Cherubim's Royal TINKERBELL (imp.DEU)

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 17.07.2024

Cherubim's Royal TINKERBELL (imp.DEU) 

 

ur. / d.o.b. 2022-01-10

Umaszczenie / colour: płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Wł. / owner:  Piła POL - KTOSIOWO

Mano Sansonete Vivaldi Cherubim's Royal Mano Sansonete Nothing Is Impossible Barnesmore Circle Of Life to Oelmühle Barnesmore Celtic Tiger
Barnesmore Bewitched
Lady Million Tik Romantika Rivarco Teller Of Tales
Barnesmore Ruby Princess
Mano Sansonete La Maladie d'Amor Spellbound Forgetmenot Santana Joska Forgetmenot Idealist
Spellbound's American Endeavor
Circus Magicus Galatea Softouch Wild Eagle
Unica Circus Magicus
Cherubim`s Royal Anneliese Rivarco Ludwig Cherubim's Royal Nerejde Gin Tonic Rivarco Power
Bettina du Manoir de la Grenouillère
Julibell dei Boschi di Kalamor Rivarco Thunderbird
Erregina dei Boschi di Kalamor
Cherubim's Royal Baroness Hanna Courthill Coeur de Lyon Courthill Come Fly With Me
Courthill Coppelia
Cherubim's Royal Anna-Lena Courthill Christopher
Valentina von der Oelmühle

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-06-03 GostyninCWC Małgorzata Lorenc (POL) M dosk 2/7
2023-06-04 DarłówkoCACIB Anna Rogowska (POL) M dosk 3/5
2023-05-28 Leśna WolaCACIB Victoria Pogodina (UKR) M dosk 4/4
2023-05-06 BabimostCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) M dosk 3/3
2023-04-30 BydgoszczCACIB Tomasz Sławik (POL) M dosk/8
2023-04-29 BydgoszczCWC Brit Schone Brodwall (NOR) P dosk 2/6
2023-04-23 PrzechlewoCWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P dosk 1/1, CWC, NDS, BOS
2023-03-18 ŚwiebodziceCWC Anna Kochan (POL) M dosk/6
2023-02-12 GliwiceCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) M dosk 3/11
2023-01-22 LubinCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) M dosk 4/8
2023-01-14 BrodnicaCWC Lenka Frncova (CZE) M dosk 1/7, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
2023-01-08 GdyniaCACIB Jeff Horswell (GBR) M dosk 4/10
2022-12-03 Nowy Dwór MazowieckiCWC Maria Zasada (POL) M V1/6, Zw.Mł.
2022-11-06 PoznańCACIB Saija Juutilainen (FIN) M V2/9
2022-11-05 PoznańCACIB Tatjana Urek (SVN) M V4/10
2022-09-18 Golub-DobrzyńESH Andre van den Broek (NLD) SZ WO2/3
2022-09-17 Golub-DobrzyńKLUB Gerard Jipping (NLD) SZ WO2/2
2022-09-04 KołobrzegCACIB Elżbieta Augustyniak (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2022-07-23 LipnoCWC Tomasz Wolańczyk (POL) SZ WO1/3, BOB Puppy
2022-07-16 Gorzów WielkopolskiCACIB Marco Marabotto (ITA) SZ WO1/1, BOB Puppy
2022-07-10 BydgoszczCACIB Leszek Salamon (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2022-06-18 SzczecinCACIB Piotr Król (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2022-05-29 LesznoCACIB Iveta Vojtekova (SVK) MSZ WO2/2





































Copyright: Katarzyna Matusik