"R" BRODWINEK

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 08.05.2018

"R" BRODWINEK

2017-04-27 (3/3)

Fierce Fireball Blaze Gordon Isis Wind Bokamaro Glastonbury
Oldkins Brass Band
Only One Moment In Time For Bokamaro Ypsylon
Carmen Isis Wind Nikandr z Olomouckych Rovin
Rosemary z Hedvabi
Csukaseri Zsivany Dina Silveri Sho s Jantarnogo Morya Cobyco Center Piece
Pozhar v Kremle Lazurny Bereg
Tisza-parti Szelvesz Huncut Tutor Brandy
Lukahazy-Tornado Ozike
Isis Brodwinek

Balifail Aretino Gryphon van de Spaarnemeute Binkie van de Spaarnemeute
Cat van de Spaarnemeute
Fly Over of Champ`s Runners Batman Supersonic
Athene of Champ`s Runners
Gloria Victis Brodwinek Federico Brodwinek Faithful Prince Aviaticus
Dona Esmeralda Aviaticus
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel
Daylight Supersonic

 


ur. (d.o.b.): 2017-04-27
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe / blue fawn
Hod. (Breeder): BRODWINEK
Wł. (Owner): Gdynia POL

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-20 Twardy Dół CWC Natasa Davidovic (SRB) M V2/2
2018-01-07 Gdynia CWC Małgorzata Lorenc (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy

 


ur. (d.o.b.): 2017-04-27
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): błękitne / blue
Hod. (Breeder): BRODWINEK
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 


ur. (d.o.b.): 2017-04-27
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): błękitne / blue
Hod. (Breeder): BRODWINEK
Wł. (Owner): Banino POL

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-20 Twardy Dół CWC Natasa Davidovic (SRB) M V1/2, Zw.Mł., BOS
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V/6

 


ur. (d.o.b.): 2017-04-27
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): czarne / black
Hod. (Breeder): BRODWINEK
Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) M .../22
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V4/6
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) M V/11

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-10 Nowy Dwór MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) SZ ...
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) SZ OB/6
2017-09-10 WarszawaCWC M. Kozber (POL) MSZ WO1/2

 


ur. (d.o.b.): 2017-04-27
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): rude / red
Hod. (Breeder): BRODWINEK
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-02-11 Keurmeester NLDklub G. Decruy (BEL) M VG4/5

 


ur. (d.o.b.): 2017-04-27
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): czarne / black
Hod. (Breeder): BRODWINEK
Wł. (Owner): Bytom POL - WODNE OCZKO

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) M V/7
2018-01-28 Sosnowiec CWC Maria Zasada (POL) M V3/6


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik