"K" VINCIT OMNIA

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 23.11.2017

"K" VINCIT OMNIA

2008-05-10 (3/3)

Ramzes Ja-Cze-Ka

Meradith Honorowy Rycerz French King du Manoir de la Grenouillère Diorissimo du Manoir de la Grenouillère
My Lady Dondelayo
Meradith Będę Twoja A-ha Lazarus
Sasko's Glory
Afrodyta Aurora Pocahontas Uffi Beskidzki Wiatr Adonis z Dalewic
Passerine Beskidzki Wiatr
Astra Kamagur Ragtime Lazarus
Dora Kamagur
Funny Girl Vincit Omnia

Meradith Honorowy Rycerz French King du Manoir de la Grenouillere Diorissimo du Manoir de la Grenouillère
My Lady Dondelayo
Meradith Będę Twoja A-Ha Lazarus
Sasko's Glory
Ou La La Ophelia Ypsylon Iltis Brown des Fils de Diane Giacomo de Croque Soleil
Goelette du Val de Laurenciane
Hamlet's du Tadjoura Nevedith Dawn Dazzler
Enee Flower du Tadjoura


2 lata 4 miesiące - Kraków 2010

Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Azerbejdżanu (AZE CH)
Champion Bałkan (BALKAN CH)
Champion Bułgarii (BLG CH)
Grand Champion Bułgarii (BLG GR CH)
Champion Cypru (CYP CH)
Champion Czarnogóry (MNE CH)
Champion Mołdawii (MDA CH)
Grand Champion Mołdawii (MDA GR CH)
Champion Macedonii (MKD CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion Śródziemnomorski (MEDITERRANEAN CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

coursingowy Mistrz Polski 2014
licencja coursingowa (LC licence)

reproduktor / stud dog


ur. 
d.o.b. 

zm. 
d.o.d. 

umaszczenie: 
colour: 

hod. 
breeder: 

wł. 
owner: 

potomstwo: 
progeny: 

2008-05-10


-


pręgowane z białymi znaczeniami
brindle with white markings



Joanna Rosenthal, Bydgoszcz POL


-


WYSTAWY
Data
Miejsce
Ranga
Wyniki
2013-10-06 BydgoszczCWC myśliwskich L. Siejkowski (POL) U V1, CWC, 4 BIS Użytkowych
2013-09-08 KonopiskaKLUB J. Opara (POL) U V1, CWC, 2 BIS Użytkowych
2013-09-07 KonopiskaCWC chartów K. Rychlik (POL) U V1, CWC, 2 BIS Użytkowych
2013-05-01 ManowoCWC myśliwskich P. Król (POL) CH V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
2012-07-15 Gohlsdorf DEUCAC chartów H. Baumann (DEU) O V2
2012-04-30 ... MNE (AZE)CAC M. Aleksovski (MKD) CH V1, CAC
2012-04-30 ... MNE (AZE)CAC P. Celebic (MNE) CH V1, CAC
2012-04-29 ... MNE (MKD)CAC Z. Stefanovic (SRB) CH V1, CAC
2012-04-29 ... MNE (MKD)CAC M. Aleksovski (MKD) CH V1, CAC
2012-04-28 ... MNECAC V. Brajovic (MNE) CH V1, CAC
2012-04-28 ... MNECACIB V. Mudresa (MNE) CH V1, CAC
2012-02-19 Sofia BLGCACIB V. Grigorova (BLG) CH V1, CAC
2012-02-18 Sofia BLGCACIB Y. Gergel (UKR) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2012-02-12 Kiszyniów MDACACIB E. Kuplyauskas (RUS) CH V1, CAC
2012-02-11 Kiszyniów MDACACIB T. Ahlman-Stockmari (FIN) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2012-02-11 Kiszyniów MDACAC L. Lavrova (MDA) CH V1, CAC, BOS
2012-02-11 Kiszyniów MDACAC V. Klucniece (LVA) O V1, CAC, BOS, BOB, BOG
2012-02-11 Kiszyniów MDACAC B. Aleksandrov (UKR) O V1, CAC, BOS
2011-12-17 Celje SVNCACIB M. Zidar (SVN) CH V1, CAC, res.CACIB
2011-09-25 Tulln AUTCAC ÖKWZR Trophy L. Jorgensen (DNK) CH V1, CACA
2011-09-24 Tulln AUTCACIB R. Posa (CH) CH VG
2011-09-11 Preszów SVKCAC J. Matyas (SVK) CH V2, res.CAC
2011-09-10 Hodmezovasarhely HUNCACIB A. Korozs (HUN) CH V2, res.CAC
2011-08-28 Debreczyn HUNCACIB C.Z. Lokodi (ROU) CH V1, CAC
2011-08-27 Debreczyn HUNCACIB R. Wagner (LUX) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2011-08-21 Bratysława SVKCACIB Ch. Stefanescu (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2011-08-20 Bratysława SVKCACIB J.J. Dupas (FRA) CH V1, CAC, res.CACIB
2011-08-14 Balassagyarmat HUNCAC L. Istvan (HUN) CH V1, CAC, BOB
2011-08-13 Osagard HUNSighthound Festival T. Jakkel (HUN) CH V1, CAC
2011-07-24 Velka Ida SVKCACIB P. Harsanyi (HUN) CH V1, CAC
2011-07-23 Debreczyn HUNCAC A. Kelemen (ROU) CH V1, CAC, BOB
2011-07-10 GdyniaCWC     V1, CWC, ZW
2011-06-26 KrakówCACIB     V2
2011-06-18 SzczecinCACIB     V2
2011-06-12 KaliszCWC     V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG
2011-06-05 LesznoCACIB     V1, CWC, res.CACIB
2011-05-29 UstkaCWC     V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
2011-05-28 AntoninekCWC myśliwskich     V1, CWC, ZW, BOB
2011-05-07 Stara MiłosnaKLUB     V2
2011-04-30 OpoleCACIB     V2
2011-02-13 BydgoszczCWC     V1, CWC
2011-01-16 GdańskCWC     V2
2010-10-10 MiastkoCWC     V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG
2010-09-05 KrakówCACIB     V1, CWC, CACIB, ZW
2010-08-14/15 SopotCACIB     VG2
2010-08-08 LegnicaCWC     V1, CWC, ZW
2010-08-07 LegnicaCWC myśliwskich     V1, CWC, ZW, BOB
2010-07-18 GdyniaCWC     V1, CWC, ZW
2010-06-06 LesznoCACIB     V1, CWC, res.CACIB
2010-05-30 SłupskCWC     V1, CWC, ZW
2010-05-22 GrudziądzCWC     V1, CWC, ZW
2010-05-16 InowrocławCWC     V1, CWC, ZW
2010-05-03 BydgoszczCWC     V1, CWC, ZW
2010-05-01 ŁódźCACIB     V2
2010-04-24 OpoleCACIB C. Navarro (ESP) O V1/1, CWC
2010-02-14 BydgoszczCWC     V1, CWC, ZW
2010-02-13 BydgoszczCWC     V1, CWC
2009-11-08 PoznańCACIB     VG2
2009-10-04 Nowy Dwór MazowieckiCWC     V1, CWC
2009-09-26 WrocławCACIB     V1, CWC
2009-09-20 Zielona GóraCWC     V1, CWC, NDPwR
2009-09-06 WłocławekCWC     V1, CWC, NDPwR, BOB, 2 BOG
2009-08-23 ToruńCWC     V1, Zw.Mł., BOB Junior
2009-08-09 SopotCACIB     V1, Zw.Mł., BOB Junior
2009-08-02 ChojniceCWC     V1, Zw.Mł., BOB Junior
2009-07-26 KoszalinCWC     V2
2009-07-19 GdyniaCWC     V1, Zw.Mł.
2009-06-06 AntoninekCWC myśliwskich     V1, Zw.Mł., BOB Junior
2009-05-24 LesznoCACIB     V2
2009-05-17 BydgoszczCWC     V2
2009-04-25 OpoleCACIB     V1, Zw.Mł., BOB Junior
2009-04-19 InowrocławCWC     V3
2009-04-18 GrudziądzCWC     V1, Zw.Mł.
2009-04-05 Nowy Dwór MazowieckiCWC     V1, Zw.Mł.
2009-02-15 BydgoszczCWC     V3
2009-01-25 GłogówCWC     WO1

COURSINGI
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 7/10
2016-08-28 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 3/20
2016-07-02 CACIL Mistrzostwa Poznania Mechlin miejsce 14/15
2016-04-17 CACIL Mistrzostwa Śląska Woźniki miejsce 9/21
2015-04-19 CACIL Woźniki miejsce 13/13
2014-08-23/24 Mistrzostwa Polski CACIL Swornegacie lokata 1, CCWC, CACIL, Mistrz Polski 2014
2014-06-07 CACIL Mechlin miejsce 4/16
2014-05-03 CCWC Borki Wielkie lokata 1, CCWC
2014-04-26 Mistrzostwa Warszawy Stara Miłosna miejsce 4/6
2014-04-12 Mistrzostwa Śląska Świerklaniec CACIL miejsce 4/19
2013-03-09 CACIL coursing Schrick AUT miejsce 6/8


2 lata 4 miesiące
Kraków 2010


2 lata 4 miesiące
Kraków 2010


2 lata 4 miesiące
Kraków 2010


8 miesięcy
Głogów 2009

KRÓL LEW Vincit Omnia 

 

Data urodzenia: 2008-05-10

Umaszczenie: rude z maską

Wł. Płock
KRÓL MOJEGO SERCA Vincit Omnia 

 

Data urodzenia: 2008-05-10

Umaszczenie: pręgowane z maską

Wł. Szczecin
KALINKA Vincit Omnia 


2008

Data urodzenia: 2008-05-10

Umaszczenie: rudo - białe

Wł. Magdalena Pawlik, Grieskrichen AUSTRIA
KOLOR JESIENI Vincit Omnia 

 

Data urodzenia: 2008-05-10

Umaszczenie: rude z maską

Wł. Julia Knysz, Głogów
KWIAT JAŚMINU Vincit Omnia 

 

Data urodzenia: 2008-05-10

Umaszczenie: rudo - białe

Wł. Toruń

do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik