"A" Emandoria

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 01.02.2024

"A" EMANDORIA

2021-08-03 (4/3)

Sobresalto Latte Macchiato Wolf Tone Atlas Wolf Tone Viking Bohem Flight Time
Signum Soprani
Sobresalto Rosina N' Wolftone Sobresalto Kestè
Givenchy
Sobresalto Ndringhete Ndrà Sobresalto Jamiroquai Showstar Just Me
Astrid Varnay
Sobresalto Tutta' Nata Storia Sobresalto Pourquoi Pas
Airescot Justina Casagli
Brilliant Pearl's Easy Breezy Pendahr Puttin On The Ritz Khalibadh Vintermåne Twyborn Orlando
Khalibadh Solstorm
Pendahr P.O.S.H. Utzon's Admiral von Schneider
Emanatio's Dancing with Pendahr
Courtborne Rose Courtborne Leo Skyborne Crossing The Atlantic
Courtborne Hera
Courtborne Aoi Courtborne Don't Be Cruel
Sipikira's Frances Fisher

 


ur. (d.o.b.): 2021-08-03

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): EMANDORIA

Wł. (Owner): FRA

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-08-03

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z maską / fawn brindle black masked

Hod. (Breeder): EMANDORIA

Wł. (Owner): Kraków POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-03-18 PruszkówCWC Tadeusz Chwalny (POL) O V2/2
2023-02-12 GliwiceCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) O V1/4, CWC
2022-08-14 GorliceCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) M VG2/2
2022-07-24 CzęstochowaCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) M V3/4
2022-07-10 Nowy TargCWC Jarosław Grunt (POL) M V3/4
2022-06-12 KrakówCACIB Unto Timonen (FIN) M VG/14
2022-06-04 BytomCACIB Jussi Liimatainen (FIN) M VG/7
2022-05-29 GniazdówCWC Maria Zasada (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2022-05-28 GniazdówCWC Slobodan Nasteski (MKD) M nieobecny
2022-05-27 GniazdówCWC Ratibor Cekic (SRB) M nieobecny
2022-05-21 Leśna WolaCACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) M V1/7, Zw.Mł., BOB Junior
2022-05-08 KrosnoCWC Maciej Lipiec (POL) M V4/5
2022-05-07 KrosnoCWC Mirosław Olejnik (POL) M V3/4
2022-05-03 JeleśniaCWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) M V3/5
2022-04-24 BałtówCWC Tomasz Wolańczyk (POL) SZ WO1/1
2022-04-23 BałtówCWC Lenka Frncova (CZE) SZ WO1/1, BOB Puppy
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) SZ WO2/4
2022-02-13 KatowiceCACIB Cassandre Mattera (FRA) SZ WO2/2

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)


ur. (d.o.b.): 2021-08-03

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): EMANDORIA

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-03-18 ŚwiebodziceCWC Anna Kochan (POL) P V2/3
2023-03-12 Nowy Dwór MazowieckiCWC Izabella Krasowska-Salamon (POL) P V2/2
2023-02-12 GliwiceCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) O V4/4
2022-07-31 OpoleCACIB Krystyna Opara (POL) M V1/2, Zw.Mł., new POL JCH
2022-07-10 Nowy TargCWC Jarosław Grunt (POL) M V1/4, Zw.Mł.
2022-07-09 Nowy TargCWC Janusz Opara (POL) M V1/3, Zw.Mł.
2022-06-25 AntoninekCWC Mariano Di Chicco (ITA) M VG/6
2022-06-18 SzczecinCACIB Piotr Król (POL) M V2/6
2022-06-12 KrakówCACIB Unto Timonen (FIN) M V2/14
2022-05-03 Golub-DobrzyńCWC Małgorzata Szmurło (POL) M V3/4
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) SZ WO4/4
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) SZ WO3/3
2022-01-15 BrodnicaCWC Tomasz Wolańczyk (POL) MSZ WO1/1

 


ur. (d.o.b.): 2021-08-03

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): EMANDORIA

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)


ur. (d.o.b.): 2021-08-03

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): EMANDORIA

Wł. (Owner): Góra Kalwaria POL - EMANDORIA

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-02-12 GliwiceCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) CH V2/3, res.CACIB
2022-05-22 SłupskCWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG, 3 BIS
2022-05-21 SłupskCWC Mirosław Olejnik (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior, new POL JCH
2022-05-14 ŁódźCACIB Tamas Jakkel (HUN) M V1/12, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
2022-05-03 ManowoCWC Andrzej Szutkiewicz (POL) M V1/4, Zw.Mł.
2022-04-23 GrudziądzCWC Janusz Opara (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
2022-04-23 GrudziądzCWC Krystyna Opara (POL) SZ WO1/4, BOB Puppy
2022-04-10 BraniceCWC Mirosław Olejnik (POL) M WO1/2, BOB Puppy, BIS Puppy
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) SZ WO1/6, BOB Puppy
2022-01-15 BrodnicaCWC Hanna Woźna-Gil (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

 


ur. (d.o.b.): 2021-08-03

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): EMANDORIA

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-08-03

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): EMANDORIA

Wł. (Owner): Tampere FIN

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik