"C" NIRSE

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 26.05.2018

"C" NIRSE

2015-10-02 (1/3)

Boxing Helena's Jack's Joy

Boxing Helena's Imenitni Dancing Monday of Double Star Nevedith Eefa Empra
Boxing Helena's August Eve
Vague a  l'Ame du Chawia Tendre Regard du Chawia
Boxing Helena's August Dawn
Boxing Helena's Epos Tesera Nevedith Eefa Empra Nevedith Justa Jesta
Nuts in May of Nevedith
Boxing Helena's Art Groupie Nevedith Justa Jesta
Boxing Helena's Yman
Nirse Thousand Stars

Spellbound Forgetmenot Santana Joska Forgetmenot Idealist Tylko Ty Viking's Pride
ForgetMeNot Famously
Spellbound's American Endeavor Wolf Tone Viking
Endeavor's Wish Upon A Starline
Whiteheads All Of My Heart Sol Y Sombra Jour de Soleil Sol Y Sombra Scandale a la Cour
Sol Y Sombra Promenade Sentimentale
Bokamaro Magic Touch Bokamaro Big Ben
Anahita Arva's Gluck Hallucination

 


ur. (d.o.b.): 2015-10-02
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): bia┼ée w p┼éowe ┼éaty / white and fawn
Hod. (Breeder): NIRSE
W┼é. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 


ur. (d.o.b.): 2015-10-02
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): NIRSE
W┼é. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-01 Dobre Miasto CWC Maciej Lipiec (POL) O ...

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-08-06 SopotCACIB C. Stefanescu (ROU) P V/5
2017-07-02 SzczytnoCWC M. Mikuliene (LTU) P V1/1, CWC, NDS, BOB, BOG
2016-05-01 Dobre MiastoCWC T. Kuszyk (POL) SZ WO2

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)


ur. (d.o.b.): 2015-10-02
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): NIRSE
W┼é. (Owner): Szafarnia POL

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-01-13 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) O V2/2
2018-01-13 Brodnica CWC Grzegorz Weron (POL) CH V2/2

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-08-19 BiałystokCACIB T. Kuszyk (POL) P V1/1, CWC
2017-08-06 SopotCACIB C. Stefanescu (ROU) P V3/5
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) P V2/6
2017-07-08 WarszawaCACIB E. Stolarska (POL) P V2/3
2017-05-21 Rzesz├│wCACIB D. Witkowska (POL) O V2/4
2017-04-29 Grudzi─ůdzCWC A. Ostrowski (POL) P V2/2
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) O V2/5
2017-03-17 KatowiceCACIB E. Pyrchała (POL) P V2/2
2017-02-11 BydgoszczCWC M. Ko┼Ťcia┼äska (POL) P V1/4, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
2017-02-05 BrodnicaCWC S. Slukin (UKR) P V1/2, CWC
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) P V1/2, CWC
2016-09-11 WarszawaCWC A. Rożniatowska (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2016-08-27 GostyninCWC M. Olejnik (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 2 BOG
2016-08-21 SopotCACIB T. Kuszyk (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2016-08-14 ToruńCWC A. Waszkowski (POL) M V2/6
2016-07-31 ChojniceCWC M. Lipiec (POL) M V2/4
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) M VG/5
2016-07-03 SzczytnoCWC K. Opara (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2016-06-19 GdyniaCWC T. Chwalny (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-05-29 GostyninCWC E. Stolarska (POL) SZ WO2/2
2016-05-01 Dobre MiastoCWC T. Kuszyk (POL) SZ WO1, BOB Puppy
2016-04-16 Grudzi─ůdzCWC L. Siejkowski (POL) SZ WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
2016-03-13 ChoceńCWC K. Szulc (POL) MSZ WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy


Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2016 (POL CLUB JW)


ur. (d.o.b.): 2015-10-02
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): p┼éowe z bia┼éymi znaczeniami / fawn with white markings
Hod. (Breeder): NIRSE
W┼é. (Owner): Dominice POL - PAKA CZWORAKA

Potomstwo (Progeny):

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-08-20 Legnickie PoleCWC A. Ro┼╝niatowska (POL) O ...2/2
2017-08-19 Legnickie PoleCWC my┼Ťliwskich G. Weron (POL) O V2/3
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) P V3/4
2017-07-22 KonopiskaCACIB B. Piesik (DEU) P V3/3
2017-03-05 Drzonk├│wCACIB T. Kuszyk (POL) P V3/5
2017-02-26 LesznoChampion├│w J. Opara (POL) CH V2/3
2017-02-11 BydgoszczCWC M. Ko┬Âcia┼äska (POL) P V2/4
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M V3/9
2016-10-15 Jelenia GóraCWC J. Coppens (NLD) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
2016-09-24 WrocławCACIB K. Opara (POL) M V2/3
2016-09-18 Gorzów Wlkp.CWC B. Horbatowska (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
2016-08-14 BytomCWC M. Ko┼Ťcia┼äska (POL) M V1/3, Zw.M┼é., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2016-07-24 KonopiskaKLUB B. Fritz (DEU) M V1/5, Mł.Zw.Klubu
2016-07-23 KonopiskaCACIB V. Panuska (CZE) M V2/4
2016-07-17 LubinCWC M. Lorenc (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
2016-06-26 Jelenia G├│raCWC B. Horbatowska (POL) SZ WO1/3, BOB Puppy
2016-06-18 Krak├│wCACIB G. Weron (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-06-12 KaliszCWC T. Borkowski (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy, BIS Puppy
2016-05-29 LesznoCACIB G. Weron (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-04-16 Grudzi─ůdzCWC L. Siejkowski (POL) SZ WO2





do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik