"R" Vincit Omnia

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 07.02.2021

"R" VINCIT OMNIA

2019-05-15 (0/4)

Llambert Llywellyn Synergy

Christian Clifford Synergy Highnote Secret Dazzler Nevedith Kfa Kraka
Highnote Phoenix Chinadoll
Boxing Helena's Joyful Judy Boxing Helena's Imenitni
Boxing Helena's Epos Tesera
Delphina Dahlia Synergy Oakbark Moment of Impact at Willingwisp Airescot Ruby Rascal
Oakbark Mystical Pride
Anabella Rosa Gheorghinia Synergy Dumbriton Casting Stone
Belle Epoque Idealist
Na Dobre I Na Złe Vincit Omnia

Archibald Bernard Malone Synergy Dumbriton Casting Stone Khabaray Single Malt at Dumbriton
Dumbriton Rainon
Belle Epoque Idealist Courthill Christopher
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty
Leesah Vincit Omnia Azarin Buttermilk Muffin Tylko Ty Viking's Pride
Marion Herbu Wąsal
Jesienna Sonata Vincit Omnia Ramzes Ja-Cze-Ka
Funny Girl Vincit Omnia

 



ur. (d.o.b.): 2019-05-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z białym / blue fawn and white

Hod. (Breeder): VINCIT OMNIA

Wł. (Owner): Białystok POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2019-05-15

zm. (d.o.d.): 2019-07-19

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): VINCIT OMNIA

Wł. (Owner): Starogard Gdański POL

Potomstwo (Progeny):

-



ur. (d.o.b.): 2019-05-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): VINCIT OMNIA

Wł. (Owner): Bydgoszcz POL - HIMIROS

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2021-06-20 Łódź CWC Tomasz Borkowski (POL) O V3/4
2020-10-10 Ostróda CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) P V2/6
2020-10-04 Łącko CWC Leszek Siejkowski (POL) M V2/4
2020-10-03 Twardy Dół CWC Małgorzata Lorenc (POL) M V2/5
2020-09-27 Leszno CACIB Hanna Woźna-Gil (POL) M V3/8
2020-09-26 Świebodzice KLUB Bart Scheerens (BEL) M V3/6
2020-09-19 Słupsk CWC Małgorzata Supronowicz (POL) M V2/4
2020-09-13 Gorzów Wielkopolski CWC Blanka Horbatowska (POL) M V3/4
2020-08-30 Kleszczów CWC Anna Kochan (POL) M V4/7
2020-08-16 Golub-Dobrzyń CWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V2/3
2020-02-16 Bydgoszcz CACIB Leszek Salamon (POL) M V1/5, Zw.Mł.
2020-01-11 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) SZ WO1/1, BOB Puppy
2020-01-11 Brodnica CWC Karel Horak (CZE) SZ WO1/1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) SZ WO4/6
2019-10-13 Nakło nad Notecią CWC Małgorzata Lorenc (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) MSZ WO1/4

 



ur. (d.o.b.): 2019-05-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): VINCIT OMNIA

Wł. (Owner): Piła POL

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik