"E" Loop Line

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 17.06.2020

"E" LOOP LINE

2018-04-14 (4/2)

Ivan Brodwinek

Balifail Aretino Gryphon van de Spaarnemeute Binkie van de Spaarnemeute
Cat van de Spaarnemeute
Fly Over of Champ`s Runners Batman Supersonic
Athene of Champ`s Runners
Gloria Victis Brodwinek Federico Brodwinek Faithful Prince Aviaticus
Dona Esmeralda Aviaticus
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel
Daylight Supersonic
Rock And Roll Girl Aviaticus

Yaris van de Spaarne Meute Airjet Vip of Gasfirst
Ulla
Gogo van de Spaarne Meute Binkie van de Spaarne Meute
Cat van de Spaarne Meute
Miss Penny Aviaticus Blackbird de la Mouche Noire Mac-Arthur de Sheherazad
Victoria of Gasfirst
Tutti Frutti Aviaticus Qwerty el Kahal
Disco Queen Aviaticus

 



ur. (d.o.b.): 2018-04-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne / black

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-04-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne / black

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-04-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-04-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-04-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): Ostróda POL - LOOP LINE

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-02-16 Bydgoszcz CACIB Leszek Salamon (POL) O V/7
2020-01-11 Brodnica CWC Karel Horak (CZE) O ...4/5
2019-10-12 Ostróda CWC Blanka Horbatowska (POL) O V1/1, CWC

 



ur. (d.o.b.): 2018-04-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne / black

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): Warszawa POL - SONIC WORKAHOLIC

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-12-15 Lublin CACIB Stelios Makaritis (GRC) P V2/3
2019-10-26 Pruszków CWC Annette Bystrup (DNK) P V1/1, CWC
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) P V/6
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) M VG/9
2019-03-09 Jedlińsk CWC Anna Rożniatowska (POL) M V3/3
2019-03-09 Jedlińsk CWC Jan Ryk (POL) M V3/3
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V3/4
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) M V1/6, Zw.Mł., BOB Junior
2019-02-03 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V2/2
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) SZ WO2/5
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) SZ WO2/4
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) SZ WO3/4
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) SZ WO2/3
2018-10-06 Spała CWC Tomasz Wolańczyk (POL) MSZ WO1/2


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik