WYSTAWY 2017

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2017

Data ostatniej aktualizacji strony: 10.12.2017

Kliknij podświetlającą się nazwę miejscowości, aby wyświetlić wyniki z interesującej Cię wystawy.
Jeśli widzisz błędy, lub posiadasz wyniki, albo dane katalogowe, których nie ma wymienionych na tej stronie, proszę skontaktuj się ze mną.

STYCZEŃ / JANUARY
8Gdyniakrajowa
21-22Lubinkrajowa
29Sosnowiec (o/Będzin)krajowa
LUTY / FEBRUARY
4-5Brodnica (o/Toruń)krajowa
11Bydgoszczkrajowa nocna
11-12Bydgoszczkrajowa walentynkowa
25-26Lublinkrajowa
26Lesznochampionów
MARZEC / MARCH
4-5DRZONKÓW (o/Zielona Góra)międzynarodowa
11-12Jarosław (O/Przemysl)krajowa
17-19KATOWICEmiędzynarodowa
18-19Włocławekkrajowa
KWIECIEŃ / APRIL
1Wałbrzychkrajowa
9Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa
9Zabrzekrajowa
22-23OPOLEmiędzynarodowa
29Grudziądzkrajowa
30Inowrocławkrajowa
30Jelenia Górakrajowa
30Krosnokrajowa
30Jeleśnia (o/Bielsko-Biała)krajowa ras myśliwskich
MAJ / MAY
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)krajowa
1Manowo (o/Koszalin)krajowa ras myśliwskich
7Rybnikkrajowa
13-14ŁÓDŹmiędzynarodowa
20Kamionka (o/Rzeszów)krajowa ras myśliwskich
20-21RZESZÓWmiędzynarodowa
21Antoninek (o/Poznań)krajowa ras myśliwskich (duże CWC)
21Ustka (o/Słupsk)krajowa
28Iłża (o/Radom)krajowa
CZERWIEC / JUNE
3Lesznokrajowa
3Racibórzkrajowa
4Lesznokrajowa - Prestige
4Płockkrajowa
4Racibórzkrajowa ras myśliwskich
10Bytomkrajowa
10Szczecinkrajowa
11Bytomkrajowa
11Kaliszkrajowa
11Szczecinkrajowa
17-18KRAKÓWmiędzynarodowa
24-25KOŁOBRZEGmiędzynarodowa
25Przemyślkrajowa
LIPIEC / JULY
1Wisła (o/Bielsko-Biała)krajowa
2Gorzów Wielkopolskikrajowa
2Szczytno (o/Olsztyn)krajowa
2Wisła (o/Bielsko-Biała)krajowa
8-9WARSZAWAmiędzynarodowa CQ
15Nowy Targkrajowa
16Nowy Targkrajowa
16Gdyniakrajowa
16Piotrków Trybunalski (o/Łódź)krajowa ras myśliwskich
22-23KONOPISKA (o/Częstochowa)międzynarodowa
23KONOPISKA (o/Częstochowa)klubowa chartów
29Będzinkrajowa
30Chojnicekrajowa
SIERPIEŃ / AUGUST
5SOPOTmiędzynarodowa
6SOPOTmiędzynarodowa
6Nowy Sączkrajowa
12-13KOŚCIELISKO-KIRY (o/ZAKOPANE)międzynarodowa
15Toruńkrajowa
19Legnickie Pole (o/Legnica)krajowa ras myśliwskich
19-20BIAŁYSTOKmiędzynarodowa
20Legnickie Pole (o/Legnica)krajowa
26Płockkrajowa
27Radomkrajowa
WRZESIEŃ / SEPTEMBER
2Chorzówkrajowa
2Słupskkrajowa
3Włocławekkrajowa
10Warszawakrajowa
16Łódźkrajowa ras myśliwskich
17Gorzów Wielkopolskikrajowa
23-24WROCŁAWmiędzynarodowa
30Rybnikkrajowa ras myśliwskich
PAŹDZIERNIK / OCTOBER
1Inowrocław (o/Bydgoszcz)krajowa ras myśliwskich
1Rybnikkrajowa
7Spała (o/Rybnik)krajowa ras myśliwskich (duże CWC)
8Zabrzekrajowa
14Jelenia Górakrajowa gr. 2,3, 5, 9, 10
15Jelenia Górakrajowa
21POZNAŃmiędzynarodowa CQ
22POZNAŃmiędzynarodowa - Zwycięzca Polski
LISTOPAD / NOVEMBER
19Pruszków (o/Piaseczno)krajowa
24KIELCEmiędzynarodowa
25KIELCEmiędzynarodowa
26KIELCEmiędzynarodowa
GRUDZIEŃ / DECEMBER
2-3Świebodzice (o/Wałbrzych)krajowa
9-10Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa

do góry


CWC GDYNIA 2017-01-08

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

PSY - klasa szczeniąt
APPO Go-Bye - WO1

PSY - klasa młodzieży
Airy Elf’s FUN - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
APART ART DECO Filisart - V2
Azarin ELLARIAN - V (spóźniony)

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa otwarta
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa użytkowa
Fierce Fireball CRAZY LITTLE THING - V1, ...
JAMES BOND Brodwinek - V2

PSY - klasa championów
Sobresalto YO SONG FIGLIO O’MARE - V1, CWC, NDP, BOB

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads POWERPUFF - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Dogarium BEREHYNIA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V1, Zw.Mł.
Azarin EILEEN - V2

SUKI - klasa pośrednia
Nirse CARINA DUMKA - V1, CWC
HARPER HELEN Synergy - V2

SUKI - klasa otwarta
Dogarium ALPHA - V1, CWC, NDS, BOS (nowy Champion Polski)
Dew PRINCESS-ZOYA - V2
BRERA Majesticanis - V3
OLIMPIC BLACK CAT Aviaticus - 4

SUKI - klasa użytkowa
ISIS Brodwinek - V1

SUKI - klasa championów
Azarin CAYO COCO - V1, CWC

do góry


CWC LUBIN 2017-01-22

Sędzia: Janusz Opara (POL)

PSY - klasa młodzieży
Akuaba GOBI - V1, Zw.Mł.
Azarin ELANDIEL - V2
CALVIN KLEIN Shape of My Chart - V3

PSY - klasa otwarta
Calahorra HAUTE COUTURE - V1, CWC

PSY - klasa championów
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin FAITH - WO1, BOB Puppy
SEMPRE IL PRIMO CHIARA Sognare - WO2

SUKI - klasa młodzieży
GLORIANA REGINA Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG, 2 BIS
Dew VERCHACHE-PEARL - V2
IDRIL Pagawa - VG3

SUKI - klasa pośrednia
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V1
Nirse CHLOE - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty NOLINA - VG1

do góry


CWC SOSNOWIEC 2017-01-29

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads PUMBA - WO1

PSY - klasa szczeniąt
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - WO1

PSY - klasa młodzieży
Akuaba GUN - V1, Zw.Mł., BOB Junior
NESTOR Lazarus - V2

PSY - klasa pośrednia
GNIEWKO Minori ad Majus - V1, CWC
ERYK Pagawa - V2

PSY - klasa otwarta
GAREN Fast Dunderry - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
BELIEVE IN ME Almir’s Family - V2
SONAR Chartcore - V3

PSY - klasa weteranów
HAZARD Pagawa - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads POWERPUFF - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
FOLINICE WHITEHEADS Onychinus - WO1, BOB Puppy
HELENA BONHAM CARTER Credo - WO2
Azarin FAITH - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads O’MY - V1, Zw.Mł.
LEILANI Liwang - V2
First Darling FUKSJA - V3
I AM YOUR HONDA Lazarus - V4
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
GAJA Pagawa - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa otwarta
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V1, CWC

do góry


CWC BRODNICA 2017-02-05

Sędzia: Sergii Slukin (UKR)

PSY - klasa szczeniąt
BALLI Mon Miracle - WO1

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELANDIEL - V1, Zw.Mł.
APART ART DECO Filisart - V2

PSY - klasa pośrednia
SONAR Chartcore - V1
NEXT WINNER Brodwinek - VG2

PSY - klasa championów
Sobresalto YO SONG FIGLIO O’MARE - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodzieży
LEILANI Liwang - V1, Zw.Mł., BOB Junior
TARJA Lantan - V2
Dew VERCHACHE-PEARL - V3

SUKI - klasa pośrednia
Nirse CARINA DUMKA - V1, CWC
HARPER HELEN Synergy - V2

SUKI - klasa otwarta
Laving Briz DIODORA - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Sunshine Whirl MY WAY - V1, CWC, NDS, BOS (nowy Champion Polski)

do góry


CWC BYDGOSZCZ NOCNA 2017-02-11

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELANDIEL - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
ATARI Brodwinek - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
NUMBER ONE Brodwinek - VG1

PSY - klasa użytkowa
KAZURO Przyjaciel Człowieka - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
Durante Vita KEIP OF GOOD HOPE - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin FAITH - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Nirse CARINA DUMKA - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
Nirse CHLOE - V2
Durante Vita TOSKANA SAN - V3
RANI Agita - 4

SUKI - klasa otwarta
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2

SUKI - klasa championów
Sunshine Whirl MY WAY - nieobecna

do góry


CWC BYDGOSZCZ WALENTYNKOWA 2017-02-12

Sędzia: Karel Horak (CZE)

PSY - klasa młodzieży
APART ART DECO Filisart - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Azarin ELANDIEL - V2

PSY - klasa pośrednia
NARCYZ Lazarus - V1, CWC, NDP
ATARI Brodwinek - nieobecny

PSY - klasa użytkowa
KAZURO Przyjaciel Człowieka - nieobecny

PSY - klasa weteranów
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - V1, BOB Veteran, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
HEIDI KLUM Credo - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
ASTRID Dzamilafalak - V1, Zw.Mł.
Dogarium BEREHYNIA - V2

SUKI - klasa pośrednia
Laving Briz DIODORA - V1, CWC
RANI Agita - VG2

SUKI - klasa otwarta
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

do góry


CWC LUBLIN 2017-02-26

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa młodzieży
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
Azarin ELLARIAN - V2
Whiteheads O’NEILL - 3

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads POWERPUFF - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
FROSIONE WHITEHEADS Onychinus - V1, Zw.Mł., BOS

SUKI - klasa otwarta
NAOMI Brodwinek - nieobecna

SUKI - klasa championów
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, CWC, NDS

do góry


WYSTAWA CHAMPIONÓW LESZNO 2017-02-26

Sędzia: Janusz Opara (POL)

PSY - klasa championów
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, CWC, NDP, BOS
Karadhras FERRUCIO - V2

SUKI - klasa championów
Dogarium ALPHA - V1, CWC, NDS, BOB
Nirse CHLOE - V2
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V3

do góry


CACIB DRZONKÓW 2017-03-05

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

PSY - klasa młodzieży
LUKULLUS Liwang - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
XAVERIUS II of Gentle Mind - V2
Akuaba GOBI - V3
Azarin ELANDIEL - V4
Malgranda Fasko ADARO - V
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - V

PSY - klasa otwarta
HENNESSY von Anluna’s - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Tylko Ty MALIBU - V2, res.CACIB
NEXT WINNER Brodwinek - VG3
Calahorra HAUTE COUTURE - VG4

PSY - klasa championów
ESTRAGON Supra Cetera - V1, CWC
GRADY el Schiras - V2

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - WO1, BOB Puppy
Azarin FAITH - WO2

SUKI - klasa młodzieży
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Creme Anglaise’s PARFUM DE GRASSE - V2
Dogarium BEREHYNIA - V3
Karadhras MIST’N BLU - V4
Dew VERCHACHE-PEARL - V
ASTRID Dzamilafalak - V

SUKI - klasa pośrednia
Esedra NISIDA - V1, CWC, res.CACIB
Palmik TEARS FOR FEARS - V2
Nirse CHLOE - V3
Abaelardo ATRAKCJA - VG4
Tylko Ty LETICIA - nie do oceny

SUKI - klasa otwarta
ELEGANCJA Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V2
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V3
Tylko Ty SREBRNA - V4
TUTTI FRUTTI Magnus Borzoj - V

SUKI - klasa użytkowa
BAHIRA - V1
Nine Lives SHIVANI BLUE - V2

do góry


CWC JAROSŁAW 2017-03-11

Sędzia: Leszek Salamon (POL)

PSY - klasa młodzieży
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, Zw.Mł.
Azarin ELLARIAN - V2

PSY - klasa otwarta
GNIEWKO Minori ad Majus - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads POWERPUFF - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
HELENA BONHAM CARTER Credo - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior, BOG, 2 BIS

SUKI - klasa pośrednia
Durante Vita FIONA - V1, CWC
GRAFFITI Minori ad Majus - V2

SUKI - klasa otwarta
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, CWC, NDS (nowy Champion Polski)
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V2

do góry


CACIB KATOWICE 2017-03-17

Sędzia: Ewa Pyrchała (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
AMERICAN DOLAR Impuls i Splendor - WO1
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - WO2

PSY - klasa szczeniąt
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - WO1, BOB Puppy
Whiteheads PUMBA - WO2
AURVANDILL Cranberry Fields - WO3

PSY - klasa młodzieży
Akuaba GUN - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - V2
BALLI Mon Miracle - V3
LUKULLUS Liwang - VG4
Azarin ELANDIEL - VG
QUINCY High On Emotion - VG

PSY - klasa pośrednia
NARCYZ Lazarus - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 4 BOG

PSY - klasa otwarta
KOUDY Brodwinek - VG1
BELIEVE IN ME Almir’s Family - G

PSY - klasa użytkowa
Fierce Fireball BLAZE - V1, CWC

PSY - klasa championów
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC, res.CACIB
UNCLE TEDDY z Uplnku - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads POWERPUFF - WO1
SEMPRE IL PRIMO CHIARA Sognare - WO2
AEGWYNN Go-Bye - WO3
ARCEE Go-Bye - OB4

SUKI - klasa młodzieży
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V1, Zw.Mł.
TARJA Lantan - V2
I AM YOUR HONDA Lazarus - V3
Akuaba TUMU - V4
Whiteheads O’MY - V
LEILANI Liwang - VG
Malgranda Fasko ASURI - VG
Dogarium BEREHYNIA - nieobecna
Laving Briz DIODORA - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
GAJA Pagawa - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
Nirse CARINA DUMKA - V2

SUKI - klasa otwarta
ALWAYS ON TOP Fancy That - V1, CWC, res.CACIB
Alijamo’s ARABESQUE - V2
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V3
Tylko Ty PLANETA ZIEMIA - V4
KLEA Przyjaciel Człowieka - V
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - VG
MAMMA MIA Bohemia Snap Dog - VG
TASIA VAN DER KWAK Lazarus - VG

SUKI - klasa użytkowa
Cullan’s QUINTA ESSENTIA - V1, CWC
UNIQUE z Hedvabi - V2

SUKI - klasa championów
BRIXIE Trixtan - V1, CWC

SUKI - klasa weteranów
NATHALIE Lazarus - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


CWC WŁOCŁAWEK 2017-03-19

Sędzia: Leszek Siejkowski (POL)

PSY - klasa młodzieży
Malgranda Fasko ADARO - V1, Zw.Mł.
APART ART DECO Filisart - V2

PSY - klasa pośrednia
Cobyco CLASS OF IT’S OWN - V1, CWC, NDP, BOS
Whiteheads NANO - V2

PSY - klasa otwarta
UNISONO Paranoia - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dogarium COMEE - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium BEREHYNIA - V1, Ze.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
LEILANI Liwang - V2

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty LETICIA - V1

SUKI - klasa otwarta
RANI Agita - 1

do góry


CWC WAŁBRZYCH 2017-04-01

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Whiteheads PETER PAN

PSY - klasa młodzieży
CALVIN KLEIN Shape of My Chart - V1, Zw.Mł.
Akuaba GOBI - VG2

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty LE CHARLEMGANE - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
DRIES VAN NOTEN Rhoderick Sodar - nieobecny
Calahorra HAUTE COUTURE

PSY - klasa championów
Skraddaregardens QUANTARELL USAIN B - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
Karadhras FERRUCIO

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin FAITH - WO1, BOB Puppy
SEMPRE IL PRIMO CHIARA Sognare - WO2

SUKI - klasa młodzieży
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa otwarta
ELEGANCJA Supra Cetera - V1, CWC, NDS (nowy Champion Polski)
DEMON z Uplnku - nieobecna

do góry


CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2017-04-09

Sędzia: Adam Ostrowski (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
AMERICAN DOLAR Impuls i Splendor - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
BALLI Mon Miracle - V1, Zw.Mł.
JOHNNIE WALKER Majesticanis - V2
MAGURYCZY Biesy i Czady - V3

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads NANO - V1, CWC
Azarin ELYAN - nieobecny

PSY - klasa otwarta
UNISONO Paranoia - V1, CWC, NDP, BOB, BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ANA SAGAR Perphenazinum - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads POWERPUFF - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DELPHINA DULCINEA Idealist - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
HELENA BONHAM CARTER Credo - V2

SUKI - klasa pośrednia
Esedra NISIDA - V1, CWC, NDS, BOS (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa weteranów
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V1, BOB Veteran

do góry


CWC ZABRZE 2017-04-09

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
LUPINO Liwang - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
Whiteheads PUMBA - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
Akuaba GEZO - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa championów
Tylko Ty PLANETA MARS - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Akuaba TUMU - V1, Zw.Mł., BOB Junior
MANEWA Biesy i Czady - V2
LEILANI Liwang - V3
I AM YOUR HONDA Lazarus - V4
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V

SUKI - klasa otwarta
Alijamo’s ARABESQUE - V1, CWC, NDS, BOB (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa championów
UNIQUE z Hedvabi - V1, CWC (nowy Champion Polski)

do góry


CACIB OPOLE 2017-04-23

Sędzia: Rafael de Santiango (PRI)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
LUPINO Liwang - WO2
JESTEM SKARBEM Duovarius - nieobecny

PSY - klasa szczeniąt
Whiteheads PUMBA - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
Whiteheads PETER PAN - OB2

PSY - klasa młodzieży
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
BALLI Mon Miracle - V2
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - V3
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - V4
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - V (spóźniony)
Akuaba GOBI

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELANDIEL - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty MALIBU - V1, CWC
ERYK Pagawa - V2
BELIEVE IN ME Almir’s Family - VG3
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon - nieobecny

PSY - klasa użytkowa
BARBANEK z Moravske Sahary - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
Quaesar ARAGON - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
KOTTON SATEEN Dominija - V2, res.CACIB
GRADY el Schiras - V3
Karadhras FERRUCIO - V4
Karadhras STRANGE FRUIT - V
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
HANNAH Trixtan - WO1
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - nieobecna
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads O’MY - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
Akuaba TUMU - V2
Azarin FAITH - V3
DELPHINA DULCINEA Idealist - V4
Dogarium BEREHYNIA - V
TARJA Lantan - V
Shamasan TYLKO TY WHO IS BLUE - V
I AM YOUR HONDA Lazarus - VG
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - VG

SUKI - klasa pośrednia
LEILANI Liwang - V1, CWC
Palmik TEARS FOR FEARS - V2
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V3
Nirse CHLOE - nieobecna
GLORIANA REGINA Synergy - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
ZOOROPA Slim-Extreme - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Nirse CARINA DUMKA - V2
KLEA Przyjaciel Człowieka - VG3
KISS OF ANGEL Show Format - VG4
ELLA Trixtan - VG

SUKI - klasa użytkowa
BAHIRA - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Dogarium ALPHA - V1, CWC, CACIB, NDS
Sobers POMELIA - V2, res.CACIB
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V3

do góry


CWC GRUDZIĄDZ 2017-04-29

Sędzia: Adam Ostrowski (POL)

PSY - klasa młodzieży
APART ART DECO Filisart - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
Airy Elf’s FUN - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
NUMBER ONE Brodwinek - VG1

PSY - klasa championów
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads PIXIE - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
Dogarium COMEE - WO2
Fierce Fireball FAIRY FEET - WO3

SUKI - klasa młodzieży
Dew VERCHACHE-PEARL - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Dogarium BEREHYNIA - V2
ASTRID Dzamilafalak - V3
HEIDI KLUM Credo - V4

SUKI - klasa pośrednia
HARPER HELEN Synergy - V1, CWC
Nirse CARINA DUMKA - V2

SUKI - klasa otwarta
ELISE Majesticanis - V1, CWC

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, NDS, BOB, BOG, 2 BIS

do góry


CWC INOWROCŁAW 2017-04-30

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)

PSY - klasa młodzieży
BALLI Mon Miracle - V1, Zw.Mł.
Malgranda Fasko ADARO - V2

PSY - klasa pośrednia
Airy Elf’s FUN - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, CWC

PSY - klasa championów
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, NDP, BOB, BOG, 3 BIS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - WO1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - WO1, BOB Puppy
Dogarium COMEE - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium BEREHYNIA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HEIDI KLUM Credo - V2
TARJA Lantan - V3
MANEWA Biesy i Czady - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty LETICIA - V1, CWC
HARPER HELEN Synergy - V2

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CWC JELENIA GÓRA 2017-04-30

Sędzia: Anna Kochan (POL)

PSY - klasa użytkowa
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DREAM OF DARK Czech Spring - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Azarin FAITH - V1, Zw.Mł., BOB Junior
SEMPRE IL PRIMO CHIARA Sognare - V2

SUKI - klasa pośrednia
VOX DEI of Gentle Mind - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads O’MY - V1, CWC

SUKI - klasa championów
FRAN FINE Fast Dunderry - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CWC KROSNO 2017-04-30

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
AMERICAN DOLAR Impuls i Splendor - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
MAGURYCZY Biesy i Czady - V1, Zw.Mł., BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads POWERPUFF - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DELPHINA DULCINEA Idealist - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
MAGURA Biesy i Czady - 2

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads O’LALA - V1, CWC
Durante Vita FIONA - V2

SUKI - klasa otwarta
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V1, CWC, NDS

do góry



PSY - klasa szczeniąt
Whiteheads PUMBA - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

PSY - klasa pośrednia
LUKULLUS Liwang - V1, CWC, NDP, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
LIVE ON Liwang - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
TRUFLA Agita - 1

do góry


CWC DOBRE MIASTO 2017-05-01

Sędzia: Małgorzata Supronowicz (POL)

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELANDIEL - V1, CWC, NDP, BOB

SUKI - klasa młodzieży
DŻAFARA z Grodziskiej Niziny - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Dew VERCHACHE-PEARL
MANEWA Biesy i Czady - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Durante Vita TOSCANA SAN - V1, CWC, NDS, BOS

SUKI - klasa otwarta
Bono Mens GLORIA DEY

do góry



BRAK PEŁNEJ STAWKI

SUKI - klasa ...
HARPER HELEN Synergy - V1, CWC

do góry


CWC RYBNIK 2017-05-07

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
LUPINO Liwang - WO1
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - WO2

PSY - klasa młodzieży
LUKULLUS Liwang - V1, Zw.Mł.
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - V2
Akuaba GEZO - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELANDIEL - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Whiteheads LEONARDO DA VINCI - V1, CWC, NDP, BOS
LIMONCELLO Liwang - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
LIVE ON Liwang - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Akuaba TUMU - V1, Zw.Mł., BOB Junior
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V2
I AM YOUR HONDA Lazarus - V3
Akuaba TIPPY - V4

SUKI - klasa pośrednia
LEILANI Liwang - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Sobresalto QUESTA VIDA LOCA - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CACIB ŁÓDŹ 2017-05-13

Sędzia: Bertil Lundgren (SWE)

PSY - klasa szczeniąt
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija - WO1, BOB Minor Puppy
Lancar Dream IMPRESSIVE - WO2
Whiteheads PUMBA - WO3
Whiteheads PETER PAN - WO4

PSY - klasa młodzieży
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Nine Lives YARIK - V2
BALLI Mon Miracle - V3
MAGURYCZY Biesy i Czady - V4
Azarin ELANDIEL - V
Malgranda Fasko ADARO - V
APART ART DECO Filisart - VG

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads NANO - V1, CWC
Cobyco CLASS OF IT’S OWN - V2
Azarin ELYAN - V3
Airy Elf’s FUN - V4
OSKAR Korleszko - dyskwalifikacja

PSY - klasa otwarta
UNISONO Paranoia - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 3 BOG
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V2, res.CACIB

PSY - klasa użytkowa
Fierce Fireball CRAZY LITTLE THING - V1, CWC

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
KOTTON SATEEN Dominija - V2
CAMOUFLAGE Idealist - V3

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
ANA SAGAR Perphenazinum - WO1
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Akuaba TUMU - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Dogarium BEREHYNIA - V2
TARJA Lantan - V3
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - V4
Dew VERCHACHE-PEARL - V
DELPHINA DULCINEA Idealist - V
MANEWA Biesy i Czady - VG
Azarin FAITH - nieobecna
Whiteheads O’MY - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads O’LALA - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2
Tylko Ty LETICIA - V3

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads MAGIC WOMAN - V1, CWC
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V2
Tylko Ty ECCO DOLCE - nieobecna

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS
Dogarium ALPHA - V2, res.CACIB
Sunshine Whirl MY WAY - V3

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran, BOS, 2 BIS Veteran

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH KAMIONKA 2017-05-20

Sędzia: Leszek Siejkowski (POL)

PSY - klasa szczeniąt
AMERICAN DOLAR Impuls i Splendor - OB1

PSY - klasa młodzieży
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG, 3 BIS
MAGURYCZY Biesy i Czady - V2

PSY - klasa pośrednia
Akuaba GUN - V1, CWC, NDP

SUKI - klasa młodzieży
MAGURA Biesy i Czady - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa otwarta
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V1, CWC, NDS, BOS (nowy Champion Polski)

do góry


CACIB RZESZÓW 2017-05-21

Sędzia: Dorota Witkowska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
AMERICAN DOLAR Impuls i Splendor - WO1

PSY - klasa młodzieży
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - V1, Zw.Mł., BOS (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
YOU TUBE of Gentle Mind - V2
MAGURYCZY Biesy i Czady - V3
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - V4
Azarin ELANDIEL - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
LUKULLUS Liwang - V1, CWC, CACIB, NDP
Akuaba GUN - V2
GNIEWKO Minori ad Majus - V3

PSY - klasa otwarta
Whiteheads LEONARDO DA VINCI - V1, CWC
ATARI Brodwinek - 2
UNISONO Paranoia - nieobecny

PSY - klasa championów
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, CWC, res.CACIB
London’s Fog CELESTIAL RAY - V2

PSY - klasa weteranów
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
JESTEM SZALONA Duvarius - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - WO1, BOB Puppy
LIVE ON Liwang - OB2

SUKI - klasa młodzieży
MAGURA Biesy i Czady - V1, Zw.Mł., BOB Junior
DELPHINA DULCINEA Idealist - V2
Whiteheads POWERPUFF - V3

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads O’LALA - V1, CWC
CHLOE Shape Of My Chart - V2
Esedra NISIDA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 4 BOG
Nirse CARINA DUMKA - V2
DEAR DOROTKA Lazarus - V3
Tylko Ty SREBRNA - 4

SUKI - klasa championów
Azarin CAILLOU - V1, CWC, res.CACIB

do góry



PSY - klasa szczeniąt
POKER FACE da Roseira Brava - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELANDIEL - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Whiteheads PETER PAN - V2
AURVANDIL Cranberry Fields - V3

PSY - klasa pośrednia
NARCYZ Lazarus - V1, CWC, NDP, BOB

PSY - klasa otwarta
NORWAY RACER Brodwinek - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
AMAZING BEAUTY Impuls i Splendor - WO1
Ketlin LOSTAHELIN BLLOMING VIOLET - WO2

SUKI - klasa pośrednia
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
SOJA Chartcore - V1, CWC, NDS, BOS
TROYKA Magnus Borzoj - V2
Tylko Ty NOLINA - V3
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V4
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V
ELISE Majesticanis - V

SUKI - klasa użytkowa
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V1, CWC

SUKI - klasa championów
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, CWC

do góry


CWC USTKA 2017-05-21

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

SUKI - klasa szczeniąt
Dogarium COMEE - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

do góry


CWC IŁŻA 2017-05-28

Sędzia: Olga Kosarieva (RUS)

PSY - klasa młodzieży
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - V1, Zw.Mł.
Whiteheads PUMBA - V2

PSY - klasa weteranów
Meradith DESERVE TO WIN - V1, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Meradith ONE AND ONLY - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads POWERPUFF - V1, Zw.Mł, BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
GARSTKA Minori ad Majus - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa weteranów
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, BOB Veteran, BOB, 4 BOG

do góry


CWC LESZNO 2017-06-03

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads PETER PAN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG

do góry


CWC RACIBÓRZ 2017-06-03

Sędzia: Anna Kochan (POL)

PSY - klasa szczeniąt
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V1, Zw.Mł, BOB Junior, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa pośrednia
RISING STAR Vlapan

do góry


CWC PRESTIGE LESZNO 2017-06-04

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads PETER PAN - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
Abaelardo AMARETTO HARY - nieobecny

SUKI - klasa szczeniąt
AMERICAN BEAUTY Impuls i Splendor - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa pośrednia
Abaelardo AFERA - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry


CWC PŁOCK 2017-06-04

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa szczeniąt
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELYAN - nieobecny

PSY - klasa otwarta
NUMBER ONE Brodwinek - nieobecny

do góry


CWC RACIBÓRZ 2017-06-04

Sędzia: Petr Rehanek (CZE)

PSY - klasa szczeniąt
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V1, Zw.Mł, BOB Junior, BOB (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa pośrednia
RISING STAR Vlapan

do góry


CWC BYTOM 2017-06-10

Sędzia: Roberto Schill

PSY - klasa młodzieży
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare

PSY - klasa pośrednia
GRAFI Pagawa

PSY - klasa otwarta
LIMONCELLO Liwang - V1
ERYK Pagawa - V2

SUKI - klasa młodzieży
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V1, Zw.Mł, BOB Junior, BOB, 4 BOG
TRUFLA Agita - V2

SUKI - klasa otwarta
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao

do góry


CWC SZCZECIN 2017-06-10

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

PSY - klasa otwarta
NEXT WINNER Brodwinek - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DAFNE z Grodziskiej Niziny - V1, Zw.Mł, BOB Junior

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry


CWC BYTOM 2017-06-11

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads PUMBA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - V2

PSY - klasa pośrednia
LIMONCELLO Liwang - V1, CWC
GRAFI Pagawa - V2
SUŁTAN Agita - nieobecny

PSY - klasa otwarta
Cobyco CLASS OF IT'S OWN - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG (nowy Champion Polski)
ERYK Pagawa - V2
RAMZES Pagawa - nieobecny

PSY - klasa weteranów
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodzieży
TRUFLA Agita - V1, Zw.Mł.
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
GAJA Pagawa - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa otwarta
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V1, CWC, NDS, BOS (nowy Champion Polski)

do góry


CWC KALISZ 2017-06-11

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

PSY - klasa młodzieży
Lancar Dream IMPRESSIVE - V1

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty LETICIA - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V1

SUKI - klasa weteranów
TIRAMISU Filisart - V1, BOB Veteran, BOB, 3 BIS Veteran, 2 BOG
do góry


CWC SZCZECIN 2017-06-11

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

PSY - klasa otwarta
NEXT WINNER Brodwinek - V1

PSY - klasa championów
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V1, CWC, NDP, BOB

do góry


CACIB KRAKÓW 2017-06-18

Sędzia: Gerard Jipping (NLD)

PSY - klasa szczeniąt
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
APART ART DECO Filisart - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Whiteheads PUMBA - V2
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - V3
MAGURYCZY Biesy i Czady - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Akuaba GUN - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Azarin ELYAN - V2, res.CACIB

PSY - klasa championów
WEBMASTER Minori ad Majus - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads POWERPUFF - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HELENA BONHAM CARTER Credo - V2
DELPHINA DULCINEA Idealist - V3

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads O'LALA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
Tylko Ty YANASINQA - V2
RISING STAR Vlapan - G
Laving Briz DIODORA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
KLEA Przyjaciel Człowieka - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa championów
Whiteheads O'MY - V1, CWC, res.CACIB

do góry


CACIB KOŁOBRZEG 2017-06-25

Sędzia: Joao Vasco Pocas (PRT)

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads PETER PAN - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa otwarta
Airy Elf's FUN - V1, CWC
Calahorra HAUTE COUTURE - VG2
NEXT WINNER Brodwinek - G

PSY - klasa championów
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 2 BOG
HENNESSY von Anluna's - V2, res.CACIB
Karadhras FERRUCIO - V3

SUKI - klasa szczeniąt
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - WO1, BOB Puppy
Dogarium COMEE - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads POWERPUFF - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Dogarium BEREHYNIA - V2
ASTRID Dzamilafalak - V3

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads O'LALA - V1, CWC
Palmik TEARS FOR FEARS - V2
Nirse CARINA DUMKA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty NOLINA - V1, CWC (nowy Champion Polski)
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - V2
TROYKA Magnus Borzoj - V3
ELISE Majesticanis - V4
BRERA Majesticanis - VG

SUKI - klasa championów
Dogarium ALPHA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS (nowy Champion Międzynarodowy)
GLORIANA REGINA Synergy - V2, res.CACIB
Azarin CAYO COCO - V3

do góry


CWC PRZEMYŚL 2017-06-25

Sędzia: Barbara Larska (POL)

PSY - klasa młodzieży
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, Zw.Mł., BOS

SUKI - klasa szczeniąt
JESTEM SZALONA Duovarius - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
HELENA BONHAM CARTER Credo - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG, 4 BIS

do góry


CWC WISŁA 2017-07-01

Sędzia: Małgorzata Supronowicz (POL)

PSY - klasa szczeniąt
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

SUKI - klasa młodzieży
TRUFLA Agita - V1, Zw.Mł., BOS
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - nieobecna

do góry


CWC GORZÓW WIELKOPOLSKI 2017-07-02

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
POKER FACE da Roseira Brava - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty NOLINA - V1, CWC

SUKI - klasa użytkowa
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG (nowy Champion Polski)

do góry


CWC SZCZYTNO 2017-07-02

Sędzia: Monika Mikuliene (LTU)

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELANDIEL - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa pośrednia
Nirse CARIBIA - V1, CWC, NDS, BOB, BOG
DŻAFARA z Grodziskiej Niziny - V2

do góry


CWC WISŁA 2017-07-02

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads PUMBA - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
TRUFLA Agita - V1

do góry


CACIB WARSZAWA 2017-07-08

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads PUMBA - V1, Zw.Mł., CQ 2018
Lancar Dream IMPRESSIVE - V2
HUGH LEURE Credo - V3
POP MUZIK Slim-Extreme - VG4

PSY - klasa pośrednia
APART ART DECO Filisart - V1, CWC
JOHNNIE WALKER Majesticanis - V2
Azarin ELYAN - nieobecny

PSY - klasa otwarta
Whiteheads O'CONNOR - V1, CWC, CACIB, CQ 2018, NDP, BOS
Whiteheads NANO - V2
ATARI Brodwinek - V3
Airy Elf's FUN - V4
Dew HAPPY-MORNING
ROYAL RUBY Aviaticus

PSY - klasa użytkowa
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, res.CACIB, 3 BIS użytkowych

PSY - klasa championów
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty HONOLULU - WO1, BOB Minor Puppy
Dew NON STOP-SALSA - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
ANA SAGAR Perphenazinum - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Dew HER MAJESTY-ZORBA - V1, Zw.Mł., CQ 2018, BOB Junior
DELPHINA DULCINEA Idealist - V2
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - V3
Meradith ONE AND ONLY - V4
Dogarium BEASTIE - V
MANEWA Biesy i Czady - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty LETICIA - V1, CWC
Nirse CARINA DUMKA - V2
MISS MIMI White Kite

SUKI - klasa otwarta
Esedra NISIDA - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2
Dew PRINCESS-ZOYA - VG3
GARSTKA Minori ad Majus - 4

SUKI - klasa użytkowa
Sylvianne's NOBLESSE OBLIGE - V1, CWC

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, CACIB, CQ 2018, NDS, BOB, 4 BOG
Azarin CAYO COCO - V2, res.CACIB
Whippolly ISIDORA - V3

SUKI - klasa weteranów
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V1, BOB Veteran
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - nieobecna

do góry


CWC NOWY TARG 2017-07-15

Sędzia: Jan Ryk (POL)

SUKI - klasa młodzieży
First Darling FUKSJA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

do góry


CWC NOWY TARG 2017-07-16

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)

SUKI - klasa młodzieży
First Darling FUKSJA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

do góry


CWC GDYNIA 2017-07-16

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)

PSY - klasa otwarta
LAMBORGHINI Brodwinek - V1, CWC, NDP, BOS
Airy Elf's FUN - V2
Whiteheads NANO - V3
NUMBER ONE Brodwinek - V4

SUKI - klasa młodzieży
Fierce Fireball FAIRY FEET - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Azarin EILEEN - V1, CWC
CLAIRE Loop Line - V2

SUKI - klasa otwarta
TROYKA Magnus Borzoj - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
Dew PRINCESS-ZOYA - V2

do góry



PSY - klasa pośrednia
LUKULLUS Liwang - V1, CWC, NDP, BOB, BOG, BIS

PSY - klasa otwarta
Azarin ELANDIEL - nieobecny

SUKI - klasa szczeniąt
LIVE ON Liwang - WO1, BOB Puppy
ANA SAGAR Perphenazinum - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

do góry


CACIB KONOPISKA 2017-07-22

Sędzia: Birgit Piesik (DEU)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
FIFTH ELEMENT Valentine Dogs - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
BALLI Mon Miracle - V2
Whiteheads PUMBA - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Akuaba GUN - V1

PSY - klasa otwarta
NARCYZ Lazarus - V1, CWC
GRAFI Pagawa - V2

PSY - klasa użytkowa
CARIAM Valentine Dogs - V1, CWC, res.CACIB
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - V2

PSY - klasa championów
GRADY el Schiras - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB
London's Fog CELESTIAL RAY - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ELISEI Valentine Dogs - WO1
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - WO2
ROSE RAY Chartcore - OB3

SUKI - klasa szczeniąt
HERIET Trixtan - WO1, BOB Puppy
HANNAH Trixtan - WO2
JESTEM SZALONA Duovarius - WO3

SUKI - klasa młodzieży
IDRIL Pagawa - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V2
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - V3
DELPHINA DULCINEA Idealist - V4
Dogarium BEREHYNIA - V
TARIA Lantan - V
Meradith NOBLY BORN - V
Nine Lives ZOE - V
TRUFLA Agita - VG

SUKI - klasa pośrednia
GREAT MILKY WAY Trixtan - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2
Nirse CHLOE - V3

SUKI - klasa otwarta
Palmik TEARS FOR FEARS - V1, CWC, CACIB, NDS
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V2

SUKI - klasa championów
Whiteheads O'MY - V1, CWC
Dogarium ALPHA - V2

SUKI - klasa weteranów
TIRAMISU Filisart - V1, BOB Veteran, BIS Veteran
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V2

do góry


KLUBOWA CHARTÓW KONOPISKA 2017-07-23

Sędzia: Andreja Novak (SVN)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
FIFTH ELEMENT Valentine Dogs - WO1

PSY - klasa szczeniąt
LUPINO Liwang - WO1, BOB Puppy
SERENDIPIO TEMPRANILLO Dominija - WO2

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads PUMBA - V1, Mł.Zw.Klubu (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN - V2
BALLI Mon Miracle - V3
SEMPRE IL PRIMO ENZO Sognare - V4
Lancar Dream IMPRESSIVE - V

PSY - klasa pośrednia
LUKULLUS Liwang - V1, CWC
Whiteheads O'CONNOR - nieobecny

PSY - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO SPECIAL - V1, CWC
NARCYZ Lazarus - V2
WINDOWS Minori ad Majus - V3

PSY - klasa championów
KOTTON SATEEN Dominija - V1, CWC, Zw.Klubu, NDP, BOS
CAMOUFLAGE Idealist - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty HONOLULU - WO1, BOB Minor Puppy
Tylko Ty FRETTA - WO2
ROSE RAY Chartcore - WO3
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - WO4

SUKI - klasa szczeniąt
JESTEM SZALONA Duovarius - WO1

SUKI - klasa młodzieży
HELENA BONHAM CARTER Credo - V1, Mł.Zw.Klubu, BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 2 BIS (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
DELPHINA DULCINEA Idealist - V2
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V3
Meradith NOBLY BORN - V4
Akuaba TUMU - V
Dew HER MAJESTY ZORBA - V
Dogarium BEREHYNIA - V
IDRIL Pagawa - V
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - V
Whiteheads POWERPUFF- V

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads O'LALA - V1, CWC, Zw.Klubu, NDS
TARIA Lantan - V2
Nirse CHLOE - V3
Laving Briz DIODORA - VG4

SUKI - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO PRETTY - V1, CWC
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V2
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V3
Esedra NISIDA - V4

SUKI - klasa championów
Dogarium ALPHA - V1, CWC
Whiteheads O'MY - V2
VIVE LA POLOGNE Filisart - V3

SUKI - klasa weteranów
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran
TIRAMISU Filisart - V2
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V3
Whiteheads CHIPPEWA - V4

do góry


CWC BĘDZIN 2017-07-29

Sędzia: Kazimierz Rychlik (POL)

BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES

do góry


CWC CHOJNICE 2017-07-30

Sędzia: Małgorzata Szmurło (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Must Be Shadow ANTWERP - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa otwarta
RODNEY Vlapan - V1, CWC

SUKI - klasa młodzieży
ASTRID Dzamilafalak - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BIS o/Chojnice
Dogarium COMEE - V2

SUKI - klasa otwarta
NAOMI Brodwinek - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Dogarium ALPHA - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CACIB SOPOT 2017-08-05

Sędzia: Boris Chapiro (FRA)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Must Be Shadow ANTWERP - WO1

PSY - klasa młodzieży
BALLI Mon Miracle - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Whiteheads PETER PAN - V2

PSY - klasa pośrednia
Airy Elf's FUN - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Im Blueskies BLA VINDAR OCH VATTEN - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Vasuru Taffis VERMONT SKY - V2, res.CACIB
RODNEY Vlapan - VG3

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
Tylko Ty INNUENDO - V2
Sobresalto YO SONG FIGLIO O'MARE - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium COMEE - V1, Zw.Mł., BOB Junior
ASTRID Dzamilafalak - V2
Dogarium BEREHYNIA - V3
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V4
STONEDANCE ROUSSANNE Dominija - V
Fierce Fireball FAIRY FEET - V
TRUFLA Agita - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Akuaba TUMU - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
Nirse CARINA DUMKA - V2
Azarin EILEEN - V3
CLAIRE Loop Line - V4
TARIA Lantan - V
CERSEI Loop Line - V

SUKI - klasa otwarta
ELISE Majesticanis - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart- V2
TROYKA Magnus Borzoj - V3
NAOMI Brodwinek - V4
Laving Briz DIODORA - V

SUKI - klasa championów
MARIELA'S CLOUDBERRY Dominija - V1, CWC
Esedra NISIDA - V2
Siprex OLEA - V3

SUKI - klasa weteranów
TIRAMISU Filisart - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


CACIB SOPOT 2017-08-06

Sędzia: Christian Stefanescu (ROU)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Must Be Shadow ANTWERP - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
BALLI Mon Miracle - V1
Whiteheads PETER PAN - VG2

PSY - klasa otwarta
Im Blueskies BLA VINDAR OCH VATTEN - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB (nowy Champion Polski)
Vasuru Taffis VERMONT SKY - V2, res.CACIB
Airy Elf's FUN - VG
RODNEY Vlapan - VG

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - 1
Sobresalto YO SONG FIGLIO O'MARE - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Dogarium BEREHYNIA - V2
Dogarium COMEE - V3
STONEDANCE ROUSSANNE Dominija - V4
Fierce Fireball FAIRY FEET - VG
TRUFLA Agita - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
TARIA Lantan - V1, CWC
Akuaba TUMU - V2
Nirse CARINA DUMKA - V3
Azarin EILEEN - V4
Nirse CARIBIA - V

SUKI - klasa otwarta
TROYKA Magnus Borzoj - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
ELISE Majesticanis - V2
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - VG?
Laving Briz DIODORA - VG?

SUKI - klasa championów
Esedra NISIDA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
Siprex OLEA - 2

SUKI - klasa weteranów
TIRAMISU Filisart - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran

do góry


CWC NOWY SĄCZ 2017-08-06

Sędzia: Leszek Salamon (POL)

SUKI - klasa pośrednia
DELPHINA DULCINEA Idealist - V1, CWC, NDS, BOB

SUKI - klasa otwarta
GRAFFITI Minori ad Majus - V1, CWC

do góry


CACIB ZAKOPANE 2017-08-13

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa pośrednia
LUKULLUS Liwang - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Azarin ELANDIEL - V2, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
GNIEWKO Minori ad Majus - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodzieży
Meradith NOBLY BORN - V1, Zw.Mł., BOB Junior
AMAZING AMERICA Impuls i Splendor - V2
LIVE ON Liwang - V3

SUKI - klasa pośrednia
Mei Dan LIVERPOOL - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
GRAFFITI Minori ad Majus - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 4 BOG
BAMBI LOU Marsh-Mallow Life - V2, res.CACIB

do góry


CWC TORUŃ 2017-08-15

Sędzia: Jarosław Grunt (POL)

PSY - klasa młodzieży
POKER FACE da Roseira Brava - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
NARCYZ Lazarus - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa otwarta
Dew HAPPY-MORNING - V1, CWC, NDP, BOB
RODNEY Vlapan - 2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - WO1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Dew NON STOP SALSA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
LIVE ON Liwang - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Dew HER MAJESTY ZORBA - V2
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V3
Dogarium COMEE - V4

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium BEASTIE - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
TROYKA Magnus Borzoj - V1, CWC, NDS, BOS
Dogarium BEREHYNIA - V2
SOJA Chartcore - nieobecna

do góry



SUKI - klasa młodszych szczeniąt
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
LIVE ON Liwang - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior

SUKI - klasa pośrednia
IDRIL Pagawa - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
ADELINE Mon Miracle - V1, CWC, NDS, BOB
Nirse CHLOE - V2
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V3

SUKI - klasa championów
Whiteheads O'MY - V1, CWC

do góry


CACIB BIAŁYSTOK 2017-08-19

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELANDIEL - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
Vasuru Taffis VERMONT SKY - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
DELPHINA DULCINEA Idealist - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
HELENA BONHAM CARTER Credo - V2
STONEDANCE ROUSSANNE Dominija - V3

SUKI - klasa pośrednia
Nirse CARINA DUMKA - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa otwarta
Mano Sansonete ORANGE ORCHIDEA - V1, CWC, CACIB, NDS
KAREN Przyjaciel Człowieka - V2, res.CACIB

do góry


CWC LEGNICKIE POLE 2017-08-20

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - WO1, BOB Minor Puppy
DONNA SAGGIA Frost Bonaqua - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Azarin FAITH - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS o/Legnica

SUKI - klasa pośrednia
IDRIL Pagawa - 1

SUKI - klasa otwarta
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
Nirse CHLOE - 2

SUKI - klasa championów
Whiteheads O'MY - V1, CWC

do góry


CWC PŁOCK 2017-08-26

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Must Be Shadow AMSTERDAM - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELANDIEL - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Dew HAPPY MORNING - V1, CWC

PSY - klasa championów
Legend of the Golden Rain SIR JEREMY - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Dew NON-STOP SALSA - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dew HER MAJESTY ZORBA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS Junior
Dogarium COMEE - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium BEREHYNIA - V1, CWC
HELOISE SOLEIL of Always Unlimited - V2

SUKI - klasa otwarta
Dogarium BEASTIE - V1, CWC

SUKI - klasa championów
FOLLOW MY WHISPER of Always Unlimited - V1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry


CWC RADOM 2017-08-27

Sędzia: Oksana Gacina (RUS)

PSY - klasa pośrednia
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa championów
Legend of the Golden Rain SIR JEREMY - V1, CWC

PSY - klasa weteranów
Meradith DESERVE TO WIN - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodzieży
Meradith NOBLY BORN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior

SUKI - klasa pośrednia
HELOISE SOLEIL of Always Unlimited - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V1, CWC
GARSTKA Minori ad Majus - 2

SUKI - klasa championów
FOLLOW MY WHISPER of Always Unlimited - V1, CWC, NDS, BOB

SUKI - klasa weteranów
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1

do góry


CWC CHORZÓW 2017-09-02

Sędzia: Espen Engh (NOR)

PSY - klasa młodzieży
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - V1, Zw.Mł., BOB Junior
LUPINO Liwang - V2
MAGURYCZY Biesy i Czady - VG3

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELYAN - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa championów
Karadhras STRANGE FRUIT - VG1

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty ROOK - WO1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
MAGURA Biesy i Czady - V1

SUKI - klasa pośrednia
Akuaba TUMU - V1, CWC
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus

SUKI - klasa championów
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa weteranów
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran

do góry


CWC SŁUPSK 2017-09-02

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Must Be Shadow ANTWERP - WO1

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
SWEETEST THING Slim-Extreme - WO1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa pośrednia
CERSEI Loop Line - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
ASTRID Dzamilafalak - V2
CLAIRE Loop Line - 3

do góry


CWC WŁOCŁAWEK 2017-09-03

Sędzia: Krystyna Szulc (POL)

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELANDIEL - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
APART ART DECO Filisart - V2

SUKI - klasa szczeniąt
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium COMEE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
Whiteheads PIXIE - V2

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium BEASTIE - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Dogarium BEREHYNIA - V1, CWC, NDS

do góry


CWC WARSZAWA 2017-09-10

Sędzia: Maciej Kozber (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty ALWIN - WO1, BOB Minor Puppy
Must Be Shadow AMSTERDAM - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - V1, Zw.Mł.
Dogarium COOKIE - V2

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELYAN - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty MALIBU - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
RAMONESCA Brodwinek - WO1
Tylko Ty ROOK - nie do oceny

SUKI - klasa szczeniąt
JESTEM SZALONA Duovarius - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Meradith NOBLY BORN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V2
ANA SAGAR Perphenazinum - V3

SUKI - klasa pośrednia
Shamasan TYLKO TY WHO IS BLUE - V1, CWC, NDS
Laving Briz DIODORA - V2

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty ECCO DOLCE - V1, CWC

SUKI - klasa weteranów
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH ŁÓDŹ 2017-09-16

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)

PSY - klasa młodzieży
Dew HIS MAJESTY LEO - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
Azarin ELYAN - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
BALLI Mon Miracle - V2
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN - V3

PSY - klasa weteranów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - nieobecny

SUKI - klasa otwarta
TARJA Lantan - V1, CWC, NDS, BOS
KAREN Przyjaciel Człowieka - V2
Dogarium BEASTIE - nieobecna

do góry


CWC GORZÓW WIELKOPOLSKI 2017-09-17

Sędzia: Jarosław Grunt (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Malgranda Fasko SPIDI - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

PSY - klasa pośrednia
Frontrunner's WATCH N'LEARN - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Esedra KOH-I-NOOR - V1, CWC, NDP, BOS
HAMLET HAMILTON Synergy - V2
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V3

SUKI - klasa szczeniąt
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - WO1

SUKI - klasa pośrednia
HEIDI KLUM Credo - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
CHARLOTTE CALLA Synergy - V1, CWC, NDS, BOB

SUKI - klasa użytkowa
Tylko Ty ECCO TOPO - V1, CWC

do góry


CACIB WROCŁAW 2017-09-23

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa młodzieży
POKER FACE da Roseira Brava - V1,Zw.Mł.
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - V2
Dew HIS MAJESTY LEO - V3
JESTEM SKARBEM Duovarius - V4

PSY - klasa pośrednia
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, CWC, res.CACIB
CALVIN KLEIN Shape of My Chart - V2

PSY - klasa otwarta
UNISONO Paranoia - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

PSY - klasa użytkowa
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, CWC

PSY - klasa weteranów
Meradith DESERVE TO WIN - V1, BOB Veteran, BIS Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ZAINA Magnus Borzoj - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Meradith NUMBER ONE - V1, Zw.Mł., BOB Junior
DERAM OF DARK Czech Spring - V2
LIVE ON Liwang - V3
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - V4
Azarin FAITH - V
JESTEM SZALONA Duovarius - V

SUKI - klasa pośrednia
IDRIL Pagawa - V1, CWC
CHLOE Shape of My Chart - V2
RISING STAR Vlapan - V3

SUKI - klasa otwarta
ADELINE Mon Miracle - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2
KAREN Przyjaciel Człowieka - V3
Nirse CHLOE - nieobecna

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG, BIS
Esedra NISIDA - V2, res.CACIB
Whiteheads O'MY - V3

do góry



PSY - klasa młodzieży
Dew HIS MAJESTY LEO - V1,Zw.Mł.

PSY - klasa championów
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC (NDP, BOS?)

SUKI - klasa szczeniąt
London's Fog GLORIOUS GINGER
PROVENCE Minori ad Majus - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
Dew HER MAJESTY ZORBA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa pośrednia
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V1, CWC

SUKI - klasa championów
London's Fog FABULOUS CAMEO

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH INOWROCŁAW 2017-10-01

Sędzia: Małgorzata Lorenc (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Must Be Shadow ANTWERP - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Malgranda Fasko SPIDI - WO2

PSY - klasa młodzieży
POKER FACE da Roseira Brava - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa pośrednia
APART ART DECO Filisart - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ZAINA Magnus Borzoj - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
SWEETEST THING Slim-Extreme

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium COMEE - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium BEREHYNIA - V1, CWC, NDS, BOS
HEIDI KLUM Credo - V2

SUKI - klasa otwarta
SOJA Chartcore - V1, CWC

do góry


CWC RYBNIK 2017-10-01

Sędzia: Tomasz Borkowski (POL)

PSY - klasa młodzieży
Dew HIS MAJESTY LEO - V1, Zw.Mł., BOS

PSY - klasa championów
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC (NDP?)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
I TRUST YOU Onychinus

SUKI - klasa szczeniąt
London's Fog GLORIOUS GINGER

SUKI - klasa młodzieży
Dew HER MAJESTY ZORBA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
HAILEY Trixtan
HANNAH Trixtan

SUKI - klasa pośrednia
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
ELLA Trixtan

SUKI - klasa championów
London's Fog FABULOUS CAMEO

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH SPAŁA 2017-10-07

Sędzia: Andrzej Kaźmierski (POL)

PSY - klasa młodzieży
Dogarium COOKIE - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa otwarta
BALLI Mon Miracle - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Meradith ONE AND ONLY - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 2 BOG
LIVE ON Liwang - V2
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - V3

SUKI - klasa pośrednia
Shamasan TYLKO TY WHO IS BLUE - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty ECCO DOLCE - V1, CWC, NDS
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V2
KAREN Przyjaciel Człowieka - V3

SUKI - klasa weteranów
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran
CORSA z Rawskiego Tataru - V2

do góry


CWC ZABRZE 2017-10-08

Sędzia: Jarosław Grunt (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
I'M KING Onychinus

PSY - klasa młodzieży
AMERICAN IDOL Impuls I Splendor - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa szczeniąt
ELISEI Valentine Dogs - WO1, BOB Puppy
CYGANECZKA Pagawa - WO2

SUKI - klasa młodzieży
HERIET Trixtan - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HANNAH Trixtan

SUKI - klasa pośrednia
GREAT MILKY WAY Trixtan

SUKI - klasa otwarta
ELLA Trixtan

do góry


CWC gr.2,3,5,9,10 JELENIA GÓRA 2017-10-14

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Malgranda Fasko SPIDI - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
DONNA SAGGIA Frost Bonaqua - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DREAM OF DARK Czech Spring - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG

SUKI - klasa otwarta
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - nieobecna

SUKI - klasa championów
Whiteheads O'MY - V1, CWC, NDS

do góry


CWC JELENIA GÓRA 2017-10-15

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
I TRUST YOU Onychinus - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
DONNA SAGGIA Frost Bonaqua - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DREAM OF DARK Czech Spring - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG

SUKI - klasa otwarta
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - nieobecna

SUKI - klasa championów
Whiteheads O'MY - V1, CWC, NDS

do góry


CACIB POZNAŃ 2017-10-21

Sędzia: Hans-Joachim Dux (DEU)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Abaelardo BE QUICK LEON - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
Must Be Shadow ANTWERP - WO1, BOB Puppy
NUIT DE FOLIE des Plaines des Bruyeres

PSY - klasa młodzieży
POKER FACE da Roseira Brava - V1, Zw.Mł., Crufts Qualification
Whiteheads PETER PAN - V2

PSY - klasa pośrednia
Cherubim’s Royal IT'S A CHRISTMAS DREAM - V1, CWC, CACIB, Crufts Qualification, NDP, BOB, 3 BOG
NARCYZ Lazarus - V2, res.CACIB
Azarin ELYAN - V3
YOU TUBE of Gentle Mind - V4

PSY - klasa otwarta
Airy Elf's FUN - V1, CWC

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ZAKIJA Magnus Borzoj - WO1
ZAINA Magnus Borzoj - WO2
Abaelardo BE SWEET BUNIA - WO3
Akuaba DAMARA - WO4
GLORIA ESTEFAN Lazarus - WO

SUKI - klasa szczeniąt
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - WO1
Tylko Ty RUFF - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V1, Zw.Mł., Crufts Qualification, BOB Junior
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - V2
JESTEM SZALONA Duovarius - V3

SUKI - klasa pośrednia
Akuaba TUMU - V1, CWC, res.CACIB
Karadhras MISTY NIGHT - V2

SUKI - klasa otwarta
Durante Vita TOSKANA SAN - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2
TESLA Agita - V3
Abaelardo AFERA - V4

SUKI - klasa championów
Librium’s REMARKABLE FESTIVAL - V1, CWC, CACIB, Crufts Qualification, NDS, BOS
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V2
Azarin CAYO COCO - V3
Whiteheads O'MY - nieobecna

do góry


CACIB POZNAŃ 2017-10-22

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Must Be Shadow ANTWERP - WO1
NUIT DE FOLIE des Plaines des Bruyeres - WO2
Tylko Ty HAYDEN - WO3

PSY - klasa młodzieży
POKER FACE da Roseira Brava - V1, Mł.Zw.Polski, BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
Cherubim’s Royal IT'S A CHRISTMAS DREAM - V1, CWC, CACIB, Zw.Polski, NDP, BOS
NARCYZ Lazarus - V2, res.CACIB
YOU TUBE of Gentle Mind - V3
Azarin ELYAN - V4
LUKULLUS Liwang - V

PSY - klasa otwarta
Airy Elf's FUN - V1, CWC

PSY - klasa championów
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba DAMARA - WO1, BOB Minor Puppy
GLORIA ESTEFAN Lazarus - WO2
Abaelardo BE SWEET BUNIA - WO3

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty RUFF - WO1, BOB Puppy
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - WO2

SUKI - klasa młodzieży
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - V1, Mł.Zw.Polski
Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET - V2
JESTEM SZALONA Duovarius - V3
JESTEM SROKA Duovarius - V4
Azarin FAITH - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Karadhras MISTY NIGHT - V1, CWC
Akuaba TUMU - V2
Dogarium BEREHYNIA - V3

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty NOLINA - V1, CWC
Laving Briz DIODORA - V2
Durante Vita TOSKANA SAN - V3
Abaelardo AFERA - V4

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, CACIB, Zw.Polski, NDS, BOB, 2 BOG
Librium’s REMARKABLE FESTIVAL - V2, res.CACIB
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V3
Dogarium ALPHA - V4
Azarin CAYO COCO - V
Whiteheads O'MY - nieobecna

do góry


CWC PRUSZKÓW 2017-11-19

Sędzia: Bjorg Foss (NOR)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
EDWARD ROCHESTER Idealist - WO1, BOB Minor Puppy
Whiteheads RINGO STARR - WO2

PSY - klasa szczeniąt
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - WO1
Must Be Shadow AMSTERDAM - WO2
Tylko Ty ALWIN - WO3
Abaelardo BE BRAVE SHIRO - OB4

PSY - klasa młodzieży
Dogarium COOKIE - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HUGH LEURE Credo - V2
MAGURYCZY Biesy i Czady - 3
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - VG4

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads PETER PAN - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Azarin ELANDIEL - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Azarin ELYAN - V2
Abaelardo AMARETTO HARRY - VG
Whiteheads NANO - VG
Whiteheads O'CONNOR - nie do oceny

PSY - klasa użytkowa
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, NDP, BOB, 2 BIS Użytkowych, 4 BOG

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
TYLKO TEN Paranoia - nieobecny

PSY - klasa weteranów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads RITA HAYWORTH - WO1
I'M SO CUTE Onychinus - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
OCZKO W GŁOWIE Vincit Omnia - WO1, BOB Puppy
On The Run AYVA - WO2
Abaelardo BE LOVELY MILKA - OB
RAMONESCA Brodwinek - OB
DONNA CORTESE Frost Bonaqua - OB
SWEETEST THING Slim-Extreme - OB

SUKI - klasa młodzieży
MAGURA Biesy i Czady - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Tylko Ty HONOLULU - V2
ANA SAGAR Perphenazinum - V3
Whiteheads POWERPUFF - V4
Dew NON-STOP SALSA - VG

SUKI - klasa pośrednia
DELPHINA DULCINEA Idealist - V1, CWC, NDS, BOS
Whiteheads O'LALA - V2
HEIDI KLUM Credo - VG3

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads MAGIC WOMAN - V1, CWC (nowy Champion Polski)
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - V2
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - V3
Laving Briz DIODORA - V4
Tylko Ty COMICA - V
NA DOBRE I NA ZŁE VIncit Omnia - VG

SUKI - klasa użytkowa
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, CWC
Sunshine Whirl MY WAY - V2

SUKI - klasa weteranów
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V1

do góry


CACIB KIELCE 2017-11-24

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Dew HIS MAJESTY LEO - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa pośrednia
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, CWC
Nine Lives YARIK - V2
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN - 3

PSY - klasa otwarta
BALLI Mon Miracle - V1, CWC, CACIB, NDP
Dew HAPPY-MORNING - V2
Azarin ELANDIEL - V3
Calahorra HAUTE COUTURE - 4

PSY - klasa championów
GRADY el Schiras - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba DAMARA
GLORIA ESTEFAN Lazarus
Whiteheads RITA HAYWORTH

SUKI - klasa szczeniąt
ZAINA Magnus Borzoj - WO1, BOB Puppy
Tylko Ty ROOK - WO2
WENJA Agita - WO3

SUKI - klasa młodzieży
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - V1, Zw.Mł.
Tylko Ty HONOLULU - V2
Dew NON-STOP SALSA - V3
CYGANECZKA Pagawa
London's Fog GLORIOUS GINGER
MAGURA Biesy i Czady - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
HEIDI KLUM Credo - V1, CWC
Dogarium BEREHYNIA - V2
Shamasan TYLKO TY WHO'S BLUE - V3
Azarin EILEEN - V4

SUKI - klasa otwarta
Laving Briz DIODORA - V1, CWC (nowy Champion Polski)
OLISA Agita - V2
I AM YOUR MERCEDES Lazarus
Intron Poland NEW AND SHINY

SUKI - klasa użytkowa
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - nieobecna

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB (nowy Champion Polski)
London's Fog FABULOUS CAMEO - V2, res.CACIB
Dogarium ALPHA - V3

do góry


CACIB KIELCE 2017-11-25

Sędzia: Tanya Ahlman Stockmari (FIN)

PSY - klasa młodzieży
Dew HIS MAJESTY LEO - V1
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads PETER PAN - V1, CWC, res.CACIB
Azarin ELYAN - V2
Nine Lives YARIK - V3

PSY - klasa otwarta
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, CWC
Azarin ELANDIEL - V2
Calahorra HAUTE COUTURE

PSY - klasa championów
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
GRADY el Schiras
Karadhras FERRUCIO
Siprex PASCAL - nieobecny

PSY - klasa weteranów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - nieobecny
Rivarco TELLER OF TALES - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba DAMARA - WO1, BOB Minor Puppy
ESSI DAVEN Idealist - WO2
Whiteheads RITA HAYWORTH - WO3
GLORIA ESTEFAN Lazarus

SUKI - klasa szczeniąt
ZAINA Magnus Borzoj - WO1, BOB Puppy
Tylko Ty ROOK - WO2

SUKI - klasa młodzieży
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - V1, BOB Junior
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - V2
Dogarium COMEE - V3
London's Fog GLORIOUS GINGER - 4
HANNAH Trixtan

SUKI - klasa pośrednia
Meradith NUMBER ONE - V1, CWC
Whiteheads POWERPUFF - V2

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads O'LALA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V2
Dogarium BEREHYNIA - V
Laving Briz DIODORA
ELLA Trixtan
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon

SUKI - klasa użytkowa
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - nieobecna

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, res.CACIB
London's Fog FABULOUS CAMEO - V2
Dogarium ALPHA - V3
Librium's REMARKABLE JAZZ - nieobecna

do góry


CACIB KIELCE 2017-11-26

Sędzia: Ake Cronander (SWE)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
EDWARD ROCHESTER Idealist - WO1

PSY - klasa młodzieży
AMERICAN IDOL Impuls i Splendor - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Dew HIS MAJESTY LEO - V2

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads PUMBA - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 4 BOG
Azarin ELYAN - V2
Angel's Phoenix GUNPOWDER GREEN - V3
Nine Lives YARIK - V4
Whiteheads PETER PAN - V

PSY - klasa otwarta
YOU TUBE of Gentle Mind - V1, CWC, res.CACIB
Dew HAPPY-MORNING - V2
Azarin ELANDIEL - V3
Calahorra HAUTE COUTURE - 4

PSY - klasa championów
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC
GRADY el Schiras - nieobecny
Karadhras FERRUCIO - nieobecny
Siprex PASCAL - nieobecny

PSY - klasa weteranów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, BOB Veteran
Rivarco TELLER OF TALES - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ESSI DAVEN Idealist - WO1, BOB Minor Puppy
Whiteheads RITA HAYWORTH - WO2
Akuaba DAMARA - 3
GLORIA ESTEFAN Lazarus - 4

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty ROOK - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - V1, Zw.Mł., BOB Junior
JOSEPHINE JONQUIL Synergy - V2
Dew NON-STOP SALSA - V
Dogarium COMEE
HANNAH Trixtan
London's Fog GLORIOUS GINGER
Tylko Ty HONOLULU

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads POWERPUFF - V1, CWC, res.CACIB
Meradith NOBLY BORN - V2
TRUFLA Agita - V3

SUKI - klasa otwarta
Sunshine Whirl MY WAY - V1, CWC
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V2
Dogarium BEREHYNIA - V3
Intron Poland NEW AND SHINY - 4
ELLA Trixtan
I AM YOUR MERCEDES Lazarus
ROYAL BABY VICTORIA Filisart - nieobecna
Laving Briz DIODORA - nieobecna
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - nieobecna

SUKI - klasa użytkowa
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - nieobecna

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
Dogarium ALPHA - V2
London's Fog FABULOUS CAMEO - 3
Librium's REMARKABLE JAZZ - nieobecna

do góry


CWC ŚWIEBODZICE 2017-12-02

Sędzia: Jarosław Grunt (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Abaelardo BE BRAVE SHIRO - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa pośrednia
LUKULLUS Liwang - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
Azarin ELANDIEL - nieobecny

PSY - klasa otwarta
Abaelardo AMARETTO HARY - V1, CWC

SUKI - klasa młodzieży
JESSABELLE JESSAMINE Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - V2
DREAM OF DARK Czech Spring - V3
DONNA SAGGIA Frost Bonaqua - V4

SUKI - klasa pośrednia
Azarin FAITH - V1, CWC
RISING STAR Vlapan - V2

SUKI - klasa otwarta
Abaelardo AFERA - V1, CWC
Whiteheads O'MY - V2

SUKI - klasa championów
GLORIANA REGINA Synergy - V1, CWC, NDS, BOB, BOG, BIS

do góry


CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2017-12-10

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads RINGO STARR - WO1, BOB Minor Puppy
INFINITO DURA ACE

PSY - klasa szczeniąt
Must Be Shadow AMSTERDAM - WO1, BOB Puppy
GARY MOORE Lazarus - WO2

PSY - klasa młodzieży
Dogarium COOKIE - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa otwarta
Azarin ELYAN - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
Whiteheads NANO
Whiteheads O'CONNOR

PSY - klasa weteranów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
INTERPIDA TIAGRA - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
A TO HECA Minori ad Majus - WO2
On The Run AYVA
RAMONESCA Brodwinek
Tylko Ty ROOK
ZAKIJA Magnus Borzoj

SUKI - klasa młodzieży
DONNA CORTESE Frost Bonaqua
Tylko Ty FRETTA

SUKI - klasa pośrednia
HELENA BONHAM CARTER Credo - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Abaelardo AMBICJA - V1, CWC
Intron Poland NEW AND SHINY
Tylko Ty COMICA

SUKI - klasa championów
Whiteheads O'MY - V1, CWC, NDS, BOS (nowy Champion Polski)

do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik