"E" AZARIN

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 02.07.2018

"E" AZARIN

2015-12-26 (5/2)

Siprex Didrik

Boxing Helena's Epos Ena Nevedith Eefa Empra Nevedith Justa Jesta
Nuts in May of Nevedith
Boxing Helena's Art Groupie Nevedith Justa Jesta
Boxing Helena's Yman
Siprex Siri Adagio Spending My Time With You Fennaur Delacroix
Flic Flac Kiss Of Love
Siprex Maja Twyborn Take A Bow
Siprex Emilie
Azarin Cayo Coco

Azarin Buttermilk Muffin Tylko Ty Viking's Pride Wolf Tone Viking
Barnesmore Hocus Pocus
Marion Herbu W─ůsal Boxing Helena's B Bokamaro
Meradith Nie Tylko Ładna
Airy Elf's Diva at Azarin Gelos Circus Magicus Softouch Wild Eagle
Unica Circus Magicus
Airy Elf's Athena Boxing Helena's Art n' Icon
Bokamaro British Isles

Champion Estonii (EST CH)
Champion Macedonii (MKD CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion Rosji (RKF CH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Grand Champion Rumunii (ROU GCH)
Champion Serbii (SRB CH)
Grand Champion Serbii (SRB GCH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

v-ce Mistrz Polski 2017 (LC POL v-ce Master)
licencja coursingowa (LC licence)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2015-12-26
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éym / brindle and white
Hod. (Breeder): AZARIN
W┼é. (Owner): Radzan├│w POL

Potomstwo (Progeny):
-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-03-11 Choceń CWC Elżbieta Augustyniak (POL) CH V1/1, CWC

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-26 Moletai LTUCACIB Galyna Kalinichenko (UKR) CH V/6
2018-05-19 Kaliningrad RUSCAC Olga Kojevnikova (BLR) CH V1, CAC, BM, BOS
2018-03-25 Vrsa─ç SRBCACIB R. Ceki─ç (SRB) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2018-03-24 Bogati─ç SRBCACIB N. Subratovi─ç (SRB) CH V1/2, CAC, CACIB, BOB, 3 BOG
2018-03-18 Ryga LVACACIB C. Gil Polo (ESP) O V2/3
2018-03-17 Ryga LVACACIB J. Matejcic (HRV) CH V4/4
2018-02-11 Cluj Napoca ROUCACIB P. Muntean (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BM, BOB
2018-02-11 Cluj Napoca ROUCAC A. Giura (ROU) CH V1, CAC, BM, BOB
2018-02-10 Cluj Napoca ROUCACIB B. Chapiro (FRA) CH VG1
2018-02-10 Cluj Napoca ROUCAC J. Mijatovi─ç (HRV) CH V1, CAC, BM, BOB
2018-02-03 Valga ESTCAC M. Shiboleth (ISR) CH V1, CAC, BM, BOS
2018-01-28 Kowno LTUCACIB J.F. Vanaken (BEL) O V3/3
2018-01-27 Kowno LTUCACIB S. Ishimaru (JPN) O V2/3
2017-12-10 Skopje MKDCACIB M. Aleksowski (MKD) P V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2017-12-09 Skopje MKDCACIB A. Uke (TUR) P V1, CAC, CACIB, BOB, BOG
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) O V3/4
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) O V2/3
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) O V3/4
2017-11-19 Pruszk├│wCWC B. Foss (NOR) O V1/5, CWC
2017-09-24 Osijek HRVCACIB D. Reicher (HRV) P V1, CAC
2017-09-23 Osijek HRVCACIB B. Novak (SVN) P VG1
2017-09-03 WłocławekCWC A. Szulc (POL) P V1/2, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
2017-08-26 PłockCWC M. Lipiec (POL) P V1/1, CWC
2017-08-19 BiałystokCACIB T. Kuszyk (POL) P V1/1, CWC, res.CACIB
2017-08-13 ZakopaneCACIB A. Brabletz (POL) P V2/2, res.CACIB
2017-07-22 Debreczyn HUNCACIB D. Witkowska (POL) P V1, CAC, CACIB, BM, BOS
2017-07-22 Debreczyn HUNCAC I. Orcsik (SRB) P V1, CAC, BM, BOS
2017-07-02 SzczytnoCWC M. Mikuliene (LTU) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2017-05-21 AntoninekCWC A. Ostrowski (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) M V/7
2017-05-07 RybnikCWC G. Weron (POL) P V1/1, CWC
2017-05-01 Dobre MiastoCWC M. Supronowicz (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOB
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) P V1/1, CWC
2017-03-17 KatowiceCACIB E. Pyrchała (POL) M VG/6
2017-03-05 Drzonk├│wCACIB T. Kuszyk (POL) M V4/6
2017-02-12 BydgoszczCWC K. Horak (CZE) M V2/2
2017-02-11 BydgoszczCWC M. Ko┼Ťcia┼äska (POL) M V1/1, Zw.M┼é., BOB Junior
2017-02-05 BrodnicaCWC S. Slukin (UKR) M V1/2, Zw.Mł.
2017-01-22 LubinCWC J. Opara (POL) M V2/3
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M VG/7
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) M V/7
2016-10-16 ChoceńCWC M. Supronowicz (POL) M V2/2
2016-10-02 BydgoszczCWC my┼Ťliwskich L. Siejkowski (POL) M V1/1, Zw.M┼é., BOB Junior
2016-08-27 GostyninCWC M. Olejnik (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-08-14 ToruńCWC A. Waszkowski (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) SZ WO2/2
2016-07-03 SzczytnoCWC K. Opara (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-05-29 GostyninCWC E. Stolarska (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2016-05-01 Dobre MiastoCWC T. Kuszyk (POL) MSZ WO1, BOB Minor Puppy

COURSINGI / COURSING
2018-06-22/24 ME N├Şrresundby DNK miejsce 19/44
2018-05-20 Grand Prix Warszawy CACIL miejsce 6/11
2018-05-01 Puchar Prezydenta Jeleniej G├│ry Rybnica miejsce 3/7
2017-10-01 Puchar Mazowsza miejsce 4/6
2017-08-27 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 2/15, res.CCWC, v-ce Mistrz Polski

licencja coursingowa (LC licence)


ur. (d.o.b.): 2015-12-26
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éym / brindle and white
Hod. (Breeder): AZARIN
W┼é. (Owner): Helsinki FIN

Potomstwo (Progeny):
-


ur. (d.o.b.): 2015-12-26
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éym / brindle and white
Hod. (Breeder): AZARIN
W┼é. (Owner): Radzymin POL

Potomstwo (Progeny):
-


7 tygodni


ur. (d.o.b.): 2015-12-26
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éym / brindle and white
Hod. (Breeder): AZARIN
W┼é. (Owner): Rejowiec POL

Potomstwo (Progeny):
-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-03-11 JarosławCWC L. Salamon (POL) M V2/2
2017-02-26 LublinCWC T. Kuszyk (POL) M V2/3
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) M V (sp├│┼║niony)
2016-12-11 LublinCACIB E. Haapaniemi (FIN) M VG2/3

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2015-12-26
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éym / brindle and white
Hod. (Breeder): AZARIN
W┼é. (Owner): Konstancin-Jeziorna POL - AZARIN

Potomstwo (Progeny):
"E" Celesial SVN
"G" Azarin 2017

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) O V1/10, CWC, Zw.Klubu 2018, NDP, BOS
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) O V2/2
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V2/4, res.CACIB
2018-03-24 Pruszk├│w CWC Henrik H├Ąrling (SWE) O V1/2, CWC

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-10 Nowy Dw├│r MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) O V1/3, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) P V2/5
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) P V2/3
2017-11-19 Pruszk├│wCWC B. Foss (NOR) O V2/5
2017-10-22 PoznańCACIB H. Woźna-Gil (POL) P V4/5
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) P V3/4
2017-09-16 ┼ü├│d┼║CWC my┬Âliwskich B. Szyd┼éowicz-Pola┼äczyk (POL) P V1/3, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
2017-09-10 WarszawaCWC M. Kozber (POL) P V1/1, CWC
2017-09-02 Chorz├│wCWC E. Engh (NOR) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2017-06-18 Krak├│wCACIB G. Jipping (NLD) P V2/2, Res.CACIB
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) P V3/5
2016-12-11 LublinCACIB E. Haapaniemi (FIN) M V1/3, Zw.Mł.
2016-12-04 LegionowoCWC E. Stolarska (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2016-11-13 KielceCACIB T. Hehir (IRL) M V1/1, Zw.Mł.
2016-11-12 KielceCACIB H. Stockmari (FIN) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M V3/7
2016-10-16 ChoceńCWC M. Supronowicz (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS Junior, 2 BOG
2016-09-11 WarszawaCWC A. Ro┼╝niatowska (POL) SZ WO1/3
2016-07-24 KonopiskaKLUB B. Fritz (DEU) SZ WO2/3
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) SZ WO1/2, BOB Puppy
2016-05-14 ŁódźCACIB M. Borges (PRT) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy


ur. (d.o.b.): 2015-12-26
zm. (d.o.d.): 0000-00-00
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éym / brindle and white
Hod. (Breeder): AZARIN
W┼é. (Owner): Gda┼äsk POL - GAC├ôWKA

Potomstwo (Progeny):

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
s─Ödzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) P V4/4
2017-08-06 SopotCACIB C. Stefanescu (ROU) P V4/5
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) P V3/6
2017-07-16 GdyniaCWC B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) P V1/2, CWC
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) M V2/2
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M V/9
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) M V/8
2016-10-02 SłupskCWC W. Misterka-Kluska (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2016-08-21 SopotCACIB T. Kuszyk (POL) SZ WO1/3, BOB Puppy
2016-08-14 ToruńCWC A. Waszkowski (POL) SZ WO1/1
2016-07-31 ChojniceCWC M. Lipiec (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy


ur. (d.o.b.): 2015-12-26
zm. (d.o.d.): 2017-10-05
Umaszczenie (Colour): pr─Ögowane z bia┼éym / brindle and white
Hod. (Breeder): AZARIN
W┼é. (Owner): Karlskrona SWE - EIKJHOR

Potomstwo (Progeny):
-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik