius - PM - V3/4
ALE CHOCHLIK Duovarius - PM - V4/4
Must Be Shadow AMSTERDAM - PP - V1/2, CWC
Dew TRUSSARDI-HIT - PP - VG2/2
EDWARD ROCHESTER Idealist - PP - nieobecny
GARY MOORE Lazarus - PP - nieobecny
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PP - nieobecny
Meradith NOBODY BUT HIM - PO - V1/4, CWC, CACIB, NDP
RONALDO Korleszko - PO - V2/4
Azarin ELLARIAN - PO - V3/4
APPO Go-Bye (imp.CZE) - PO - VG4/4
Rivarco JAGUARUNDI (imp.ITA) - PO - nieobecny
Skraddaregardens QANTAREL USAIN B (imp.SWE) - PCH - V1/3, CWC, res.CACIB
NARCYZ Lazarus - PCH - V2/3
YOU TUBE of Gentle Mind (imp.DEU) - PCH - V3/3
Absoliuti Idile MAJESTICA (imp.LTU) - SMSZ - WO1/1
JOLIE ROSE Onychinus - SSZ - WO1/3, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Bohem MOLLY GARRISH (imp.USA) - SSZ - WO2/3
SOLINA Biesy i Czady - SSZ - WO3/3
OTO PSZCZOŁA Duovarius - SSZ - nieobecna
Azarin GISELLE - SM - V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior
Katakami KIBO - SM - V2/2
Tylko Ty ROOK - SP - V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
KATLEEN KELEIGH Synergy - SP - V2/4
Azarin GIULIA - SP - V3/4
WENDY Agita - SP - V4/4
DONNA CORTESE Frost Bonaqua - SP - nieobecna
Meradith NOBLY BORN - SO - V1/5, CWC, res.CACIB
MAGURA Biesy i Czady - SO - V2/5
Whiteheads RITA HAYWORTH - SO - V3/5
NAOMI Brodwinek - SO - VG4/5
BROWNIESIDE Majesticanis - SO - G/5
Tylko Ty FRAGOLA - SO - nieobecna
DELPHINA DULCINEA Idealist - SCH - V1/1, CWC
POONA Majesticanis - SW - V1/1, Zw.Wet., BOB Veteran

do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik