"Po Prostu" Duovarius

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 01.02.2024

"PO PROSTU" DUOVARIUS

2021-04-13 (5/3)

Dzień Dobry Kocham Cię Minori ad Majus

Skraddaregardens Qantarell Usain B Mac Bells Karat Black Streak Aberdeen Remarkable In Paris
Mac Bells Driving Miss Daisy
Skraddaregardens Kryddan Qantarell Adagio Love Supreme
Skraddaregardens Spicey Lavendel
Wikipedia Minori ad Majus Boxing Helena's Jack's Joy Boxing Helena's Imenitni
Boxing Helena's Epos Tesera
Mai Minori ad Majus Tom Jones Lazarus
I Love Whisky Lazarus
Oto Pszczoła Duovarius

You Tube of Gentle Mind Last Superman of Gentle Mind Vidi of Gentle Mind
Epistula of Gentle Mind
English Rose of Gentle Mind Collooney Fantastic Mr Fox
Tassaert Henriette of Gentle Mind
Hayden Horthensia Synergy Essential Alternative Dominija Carry On Ramblin'Man
Boxing Helena's Coral Gem
Anabella Rosa Gheorghinia Synergy Dumbriton Casting Stone
Belle Epoque Idealist

 

Champion Polski (POL CH)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

Umaszczenie (Colour): białe w rude łaty / white and red

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): Kraków POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-03-18 ŚwiebodziceCWC Anna Kochan (POL) O V3/5
2023-02-12 GliwiceCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) O V3/4
2022-07-03 WisłaCACIB Arnaldo Cotugno (ITA) M V/8
2022-06-12 KrakówCACIB Unto Timonen (FIN) M V/14
2022-06-04 BytomCACIB Jussi Liimatainen (FIN) M V/7
2022-05-28 GniazdówCWC Slobodan Nasteski (MKD) M V2/2
2022-05-27 GniazdówCWC Ratibor Cekic (SRB) M V2/5
2022-05-21 Leśna WolaCACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) M V4/7
2022-05-08 KrosnoCWC Maciej Lipiec (POL) M V/5
2022-05-03 JeleśniaCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) M V/5
2022-02-13 KatowiceCACIB Cassandre Mattera (FRA) M V2/11

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-06 Głubczyce CWC Tomasz Borkowski (POL) SZ WO2/5
2021-10-17 Kraków CWC Georgy Tesics (HUN) SZ WO1/2
2021-10-10 Gliwice CWC Arnaldo Cotugno (ITA) MSZ WO2/2
2021-09-25 Wrocław CACIB Leszek Salamon (POL) MSZ WO3/3

 


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w błękitne pręgowane łaty / white and blue brindle

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z białym / blue fawn and white

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): Rzeszów POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-10-17 Kraków CWC Georgy Tesics (HUN) SZ WO2/2
2021-09-19 Krosno CWC Tomasz Wolańczyk (POL) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy
2021-09-11 Przemyśl CACIB Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) MSZ WO2/2
2021-08-15 Gorlice CWC Mirosław Olejnik (POL) MSZ WO1/1
2021-08-14 Gorlice CWC Jan Ryk (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

 


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2022-08-14 GorliceCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2022-08-13 LutowiskaCWC Vojislav Brajovic (MNE) P V1/1, CWC
2022-05-21 Leśna WolaCACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) M V3/7
2022-05-21 Leśna WolaCWC Leszek Salamon (POL) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, new POL JCH
2022-05-08 KrosnoCWC Maciej Lipiec (POL) M V2/5
2022-05-03 JeleśniaCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) M V1/5, Zw.Mł.
2022-04-10 BraniceCWC Mirosław Olejnik (POL) M V1/5, Zw.Mł.
2022-04-09 BraniceCWC Jan Ryk (POL) M V3/5
2022-02-13 KatowiceCACIB Cassandre Mattera (FRA) M V3/11

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-06 Głubczyce CWC Tomasz Borkowski (POL) SZ ...
2021-10-23 Pruszków CWC Gerard Jipping (NLD) SZ WO1/4, BOB Puppy
2021-10-03 Wąwolnica CWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
2021-09-19 Krosno CWC Tomasz Wolańczyk (POL) MSZ WO2/2
2021-09-11 Przemyśl CACIB Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

 


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białym / fawn and white

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w błękitno-płowe łaty / white and blue-fawn

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-04-13

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): DUOVARIUS

Wł. (Owner): Piła POL - KTOSIOWO

Potomstwo (Progeny):


WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-03-04 RydzynaCWC Tomasz Kuszyk (POL) P V1/5, CWC, NDS, BOS
2023-01-14 BrodnicaCWC Karel Horak (CZE) P V3/3
2023-01-14 BrodnicaCWC Lenka Frncova (CZE) P VG3/4
2022-07-23 LipnoCWC Tomasz Wolańczyk (POL) P V3/5
2022-07-16 Gorzów WielkopolskiCACIB Marco Marabotto (ITA) P V2/6
2022-05-29 LesznoCACIB Iveta Vojtekova (SVK) M VG/9
2022-03-27 ChoceńCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M nieobecna
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V/7
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) M VG/8
2022-01-15 BrodnicaCWC Hanna Woźna-Gil (POL) M V3/4
2022-01-15 BrodnicaCWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V4/6

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-14 Poznań CACIB Marko Lepasaar (EST) SZ WO2/6
2021-11-13 Poznań CACIB Attila Czeglédi (HUN) SZ OB/7
2021-10-23 Pruszków CWC Gerard Jipping (NLD) SZ WO2/3
2021-10-17 Nadarzyn CACIB Inese Pablaka (LVA) SZ WO4/4
2021-10-16 Legionowo CWC Elżbieta Augustyniak (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
2021-10-03 Łącko CWC Tadeusz Chwalny (POL) MSZ WO2/2
2021-09-19 Ustka CWC Tomasz Kuszyk (POL) MSZ WO3/4
2021-09-18 Ustka CWC Małgorzata Lorenc (POL) MSZ WO4/4 (?)


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik