"HIS/HER MAJESTY" DEW

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 25.05.2020

"HIS/HER MAJESTY" DEW

2016-06-22 (4/2)

Adagio Sun Ray

Lancar Dream Dazzling Flash Courtborne Don't Be Cruel Softouch Little Big Man
Seregon Arwen at Courtborne
Amber Sand Lancar Keyzer Suna Regens Blossoms Keyzer
Atlanta Airamar
Adagio Captured Sunshine Adagio Love Supreme Carry On Pastrami
Flic Flac Kiss Of Love
Pencloe For Sure at FlicFlac Millwold Gold Dust to Exhurst
FlicFlac Kiss Of Gold at Pencloe
Rivarco Carnival Samba

Adagio Crowdstopper Play A While Nokia ForgetMeNot Flying Star
Play A While Late Red Autumnhop Ale
Adagio Captured Sunshine Adagio Love Supreme
Pencloe For Sure at FlicFlac
Rivarco Arwen Dumbriton Casting Stone Khabaray Single Malt at Dumbriton
Dumbriton Rainon
Rivarco Gazelle Jake du Manoir de la Grenouillere
Wenrick's Rave N'Sportingfields

 



ur. (d.o.b.): 2016-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2016-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Lutomiersk POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-04 Zakopane CACIB Gerard Jipping (NLD) CH V2/2
2019-07-07 Wisła CACIB Grzegorz Weron (POL) CH V2/2
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) CH V4/4
2019-05-18 Kamionka CACIB Tomasz Kuszyk (POL) CH V2/3
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) CH V1/2, CWC, NDP, BOS
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) CH V4/4
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) O nieobecny
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) O V1/1, CWC, NDP
nowy Champion Polski
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) O VG4/5
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) O nieobecny
2018-10-11 Nadarzyn CWC Iveta Vojtekova (SVK) O VG2/3
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) O V2/3
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) O
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) O V1/1, CWC, res.CACIB
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) O V1/2
2018-07-07 Piotrków Trybunalski CWC Mirosław Olejnik (POL) O .../1
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) P V1/2, CWC
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) P V4/6
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) P ...
2018-05-01 Manowo CWC Leszek Siejkowski (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2018-04-22 Inowrocław CWC Adam Ostrowski (POL) P V1/1, CWC, NDP
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) P V3/3
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) P V2/3
2018-03-11 Choceń CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P .../4
2018-02-25 Leszno Championów Viktor Lobakin (AZE) CH ...3/3
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) P V2/4

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) M V2/2
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) M V1/2, Zw.Mł.
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2017-10-01 RybnikCWC T. Borkowski (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOS
2017-09-30 RybnikCWC myśliwskich J. Opara (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2017-09-23 WrocławCACIB G. Weron (POL) M V3/4
2017-09-16 ŁódźCWC myśiwskich B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior

 



ur. (d.o.b.): 2016-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe / blue fawn

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): LTU

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) O VG/15

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-17 Wilno LTUCACIB G. Veiga (PRT) P VG2/2
2017-12-16 Wilno LTUCACIB T. Thomas (AUS) P V2/2

 



ur. (d.o.b.): 2016-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): UKR

Potomstwo (Progeny):

"M" bez przydomka 2018 UKR
"S" Show Format 2017 UKR

 



ur. (d.o.b.): 2016-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Koln DEU

Potomstwo (Progeny):

-

 

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2016-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Żakowice POL - DEW

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) CH V/9
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) CH V/11
2019-02-03 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Elżbieta Augustyniak (POL) O V1/2, CWC, NDS, BOB, 2 BOG, new POL CH
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) O V3/5
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) O VG4/9
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) O VG/16
2018-10-11 Nadarzyn CWC Iveta Vojtekova (SVK) O V3/3
2018-07-07 Piotrków Trybunalski CWC Mirosław Olejnik (POL) O V1/2, CWC, NDS, BOB
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) P nieobecna
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) P V2/8
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) P V1/2, CWC
2018-04-22 Inowrocław CWC Adam Ostrowski (POL) P V1/2, CWC
2018-04-21 Grudziądz CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V1/5, CWC, NDS, BOB, BOG, 4 BIS
2018-04-21 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) P V1/2, CWC, NDS, BOB, BOG, BIS
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) P V2/4
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) P VG4/4
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) P ...4/6

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-10-01 RybnikCWC T. Borkowski (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
2017-09-30 RybnikCWC myśliwskich J. Opara (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
2017-08-26 PłockCWC M. Lipiec (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS Junior
2017-08-15 ToruńCWC J. Grunt (POL) M V2/4
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) M V/10
2017-07-08 WarszawaCACIB E. Stolarska (POL) M V1/5, Zw.Mł., CQ 2018, BOB Junior


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik