"I" Chartownia

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 17.06.2020

"I" CHARTOWNIA

2018-06-22 (4/2)

Southpoint Wild N'Brave

Southpoint Mountain Lion Barnesmore Celtic Tiger Barnesmore Paint The Town
Catchacre Tiger Lily of Barnesmore
Kiss Me Kate da Roseira Brava Boxing Helena's Halo Sundog
Nevedith Pfa Pollyanna
Librium's Keep Jazz N Melody Rivarco Aragorn Dumbriton Casting Stone
Rivarco Gazelle
Librium's Believe In Love Wolf Tone Viking
Librium's Poem To A Little Lady
Azarin Eileen

Siprex Didrik Boxing Helena's Epos Ena Nevedith Eefa Empra
Boxing Helena's Art Groupie
Siprex Siri Adagio Spending My Time With You
Siprex Maja
Azarin Cayo Coco Azarin Buttermilk Muffin Tylko Ty Viking's Pride
Marion Herbu Wąsal
Airy Elf's Diva at Azarin Gelos Circus Magicus
Airy Elf's Athena

 



ur. (d.o.b.): 2018-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z białym / blue fawn and white

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rudo-białe / red and white

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Wieliszew POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-06-22

zm. (d.o.d.): 2019-05-11

Umaszczenie (Colour): płowo-białe / fawn and white

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z białymi znaczeniami / red with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Ruda Śląska POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-06-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z białymi znaczeniami / blue fawn with white markings

Hod. (Breeder): CHARTOWNIA

Wł. (Owner): Gdańsk POL - CHARTOWNIA

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-02-16 Bydgoszcz CACIB Leszek Salamon (POL) O V2/7
2020-01-11 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) O V1/5, CWC
2020-01-11 Brodnica CWC Karel Horak (CZE) O V1/5, CWC
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) P V2/7
2019-10-12 Ostróda CWC Blanka Horbatowska (POL) M V2/3
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) M V3/8
2019-07-13 Gdynia CWC Ewa Stolarska (POL) M V3/6
2019-04-13 Grudziądz CWC Tomasz Kuszyk (POL) M V4/5
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) SZ WO3/5
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) SZ WO2/2


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik