"X" Lantan

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 01.02.2024

"X" LANTAN

2019-08-18 (4/5)

Balli Mon Miracle

Skyborne Touched By An Angel Aberdeen Remarkable In Paris Surrey Hill's Golden Boy
Aberdeen's Marking Time
Play A While A Room With A View Play A While Whitstable Bay Ale
Play A While Lady Orlando
Yampadampa z Uplnku Rivarco The Latin Lover Adagio Love Supreme
Rivarco Arwen
Petit Fille z Uplnku Bayard Tomatin
Keiko z Uplnku
Taria Lantan

Brookway Applause Premiere Leyenda's Spongebobsquarepants Pipsqueak Comanchero
Leyenda's Betterthanbubblegum
Silentkaze Endlessentertainment Best-Looking Brooklyn
Plaudite Rare Antiquelove
Agnes Crafter New Chief Ypsylon Eikjhor Trotter
Fly With A Wind Plum Brandy
Tylko Ty Ford Ka Pan Ferrari Lazarus
Tylko Ty Corvette

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): Łódź POL - LANTAN

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-09-27 Leszno CACIB Hanna Woźna-Gil (POL) M V/8
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) MSZ WO2/5

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): Pabianice POL

Potomstwo (Progeny):


WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2022-07-31 ChojniceCWC Wiesława Misterka-Kluska (POL) O V1/2, CWC
2022-07-03 WisłaCACIB Arnaldo Cotugno (ITA) O V4/7
2022-06-25 AntoninekCWC Mariano Di Chicco (ITA) O V1/10, CWC, NDS

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-06-20 Łódź CWC Tomasz Borkowski (POL) P V3/6
2021-06-19 Łódź CWC Małgorzata Supronowicz (POL) P V2/4
2021-05-30 Leszno CACIB Petr Rehanek (CZE) P VG/11
2020-10-10 Ostróda CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) M V/6

 

Champion Macedonii (MKD CH)


ur. (d.o.b.): 2019-08-18

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): LANTAN

Wł. (Owner): Gdynia POL - FISALIA

Potomstwo (Progeny):


WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-01-08 GdyniaCACIB Jeff Horswell (GBR) CH V4/4
2022-08-14 SopotCACIB Blanka Horbatowska (POL) CH V4/7
2022-08-13 SopotCACIB Oliver Simon (HRV) CH V/5
2022-05-29 LesznoCACIB Iveta Vojtekova (SVK) CH nieobecna
2022-05-22 SłupskCWC Elżbieta Augustyniak (POL) CH V2/2
2022-05-14 ŁódźCACIB Tamas Jakkel (HUN) O nieobecna
2022-05-08 ChmielnoCWC Sean Delmar (IRL) CH V1/1, CWC
2022-05-07 ChmielnoCWC Tatjana Urek (SVN) CH V1/1
2022-05-03 Golub-DobrzyńCWC Małgorzata Szmurło (POL) CH V1/2, CWC, NDS, BOS

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-09-04 Świebodzice KLUB Joachim Bartusch (DEU) CH V4/4
2021-08-15 Sopot CACIB Anna Rożniatowska (POL) CH V2/2
2021-08-14 Sopot CACIB Ewa Stolarska (POL) CH V2/2
2021-08-01 Chojnice CWC Tomasz Wolańczyk (POL) CH V1/1, CWC
2021-06-19 Łódź CWC Małgorzata Supronowicz (POL) CH ...
2021-06-06 Manowo CWC Maciej Lipiec (POL) CH V1/1, CWC
2021-05-30 Leszno CACIB Petr Rehanek (CZE) CH V3/3
2020-10-10 Ostróda CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) M V/6
2020-10-04 Łącko CWC Leszek Siejkowski (POL) M V3/4
2020-10-03 Twardy Dół CWC Małgorzata Lorenc (POL) M V3/5
2020-09-20 Słupsk CWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2020-09-19 Słupsk CWC Małgorzata Supronowicz (POL) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
2020-08-29 Kleszczów CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V/7
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) MSZ WO1/5, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik