wystawy 2018

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2018

Data ostatniej aktualizacji strony: 28.04.2018

Kliknij podświetlającą się nazwę miejscowości, aby wyświetlić wyniki z interesującej Cię wystawy.
Jeśli widzisz błędy, lub posiadasz wyniki, albo dane katalogowe, których nie ma wymienionych na tej stronie, proszę skontaktuj się ze mną.

STYCZEŃ / JANUARY
7Gdyniakrajowa
13Brodnica (o/Toruń)krajowa chartów
13-14Brodnica (o/Toruń)krajowa
20-21LUBIN (o/Legnica)międzynarodowa
28Sosnowiec (o/Będzin)krajowa
LUTY / FEBRUARY
3-4BYDGOSZCZmiędzynarodowa
10-11KATOWICEmiędzynarodowa
25Lesznochampionów
MARZEC / MARCH
2-4ZIELONA GÓRAmiędzynarodowa
10-11Jarosław (O/Przemyśl)krajowa
10-11Włocławekkrajowa
11Jelenia Górakrajowa grupy 1,2,3,9,10
24-25Wałbrzychkrajowa
24-25Piasecznokrajowa
KWIECIEŃ / APRIL
7-8WARSZAWAmiędzynarodowa
21Racibórzkrajowa
21Grudziądzkrajowa
22Racibórzkrajowa
22Krosnokrajowa
22Inowrocławkrajowa
28-29OPOLEmiędzynarodowa
MAJ / MAY
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)krajowa
1Manowo (o/Koszalin)krajowa ras myśliwskich
3Jeleśnia (o/Bielsko-Biała)krajowa ras myśliwskich
6Rybnikkrajowa
6Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa
12-13ŁÓDŹmiędzynarodowa
19KAMPINOS (o/Warszawa)klubowa chartów
19-20Twardy Dół (o/Sopot)krajowa ras myśliwskich
20Kampinos (o/Warszawa)krajowa chartów
20Zabrzekrajowa
20Radomkrajowa
26Kamionka (o/Rzeszów)krajowa ras myśliwskich
26Ustka (o/Słupsk)krajowa gr.1,2,3,9,10
26-27RZESZÓWmiędzynarodowa
27Płockkrajowa
27Ustka (o/Słupsk)krajowa
CZERWIEC / JUNE
2-3LESZNOmiędzynarodowa
9Uzarzewo (o/Poznań)krajowa ras myśliwskich
9Bytomkrajowa
10Bytomkrajowa
10Kaliszkrajowa
16-17KRAKÓWmiędzynarodowa
24Szczytno (o/Olsztyn)krajowa
24Jelenia Górakrajowa
30Wisła (o/Bielsko-Biała)krajowa
30.06-01.07SZCZECINmiędzynarodowa
LIPIEC / JULY
1Wisła (o/Bielsko-Biała)krajowa
7Będzinkrajowa
8Gdyniakrajowa
14-15GORZÓW WIELKOPOLSKImiędzynarodowa
14Nowy Targkrajowa
15Nowy Targkrajowa
21Konopiska (o/Częstochowa)krajowa ras myśliwskich
21-22KONOPISKA (o/Częstochowa)międzynarodowa
28-29ZAKOPANEmiędzynarodowa
29Chojnicekrajowa
SIERPIEŃ / AUGUST
4SOPOTmiędzynarodowa
5SOPOTmiędzynarodowa
11Lutowiska (o/Przemyśl)krajowa ras myśliwskich
12Toruńkrajowa
18Legnickie Pole (o/Legnica)krajowa ras myśliwskich
18Białystokkrajowa ras myśliwskich
18-19BIAŁYSTOKmiędzynarodowa
25Płockkrajowa
26Nowy Sączkrajowa
26Radomkrajowa
WRZESIEŃ / SEPTEMBER
1Słupskkrajowa gr. 1,2,3,9,10
1Chorzówkrajowa
2Słupskkrajowa
2Włocławekkrajowa
8-9KOSZALINmiędzynarodowa
9Warszawakrajowa
9Przemyślkrajowa
15Łódźkrajowa ras myśliwskich
23Zabrzekrajowa
29-30WROCŁAWmiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK / OCTOBER
6Rybnikkrajowa ras myśliwskich
7Jelenia Górakrajowa
7Bydgoszczkrajowa ras myśliwskich
7Rybnikkrajowa
11-14KIELCEEUROPEJSKA
26-27Piasecznokrajowa
LISTOPAD / NOVEMBER
17POZNAŃmiędzynarodowa
18POZNAŃmiędzynarodowa
GRUDZIEŃ / DECEMBER
1-2Wałbrzychkrajowa
8-9Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa
15-16LUBLINmiędzynarodoowa

do góry



Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)

PSY / MALES

Klasa szczeniąt / Puppy Class
RAYO Brodwinek - WO1, BOB Puppy

Klasa młodzieży / Junior Class
Must Be Shadow ANTWERP - V1, Zw.Mł.

Klasa pośrednia / Intermediate Class
APPO Go-Bye - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG

Klasa otwarta / Open Class
Airy Elf's FUN - V1, CWC (nowy Champion Polski)
NUMBER ONE Brodwinek - VG2

SUKI / FEMALES

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
BELLA Dzamilafalak - WO1, BOB Minor Puppy

Klasa szczeniąt / Puppy Class
SAVANNAH Brodwinek - WO1

Klasa młodzieży / Junior Class
Fierce Fireball FAIRY FEET - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Must Be Shadow ANOKA - V2
Tylko Ty RUFF - V3
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V4

Klasa pośrednia / Intermediate Class
ASTRID Dzamilafalak - V1, CWC, NDS, BOS
VIVA Nice And Noble - 2

Klasa otwarta / Open Class
BRODWINKA Majesticanis - V1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Grzegorz Weron (POL)

PSY / MALES

Klasa szczeniąt / Puppy Class
GARY MOORE Lazarus - WO1
EDWARD ROCHESTER Idealist - nieobecny

Klasa młodzieży / Junior Class
Must Be Shadow ANTWERP - VG1

Klasa pośrednia / Intermediate Class
Nine Lives YARIK - V1, CWC, NDP, BOB

Klasa otwarta / Open Class
NUMBER ONE Brodwinek - nieobecny

SUKI / FEMALES

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Azarin GISELLE - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
Dew CAVALLI-SHELLMA - 2

Klasa szczeniąt / Puppy Class
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
ZAINA Magnus Borzoj - WO2

Klasa młodzieży / Junior Class
ANA SAGAR Perphenazinum - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Meradith ... - 2
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - VG3
Tylko Ty RUFF - VG4

Klasa pośrednia / Intermediate Class
DŻAFARA z Grodziskiej Niziny

Klasa otwarta / Open Class
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOS
Abaelardo AMBICJA

Klasa championów / Champion Class
TROYKA Magnus Borzoj - V1, CWC
Nirse CARINA DUMKA - V2

do góry



Sędzia / Judge: Boris Spoljaric (HRV)

PSY / MALES

Klasa szczeniąt / Puppy Class
GARY MOORE Lazarus - WO1
EDWARD ROCHESTER Idealist - nieobecny

Klasa młodzieży / Junior Class
Must Be Shadow ANTWERP - V1, Zw.Mł.

Klasa pośrednia / Intermediate Class
Nine Lives YARIK - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI / FEMALES

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Dew CAVALLI-SHELLMA

Klasa szczeniąt / Puppy Class
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
ZAINA Magnus Borzoj - WO2
I'M SO CUTE Onychinus - WO3

Klasa młodzieży / Junior Class
Meradith NUMBER ONE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior
ANA SAGAR Perphenazinum - V2
Tylko Ty RUFF - V3
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - V4

Klasa pośrednia / Intermediate Class
DŻAFARA z Grodziskiej Niziny

Klasa otwarta / Open Class
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V1, CWC
Nirse CARINA DUMKA - V2

Klasa championów / Champion Class
TROYKA Magnus Borzoj - V1, CWC, NDS

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Salamon (POL)

PSY / MALES

Klasa szczeniąt / Puppy Class
GARY MOORE Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa młodzieży / Junior Class
Southpoint ANTOINE - V1, Zw.Mł., BOS
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - V2

Klasa otwarta / Open Class
Calahorra HAUTE COUTURE - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - V2

Klasa championów / Champion Class
HANDSOME SAM von Anluna's - V1, CWC, CACIB, NDP

SUKI / FEMALES

Klasa szczeniąt / Puppy Class
ROSSA Dom Ważki - WO1

Klasa młodzieży / Junior Class
LIVE ON Liwang - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V2
Meradith NIFTY GIRL - V3
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - V4
DREAM OF DARK Czech Spring - V
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - V
Fierce Fireball FAIRY FEET - nieobecna

Klasa otwarta / Open Class
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - V1, CWC, CACIB, NDS
Tylko Ty SREBRNA - V2, res.CACIB
Abaelardo ATRAKCJA - V3
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V4

Klasa użytkowa / Working Class
BONNIE BEE Czech Spring - V1, CWC, 2 BIS Użytkowych

Klasa championów / Champion Class
Whiteheads O'MY - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)

PSY / MALES

Klasa szczeniąt / Puppy Class
I'M KING Onychinus - WO1
ELVIS PRESLEY Lazarus - WO2

Klasa weteranów / Veteran Class
HAZARD Pagawa - V1, BOB Veteran, BOS

SUKI / FEMALES

Klasa szczeniąt / Puppy Class
ESSI DAVEN Idealist - WO1, BOB Puppy
Azarin GISELLE - WO2
GLORIA ESTEFAN Lazarus - WO3
ELLA FITZGERALD Lazarus - WO4
Akuaba DAMARA - WO

Klasa młodzieży / Junior Class
Meradith NUMBER ONE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
PARDON I'M PRETTY Minori ad Majus - V2
R'ISIS Brodwinek - V3
Akuaba SOSO - V4
Tylko Ty ROOK - V
CYGANECZKA Pagawa - VG

Klasa pośrednia / Intermediate Class
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V1, CWC
AEGWYNN Go-Bye - V2

Klasa otwarta / Open Class
LEILANI Liwang - V1, CWC, NDS (nowy Champion Polski)
C'HARISMA z Tripu - V2
TOMORROW Magnus Borzoj - V3
BRITA Hard Way - VG4

do góry



Sędzia / Judge: Carmen S. Navarro Guisado (ESP)

PSY / MALES

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Must Be Shadow CRYSTAL - OB1

Klasa szczeniąt / Puppy Class
GARY MOORE Lazarus - WO1, BOB Puppy
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - 2
Dew TRUSSARDI-HIT - 3
Abaelardo BE BRAVE SHIRO - 4
EDWARD ROCHESTER Idealist - nieobecny

Klasa młodzieży / Junior Class
Must Be Shadow ANTWERP - VG1

Klasa pośrednia / Intermediate Class
AURVANDIL Cranberry Fields - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Dew HIS MAJESTY LEO - V2
HUGH LEURE Credo - V3
Dogarium COOKIE - V4

Klasa otwarta / Open Class
Dew HAPPY-MORNING - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
RODNEY Vlapan - VG2

SUKI / FEMALES

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Dew CAVALLI-SHELLMA - WO1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

Klasa szczeniąt / Puppy Class
Azarin GISELLE - WO1
ZAINA Magnus Borzoj - WO2
BELLA Dzamilafalak - WO3

Klasa młodzieży / Junior Class
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - V1, Zw.Mł., BOB Junior
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - V2
Meradith NIFTY GIRL - V3
Must Be Shadow ANOKA - V4
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V

Klasa pośrednia / Intermediate Class
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG
ASTRID Dzamilafalak - V2
Dogarium COMEE - V3
Dew HER MAJESTY ZORBA - 4
Fierce Fireball FAIRY FEET - VG
VIVA Nice And Noble

Klasa otwarta / Open Class
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - V1, CWC (nowy Champion Polski)
CANDY GIRL Loop Line - V2
Tylko Ty COMICA - V3
Abaelardo AMBICJA - V4
BIJOU Brodwinek - V
ROCK AND ROLL GIRL Aviaticus - VG
RANI Agita
Dogarium BEREHYNIA - nieobecna

Klasa championów / Champion Class
Azarin CAYO COCO - V1, CWC, res.CACIB
SAVE MY LIFE HAPINESS de Casa Braty - V2
Vasuru Taffis ARABESKA - V3

do góry



Sędzia / Judge: Lotte Jorgensen (DNK)

PSY / MALES

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Intron Poland FRONT PAGE - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
Intron Poland FACEBOOK - WO2
Katakami KOKORO - OB3

Klasa szczeniąt / Puppy Class
I'M KING Onychinus - WO1
ELVIS PRESLEY Lazarus - WO2

Klasa młodzieży / Junior Class
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - V1, Zw.Mł., BOB Junior, CQ 2019
POKER FACE da Roseira Brava - V2
Tylko Ty HAYDEN - V3

Klasa pośrednia / Intermediate Class
LUPINO Liwang - V1, CWC

Klasa championów / Champion Class
Quaesar ARAGON - V1, CWC, CACIB, CQ 2019, NDP, BOS
NARCYZ Lazarus - V2, res.CACIB
ESTRAGON Supra Cetera - V3

SUKI / FEMALES

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
KATLEEN KELEIGH Synergy - WO1
Dew CAVALLI-SHELLMA - WO2
Must Be Shadow CAMARA - WO3
Katakami KIREI - WO4
Intron Poland FAIRY TREASURE - nieobecna

Klasa szczeniąt / Puppy Class
I'M SO CUTE Onychinus - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Akuaba DAMARA - WO2
Azarin GISELLE - WO3
GLORIA ESTEFAN Lazarus - WO4
ESSI DAVEN Idealist - WO
ELLA FITZGERALD Lazarus - WO
DALENA Gallaunt - OB

Klasa młodzieży / Junior Class
Tylko Ty ROOK - V1, Zw.Mł., CQ 2019
ANA SAGAR Perphenazinum - V2
Tylko Ty RUFF - V3
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - V4
R'ISIS Brodwinek - V
Akuaba SOSO - VG
CYGANECZKA Pagawa - VG
London's Fog GLORIOUS GINGER - nieobecna

Klasa pośrednia / Intermediate Class
DELPHINA DULCINEA Idealist - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
Akuaba TUMU - V2
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V3
AEGWYNN Go-Bye - VG4

Klasa otwarta / Open Class
Whiteheads O'LALA - V1, CWC, CACIB, CQ 2019, NDS, BOB, 3 BOG
TARIA Lantan - V2
BRITA Hard Way - VG3

Klasa użytkowa / Working Class
TOLA Lazarus - V1

Klasa championów / Champion Class
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2
London's Fog FABULOUS CAMEO - nieobecna

do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik