"E" SUPRA CETERA

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 07.11.2018

"E" SUPRA CETERA

2013-08-12 (3/4)

English Voice du Haras d'Helios Bayard Tomatin Khabaray Single Malt at Dumbriton Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Hillsdown Aisling Khabaray
Elleonia Little Madam Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Shyfire Dancer of Elleonia
Autrechoz du Haras d'H├ęlios Courthill Crimson Pirate Rum Punch of Falconcrag
Whipcat Faithful at Courthill
Special Love du Haras d'H├ęlios Silkstone Mystic
Falconcrag Specialite
Jesterland Harmony

Cobyco Call The Shots Cobyco Cavalier Hillsdown Fergal
Oakbark Mistletoe and Wine
Cobyco Caught Misbehaven Nevedith Justa Jesta
Cobyco Cameo
Whipcracker's Highland Heather Falconcrag Special Effects Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Hillsdown Voodoo
Pencloe Gift Of Gold Millwold Gold Dust To Exhurst
Flic Flac Kiss Of Gold At Pencloe

 


ur. (d.o.b.): 2013-06-12
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): ciemne pr─Ögowane z bia┼éym / dark brindle and white
Hod. (Breeder): SUPRA CETERA
W┼é. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-


2 lata 11 miesi─Öcy - CACIB Warszawa 2016

Champion Mi─Ödzynarodowy (CIB)
Champion Adriatyku (Adriatic CH)
Champion Austrii (AUT CH)
Champion Bałkan (Balkan CH)
Champion Bo┼Ťni i Hercegowiny (BIH Ch)
Champion Federacji Bo┼Ťni i Hercegowiny (BIH FCH)
Champion Bułgarii (BGR CH)
Grand Champion Bułgarii (BGR GCH)
Champion Chorwacji (HRV CH)
Champion Czarnog├│ry (MNE Ch)
Grand Champion Czarnog├│ry (MNE GCH)
Champion Czech (CZE CH)
Champion Estonii (EST CH)
Champion Jugosławii (Yugoslavia Ch)
Champion Litwy (LTU CH)
Champion Niemiec (DEU VDH CH)
Champion Polski (POL CH)
Grand Champion Polski (POL GCH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Grand Champion Rumunii (ROU GCH)
Champion San Marino (SMR CH)
Champion Słowacji (SVK CH)
Champion Szwajcarii (CHE CH)
Champion Śródziemnomorski (Mediterranean CH)
Champion W─Ögier (HUN CH)
Amsterdam Winner 2017
Alpen Sieger DWZRV 2016

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2013-06-12
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): SUPRA CETERA
W┼é. (Owner): Pfeffenhausen DEU

Potomstwo (Progeny):
"A" Race And Grace 2018
"K" of Always Unlimited 2017 DEU
"O" Vincit Omnia 2017

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) CH V1/2, CWC, res.CACIB
nowy Grand Champion Polski
2018-08-04 Sopot CACIB El┼╝bieta Augustyniak (POL) CH V1/1, CWC, res.CACIB
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) CH V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) CH V3/3

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-09-09 Karlovac HRVCACIB Jean-Jacques Dupas (FRA) CH V1, CAC
2018-09-08 Karlovac HRVCACIB Orietta Zilly (ITA) CH V2, res.CAC
2018-08-19 Innsbruck AUTCACIB Nina Neswadba (AUT) CH V2, res.CACA, res.CACIB
2018-07-15 Shkorpilovtzi BGRCACIB Peter Kujumdjiev (BGR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG
2018-07-14 Shkorpilovtzi BGRCACIB Yuri Gergel (UKR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG, 5 BIS
2018-07-13 Shkorpilovtzi BGRCACIB Tatiana Romanovskaya (BLR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG, 4 BIS
Nowy Champion Bułgarii i Grand Champion Bułgarii
2018-07-12 Shkorpilovtzi BGRCACIB Georgi Hristozov (BGR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2018-07-11 Shkorpilovtzi BGRCACIB Sergii Slukin (UKR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2018-06-24 Zwolle NLDCACIB Christophe Coopel (FRA) CH V1, res.CAC, res.CACIB
2018-06-23 Zwolle NLDCACIB Th. Rohlin (DNK) CH V2
2018-06-17 Koprivnica HRVCAC Srecko Kukic (HRV) CH V1, CAC, BOB
nowy Champion Chorwacji
2018-06-10 Klagenfurt AUTCACIB Elena Agafonova (RUS) O V2, res.CACA
2018-06-09 Klagenfurt AUTCACIB Alenka Cerne (SVN) CH V4
2018-06-03 Umag HRVCACIB Colm Hastings (IRL) CH V4
2018-06-02 Umag HRVCACIB Sanda Terzic (HRV) CH V4
2018-05-06 Bar MNECACIB Simu Calin (ROU) CH V1, CAC, CACIB, CQ 2019, BOB, BOG, BIS
nowy Champion Czarnogóry, Grand Champion Czarnogóry, Champion Bałkan, Champion Jugosławii, Champion Adriatyku, Champion Śródziemnomorski
2018-05-05 Bar MNECACIB Vojislav Brajovic (MNE) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 3 BOG
2018-05-04 Medugorje BIHCACIB Gabriel Valdez (BRA) CH V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Bo┼Ťni i Hercegowiny
2018-05-03 Medugorje BIHCACIB Colette Muldoon (IRL) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
nowy Champion Federacji Bo┼Ťni i Hercegowiny
2018-05-03 Medugorje HRVCAC Sasa Kitanovic (SRB) CH V1, CAC, BOB, 2 BOG
2018-05-01 Zadar HRVCACIB Jadranko Smojver Selimovic (HRV) CH V2, res.CAC
2018-04-30 Zadar HRVCACIB Carl-Gunnar Stafberg (SWE) CH V2, res.CAC
2018-04-29 Zadar HRVCACIB Boris Chapiro (FRA) CH V1, CAC, res.CACIB
2018-04-28 Zadar HRVCACIB Tapio Eerola (FIN) CH V3
2018-04-26 Dubrovnik HRVCACIB Tono Pehar (HRV) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2018-04-25 Dubrovnik HRVCACIB Francisco Luis Rodriguez (ESP) CH VG2
2018-04-22 Pohorje SVNCACIB Espen Engh (NOR) CH V4
2018-04-21 Maribor SVNCACIB Age Gjetnes (NOR) CH VG4
2018-04-07 Luksemburg LUXCACIB Maric Nenad (SRB) CH V3
2018-04-01 Goes NLDCACIB Tolson, R H (IRL) CH V1, res.CACIB
2018-03-31 Goes NLDCACIB Regina Tromp-Pruijn (NLD) CH V2
2018-03-18 Ryga LVACACIB Carmen Gil Polo (ESP) CH V4
2018-03-17 Ryga LVACACIB Jasna Matejcic (HRV) CH V2
2018-03-09 Birmingham GBRCrufts Goran Bodegard (SWE) CH -
2017-12-10 Amsterdam NLDCACIB Monica Amaral (BRA) CH V1, CAC, CACIB, CQ 2018, Amsterdam Winner, BM
2017-12-08 Amsterdam NLDCACIB Leni Finne (FIN) CH V2, res.CAC
2017-12-02 Wels AUTCACIB Espen Engh (NOR) CH V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Austrii
2017-11-18 Genewa CHECACIB Simon Wullschleger (CHE) CH V1/2, CAC, res.CACIB
nowy Champion Szwajcarii
2017-11-17 Genewa CHECACIB Lim Aramis Joy (AUS) CH V2/2, res.CAC
2017-11-12 Lipsk DEUWDS Elmar Sistermann (DEU) CH V/27
2017-10-29 Craiova ROUCACIB Anca Giura (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BOS
nowy Grand Champion Rumunii
2017-10-28 Craiova ROUCACIB Petru Muntean (ROU) CH V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Rumunii
2017-10-14 Dortmund DEUBundessieger Miklos Levente (HUN) CH V(5)
2017-10-01 Ryga LVACACIB Ana Mesto Martin (ESP) CH V3
2017-09-10 San Marino SMRCACIB Elena Kuleshova (RUS) CH V1, CAC, CACIB, BOS
nowy Champion San Marino
2017-09-09 San Marino SMRCAC Rita Reyniers (BEL) CH V1
2017-09-03 Luksemburg LUXCACIB Elena Agafonova (RUS) CH V2, res.CAC
2017-08-20 Innsbruck AUTCACIB Andre van den Broek (NLD) CH V2, res.CACA
2017-08-19 Innsbruck AUTCACIB Rudi Brandt (DNK) CH V3
2017-08-06 Bremen DEUCAC Oleg Fintora (SVK) CH V2, res.VDH, res.CAC
nowy Champion Niemiec (VDH)
2017-08-05 Bremen DEUCACIB Ludmila Fintorova (SVK) CH V4
2017-07-09 Rehau DEUCAC Peter Mazura (AUT) CH V2, res.VDH
2017-06-25 Aarau CHECACIB Myriam Vermeire (BEL) CH V2/2, res.CAC
2017-06-24 Aarau CHECACIB Antonio Rojo Fajardo (ESP) CH V1/2, CAC, CACIB, BOS
2017-06-17 Kotka FINCACIB Colm Hastings (FIN) CH V1, res.CAC, CACIB
2017-06-11 Ryga LVACACIB Jose Luis Payro Duenas (MEX) CH V2
2017-05-21 Wieselburg AUTCAC Marion Marpe (DEU) CH V2, res.CACA
2017-05-20 Wieselburg AUTCACIB Heinesche (LUX) CH V1, CACA
2017-04-23 Czeskie Budziejowice CZECACIB Vlastislav Vojtek (SVK) CH V2, res.CAC
nowy Champion Czech
2017-04-16 Debreczyn HUNCACIB Csaba Zsolt Lokodi (ROU) CH V1, CAC, CACIB
2017-04-15 Debreczyn HUNCACIB Simu Calin (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BOS
nowy Champion W─Ögier i Champion Mi─Ödzynarodowy
2017-04-08 Salzburg AUTCACIB Peter Machetanz (DEU) CH V2, res.CACA
2017-03-19 Ryga LVACACIB Antonio di Lorenzo (ITA) CH VG3
2017-03-18 Ryga LVACACIB Massimo Inzoli (ITA) CH V3
2017-03-11 Offenburg DEUCACIB Kay Smulczynski (DEU) CH V2, res.CAC, res.CACIB
2017-03-05 Drzonk├│wCACIB T. Kuszyk (POL) CH V1/2, CWC
2017-02-26 Erfurt DEUCAC Assenmacher (DEU) CH V2, res.VDH
2017-02-25 Erfurt DEUCAC Andras Korozs (HUN) CH V4
2017-02-05 Brno CZECACIB Lotte J├Ârgensen (DNK) CH V2, res.CAC
2017-02-04 Brno CZECACIB Friedrich Peter (DEU) CH V2, res.CAC
2017-01-29 Kowno LTUCACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) CH V1, CAC, CACIB
nowy Champion Litwy
2017-01-28 Kowno LTUCACIB Nina Kharatishvili (RUS) CH V3
2017-01-15 Nitra SVKCACIB V. Voytek (SVK) CH V1/2, CAC, CACIB, BOB, BOG
2017-01-14 Nitra SVKCACIB L. Fintorova (SVK) CH V1/2, CAC, CACIB, BOB
nowy Champion Słowacji
2017-01-07 Nurnberg DEUCACIB Patsy Gilmore (GBR) CH V3
2016-12-11 Kassel DEUCACIB Ingela Kyrklund (SWE) CH V2, res.VDH
2016-12-10 Kassel DEUCAC Bj├Ârn Fritz (DEU) CH V2, res.VDH
2016-12-03 San Marino SMRCACIB Argente Del Castillo A. (ESP) CH V1, CAC, res.CACIB
2016-12-03 San Marino SMRCACIB Grunheid J.L (FRA) CH V1, CAC
2016-11-20 Genewa CHECACIB Jason Hoke (USA) CH V2, res.CAC
2016-11-19 Genewa CHECACIB Gerard Jipping (NLD) CH V2, res.CAC
2016-11-18 Genewa CHECACIB Sylvie Desserne (FRA) CH V3
2016-11-13 Ryga LVACACIB Robert Velez Pico (PRI) CH V5
2016-11-06 Tartu ESTCACIB K. Raie (EST) CH V2, res.CAC. res.CACIB
nowy Champion Estonii
2016-11-05 Tartu ESTCACIB T. Rainey (IRL) CH V4
2016-10-30 Praga CZECACIB Ch.Coppel (FRA) CH V2, res.CAC
2016-10-29 Praga CZECACIB R. Maresova (CZE) CH V2, res.CAC
2016-10-09 Czeskie Budziejowice CZECACIB J. Matyas (SVK) CH V3
2016-10-02 Tulln AUTCACIB S. Jarmer (AUT) CH V3
2016-10-01 Tulln AUTCACIB G. Hill (GBR) CH V4
2016-09-24 Lostallo CHECAC B. Shone Brodwall (NOR) CH V1, CAC, BOS
2016-09-17 Mammendorf DEUCAC G. Schaefer (DEU) CH V1/5, VDH
2016-09-11 Luksemburg LUXCACIB A. Griffa Bocca (ITA) CH V2, res.CAC
2016-08-21 Bratysława SVKCACIB H. Drazic Zeljka (HRV) CH V2, res.CAC
2016-08-20 Bratysława SVKCACIB M. Pavlaskova (SVK) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2016-08-14 Innsbruck AUTCACIB M. Heine (DEU) CH V4
2016-08-13 Innsbruck AUTCACIB R. Jacobs (DEU) CH V4
2016-08-07 Druskienniki LTUCACIB G. Tesics (HUN) CH V4
2016-08-06 Druskienniki LTUCACIB E. Agafonova (RUS) CH V
2016-08-05 Druskienniki LTUCACIB J. Liimatainen (FIN) CH V
2016-07-23 Ingolstadt DEUCAC F. Boucek (CZE) CH V1, VDH
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) CH V4/4
2016-06-19 Brno CZECACIB S. Pavlovic (SRB) O V1, CAC, CACIB, BOS
2016-06-18 Krak├│wCACIB G. Weron (POL) O V1/1, CWC, CACIB, NDP, BOS
2016-06-12 Nitra SVKCACIB D. Paunovic (SRB) O V2, res.CAC
2016-06-11 Nitra SVKCACIB R. Kotlar (HUN) O V2, res.CAC
2016-06-10 Nitra SVKCAC D. Witkowska (POL) O V1, CAC
2016-06-04 TapfheimCAC V. Votek (SVK) O V2/5, res.VDH, res.CAC
2016-05-14 ŁódźCACIB M. Borges (PRT) O V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
nowy Champion Polski
2016-05-08 Mammandorf DEUCAC D. Rudolph (DEU) O V
2016-04-24 OpoleCACIB G. Jipping (NLD) O V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
2016-04-16 Wroc┼éawCWC my┼Ťliwskich A. Ro┼╝niatowska (POL) O V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
2016-03-06 DrzonkówCACIB B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V3
2016-02-21 Budapeszt HUNCACIB I. Vojtekova (SVK) O V1, CAC
2016-02-20 Budapeszt HUNCACIB M. Wibier (DEU) O V2, res.CAC
2016-02-19 Budapeszt HUNCACIB V. Vojtek (SVK) O V1, CAC, CACIB
2016-02-18 Budapeszt HUNCACIB L. Istvan (SRB) O V1, CAC, res.CACIB
2016-01-24 LubinCWC D. Witkowska (POL) O V2
2016-01-09 N├╝rnberg DEUCACIB T. Munich (DEU) O V4
2015-12-06 Wels AUTCACIB T. Jakkel (HUN) O V4
2015-12-05 Wels AUTCACIB G. Tesic (HUN) O V2, res.CACA
2015-11-15 Karlsruhe DEUCAC B. Piesik (DEU) O V
2015-11-14 Karlsruhe DEUCACIB F. Dickmann (DEU) O VG
2015-11-08 PoznańCACIB J. Opara (POL) O V3
2015-11-07 PoznańCACIB T. Chwalny (POL) O V1, CWC, res.CACIB

 


ur. (d.o.b.): 2013-06-12
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): SUPRA CETERA
W┼é. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 


ur. (d.o.b.): 2013-06-12
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): SUPRA CETERA
W┼é. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 

Champion Polski (POL CH)


ur. (d.o.b.): 2013-06-12
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): rude z bia┼éymi znaczeniami i mask─ů / red with white markings black masked
Hod. (Breeder): SUPRA CETERA
W┼é. (Owner): Puchheim DEU

Potomstwo (Progeny):
-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-04-01 WałbrzychCWC B. Horbatowska (POL) O V1/1, CWC, NDS
2017-03-05 Drzonk├│wCACIB T. Kuszyk (POL) O V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
2016-09-24 WrocławCACIB K. Opara (POL) O V3/4
2016-06-05 ŚwiebodziceCWC H. Woźna-Gil (POL) O V1/1, CWC
2016-05-29 LesznoCACIB G. Weron (POL) O VG/3
2016-05-08 Mammandorf DEUCAC D. Rudolph (DEU) O V4
2015-02-28 Salzburg AUTCACIB     VG
2014-06-01 LesznoCACIB G. Jipping (NLD) M ...
2014-05-18 Grafenegg AUTCAC OKWZR-Siegerschau     V

 


ur. (d.o.b.): 2013-06-12
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): rude z bia┼éymi znaczeniami i mask─ů / red with white markings black masked
Hod. (Breeder): SUPRA CETERA
W┼é. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

WYSTAWY
Data
Miejsce
Ranga
S─Ödzia
Klasa
Wyniki
2015-04-25 OpoleCACIB J. Quiros-Kubat (ARG) O V3
2014-08-17 Bratys┼éawa SVKCACIB   M VG2/2
2014-05-18 Grafenegg AUTCAC OKWZR-Siegerschau     VG
2014-03-30 Nitra SVKCACIB   SZ VN1/1
2014-03-29 Nitra SVKCACIB   SZ VN1/1

 


ur. (d.o.b.): 2013-06-12
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): SUPRA CETERA
W┼é. (Owner): FRA - DU HARAS D'HELIOS

Potomstwo (Progeny):
-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik