"P" WHITEHEADS

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 09.10.2019

"P" WHITEHEADS

2016-08-15 (5/5)

Skraddaregardens Qantarell Usain B

Mac Bells Karat Black Streak Aberdeen Remarkable In Paris Surrey Hill's Golden Boy
Aberdeen's Marking Time
Mac Bells Driving Miss Daisy Lorricbrook Bandleader
Bluestreak Brown Eyed Girl
Skraddaregardens Kryddan Qantarell Adagio Love Supreme Carry On Pastrami
Flic Flac Kiss Of Love
Skraddaregardens Spicey Lavendel Skraddaregardens Spicey Ivanhoe
Airescot Blossom Time
Karadhras Autobiografia Rivarco Teller Of Tales Adagio Love Supreme Carry On Pastrami
FlicFlac Kiss Of Love
Rivarco Arwen Dumbriton Casting Stone
Rivarco Gazelle
Tylko Ty Dazzling Beauty of Karadhras Tylko Ty Viking's Pride Wolf Tone Viking
Barnesmore Hocus Pocus
Barnesmore Hocus Pocus Barnesmore War Pony
Barnesmore Black Orchid

Grand Champion Polski (POL GCH)
Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): Luboń POL

Potomstwo (Progeny):

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-10-13 Bydgoszcz CWC Małgorzata Lorenc (POL) CH V1/1, CWC, NDP, BOB
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) CH V2/4
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) CH V4/8
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) CH V/9
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) CH V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS, new POL GCH
2019-07-28 Chojnice CWC Leszek Siejkowski (POL) CH V1/1, CWC, NDP, BOB, BOG
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) CH V2/3, res.CACIB
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) CH V2/4
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) CH V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) CH V3/3
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) CH V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) CH V2/3, res.CACIB
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) CH V1/1, CWC, NDP, BOB, 2 BOG

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) CH V3/3
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) O V/15
2018-08-19 Legnickie Pole CWC Mirosław Olejnik (POL) O V1/2, CWC, NDP
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) P V1/1, CWC
2018-06-24 Jelenia Góra CWC Iuza Beradze (CZE) P V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) O V2/4
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) O V/10
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) O V1/4, CWC

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) P V/5
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) P V1/3, CWC, res.CACIB
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) P V1/1, CWC
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) M V2/2
2017-08-06 SopotCACIB C. Stefanescu (ROU) M VG2/2
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) M V2/2
2017-06-25 KołobrzegCACIB J. Vasco Pocas (PRT) M V1/1, Zw.Mł.
2017-06-04 LesznoCWC A. Rożniatowska (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2017-06-03 LesznoCWC T. Kuszyk (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
2017-05-21 AntoninekCWC A. Ostrowski (POL) M V2/3
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) SZ WO4/4
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) SZ OB2/2
2017-04-01 WałbrzychCWC B. Horbatowska (POL) SZ ...

 


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): rude z białymi znaczeniami / red with white markings
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2017 (POL Club JW)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): Częstochowa POL

Potomstwo (Progeny):

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) CH V3/8
2019-06-08 Bytom CACIB Bruno Nodalli (ITA) CH V1/2, CWC
2019-03-23 Piaseczno CWC Unto Timonen (FIN) CH V2/3

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) O V4/15
2018-09-09 Warszawa CWC Tomasz Wolańczyk (POL) CH V1/2, CWC, NDP, BOB, 2 BOG
2018-06-30 Wisła CWC Blanka Horbatowska (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS
(nowy Champion Polski)
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) P V1/6, CWC
2018-03-11 Choceń CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V1/4, CWC, NDP
2018-02-25 Leszno Championów Viktor Lobakin (AZE) CH V1/3, CWC, NDP, BOS

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) P V1/5, CWC, CACIB, NDP, BOB, 4 BOG
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) M V1/5, Mł.Zw.Klubu
2017-07-08 WarszawaCACIB E. Stolarska (POL) M V1/4, Zw.Mł., CQ 2018
2017-06-18 KrakówCACIB G. Jipping (NLD) M V2/3
2017-06-11 BytomCWC B. Horbatowska (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2017-05-28 IłżaCWC O. Kosarieva (RUS) M V2/2
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) SZ WO3/4
2017-04-30 JeleśniaCWC myśliwskich M. Zasada (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) SZ WO1/2, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
2017-04-09 ZabrzeCWC H. Woźna-Gil (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2017-03-17 KatowiceCACIB E. Pyrchała (POL) SZ WO2/3
2017-01-29 SosnowiecCWC A. Rożniatowska (POL) MSZ WO1/1

 


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): Kwidzyn POL

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-04-21 Grudziądz CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P .../5

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-09-03 WłocławekCWC A. Szulc (POL) M V2/2
2017-04-29 GrudziądzCWC A. Ostrowski (POL) SZ WO1/3, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

 


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-

 

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): rude z białymi znaczeniami / red with white markings
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): Lublin POL - ONYCHINUS

Potomstwo (Progeny):

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-09-23 Zabrze CWC Blanka Horbatowska (POL) O V1/1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
nowy Champion Polski
2018-07-07 Piotrków Trybunalski CWC Mirosław Olejnik (POL) P V2/2
2018-06-17 Kraków CACIB Catarina Castro (PRT) P V1/4, CWC, res.CACIB
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) P nieobecna

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) P V1/3, CWC, res.CACIB
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) P V2/2
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) M V4/5
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) M V/10
2017-06-25 KołobrzegCACIB J. Vasco Pocas (PRT) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
2017-06-18 KrakówCACIB G. Jipping (NLD) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2017-05-28 IłżaCWC O. Kosarieva (RUS) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2017-05-21 RzeszówCACIB D. Witkowska (POL) M V3/3
2017-04-30 KrosnoCWC E. Augustyniak (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2017-04-09 Nowy Dwór MazowieckiCWC A. Ostrowski (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
2017-03-17 KatowiceCACIB E. Pyrchała (POL) SZ WO1/4
2017-03-11 JarosławCWC L. Salamon (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2017-02-26 LublinCWC T. Kuszyk (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2017-01-29 SosnowiecCWC A. Rożniatowska (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy

 


ur. (d.o.b.): 2016-08-05
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle
Hod. (Breeder): WHITEHEADS
Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):
-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik