"W" Paranoia

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 03.06.2024

"W" PARANOIA

2021-06-05 (5/3)

Redcomet Twist Of Lemon

Fiefoerniek's Vodka Lemon Barnesmore Pony Soljer Barnesmore Sweet Talkin Guy
Barnesmore Black Orchid
Fiefoerniek's Verbeelding Frontrunner's Goodwill Hunting
Frontrunner's Brains N' Beauty
Windsong Plumcreek Love Go Forth to Redcomet Plumcreek Hollowell Go Forth Plumcreek Come Fly With Me
Plumcreek Touch The Stars
Fortune Plumcreek Love In A Mist Plumcreek Fortune Black Sand
Plumcreek Fortune Black Willow
Vaiana Paranoia

Camouflage Idealist Cobyco Center Piece Cobyco Cavalier
Barnesmore Cat Balou at Cobyco
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty Oldkins Brass Band
Bokamaro Hastings
Ukulele Paranoia Skyborne Touched By An Angel Aberdeen Remarkable In Paris
Play A While A Room With A View
Tylko Ty Akuaba Paranoia Cobyco Center Piece
Tylko Ty Viking's Poetry

 


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): UKR

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2022-11-20 KielceCACIB Ernastas Balsiukas (LTU) P V2/10
2022-11-19 KielceCACIB Nicklas Eriksson (SWE) P V3/10


21 miesięcy - NDS Pruszków 2023

Champion Polski (POL CH)
Międzynarodowy Champion Piękności Młodzieży (CIBJ)
Młodzieżowy Champion Litwy (LTU JCH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): Warszawa POL - DRAGAN AS ANNWN

Potomstwo (Progeny):


WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-04-16 ZakrzówCWC Piotr Król (POL) P V2/2
2023-04-02 GniazdówCWC Adam Sławik (POL) P V2/2
2023-04-01 GniazdówCWC Maria Zasada (POL) P V2/2
2023-01-22 LubinCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) P V1/4, CWC, res.CACIB
2022-12-11 LublinCACIB Marit Sunde (NOR) P V2/2
2022-11-20 KielceCACIB Ernastas Balsiukas (LTU) P V/10
2022-11-19 KielceCACIB Nicklas Eriksson (SWE) O V/8
2022-11-06 PoznańCACIB Saija Juutilainen (FIN) P V/9
2022-11-05 PoznańCACIB Tatjana Urek (SVN) O V3/8
2022-10-22 PruszkówCWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V2/2
2022-10-09 GliwiceCWC Ales Novak (SVN) O V1/2, CWC
2022-10-01 Nowy Dwór MazowieckiCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) P V1/2, CWC
2022-09-18 Golub-DobrzyńESH Espen Engh (NOR) M VG/6
2022-09-17 Golub-DobrzyńKLUB Gerard Jipping (NLD) M VG4/4
2022-09-04 KołobrzegCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/5, Zw.Mł., CACIB-J, BOB Junior
2022-07-09 WrocławCWC Lynn Yacoby-Wright (GBR) M V/15
2022-07-09 WrocławCWC Rudi Peters Brandt (DNK) M V2/13
2022-05-01 BabimostCACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V1/6, Zw.Mł., new POL JCH
2022-04-23 BałtówCWC Lenka Frncova (CZE) M V1/2, Zw.Mł.
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/4, Zw.Mł.
2022-01-15 BrodnicaCWC Hanna Woźna-Gil (POL) SZ WO3/4

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-28 Legionowo CWC Izabella Krasowska-Salamon (POL) MSZ WO1/1
2021-11-13 Poznań CACIB Attila Czeglédi (HUN) MSZ WO2/4
2021-10-17 Nadarzyn CACIB Inese Pablaka (LVA) MSZ WO1/3
2021-10-16 Legionowo CWC Elżbieta Augustyniak (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy


21 miesięcy - NDS Pruszków 2023

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne pręgowane z białymi znaczeniami / black brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2022-11-20 KielceCACIB Ernastas Balsiukas (LTU) O V/13
2022-11-19 KielceCACIB Nicklas Eriksson (SWE) P V1/10, CWC
2022-11-06 PoznańCACIB Saija Juutilainen (FIN) O VG/7
2022-11-05 PoznańCACIB Tatjana Urek (SVN) P V1/8, CWC
2022-07-31 ChojniceCWC Wiesława Misterka-Kluska (POL) M V1/4, Zw.Mł., new POL JCH
2022-07-24 CzęstochowaCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
2022-07-09 WrocławCWC Lynn Yacoby-Wright (GBR) M V1/15, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS
2022-06-25 AntoninekCWC Mariano Di Chicco (ITA) M V2/6

 


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne pręgowane z białymi znaczeniami / black brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne pręgowane z białymi znaczeniami / black brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): Warszawa POL & PARANOIA

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-04-02 GniazdówCWC Adam Sławik (POL) P V1/6, CWC
2023-03-18 ŚwiebodziceCWC Anna Kochan (POL) P V3/8
2023-03-12 Nowy Dwór MazowieckiCWC Izabella Krasowska-Salamon (POL) O V3/4
2022-12-11 LublinCACIB Marit Sunde (NOR) O VG4/5
2022-11-20 KielceCACIB Ernastas Balsiukas (LTU) P V4/10
2022-11-19 KielceCACIB Nicklas Eriksson (SWE) O V4/9
2022-11-06 PoznańCACIB Saija Juutilainen (FIN) P V/8
2022-11-05 PoznańCACIB Tatjana Urek (SVN) P V/10
2022-10-16 BałtówCWC Adam Sławik (POL) O nieobecna
2022-10-01 Nowy Dwór MazowieckiCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) O V1/1, CWC
2022-09-18 Golub-DobrzyńESH Andre van den Broek (NLD) P V3/14
2022-09-17 Golub-DobrzyńKLUB Gerard Jipping (NLD) P V/10
2022-08-20 BiałystokCWC Małgorzata Supronowicz (POL) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOS, 2 BIS Junior, new POL JCH
2022-07-03 WisłaCACIB Arnaldo Cotugno (ITA) M V/9
2022-05-01 BabimostCACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V1/13, Zw.Mł., BOB Junior
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/8, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-28 Legionowo CWC Izabella Krasowska-Salamon (POL) MSZ WO1/3, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
2021-10-23 Pruszków CWC Gerard Jipping (NLD) MSZ WO2/2

 


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): Poznań POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2022-06-25 AntoninekCWC Mariano Di Chicco (ITA) M V/8
2022-05-29 LesznoCACIB Iveta Vojtekova (SVK) M VG/9

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-14 Poznań CACIB Marko Lepasaar (EST) MSZ WO2/4

 


ur. (d.o.b.): 2021-06-05

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne pręgowane z białymi znaczeniami / black brindle with white markings

Hod. (Breeder): PARANOIA

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-01-08 GdyniaCACIB Jeff Horswell (GBR) P VG/10
2022-07-03 SzczytnoCWC Elżbieta Augustyniak (POL) M nieobecna
2022-05-08 ChmielnoCWC Sean Delmar (IRL) M VG1/1
2022-05-07 ChmielnoCWC Tatjana Urek (SVN) M V2/3
2022-04-23 GrudziądzCWC Krystyna Opara (POL) M VG4/4
2022-02-13 KatowiceCACIB Cassandre Mattera (FRA) SZ nieobecna
2022-01-15 BrodnicaCWC Hanna Woźna-Gil (POL) SZ WO1/1


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik