"N" Synergy

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 09.05.2020

"N" SYNERGY

2018-05-25 (6/4)

You Tube of Gentle Mind

Last Superman of Gentle Mind Vidi of Gentle Mind Shalfleet Silken Shadow
Sounds Like Pop of Gentle Mind
Epistula of Gentle Mind Falconcrag Valente at Veredon
Camilla of Gentle Mind
English Rose of Gentle Mind Collooney Fantastic Mr Fox Collooney Rock My World
Collooney Step Aside
Tassaert Henriette of Gentle Mind Wolf Tone Armani
Quodlibet of Gentle Mind
Delphina Dahlia Synergy

Oakbark Moment of Impact at Willingwisp Airescot Ruby Rascal Statuesque Extortion
Airescot Red Redee
Oakbark Mystical Pride Silkstone Secret Gold
Oakbark Mariel
Anabella Rosa Gheorghinia Synergy Dumbriton Casting Stone Khabaray Single Malt at Dumbriton
Dumbriton Rainon
Belle Epoque Idealist Courthill Christopher
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe / fawn

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): Gorzów Wielkopolski POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-19 Lubin CACIB Iuza Beradze (CZE) P V4/4
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) M V2/4
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) M V2/5
2019-09-22 Iłowa CWC Blanka Horbatowska (POL) O V1/1, CWC
2019-09-15 Gorzów Wielkopolski CWC Tadeusz Chwalny (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2019-08-24 Legnickie Pole CWC Anna Rożniatowska (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOS
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) M V2/3
2019-06-16 Gorzów Wielkopolski CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V1/2, Zw.Mł.
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) M V3/6
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) M V2/3
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) M V/8
2019-03-24 Zielona Góra CWC Dorota Witkowska (POL) M V2/4
2019-02-16 Bydgoszcz CWC Vladimir Piskay (SVK) SZ WO1/1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) MSZ WO1/1

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe / fawn

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) M V4/5
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) M V4/6
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) M VG/8
2019-07-28 Wrocław CWC Galyna Kalinichenko (UKR) M VG4/4
2019-03-24 Zielona Góra CWC Dorota Witkowska (POL) M V4/4
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) SZ WO1/1

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2019 (POL JW)



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): Włostów POL - SYNERGY

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-12-15 Lublin CACIB Stelios Makaritis (GRC) P V3/3
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) P V4/6
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) P V1/4, CWC
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) M V1/6, Mł.Zw.POL, CQ 2020, BOB Junior, new POL JCH
2019-09-22 Iłowa CWC Blanka Horbatowska (POL) P V1/2, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) M V4/4
2019-08-24 Legnickie Pole CWC Anna Rożniatowska (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2019-07-14 Gdynia CWC Andrzej Kaźmierski (POL) M V1/5, Zw.Mł., BOB Junior
2019-07-13 Gdynia CWC Ewa Stolarska (POL) M V1/6, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior, BOG
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) M V/9
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) SZ WO1/5, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) SZ WO1/2, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) SZ WO1/2, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) MSZ WO1/3, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) MSZ WO1/5, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe / fawn

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-07-28 Wrocław CWC Galyna Kalinichenko (UKR) M nieobecna
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) M nieobecna
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) M V/9
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) M VG4/5
2019-03-24 Zielona Góra CWC Dorota Witkowska (POL) M V1/3, Zw.Mł.
2019-03-23 Zielona Góra CWC Tomasz Kuszyk (POL) M V1/2, Zw.Mł.
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) SZ WO2/2
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) MSZ WO2/2
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) MSZ WO2/2
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) MSZ WO2/5

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-



ur. (d.o.b.): 2018-05-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z białymi znaczeniami / blue fawn with white markings

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) P V3/7
2019-08-25 Słupsk CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V.../3
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) M V/8
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) M VG/9
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) M V2/3


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik