"V" Electric Paws

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 01.02.2024

"V" ELECTRIC PAWS

2021-02-14 (5/1)

Wolf Tone Atlas

Wolf Tone Viking Bohem Flight Time Chelsea Drakkar of Oxford
Bohem Delacreme Demoiselle
Signum Soprani Airescot Fandango
Merci Isle Whisper To A Purr
Sobresalto Rosina N' Wolftone Sobresalto Keste Bohem Bon Vivant
Sobresalto Jazz Reign
Givenchy Sobresalto Jamiroquai
Roulette Russe du Sac à Malices
The World Is Not Enough

Skraddaregardens Qantarell Usain B Mac Bells Karat Black Streak Aberdeen Remarkable In Paris
Mac Bells Driving Miss Daisy
Skraddaregardens Kryddan Qantarell Adagio Love Supreme
Skraddaregardens Spicey Lavendel
Satellite Of Love Yohji Yamamoto Sobresalto Jamiroquai
Roulette Russe du Sac à Malices
Sobresalto Standing Ovation Festiva's Been There Done That
Sobresalto Tutta' Nata Storia

 


ur. (d.o.b.): 2021-02-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude pręgowane z białymi znaczeniami / red brindle with white markings

Hod. (Breeder): ELECTRIC PAWS

Wł. (Owner): POL & ELECTRIC PAWS

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-03-18 ŚwiebodziceCWC Anna Kochan (POL) O V/5
2023-01-22 LubinCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) P V3/4
2022-07-16 Gorzów WielkopolskiCACIB Marco Marabotto (ITA) P V4/4
2022-07-10 BydgoszczCACIB Leszek Salamon (POL) P V1/4, CWC
2022-06-25 AntoninekCWC Mariano Di Chicco (ITA) P V1/4, CWC
2022-06-18 SzczecinCACIB Piotr Król (POL) P V/9
2022-05-29 LesznoCACIB Iveta Vojtekova (SVK) P VG1/3
2022-05-14 ŁódźCACIB Tamas Jakkel (HUN) M V/7

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-14 Poznań CACIB Marko Lepasaar (EST) M V3/9
2021-11-13 Poznań CACIB Attila Czeglédi (HUN) SZ OB3/4
2021-08-01 Opole CACIB Arnaldo Cotugno (ITA) MSZ WO1/2
2021-07-18 Bydgoszcz CACIB Małgorzata Lorenc (POL) MSZ WO2/3

 


ur. (d.o.b.): 2021-02-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z białymi znaczeniami / red with white markings

Hod. (Breeder): ELECTRIC PAWS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-02-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude pręgowane z białymi znaczeniami / red brindle with white markings

Hod. (Breeder): ELECTRIC PAWS

Wł. (Owner): Warszawa POL & ELECTRIC PAWS

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-10-23 Pruszków CWC Gerard Jipping (NLD) SZ OB4/4
2021-06-19 Łódź CWC Małgorzata Supronowicz (POL) MSZ spóźniony, bez oceny

 


ur. (d.o.b.): 2021-02-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): ELECTRIC PAWS

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-01-14 BrodnicaCWC Karel Horak (CZE) O VG2/3
2023-01-14 BrodnicaCWC Lenka Frncova (CZE) O V3/5
2023-01-08 GdyniaCACIB Jeff Horswell (GBR) P VG/7
2022-05-03 Golub-DobrzyńCWC Małgorzata Szmurło (POL) M V2/4
2022-01-15 BrodnicaCWC Hanna Woźna-Gil (POL) M V4/5
2022-01-15 BrodnicaCWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V3/5

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-10-17 Nadarzyn CACIB Inese Pablaka (LVA) SZ nieobecny
2021-10-16 Spała CWC Hanna Woźna-Gil (POL) SZ nieobecny
2021-10-03 Lipno CWC Maria Zasada (POL) SZ nieobecny

 


ur. (d.o.b.): 2021-02-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): ELECTRIC PAWS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 


ur. (d.o.b.): 2021-02-14

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude pręgowane z białymi znaczeniami / red brindle with white markings

Hod. (Breeder): ELECTRIC PAWS

Wł. (Owner): Pruszków POL - ELECTRIC PAWS

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-03-18 PruszkówCWC Tadeusz Chwalny (POL) O V1/1, CWC
2022-08-13 SopotCACIB Oliver Simon (HRV) O V/15
2022-07-24 CzęstochowaCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) P V3/4
2022-07-09 WrocławCWC Lynn Yacoby-Wright (GBR) M nieobecna
2022-06-12 KrakówCACIB Unto Timonen (FIN) M V/8
2022-06-04 BytomCACIB Jussi Liimatainen (FIN) M V/18
2022-03-19 PruszkówCWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V/7
2022-03-13 Nowy Dwór MazowieckiCWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V/8
2022-02-13 KatowiceCACIB Cassandre Mattera (FRA) M V2/16
2022-01-15 BrodnicaCWC Hanna Woźna-Gil (POL) M nieobecna
2022-01-15 BrodnicaCWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V/6

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-11-28 Legionowo CWC Izabella Krasowska-Salamon (POL) M VG/5
2021-11-14 Poznań CACIB Marko Lepasaar (EST) M V/10
2021-11-13 Poznań CACIB Attila Czeglédi (HUN) SZ WO1/7
2021-10-23 Pruszków CWC Gerard Jipping (NLD) SZ WO1/3
2021-10-17 Nadarzyn CACIB Inese Pablaka (LVA) SZ WO1/4, BOB Puppy
2021-10-16 Spała CWC Hanna Woźna-Gil (POL) SZ WO2/2
2021-09-05 Bałtów CWC Małgorzata Lorenc (POL) SZ WO1/1
2021-08-22 Białystok CACIB Zsolt Molnar (ROU) SZ WO3/3
2021-08-21 Białystok CWC Tomasz Borkowski (POL) SZ WO3/3
2021-08-01 Opole CACIB Arnaldo Cotugno (ITA) MSZ OB/6
2021-07-18 Bydgoszcz CACIB Małgorzata Lorenc (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2021-06-19 Łódź CWC Małgorzata Supronowicz (POL) MSZ WO/5


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik