Data ostatniej aktualizacji strony: 12.03.2024
"STRANGER" CHARTOWNIA
2020-04-25 (4/3)
Must Be Shadow Crystal
|
Southpoint Wild N'Brave | Southpoint Mountain Lion | Barnesmore Celtic Tiger |
Kiss Me Kate da Roseira Brava | |||
Librium's Keep Jazz N Melody | Rivarco Aragorn | ||
Librium's Believe In Love | |||
Just A Little Lovin' Toomie Trishel | Rivarco Fantastico Giotto at Esplendigos | Barnesmore Circle Of Life to Oelmuhle | |
Rivarco Tinuviel | Belle De La Rienne Toomie Trishel | Sobresalto Rien Ne Vas Plus | |
Satangin Jigsaw Puzzle | |||
Azarin Eileen
|
Siprex Didrik | Boxing Helena's Epos Ena | Nevedith Eefa Empra |
Boxing Helena's Art Groupie | |||
Siprex Siri | Adagio Spending My Time With You | ||
Siprex Maja | |||
Azarin Cayo Coco | Azarin Buttermilk Muffin | Tylko Ty Viking's Pride | |
Marion Herbu Wąsal | |||
Airy Elf's Diva at Azarin | Gelos Circus Magicus | ||
Airy Elf's Athena |
WYSTAWY / SHOWS | |||||
data
date |
miejsce
place |
ranga
type |
sędzia
judge |
klasa
class |
wyniki
results |
2022-06-04 | Bytom | CACIB | Jussi Liimatainen (FIN) | O | V2/2 |
2022-05-28 | Gniazdów | CWC | Slobodan Nasteski (MKD) | O | V1/2, CWC |
2022-05-27 | Gniazdów | CWC | Ratibor Cekic (SRB) | O | V1/1, CWC |
2022-05-03 | Jeleśnia | CWC | Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) | O | V1/3, CWC |
2022-01-15 | Brodnica | CWC | Hanna Woźna-Gil (POL) | O | V4/4 |
2022-01-15 | Brodnica | CWC | Tomasz Wolańczyk (POL) | O | V4/5 |
Wystawy / Shows | |||||
data
date |
miejsce
place |
ranga
type |
sędzia
judge |
klasa
class |
wyniki
results |
2021-10-03 | Łącko | CWC | Tadeusz Chwalny (POL) | M | V1/2, Zw.Mł. |
WYSTAWY / SHOWS | |||||
data
date |
miejsce
place |
ranga
type |
sędzia
judge |
klasa
class |
wyniki
results |
2023-03-18 | Świebodzice | CWC | Anna Kochan (POL) | O | V1/5, CWC, new POL CH |
2023-03-12 | Nowy Dwór Mazowiecki | CWC | Izabella Krasowska-Salamon (POL) | O | V4/6 |
2023-01-08 | Gdynia | CACIB | Jeff Horswell (GBR) | O | VG4/5 |
2022-09-04 | Kołobrzeg | CACIB | Elżbieta Augustyniak (POL) | O | V2/3 |
2022-07-16 | Gorzów Wielkopolski | CACIB | Marco Marabotto (ITA) | O | V3/5 |
2022-07-10 | Bydgoszcz | CACIB | Leszek Salamon (POL) | O | V4/8 |
2022-07-09 | Wrocław | CWC | Lynn Yacoby-Wright (GBR) | O | VG/11 |
2022-07-09 | Wrocław | CWC | Rudi Peters Brandt (DNK) | O | V/14 |
2022-06-12 | Kraków | CACIB | Unto Timonen (FIN) | O | V3/4 |
2022-05-01 | Dobre Miasto | CWC | Marta Kościańska (POL) | O | V1/2, CWC |
2022-04-23 | Grudziądz | CWC | Janusz Opara (POL) | O | nieobecny |
2022-04-23 | Grudziądz | CWC | Krystyna Opara (POL) | O | nieobecny |
2022-03-27 | Choceń | CWC | Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) | P | nieobecny |
2022-03-19 | Pruszków | CWC | Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) | P | V3/3 |
2022-03-13 | Nowy Dwór Mazowiecki | CWC | Elżbieta Augustyniak (POL) | P | V2/5 |
2022-01-15 | Brodnica | CWC | Tomasz Wolańczyk (POL) | P | V1/4, CWC |
Wystawy / Shows | |||||
data
date |
miejsce
place |
ranga
type |
sędzia
judge |
klasa
class |
wyniki
results |
2021-11-14 | Poznań | CACIB | Marko Lepasaar (EST) | P | V3/4 |
2021-11-13 | Poznań | CACIB | Attila Czeglédi (HUN) | P | V1/4, CWC, res. CACIB, new POL JCH |
2021-10-17 | Nadarzyn | CACIB | Inese Pablaka (LVA) | M | V2/7 |
2021-10-16 | Spała | CWC | Hanna Woźna-Gil (POL) | M | V3/4 |
2021-09-25 | Wrocław | CACIB | Leszek Salamon (POL) | M | V2/3 |
2021-08-22 | Białystok | CACIB | Zsolt Molnar (ROU) | M | V3/4 |
2021-08-15 | Sopot | CACIB | Anna Rożniatowska (POL) | M | V2/2 |
2021-08-01 | Chojnice | CWC | Tomasz Wolańczyk (POL) | M | V1/2, Zw.Mł., BOB Junior |
2021-07-31 | Lipno | CWC | Tomasz Kuszyk (POL) | P | V2/3 |
2021-07-04 | Olsztyn | CWC | Jarosław Grunt (POL) | M | V1/6, Zw.Mł. |
2021-06-19 | Łódź | CWC | Małgorzata Supronowicz (POL) | M | V/5 |
2021-05-30 | Leszno | CACIB | Petr Rehanek (CZE) | M | V/12 |
WYSTAWY / SHOWS | |||||
data
date |
miejsce
place |
ranga
type |
sędzia
judge |
klasa
class |
wyniki
results |
2023-01-08 | Gdynia | CACIB | Jeff Horswell (GBR) | CH | V3/4 |
2022-09-04 | Kołobrzeg | CACIB | Elżbieta Augustyniak (POL) | CH | V1/2, CWC |
2022-08-14 | Sopot | CACIB | Blanka Horbatowska (POL) | CH | V2/7 |
2022-08-13 | Sopot | CACIB | Oliver Simon (HRV) | CH | V2/5 |
2022-05-22 | Słupsk | CWC | Elżbieta Augustyniak (POL) | O | V1/1, CWC, new POL CH |
2022-05-21 | Słupsk | CWC | Mirosław Olejnik (POL) | O | V2/2 |
2022-05-03 | Golub-Dobrzyń | CWC | Małgorzata Szmurło (POL) | O | V2/2 |
2022-04-23 | Grudziądz | CWC | Janusz Opara (POL) | P | V/6 |
2022-04-23 | Grudziądz | CWC | Krystyna Opara (POL) | P | V3/5 |
2022-03-13 | Nowy Dwór Mazowiecki | CWC | Elżbieta Augustyniak (POL) | P | V3/5 |
Wystawy / Shows | |||||
data
date |
miejsce
place |
ranga
type |
sędzia
judge |
klasa
class |
wyniki
results |
2021-11-14 | Poznań | CACIB | Marko Lepasaar (EST) | P | V1/5, CWC, res.CACIB |
2021-11-13 | Poznań | CACIB | Attila Czeglédi (HUN) | P | VG/6 |
2021-10-17 | Nadarzyn | CACIB | Inese Pablaka (LVA) | P | V2/4 |
2021-10-16 | Spała | CWC | Hanna Woźna-Gil (POL) | P | V3/4 |
2021-10-03 | Łącko | CWC | Tadeusz Chwalny (POL) | O | nieobecna |
2021-10-02 | Twardy Dół | CWC | Marta Kościańska (POL) | P | V1/4, CWC |
2021-09-18 | Ustka | CWC | Małgorzata Lorenc (POL) | P | V2/3 |
2021-08-22 | Białystok | CACIB | Zsolt Molnar (ROU) | P | V2/3 |
2021-08-15 | Sopot | CACIB | Anna Rożniatowska (POL) | P | V/9 |
2021-08-07 | Manowo | CWC | Loretta Tamaseviciene (LTU) | P | V2/2 |
2021-07-31 | Lipno | CWC | Tomasz Kuszyk (POL) | P | V1/3, CWC, NDS |
2021-07-18 | Bydgoszcz | CACIB | Małgorzata Lorenc (POL) | M | V3/12 |
2020-10-10 | Ostróda | CWC | Elżbieta Chwalibóg (POL) | MSZ | WO2/2 |
2020-10-03 | Twardy Dół | CWC | Małgorzata Lorenc (POL) | MSZ | WO2/3 |
2020-09-19 | Słupsk | CWC | Małgorzata Supronowicz (POL) | MSZ | WO3/4 |