"Stranger" Chartownia

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 17.07.2024

"STRANGER" CHARTOWNIA

2020-04-25 (4/3)

Must Be Shadow Crystal

Southpoint Wild N'Brave Southpoint Mountain Lion Barnesmore Celtic Tiger
Kiss Me Kate da Roseira Brava
Librium's Keep Jazz N Melody Rivarco Aragorn
Librium's Believe In Love
Just A Little Lovin' Toomie Trishel Rivarco Fantastico Giotto at Esplendigos Barnesmore Circle Of Life to Oelmuhle
Rivarco Tinuviel
Belle De La Rienne Toomie Trishel Sobresalto Rien Ne Vas Plus
Satangin Jigsaw Puzzle
Azarin Eileen

Siprex Didrik Boxing Helena's Epos Ena Nevedith Eefa Empra
Boxing Helena's Art Groupie
Siprex Siri Adagio Spending My Time With You
Siprex Maja
Azarin Cayo Coco Azarin Buttermilk Muffin Tylko Ty Viking's Pride
Marion Herbu Wąsal
Airy Elf's Diva at Azarin Gelos Circus Magicus
Airy Elf's Athena

Champion Polski (POL CH)


ur. (d.o.b.): 2020-04-25

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Bydgoszcz POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-05-21 GniazdówCWC Piotr Król (POL) O dosk 1/4, CWC
2023-05-20 GniazdówCWC Elżbieta Augustyniak (POL) O dosk 1/1, CWC, nowy POL CH
2023-05-19 GniazdówCWC Ryszard Wacławik (POL) O dosk 2/2
2023-05-01 KobiórCWC Adam Sławik (POL) O dosk 3/4
2022-06-04 BytomCACIB Jussi Liimatainen (FIN) O V2/2
2022-05-28 GniazdówCWC Slobodan Nasteski (MKD) O V1/2, CWC
2022-05-27 GniazdówCWC Ratibor Cekic (SRB) O V1/1, CWC
2022-05-03 JeleśniaCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) O V1/3, CWC
2022-01-15 BrodnicaCWC Hanna Woźna-Gil (POL) O V4/4
2022-01-15 BrodnicaCWC Tomasz Wolańczyk (POL) O V4/5

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-10-03 Łącko CWC Tadeusz Chwalny (POL) M V1/2, Zw.Mł.


ur. (d.o.b.): 2020-04-25

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z białymi znaczeniami / blue fawn with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-06-10 BytomCACIB Sadiq Al Farsani (BHR) O dosk 3/6
2023-06-04 DarłówkoCACIB Anna Rogowska (POL) O dosk 2/2
2023-05-28 Leśna WolaCACIB Victoria Pogodina (UKR) O dosk 4/4
2023-04-30 BydgoszczCACIB Tomasz Sławik (POL) O dosk 1/2, CWC
2023-04-29 BydgoszczCWC Brit Schone Brodwall (NOR) O dosk/6
2023-04-22 GrudziądzCWC Mirosław Olejnik (POL) O dosk 2/3
2023-04-22 GrudziądzCWC Adam Sławik (POL) O dosk 2/2
2023-04-02 ChoceńCWC Sławomir Sztul (POL) O dosk/5

Champion Polski (POL CH)
Champion Słowenii (SVN CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

reproduktor / stud dog


ur. (d.o.b.): 2020-04-25

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-03-18 ŚwiebodziceCWC Anna Kochan (POL) O V1/5, CWC, new POL CH
2023-03-12 Nowy Dwór MazowieckiCWC Izabella Krasowska-Salamon (POL) O V4/6
2023-01-08 GdyniaCACIB Jeff Horswell (GBR) O VG4/5
2022-12-11 LublinCACIB Marit Sunde (NOR) O V2/3
2022-11-20 KielceCACIB Ernastas Balsiukas (LTU) O V/13
2022-11-19 KielceCACIB Nicklas Eriksson (SWE) O V/8
2022-11-06 PoznańCACIB Saija Juutilainen (FIN) O V3/7
2022-11-05 PoznańCACIB Tatjana Urek (SVN) O V4/8
2022-09-04 KołobrzegCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) O V2/3
2022-07-16 Gorzów WielkopolskiCACIB Marco Marabotto (ITA) O V3/5
2022-07-10 BydgoszczCACIB Leszek Salamon (POL) O V4/8
2022-07-09 WrocławCWC Lynn Yacoby-Wright (GBR) O VG/11
2022-07-09 WrocławCWC Rudi Peters Brandt (DNK) O V/14
2022-06-12 KrakówCACIB Unto Timonen (FIN) O V3/4
2022-05-01 Dobre MiastoCWC Marta Kościańska (POL) O V1/2, CWC
2022-04-23 GrudziądzCWC Janusz Opara (POL) O nieobecny
2022-04-23 GrudziądzCWC Krystyna Opara (POL) O nieobecny
2022-03-27 ChoceńCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) P nieobecny
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) P V3/3
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V2/5
2022-01-15 BrodnicaCWC Tomasz Wolańczyk (POL) P V1/4, CWC

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-14 Poznań CACIB Marko Lepasaar (EST) P V3/4
2021-11-13 Poznań CACIB Attila Czeglédi (HUN) P V1/4, CWC, res. CACIB, new POL JCH
2021-10-17 Nadarzyn CACIB Inese Pablaka (LVA) M V2/7
2021-10-16 Spała CWC Hanna Woźna-Gil (POL) M V3/4
2021-09-25 Wrocław CACIB Leszek Salamon (POL) M V2/3
2021-08-22 Białystok CACIB Zsolt Molnar (ROU) M V3/4
2021-08-15 Sopot CACIB Anna Rożniatowska (POL) M V2/2
2021-08-01 Chojnice CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2021-07-31 Lipno CWC Tomasz Kuszyk (POL) P V2/3
2021-07-04 Olsztyn CWC Jarosław Grunt (POL) M V1/6, Zw.Mł.
2021-06-19 Łódź CWC Małgorzata Supronowicz (POL) M V/5
2021-05-30 Leszno CACIB Petr Rehanek (CZE) M V/12


ur. (d.o.b.): 2020-04-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-


ur. (d.o.b.): 2020-04-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-


ur. (d.o.b.): 2020-04-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Polski (POL CH)


ur. (d.o.b.): 2020-04-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z białymi znaczeniami / blue fawn with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-06-04 DarłówkoCACIB Anna Rogowska (POL) CH dosk 1/1
2023-04-30 BydgoszczCACIB Tomasz Sławik (POL) CH dosk 2/2
2023-04-29 BydgoszczCWC Brit Schone Brodwall (NOR) CH dosk 3/4
2023-01-08 GdyniaCACIB Jeff Horswell (GBR) CH dosk 3/4
2022-12-11 LublinCACIB Marit Sunde (NOR) CH nieobecna
2022-09-04 KołobrzegCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) CH V1/2, CWC
2022-08-14 SopotCACIB Blanka Horbatowska (POL) CH V2/7
2022-08-13 SopotCACIB Oliver Simon (HRV) CH V2/5
2022-05-22 SłupskCWC Elżbieta Augustyniak (POL) O V1/1, CWC, new POL CH
2022-05-21 SłupskCWC Mirosław Olejnik (POL) O V2/2
2022-05-03 Golub-DobrzyńCWC Małgorzata Szmurło (POL) O V2/2
2022-04-23 GrudziądzCWC Janusz Opara (POL) P V/6
2022-04-23 GrudziądzCWC Krystyna Opara (POL) P V3/5
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V3/5

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-14 Poznań CACIB Marko Lepasaar (EST) P V1/5, CWC, res.CACIB
2021-11-13 Poznań CACIB Attila Czeglédi (HUN) P VG/6
2021-10-17 Nadarzyn CACIB Inese Pablaka (LVA) P V2/4
2021-10-16 Spała CWC Hanna Woźna-Gil (POL) P V3/4
2021-10-03 Łącko CWC Tadeusz Chwalny (POL) O nieobecna
2021-10-02 Twardy Dół CWC Marta Kościańska (POL) P V1/4, CWC
2021-09-18 Ustka CWC Małgorzata Lorenc (POL) P V2/3
2021-08-22 Białystok CACIB Zsolt Molnar (ROU) P V2/3
2021-08-15 Sopot CACIB Anna Rożniatowska (POL) P V/9
2021-08-07 Manowo CWC Loretta Tamaseviciene (LTU) P V2/2
2021-07-31 Lipno CWC Tomasz Kuszyk (POL) P V1/3, CWC, NDS
2021-07-18 Bydgoszcz CACIB Małgorzata Lorenc (POL) M V3/12
2020-10-10 Ostróda CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) MSZ WO2/2
2020-10-03 Twardy Dół CWC Małgorzata Lorenc (POL) MSZ WO2/3
2020-09-19 Słupsk CWC Małgorzata Supronowicz (POL) MSZ WO3/4


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik