"T" Synergy

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 18.06.2024

"T" SYNERGY

2021-10-06 (6/2)

Llambert Llywellyn Synergy

Christian Clifford Synergy Highnote Secret Dazzler Nevedith Kfa Kraka
Highnote Phoenix Chinadoll
Boxing Helena's Joyful Judy Boxing Helena's Imenitni
Boxing Helena's Epos Tesera
Delphina Dahlia Synergy Oakbark Moment of Impact at Willingwisp Airescot Ruby Rascal
Oakbark Mystical Pride
Anabella Rosa Gheorghinia Synergy Dumbriton Casting Stone
Belle Epoque Idealist
Oona Omorosa Synergy Christian Clifford Synergy Highnote Secret Dazzler Nevedith Kfa Kraka
Highnote Phoenix Chinadoll
Boxing Helena's Joyful Judy Boxing Helena's Imenitni
Boxing Helena's Epos Tesera
Gloriana Regina Synergy Fantastic Fabius of Gentle Mind Collooney Fantastic Mr Fox
Frühlingsluft of Gentle Mind
Belle Epoque Idealist Courthill Christopher
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty

 


ur. (d.o.b.): 2021-10-06

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe / fawn

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-


 TEYACAPAN TEPILTZIN Synergy

płowe pręgowane

fawn brindle

POL


 


ur. (d.o.b.): 2021-10-06

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2022-11-06 PoznańCACIB Saija Juutilainen (FIN) M VG2/2
2022-07-23 LipnoCWC Tomasz Wolańczyk (POL) M nieobecny
2022-07-09 WrocławCWC Lynn Yacoby-Wright (GBR) M V/15
2022-07-09 WrocławCWC Rudi Peters Brandt (DNK) M V/13
2022-05-14 ŁódźCACIB Tamas Jakkel (HUN) SZ WO1/3
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) MSZ WO1/1

 


ur. (d.o.b.): 2021-10-06

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe / fawn

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-10-06

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe / fawn

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-10-06

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane / fawn brindle

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-10-06

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane / fawn brindle

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-10-06

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane / blue brindle

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-05-06 BabimostCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) P dosk 2/3
2023-05-05 BabimostCWC Adam Sławik (POL) P dosk 1/2, CWC
2023-02-12 GliwiceCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) M V2/11
2023-01-22 LubinCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) M V2/8
2022-09-18 Golub-DobrzyńESH Andre van den Broek (NLD) M VG/9
2022-09-17 Golub-DobrzyńKLUB Gerard Jipping (NLD) M V/7
2022-08-28 IłowaCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V2/4
2022-07-16 Gorzów WielkopolskiCACIB Marco Marabotto (ITA) M V2/7
2022-06-25 AntoninekCWC Mariano Di Chicco (ITA) SZ WO2/2
2022-06-18 SzczecinCACIB Piotr Król (POL) SZ WO1/1
2022-05-22 SłupskCWC Elżbieta Augustyniak (POL) SZ WO2/2
2022-05-21 SłupskCWC Mirosław Olejnik (POL) SZ WO1/2, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
2022-05-14 ŁódźCACIB Tamas Jakkel (HUN) SZ WO2/8
2022-05-08 KliczkówCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2022-05-03 ManowoCWC Andrzej Szutkiewicz (POL) SZ WO1/2
2022-05-01 BabimostCACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) SZ WO4/4
2022-04-23 GrudziądzCWC Janusz Opara (POL) SZ WO4/4
2022-04-23 GrudziądzCWC Krystyna Opara (POL) SZ WO4/4
2022-04-10 BraniceCWC Mirosław Olejnik (POL) SZ WO2/2
2022-04-09 BraniceCWC Jan Ryk (POL) SZ WO2/2
2022-02-13 KatowiceCACIB Cassandre Mattera (FRA) MSZ OB/6


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik