HONOR Aliuzija (imp.LTU)

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 17.07.2024

HONOR Aliuzija (imp.LTU) 

 

Młodzieżowy Champion Litwy (LTU JCH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Młodzieżowy Champion Słowenii (SVN JCH)

reproduktor / stud dog

ur. / d.o.b. 2022-02-08

Umaszczenie / colour: płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Wł. / owner:  Gdańsk POL

Potomstwo / Progeny:


Southpoint Isak Contemp Moscato Southpoint Rivarco Teller Of Tales Adagio Love Supreme
Rivarco Arwen
Librium's Remarkable Jazz Aberdeen Remarkable In Paris
Librium's Jazz Festival
Southpoint Glitter in the Dark Latin Lover da Roseira Brava Barnesmore Celtic Tiger
I Wannabe Princess da Roseira Brava
Barnesmore Beauty Queen Barnesmore Celtic Tiger
Barnesmore Bewitched
Tea in Song Dominija Courtborne Sheldon Skyborne Crossing The Atlantic Aberdeen Remarkable In Paris
Play A While A Room With A View
Courtborne Rock-A-Hula Baby Softouch Little Big Man
Seregon Arwen at Courtborne
Boxing Helena's Kon Gioia Rivarco Thunderbird Adagio Love Supreme
Rivarco Arwen
Boxing Helena's Hilo Sunset Boxing Helena's Epos Ena
Balmy Limonite Dominija

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2023-06-10 BytomCACIB Sadiq Al Farsani (BHR) P nieobecny
2023-06-03 GostyninCWC Małgorzata Lorenc (POL) P dosk 1/1, CWC
2023-06-04 DarłówkoCACIB Anna Rogowska (POL) M dosk 1/3, Zw.Mł., CACIB-J
2023-05-28 Leśna WolaCACIB Victoria Pogodina (UKR) M dosk 1/4, Zw.Mł., CACIB-J, CQ 2023, nowy POL JCH
2023-05-21 UstkaCWC Marta Kościańska (POL) P dosk 1/1, CWC
2023-05-20 UstkaCWC Małgorzata Supronowicz (POL) P dosk 1/1, CWC
2023-05-06 BabimostCACIB Hanna Woźna-Gil (POL) M dosk 3/4
2023-03-18 ŚwiebodziceCWC Anna Kochan (POL) M dosk 3/5
2023-03-12 Nowy Dwór MazowieckiCWC Izabella Krasowska-Salamon (POL) M dosk 2/3
2023-03-05 RydzynaCWC Tadeusz Chwalny (POL) M dosk 1/1, Zw.Mł.
2023-03-04 RydzynaCWC Tomasz Kuszyk (POL) M dosk 1/1, Zw.Mł.
2023-01-08 GdyniaCACIB Jeff Horswell (GBR) M dosk 3/7
2022-12-11 LublinCACIB Marit Sunde (NOR) M nieobecny
2022-11-20 KielceCACIB Ernastas Balsiukas (LTU) M V4/5
2022-11-19 KielceCACIB Nicklas Eriksson (SWE) M VG3/4
2022-11-06 PoznańCACIB Saija Juutilainen (FIN) SZ WO/8
2022-11-05 PoznańCACIB Tatjana Urek (SVN) SZ WO1/3
2022-10-01 Twardy DółCWC Wiesława Misterka-Kluska (POL) SZ WO1/2, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
2022-09-18 Golub-DobrzyńESH Espen Engh (NOR) SZ WO2/4
2022-07-23 LipnoCWC Tomasz Wolańczyk (POL) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy
2022-07-16 Gorzów WielkopolskiCACIB Marco Marabotto (ITA) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy
2022-07-10 BydgoszczCACIB Leszek Salamon (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2022-07-09 WrocławCWC Lynn Yacoby-Wright (GBR) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy, nominacja do najlepszej głowy
2022-07-09 WrocławCWC Rudi Peters Brandt (DNK) MSZ WO1/1
2022-06-12 KrakówCACIB Unto Timonen (FIN) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy





































Copyright: Katarzyna Matusik