Contemp TENGEL (imp.RUS)

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 28.11.2021

Contemp TENGEL (imp.RUS) 

Młodzieżowy Champion Litwy (LTU JCH)

reproduktor / stud dog


ur. / d.o.b. 2019-03-09

Umaszczenie / colour: płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Wł. / owner:  Radzanów POL

Potomstwo / Progeny:



Siprex Pascal

Siprex Bendik Adagio My Culture Adagio Love Supreme
Fennaur Emmeline Pankhurst
Siprex Vilde Siprex Tobias
Siprex Stina
Siprex Amelie Made For Librium Barnesmore Pony Soljer Barnesmore Sweet Talkin Guy
Barnesmore Black Orchid
Siprex Winnie Siprex Markus
Siprex Julianne
Librium's Remarkable Jazz Aberdeen Remarkable In Paris Surrey Hill's Golden Boy Chelsea Chalcedony
Diablesse Surrey Hill Say Yaha
Aberdeen's Marking Time Sporting Fields Tori at Fermanagh
Aberdeen On Mark N Sport Fld
Librium's Jazz Festival Rivarco Quintus Hillsdown Ferdinand Sholto
Rivarco Gazelle
Siprex Amelie Made For Librium Barnesmore Pony Soljer
Siprex Winnie
Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-08-15 Sopot CACIB Anna Rożniatowska (POL) O V/5
2021-08-14 Sopot CACIB Ewa Stolarska (POL) O V2/5
2021-08-01 Opole CACIB Arnaldo Cotugno (ITA) O V4/10
2021-07-31 Lipno CWC Tomasz Kuszyk (POL) O nieobecny
2021-07-25 Częstochowa CACIB Piotr Król (POL) O ...
2021-07-24 Wrocław CWC Tomasz Wolańczyk (POL) O V4/7
2021-07-18 Bydgoszcz CACIB Małgorzata Lorenc (POL) O V4/7
2021-07-04 Olsztyn CWC Jarosław Grunt (POL) O V2/3
2021-06-20 Łódź CWC Tomasz Borkowski (POL) O ...
2021-06-19 Łódź CWC Małgorzata Supronowicz (POL) O ...
2021-06-05 Kraków CWC Krystyna Opara (POL) O V1/4, CWC, NDP, BOS
2021-05-30 Leszno CACIB Petr Rehanek (CZE) O nieobecny
2020-09-27 Leszno CACIB Hanna Woźna-Gil (POL) P V4/12
2020-09-13 Gorzów Wielkopolski CWC Blanka Horbatowska (POL) P
2020-08-30 Kleszczów CWC Anna Kochan (POL) M V3/6
2020-08-29 Kleszczów CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M
2020-08-23 Wrocław CWC Maciej Lipiec (POL) M V3/4
2020-08-16 Golub-Dobrzyń CWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V3/4

WYSTAWY ZAGRANICZNE / FOREIGN SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-08-09 Druskienniki LTUCACIB Andrzej Szutkiewicz (POL) M V2/3
2020-08-08 Druskienniki LTUCACIB Valentinas Stiklius (LTU) M V1/3, JW, new LTU JCH
2020-08-07 Druskienniki LTUCACIB Audrone Babianskiene (LTU) M V1/3, JW, CQ 2021
2020-08-01 Debreczyn HUNCACIB Peter Finic (SRB) M V2/2
2020-08-01 Debreczyn HUNCAC Miroslav Vaclavik (CZE) M V2/2
2020-07-31 Debreczyn HUNCACIB Gyorgy Tesic (HUN) M V2/3
2020-07-19 Nitra SVKCACIB Robert Kanas (SVK) M V1, CAJC, BOB Junior
2020-07-18 Nitra SVKCACIB Iveta Vojtekova (SVK) M V1, CAJC, BOB Junior, BOG Junior
2020-07-17 Nitra SVKCACIB Ludmila Fintorova (SVK) P V2, res.CAC





































Copyright: Katarzyna Matusik