WYSTAWY 2016

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2016

Data ostatniej aktualizacji strony: 19.11.2017

Kliknij podświetlającą się nazwę miejscowości, aby wyświetlić wyniki z interesującej Cię wystawy.
Jeśli widzisz błędy, lub posiadasz wyniki, albo dane katalogowe, których nie ma wymienionych na tej stronie, proszę skontaktuj się ze mną.

STYCZEŃ
10Gdyniakrajowa
16-17Brodnica (o/Toruń)krajowa
24Lubin (o/Legnica)krajowa
31Sosnowiec(o/Będzin)krajowa
LUTY
13Bydgoszczkrajowa nocna
13-14Bydgoszczkrajowa walentynkowa
28Lesznochampionów
MARZEC
5-6DRZONKÓW (o/Zielona Góra)międzynarodowa
12-13Jarosław (O/Przemysl)krajowa
12-13Choceń (o/Włocławek)krajowa
19Katowicekrajowa
20Katowicekrajowa
KWIECIEŃ
10Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa
10Zabrzekrajowa
16Grudziądzkrajowa
16Wrocławkrajowa ras myśliwskich
17Inowrocławkrajowa
23-24OPOLEmiędzynarodowa
MAJ
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)krajowa
1Manowo (o/Koszalin)krajowa ras myśliwskich
1Rybnikkrajowa
7Jeleśnia (o/Bielsko-Biała)krajowa ras myśliwskich
8Iłża (o/Radom)krajowa
8Krosnokrajowa
14-15ŁÓDŹmiędzynarodowa
21Antoninek (o/Poznań)krajowa ras myśliwskich
21Rzeszówkrajowa ras myśliwskich
21-22RZESZÓWmiędzynarodowa
22Ustka (o/Słupsk)krajowa
28-29LESZNOmiędzynarodowa
29Gostynin (o/Płock)krajowa
CZERWIEC
5Świebodzice (o/Wałbrzych)krajowa
11Racibórzkrajowa
12Bytomkrajowa
12Kaliszkrajowa
17Krakówkrajowa 2, 4, 5, 9 i 10 grupy
18-19KRAKÓWmiędzynarodowa
19Gdyniakrajowa
25Szczecinkrajowa
26Szczecinkrajowa
26Jelenia Górakrajowa
LIPIEC
3Bielsko-Białakrajowa
3Gorzów Wielkopolskikrajowa
3Szczytno (o/Olsztyn)krajowa
9-10WARSZAWAmiędzynarodowa
16Lubin (o/Legnica)krajowa ras myśliwskich
17Koszalinkrajowa
17Lubin (o/Legnica)krajowa
17Nowy Targkrajowa
23-24KONOPISKA (o/Częstochowa)międzynarodowa
24KONOPISKA (o/Częstochowa)klubowa chartów
31Będzinkrajowa
31Chojnicekrajowa
SIERPIEŃ
6-7ZAKOPANEmiędzynarodowa
14Bytomkrajowa
14Toruńkrajowa
20-21SOPOTmiędzynarodowa
21Nowy Sączkrajowa
27Skaryszew (o/Radom)krajowa ras myśliwskich
27Gostynin (o/Płock)krajowa
28Skaryszew (o/Radom)krajowa
WRZESIEŃ
3-4BIAŁYSTOKmiędzynarodowa
4Przemyślkrajowa
10Chorzówkrajowa
11Warszawakrajowa
17Bełchatów (o/Łódź)krajowa ras myśliwskich
18Gorzów Wielkopolskikrajowa
24-25WROCŁAWmiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK
1Rybnikkrajowa ras myśliwskich
2Bydgoszczkrajowa ras myśliwskich
2Rybnikkrajowa
2Słupskkrajowa
8Spała (o/Rybnik)krajowa ras myśliwskich
9Zabrzekrajowa
15Jelenia Górakrajowa
16Jelenia Górakrajowa
16Choceń (o/Włocławek)krajowa
29POZNAŃmiędzynarodowa
30POZNAŃmiędzynarodowa
LISTOPAD
11Szczecinek (o/Koszalin)krajowa
12KIELCEmiędzynarodowa
13KIELCEmiędzynarodowa
GRUDZIEŃ
2-4Świebodzice (o/Wałbrzych)krajowa
3-4Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo)krajowa
10-11LUBLINmiędzynarodowa

do góry


CWC GDYNIA 2016-01-10

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (POL)

PSY - klasa pośrednia
Dew HAPPY-NIGHT - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
NO LIMITS Brodwinek - V1, CWC
Sobresalto YO SONG FIGLIO O MARE - 2

PSY - klasa użytkowa
MASERATI Good To See You - V1, CWC

SUKI - klasa szczeniąt
Sunshine Whirl MY WAY - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dew PRINCESS-ZOYA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - V2
BRERA Majesticanis - V3

SUKI - klasa pośrednia
ELISE Majesticanis - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty MOCCA - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CWC BRODNICA 2016-01-17

Sędzia: Boris Spoljaric (HRV)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
HARPER HELEN Synergy - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
TROYKA Magnus Borzoj - V1, Zw. Mł., BOB Junior
Dogarium ALPHA - V2
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - V3
Tylko Ty NOLINA - V4
SOJA Chartcore - V

SUKI - klasa pośrednia
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V1, CWC
ELISE Majesticanis - nieobecna

do góry


CWC LUBIN 2016-01-24

Sędzia: Dorota Witkowska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, Zw. Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
DECLAN DIGGORY Synergy - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
ESTRAGON Supra Cetera - V2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty NOLINA - V1, Zw. Mł.

SUKI - klasa pośrednia
DELPHINA DAHLIA Synergy - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)

do góry


CWC SOSNOWIEC 2016-01-31

Sędzia: Krystyna Szulc (POL)

PSY - klasa młodzieży
FADDEI FAROOQ Synergy - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Southpoint WILD N’BRAVE - V2

PSY - klasa pośrednia
Leifturs MORI - V1, CWC, NDP, BOS
DELANEY DEDERICK Synergy - V2

PSY - klasa użytkowa
TOODY Pagawa - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty YANASINQA - WO1, BOB Puppy
Esedra NISIDA - WO2
GAJA Pagawa - WO3

SUKI - klasa młodzieży
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Sunshine Whirl MY WAY - V2
FIGA Pagawa - V3

SUKI - klasa pośrednia
UKULELE Paranoia - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
Whiteheads KONONO - V2
BRITA Hard Way - VG3

SUKI - klasa otwarta
NICELY PAINTED Aga-Rena - V1, CWC
Tylko Ty KOKARDKA - V2
KLEA Przyjaciel Człowieka - V3

SUKI - klasa weteranów
PERDI Pagawa - V1, BOB Veteran

do góry


CWC BYDGOSZCZ 2016-02-13

Sędzia: Tatiana Romanovskaya (BLR)

PSY - klasa młodzieży
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
Adagio SUN RAY - V1
Whiteheads LEONARD COHEN - V2

PSY - klasa otwarta
CELTIC TREASURE de Wallrock - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
HARPER HELEN Synergy - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium ALPHA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
JUST A LITLE LOVIN’ Toomie Trishel - V2

SUKI - klasa pośrednia
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOB

SUKI - klasa otwarta
ELISE Majesticanis - VG1

do góry


CWC BYDGOSZCZ 2016-02-14

Sędzia: Dusan Paunovic (SRB)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
Laving Briz GOLD VINCENT - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Adagio SUN RAY - V1, CWC
Whiteheads LEONARD COHEN - V2

PSY - klasa otwarta
CELTIC TREASURE de Wallrock - V1, CWC
NO LIMITS Brodwinek - V2

PSY - klasa championów
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
HARPER HELEN Synergy - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium ALPHA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
SOJA Chartcore - V2
Dew PRINCESS-ZOYA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
ELISE Majesticanis - V1, CWC, NDS

do góry


WYSTAWA CHAMPIONÓW LESZNO 2016-02-28

Sędzia: Jose Homem de Mello (PRT)

PSY - championów
Laving Briz GOLD VINCENT - nieobecny

SUKI - klasa championów
Dogarium ALPHA - V1, CWC, NDS, BOB, finalistka BOG

do góry


CACIB DRZONKÓW 2016-03-06

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

PSY - klasa młodzieży
Southpoint WILD N'BRAVE - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
GRADY el Schiras - V1, CWC, res.CACIB
HENNESSY von Anluna's - V2
Leifturs MORI - V3
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V4
Nine Lives U CAN'T TOUCH THIS - V

PSY - klasa otwarta
Sobresalto YO SONG FIGLIO O'MARE - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB
Karstia SIGNATURE EDITION - V2
ESTRAGON Supra Cetera - V3
DEAR BARTUŚ Lazarus - V4
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon - nieobecny

PSY - klasa użytkowa
MASERATI Good To See You - V1, CWC

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - V2

SUKI - klasa szczeniąt
HARPER HELEN Synergy - WO1, BOB Puppy
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - WO2
Esedra NISIDA - WO3
Palmik TEARS FOR FEARS - WO4

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium ALPHA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty NOLINA - V2
Sunshine Whirl MY WAY - V3
SOJA Chartcore - V4
TUTTI FRUTII Magnus Borzoj - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
UKULELE Paranoia - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
CAYRA Gallaunt - V2, Res.CACIB

SUKI - klasa otwarta
AMIKA Drakabygget-Almi - V1 CWC (nowy Champion Polski)
EFROSINA EKATERINA Synergy - V2
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V3
KISS OF ANGEL Show Format- V4

SUKI - klasa championów
Vasuru Taffis BARCELONA - V1, CWC

do góry


CWC JAROSŁAW 2016-03-12

Sędzia: Leszek Salamon (POL)

SUKI - klasa szczeniąt
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
ZOOROPA Slim-Extreme - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty MYSORE - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Azarin CAILLOU - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

do góry


CWC CHOCEŃ 2016-03-13

Sędzia: Krystyna Szulc (POL)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Nirse CARINA DUMKA - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty LETICIA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
JUST A LITTLE LOVIN’ Toomie Trishel - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Abaelardo AFERA - V2

SUKI - klasa pośrednia
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - V2

SUKI - klasa otwarta
AGNES Crafter - V1, CWC (nowy Champion Polski)

do góry


CWC KATOWICE 2016-03-19

Sędzia: Maria Zasada (POL)
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodszych szczeniąt
NESTOR Lazarus - WO1

PSY - klasa młodzieży
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa pośrednia
CALLAWAY z Tripu - V1, CWC
FADDEI FAROOQ Synergy - V2

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC
DELANEY DEDERICK Synergy - V2

PSY - klasa użytkowa
CARIAM Valentine Dogs - V1, CWC

PSY - klasa championów
VERDI of Gentle Mind - V1, CWC, NDP, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DO NUTT Valentine Dogs - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
GAJA Pagawa - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads MAGIC WOMAN - V1, Zw.Mł., BOB Junior
SOJA Chartcore - V2

SUKI - klasa pośrednia
Absoliuti Idile FIRUZE - V1, CWC, NDS, BOS
FIGA Pagawa - V2

SUKI - klasa otwarta
TOLA Lazarus - V1

do góry


CWC KATOWICE 2016-03-20

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodzieży
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
GAREN Fast Dunderry - V1, CWC, NDP, BOB
CALLAWAY z Tripu - V2

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1

PSY - klasa użytkowa
CARIAM Valentine Dogs - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DO NUTT Valentine Dogs - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
GAJA Pagawa - WO1, BOB Puppy
HARPER HELEN Synergy - WO2

SUKI - klasa młodzieży
SOJA Chartcore - V1

SUKI - klasa pośrednia
FIGA Pagawa - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
TOLA Lazarus - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2016-04-10

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty LETICIA - WO1, BOB Puppy
Laving Briz DIODORA - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Sunshine Whirl MY WAY - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
Tylko Ty NASTURCJA - V2

SUKI - klasa pośrednia
HEVA Hard Way - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
TWILIGHT SPARKLE Born To Love - V1, CWC

SUKI - klasa użytkowa
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC, NDS, 2 BIS Użytkowych

do góry


CWC ZABRZE 2016-04-10

Sędzia: Maciej Kozber (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
SAMI Agita - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
FADDEI FAROOQ Synergy - V1, CWC, NDP, BOB, 2 BOG

PSY - klasa otwarta
DELANEY DEDERICK Synergy - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Karadhras STRANGE FRUIT

PSY - klasa weteranów
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodzieży
GAJA Pagawa - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Horsewip Gold JINGLE BELLS - V1, CWC, NDS, BOS
FIGA Pagawa

SUKI - klasa otwarta
OLISA Agita - V1, CWC

do góry


CWC GRUDZIĄDZ 2016-04-16

Sędzia: Leszek Siejkowski (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
NARCYZ Lazarus - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Nirse CARINA DUMKA - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
Nirse CHLOE - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Dew PRINCESS-ZOYA - V1

SUKI - klasa pośrednia
JUST A LITTLE LOVIN’ Toomie Trishel - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH WROCŁAW 2016-04-16

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
EXIT Slim-Extreme - V1, CWC
CALLAWAY z Tripu - V2

PSY - klasa otwarta
ESTRAGON Supra Cetera - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa młodzieży
Sunshine Whirl MY WAY - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
KISS OF ANGEL Show Format - V1, CWC, NDS, BOS

SUKI - klasa użytkowa
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC

do góry


CWC INOWROCŁAW 2016-04-17

Sędzia: Maciej Kozber (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
NARCYZ Lazarus - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - WO1, BOB Puppy
Cobyco CLASS OF ITS OWN - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
NORWAY RACER Brodwinek - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa pośrednia
JUST A LITTLE LOVIN’ Toomie Trishel - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty SEPIA - V1, CWC (nowy Champion Polski)

do góry


CACIB OPOLE 2016-04-24

Sędzia: Gerard Jipping (NLD)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
CALVIN KLEIN Shape of My Chart - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Kupleto ANSO - 2

PSY - klasa pośrednia
HENNESSY von Anluna’s - V1, CWC, res.CACIB
FADDEI FAROOQ Synergy - V2
Karadhras STRANGE FRUIT - VG3
Whiteheads LEONARDO DA VINCI - VG4

PSY - klasa otwarta
ESTRAGON Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
CHLOE Shape of My Chart - WO1

SUKI - klasa młodzieży
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Palmik TEARS FOR FEARS - V2
Tylko Ty NOLINA - V3
GAJA Pagawa - V4
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V
TROYKA Magnus Borzoj - V
Sunshine Whirl MY WAY - V
Whiteheads MAGIC WOMAN - V

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium ALPHA - V1, CWC, CACIB, NDS
Akuaba BAMBOLE - 2

SUKI - klasa otwarta
JUST A LITTLE LOVIN’ Toomie Trishel - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa championów
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, CWC
Bono Mens BIATRIS YORKSKAYA

SUKI - klasa weteranów
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran

do góry


CWC DOBRE MIASTO 2016-05-01

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Azarin ELANDIEL - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Nirse CARINA DUMKA - WO1, BOB Puppy
Nirse CARIBIA - WO2

SUKI - klasa championów
Vasuru Taffis BARCELONA - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH MANOWO 2016-05-01

Sędzia: Leszek Siejkowski (POL)

PSY - klasa pośrednia
Laving Briz GOLD VINCENT - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
NOKTURN Vincit Omnia - VG1

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty MACCHIATO - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

do góry


CWC RYBNIK 2016-05-01

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa pośrednia
Karadhras STRANGE FRUIT - 1

PSY - klasa championów
UNCLE TEDDY z Uplnku - V1, CWC, NDP, BOB

PSY - klasa weteranów
HAZARD Pagawa - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran

SUKI - klasa młodzieży
CAELIE Czari Falka - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Akuaba BAMBOLE - V1, CWC, NDS, BOS

SUKI - klasa użytkowa
BRIXIE Trixtan - V1, CWC (nowy Champion Polski)

do góry



PSY - klasa młodszych szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

SUKI - klasa pośrednia
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
Horsewip Gold JINGLE BELLS - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - V1, CWC (nowy Champion Polski)

do góry


CWC IŁŻA 2016-05-08

Sędzia: Elena Yerusalimskaja (RUS)

PSY - klasa pośrednia
Adagio SUN RAY - V1, CWC, NDP, BOB

PSY - klasa weteranów
Meradith ...

SUKI - klasa szczeniąt
GARSTKA Minori ad Majus - WO1, BOB Puppy
Laving Briz DIODORA - 2

SUKI - klasa championów
...

do góry


CWC KROSNO 2016-05-08

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

SUKI - klasa młodzieży
BABYFACE Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HARRIET HYACINTHA Synergy - V2

SUKI - klasa pośrednia
ZOOROPA Slim-Extreme - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa otwarta
OLISA Agita - V1, CWC

do góry


CACIB ŁÓDŹ 2016-05-14

Sędzia: Manuel Borges (PRT)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Azarin ELYAN - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, Zw.Mł.
ATARI Brodwinek - spóźniony

PSY - klasa pośrednia
Adagio SUN RAY - V1, CWC, res.CACIB
FADDEI FAROOQ Synergy - V2
NORWAY RACER Brodwinek - V3
Dew HAPPY-MORNING - V4
Laving Briz GOLD VINCENT - nieobecny

PSY - klasa otwarta
ESTRAGON Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
Leifturs MORI - V2
KAZURO Przyjaciel Człowieka - VG3

PSY - klasa championów
KOTTON SATEEN Dominija - V1, CWC
Born To Charm LEON - V2

SUKI - klasa szczeniąt
Laving Briz DIODORA - WO1
Tylko Ty LETICIA - 2

SUKI - klasa młodzieży
Sunshine Whirl MY WAY - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Tylko Ty NOLINA - V2
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V3
Tylko Ty NASTURCJA - V4
SOJA Chartcore - V
Esedra NISIDA - V
ROYAL BABY VICTORIA Filisart - V
HARPER HELEN Synergy - V
Whiteheads MAGIC WOMAN - V

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium ALPHA - V1, CWC
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - V2
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V3
Dew HAPPY-MIDNIGHT - V4
Akuaba BAMBOLE - V
Tylko Ty NEKTARYNKA - VG
HEVA Hard Way
Akuaba BAJANZI - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
UKULELE Paranoia - V1, CWC
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V2
Vasuru TaffiS BARCELONA - V3
Born To Charm LEONOR - V4
TWILIGHT SPARKLE Born To Love

SUKI - klasa championów
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 4 BIS o/Łódź
Born To Charm RAKKEL - V2, res.CACIB
Whiteheads JAMAICA SANDS - V3
Vasuru TaffiS ARABESKA - 4

SUKI - klasa weteranów
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, BOB Veteran

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH ANTONINEK 2016-05-21

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa szczeniąt
NARCYZ Lazarus - WO1, BOB Puppy
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
Abaelardo AMARETTO HARY - V1, Zw.Mł.
Southpoint WILD N’BRAVE - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
NORWAY RACER Brodwinek - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
POKER FACE Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodzieży
Abaelardo AFERA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HARPER HELEN Synergy - V2
Tylko Ty NOLINA - V3
SOJA Chartcore - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
TOLA Lazarus - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
ANA Drakabygget-Almi - V1, CWC, NDS, BOB (nowy Champion Polski)
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - V2
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - nieobecna

do góry



PSY - klasa weteranów
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, BOB Veteran, BOS

SUKI - klasa młodzieży
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior
BABYFACE Slim-Extreme - V2

SUKI - klasa pośrednia
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - V1, CWC
ZOOROPA Slim-Extreme - V2

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty MYSORE - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V2

do góry


CACIB RZESZÓW 2016-05-22

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Sunshine Whirl MY WAY - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty YANASINQA - V2
BABYFACE Slim-Extreme - V3
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V4
GAJA Pagawa - V

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty MYSORE - V1, CWC
ZOOROPA Slim-Extreme - V2
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - V3
MUSE 2 THE PHARAOH Ypsylon - 4

SUKI - klasa otwarta
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG
DEAR DOROTKA Lazarus - V2
Whiteheads KONONO - V3
OLISA Agita - V4

SUKI - klasa użytkowa
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC, BIS ras użytkowych

SUKI - klasa championów
Meradith KNOCK ALL OUT - V1, CWC, res.CACIB

do góry


CWC USTKA 2016-05-22

Sędzia: Mirosław Olejnik (POL)

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V1, CWC, NDP, BOB (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodzieży
BRERA Majesticanis - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
OLIMPIC BLACK CAT Aviaticus - 1

SUKI - klasa otwarta
ELISE Majesticanis - V1, CWC, NDS, BOS
OLIMPIC GOLD Aviaticus - 2

SUKI - klasa weteranów
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


CACIB LESZNO 2016-05-29

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa szczeniąt
HITCHCOCK Fast Dunderry -WO1
NARCYZ Lazarus- WO2
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
Abaelardo AMARETTO HARY - V1

PSY - klasa pośrednia
NORWAY RACER Brodwinek - V1, CWC, res.CACIB
FADDEI FAROOQ Synergy - V2
CALLAWAY z Tripu - nieobecny

PSY - klasa otwarta
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - VG2

SUKI - klasa szczeniąt
Nirse CHLOE - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty NOLINA - V2
HARPER HELEN Synergy - V3
Abaelardo AFERA - 4
Sunshine Whirl MY WAY - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
TOLA Lazarus - V1
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - VG2

SUKI - klasa otwarta
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V1, CWC (nowy Champion Polski)
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - VG
ELEGANCJA SUPRA CETERA - VG

SUKI - klasa championów
Meradith HERE SHE COMES - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
CLARISSA CHLOE Synergy - V2, res.CACIB

do góry


CWC GOSTYNIN 2016-05-29

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Azarin ELANDIEL -WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Laving Briz DIODORA - WO1, BOB Puppy
Nirse CARINA DUMKA - WO2

SUKI - klasa pośrednia
OLIMPIC BLACK CAT Aviaticus

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty SIENA - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG (nowy Champion Polski)
ASMA Nut-Szu-Geb
OLIMPIC GOLD Aviaticus

do góry


CWC ŚWIEBODZICE 2016-06-05

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba GOBI - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
CALVIN KLEIN Shape of My Chart - 2

PSY - klasa szczeniąt
SUŁTAN Agita - OB1

PSY - klasa młodzieży
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

PSY - klasa pośrednia
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
FINN Fast Dunderry - V1, CWC, NDP (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
CARTOON Shape of My Chart - OB
CHLOE Shape of My Chart - OB

SUKI - klasa młodzieży
DEMON z Uplnku - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
EUPHORIA BEAUTY Rhoderick Sodar - V1, CWC, NDS, BOS

SUKI - klasa otwarta
ELEGANCJA Supra Cetera - V1, CWC

do góry


CWC RACIBÓRZ 2016-06-11

Sędzia: Maria Zasada (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
GNIEWKO Minori ad Majus - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
HITCHCOCK Fast Dunderry - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa pośrednia
Horsewip Gold JINGLE BELLS - V1

do góry


CWC BYTOM 2016-06-12

Sędzia: Maciej Kozber (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
ISIDOR Pagawa

PSY - klasa młodzieży
HITCHCOCK Fast Dunderry - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

PSY - klasa pośrednia
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, CWC, NDP

SUKI - klasa pośrednia
... Trixtan

do góry


CWC KALISZ 2016-06-12

Sędzia: Tomasz Borkowski (POL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, Zw.Mł., BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Nirse CHLOE - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BIS o/Kalisz (suka)
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V2
HARPER HELEN Synergy - V3
Tylko Ty LETICIA - 4

SUKI - klasa pośrednia
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, CWC, NDS (nowy Champion Polski)
Tylko Ty NOLINA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
KAREN Przyjaciel Człowieka - V1, CWC

do góry


CWC GRUPY X KRAKÓW 2016-06-17

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa pośrednia
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Laving Briz DIODORA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa pośrednia
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa otwarta
HOME IS WHERE THE HEART IS Ypsylon - VG1

do góry


CACIB KRAKÓW 2016-06-18

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Minor Puppy
Azarin ELYAN - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
HITCHCOCK Fast Dunderry - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa pośrednia
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
ESTRAGON Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

PSY - klasa weteranów
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
IDRIL Pagawa - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
Nirse CHLOE - WO1, BOB Puppy
Laving Briz DIODORA - WO (spóźniona)

SUKI - klasa młodzieży
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty YANASINQA - V2
GAJA Pagawa - 3

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty MOCCA - V1, CWC
ZOOROPA Slim-Extreme - V2
Intron Poland LA ROSE DE PROVINS - VG3
JUST A LITTLE LOVIN’ Toomie Trishel - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
UKULELE Paranoia - V2, res.CACIB
HOME IS WHERE THE HEART IS Ypsylon - V3

do góry


CWC GDYNIA 2016-06-19

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Airy Elf’s FUN - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa otwarta
BENEDICT BENNET Synergy - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa championów
Tylko Ty INNUENDO - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
CLAIRE Loop Line - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Nirse CARINA DUMKA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dew PRINCESS-ZOYA - V1, Zw.Mł.
SOJA Chartcore - V2

SUKI - klasa pośrednia
OLIMPIC BLACK CAT Aviaticus - V1, CWC

SUKI - klasa użytkowa
WILD GRACE Aviaticus - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Vasuru Taffis BARCELONA - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)

do góry


CWC SZCZECIN 2016-06-25

Sędzia: Michael Forte (IRL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
GRADY el Schiras - V1, CWC, NDP, BOB, BOG

PSY - klasa otwarta
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - V1, CWC

PSY - klasa championów
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V1, CWC

SUKI - klasa użytkowa
BAHIRA - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CWC SZCZECIN 2016-06-26

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa pośrednia
GRADY el Schiras - V1, CWC, NDP, BOB

SUKI - klasa młodzieży
HARPER HELEN Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

SUKI - klasa użytkowa
BAHIRA - V1, CWC, NDS

do góry


CWC JELENIA GÓRA 2016-06-26

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba GOBI - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
CALVIN KLEIN Shape of My Chart - nieobecny
... - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG

PSY - klasa otwarta
Southpoint WILD N’BRAVE - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads O’MY - WO1
IDRIL Pagawa - 2

SUKI - klasa szczeniąt
Nirse CHLOE - WO1, BOB Puppy
CARTOON Shape of My Chart - WO...
CHLOE Shape of My Chart - WO...

SUKI - klasa młodzieży
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

do góry


CWC BIELSKO-BIAŁA 2016-07-03

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI


PSY - klasa szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty YANASINQA - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Akuaba BAMBOLE - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty KOKARDKA - V1, CWC (nowy Champion Polski)

do góry


CWC GORZÓW WIELKOPOLSKI 2016-07-03

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG

PSY - klasa otwarta
Vasuru Taffis ALTAIR AT NINE LIVES - V1, CWC, NDP

SUKI - klasa młodzieży
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V1, Zw.Mł.
HARPER HELEN Synergy - V2

SUKI - klasa championów
YOUR ICE TEA Lazarus - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CWC SZCZYTNO 2016-07-03

Sędzia: Krystyna Opara (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Azarin ELANDIEL - WO1, BOB Puppy
Azarin ELYAN - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Dew HAPPY-MORNING - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DŻAFARA z Grodziskiej Niziny

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CARINA DUMKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty LETICIA - V2

SUKI - klasa otwarta
Durante Vita ODALISKA - V1, CWC, NDS, BOB, BOG (nowy Champion Polski)
Dew HAPPY-MIDNIGHT - V2

do góry


CACIB WARSZAWA 2016-07-09

Sędzia: Gabriela Ridarcikova (SVK)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads O’CONNOR - WO1
JOHNNIE WALKER Majesticanis - WO2
Whiteheads O’NEILL - WO3

PSY - klasa szczeniąt
Azarin ELYAN - WO1, BOB Puppy
Azarin ELANDIEL - WO2

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
ATARI Brodwinek - V2

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
KAZURO Przyjaciel Człowieka - V1, CWC
Southpoint WILD N’BRAVE - VG2

PSY - klasa championów
KOTTON SATEEN Dominija - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB
Karadhras FERRUCIO - V2, res.CACIB
Azarin BUTERMILK MUFFIN - V3
ESTRAGON Supra Cetera - V4

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads O’LALA - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
MISS MIMI White Kite - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Karadhras CHICHOTKA - V1, Zw.Mł.
Laving Briz DIODORA - V2
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V3
Tylko Ty LETICIA - V4
Nirse CARINA DUMKA - VG
Dew PRINCESS-ZOYA - nieobecna
Tylko Ty COMICA - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium ALPHA - V1, CWC
OCTAVE POETRY Dominija - V2

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads MAGIC WOMAN - V1, CWC
TWILIGHT SPARKLE Born To Love - V2
OCTAVE DELUXE Dominija - V3
Karadhras CHMURKA - V4
ASMA Nut-Szu-Geb - V
ATOMIC LOVE at Stabmeldys - V
Tylko Ty NEKTARYNKA - VG
Tylko Ty LADY SANSA STARK - VG
SOJA Chartcore - VG
KAREN Przyjaciel Człowieka - VG

SUKI - klasa championów
SHORES IN FLAMES at Stabmeldys - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS (nowy Champion Polski)
Azarin CAYO COCO - V2, res.CACIB
DELPHINA DAHLIA Synergy - V3

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH LUBIN 2016-07-16

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa młodzieży
SUŁTAN Agita - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa weteranów
Caletto CAPTAIN KID - V1, BOB Veteran, BOB, 3 BIS Veteran, 3 BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whitehads O’MY - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

do góry


CWC KOSZALIN 2016-07-17

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)

PSY - klasa otwarta
JOCKER Aviaticus - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium ALPHA - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty NOLINA - V1, CWC

do góry


CWC LUBIN 2016-07-17

Sędzia: Małgorzata Lorenc (POL)

PSY - klasa młodzieży
SUŁTAN Agita - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa weteranów
Caletto CAPTAIN KID - V1, BOB Veteran, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whitehads O’MY - WO1, BOB Minor Puppy
IDRIL Pagawa - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CHLOE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

do góry



PSY - klasa szczeniąt
LUKULLUS Liwang

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty YANASINQA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

do góry


CACIB KONOPISKA 2016-07-23

Sędzia: Vladimir Panuska (CZE)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
...

PSY - klasa szczeniąt
LIMONCELLO Liwang

PSY - klasa pośrednia
FADDEI FAROOQ Synergy - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
GAREN Fast Dunderry - V2
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V3

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa użytkowa
CARIAM Valentine Dogs - V1, CWC, BIS Użytkowych
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - V2

PSY - klasa championów
London’s Fog CELESTIAL RAY - V2
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG
Karadhras FERRUCIO

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
IDRIL Pagawa - WO1

SUKI - klasa młodzieży
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Nirse CHLOE - V2
Laving Briz DIODORA - V3
HARPER HELEN Synergy - V4

SUKI - klasa pośrednia
Akuaba BAMBOLE - V1, CWC, res.CACIB
...

SUKI - klasa otwarta
Dogarium ALPHA - V1, CWC
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V2
KAREN Przyjaciel Człowieka - V3

SUKI - klasa championów
MARIELA’S CLOUDBERRY Dominija - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG (nowy Champion Polski)
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2

do góry


KLUBOWA CHARTÓW KONOPISKA 2016-07-24

Sędzia: Fritz Bjorn (DEU)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba GEZO - WO1
Akuaba GUN - WO2

PSY - klasa szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
Azarin ELYAN - WO2
LIMONCELLO Liwang - WO3

PSY - klasa młodzieży
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, Mł.Zw.Klubu, BOB Junior, BIS Junior

PSY - klasa pośrednia
FADDEI FAROOQ Synergy - V1
Leifturs MORI - VG2

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC
DEAR BARTUŚ Lazarus - 2

PSY - klasa użytkowa
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - V1, 4 BIS Użytkowych

PSY - klasa championów
TYLKO TEN Paranoia - V1, CWC, Zw.Klubu, BOB, 2 BIS
Karadhras FERRUCIO - V2
DELANEY DEDERICK Synergy - V3
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V4
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads O’LALA - WO1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
IDRIL Pagawa - 2

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CHLOE - V1, Mł.Zw.Klubu
Sunshine Whirl MY WAY - V2
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V3
HARPER HELEN Synergy - V4
Laving Briz DIODORA - V
Esedra NISIDA - nieobecna
Nugabe BARBIE JUAREZ - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
UKULELE Paranoia - V1, CWC, Zw.Klubu, BOS
Whiteheads MAGIC WOMAN - 2

SUKI - klasa otwarta
Dogarium ALPHA - V1, CWC
ASMA Nut-Szu-Geb - V2
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V3
Akuaba BAMBOLE - V4
TWILIGHT SPARKLE Born To Love - V

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC
MARIELA’S CLOUDBERRY Dominija - V2
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V3
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V4

do góry


CWC BĘDZIN 2016-07-31

Sędzia: Leszek Salamon (POL)

PSY - klasa szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
GNIEWKO Minori ad Majus - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa pośrednia
Sunshine Whirl MY WAY - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa otwarta
TASIA VAN DER KWAK Lazarus - V1

SUKI - klasa weteranów
NATHALIE Lazarus - V1, BOB Veteran

do góry


CWC CHOJNICE 2016-07-31

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

PSY - klasa pośrednia
NUMBER ONE Brodwinek - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin EILEEN - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Nirse CARINA DUMKA - V2
RANI Agita - V3
Laving Briz DARK HORSE - V4

SUKI - klasa pośrednia
Dogarium ALPHA - V1, CWC, NDS, BOB, BOG, BIS

SUKI - klasa otwarta
ELISE Majesticanis - V1, CWC

do góry


CACIB ZAKOPANE 2016-08-07

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

PSY - klasa szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1

PSY - klasa młodzieży
SUŁTAN Agita - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

PSY - klasa użytkowa
DEAR ADAŚ Lazarus - V1, CWC

PSY - klasa championów
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, CWC, res.CACIB
XINGU z Hedvabi - 2

SUKI - klasa szczeniąt
Durante Vita FIONA - WO1
Whiteheads O’MY - WO2

SUKI - klasa młodzieży
BABYFACE Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty MYSORE - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
Sunshine Whirl MY WAY - V2
Horsewip Gold JINGLE BELLS - V3
Intron Poland LA ROSE DE PROVINS - 4

SUKI - klasa otwarta
Alijamo’s ARABESQUE - V1, CWC

SUKI - klasa championów
DWYNWYN DITA Synergy - V1, CWC, res.CACIB
UNIQUE z Hedvabi - V2

do góry


CWC BYTOM 2016-08-14

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Akuaba GUN - WO1, BOB Puppy
Akuaba GEZO - WO2

PSY - klasa młodzieży
DOUBLE EFFECT Valentine Dogs - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC, NDP, BOS
BLUE EFFECT Valentine Dogs - VG2

PSY - klasa championów
CARIAM Valentine Dogs - V1, CWC

SUKI - klasa szczeniąt
IDRIL Pagawa - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CHLOE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
GINA LUNA Pagawa - V2
DO NUTT Valentine Dogs - V3

do góry


CWC TORUŃ 2016-08-14

Sędzia: Aleksander Waszkowski (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Azarin ELANDIEL - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa otwarta
Dew HAPPY-MORNING - V1, CWC, NDP, BOS
WINDOWS Minori ad Majus - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DŻAFARA z Grodziskiej Niziny

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin EILEEN - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Laving Briz DIODORA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Nirse CARINA DUMKA - V2
Laving Briz DARK HORSE - V3
RANI Agita - V4
HARPER HELEN Synergy - V
Abaelardo AFERA

SUKI - klasa pośrednia
TROYKA Magnus Borzoj - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa otwarta
Dew HAPPY-MIDNIGHT - V1, CWC
NAUGHTY GIRL Aga-Rena

do góry


CACIB SOPOT 2016-08-21

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
AKHIL Dzamilafalak - WO1

PSY - klasa szczeniąt
Azarin ELYAN - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
Airy Elf’s FUN - V1, Zw.Mł.
Abaelardo AMARETTO HARY - V2

PSY - klasa pośrednia
NUMBER ONE Brodwinek - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
BENEDICT BENNET Synergy - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
NO LIMITS Brodwinek - V2
JOCKER Aviaticus - V3
Southpoint WILD N’BRAVE - nieboecny

PSY - klasa użytkowa
JAMES BOND Brodwinek - V1, CWC

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ASTRID Dzamilafalak - WO1, BOB Minor Puppy
Karadhras MISTY NIGHT - nieobecna

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin EILEEN - WO1, BOB Puppy
CERSEI Loop Line - OB2
CHLOE Shape Of My Chart - MO3

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CARINA DUMKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Laving Briz DIODORA - V2
Abaelardo AFERA - V3

SUKI - klasa pośrednia
Absoliuti Idile FANTASY - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
Tylko Ty MACCHIATO - V2
Dogarium ALPHA - V3
BRERA Majesticanis - VG4

SUKI - klasa otwarta
Sunshine Whirl MY WAY - V1, CWC, res.CACIB
Tylko Ty SREBRNA - V2
Dew PRINCESS-ZOYA - V3
TWILIGHT SPARKLE Born To Love - V4
ELISE Majesticanis - V

SUKI - klasa championów
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, CWC
Absoliuti Idile ELECTRA BRILLIANT - V2
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V3

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADRHAS N SILVER MIST - nieobecna

do góry



SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads O’LALA - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
HARPER HELEN Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Durante Vita FIONA - V2

SUKI - klasa championów
DWYNWYN DITA Synergy - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)

do góry


CWC GOSTYNIN 2016-08-27

Sędzia: Mirosław Olejnik (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Azarin ELANDIEL - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa otwarta
WINDOWS Minori ad Majus - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
Adagio SUN RAY - V2

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CARINA DUMKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 2 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Laving Briz DIODORA - V2

SUKI - klasa pośrednia
HEVA Hard Way - VG1

SUKI - klasa otwarta
KAREN Przyjaciel Człowieka - V1, CWC, NDS

do góry


CWC SKARYSZEW 2016-08-28

Sędzia: Dmitry Prozorov (RUS)

PSY - klasa otwarta
Adagio SUN RAY - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)
WINDOWS Minori ad Majus - nieboecny

SUKI - klasa młodzieży
Durante Vita FIONA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
Laving Briz DIODORA - V2
GARSTKA Minori ad Majus - V3
HARPER HELEN Synergy - VG4

do góry


CACIB BIAŁYSTOK 2016-09-03

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodzieży
Cobyco CLASS OF ITS OWN - V1, Zw.Mł.
Vasuru Taffis VESPER BELL - V2

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC
Festiva’s EXECUTIVE DECISION - V2

PSY - klasa otwarta
Leifturs MORI - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
WINDOWS Minori ad Majus - V2, res.CACIB

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras MISTY NIGHT - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Contemp KITE FOR ROMANTIKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Laving Briz DIODORA - V2

SUKI - klasa pośrednia
UKULELE Paranoia - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

do góry


CWC PRZEMYŚL 2016-09-04

Sędzia: Piotr Król (POL)

SUKI - klasa młodzieży
BABYFACE Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa otwarta
NICELY PAINTED Aga-Rena - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa championów
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, CWC, NDS, BOB, BOG (nowy Champion Polski)

do góry


CWC CHORZÓW 2016-09-10

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Akuaba GEZO - WO1

PSY - klasa młodzieży
GNIEWKO Minori ad Majus - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
SONAR Chartcore - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
GRADY el Schiras - V1, CWC, NDP, BOB, BOG (nowy Champion Polski)
Karadhras STRANGE FRUIT - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - WO1, BOB Minor Puppy
I AM YOUR HONDA Lazarus - WO2
First Darling FELICJA - WO3

SUKI - klasa szczeniąt
LEILANI Liwang - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
GAJA Pagawa - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
GRAFFITI Minori ad Majus - V2

SUKI - klasa otwarta
DI LOLA Pagawa - V1, CWC, NDS

do góry


CWC WARSZAWA 2016-09-11

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
AMIR Dzamilafalak - WO1

PSY - klasa szczeniąt
Azarin ELYAN - WO1
Whiteheads O’CONNOR - WO2
Whiteheads O’NEILL - WO3
JOHNNIE WALKER Majesticanis - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
Abaelardo AMARETTO HARY - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
SONAR Chartcore - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty MALIBU - V1, CWC
NIKE Lazarus - V2

PSY - klasa championów
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
DYANI AT WHITEHEADS Idealist - WO1, BOB Minor Puppy
Karadhras MISTY NIGHT - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads O’LALA - WO1, BOB Puppy
LEILANI Liwang - WO2
Tylko Ty BOLIWIA - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CARINA DUMKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Laving Briz DIODORA - V2

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty NEKTARYNKA - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty MOCCA - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH BEŁCHATÓW 2016-09-17

Sędzia: Miroslav Vaclavik (CZE)

PSY - klasa szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

PSY - klasa młodzieży
NARCYZ Lazarus - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BIS Junior, 4 BOG

SUKI - klasa młodzieży
Laving Briz DIODORA - V1, Zw.Mł., BOS
Tylko Ty LETICIA - VG2

SUKI - klasa otwarta
KAREN Przyjaciel Człowieka - V1

do góry


CWC GORZÓW WIELKOPOLSKI 2016-09-18

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras MONDAY MIST - WO1

PSY - klasa otwarta
Vasuru Taffis ALTAIR AT NINE LIVES - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Creme Angelaise’s PARFUM DE GRASSE - WO1, BOB Minor Puppy
Karadhras MIST N’BLUE - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
IDRIL Pagawa - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CHLOE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

do góry


CACIB WROCŁAW 2016-09-24

Sędzia: Krystyna Opara (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
YOU TUBE of Gentle Mind - WO1, BOB Minor Puppy
Karadhras MONDAY MIST - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
GNIEWKO Minori ad Majus - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
EXIT Slim-Extreme - V2
NEXT WINNER Brodwinek - V3

PSY - klasa championów
I’M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras MISTY NIGHT - WO1
First Darling FUKSJA - WO2
ALABAMA ART DECO Filisart - WO3
ANABELL ART DECO Filisart - WO4
First Darling FELICJA - WO

SUKI - klasa szczeniąt
GLORIANA REGINA Synergy - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
DAISY z Grodziskiej Niziny - WO2
IDRIL Pagawa - WO3
LELOO Dom Ważki - WO4

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty YANASINQA - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Nirse CHLOE - V2
GAJA Pagawa - V3

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty NOLINA - V1, CWC
SIGMA Chartcore - V2
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart - V3

SUKI - klasa otwarta
KISS OF ANGEL Show Format - V1, CWC (nowy Champion Polski)
ZOOROPA Slim-Extreme - V2
ELEGANCJA Supra Cetera - V3
KAREN Przyjaciel Człowieka - V4

SUKI - klasa championów
DELPHINA DAHLIA Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
Tylko Ty KOKARDKA - V2, res.CACIB

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH RYBNIK 2016-10-01

Sędzia: Leszek Salamon (POL)

PSY - klasa szczeniąt
LUKULLUS Liwang - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

PSY - klasa młodzieży
NESTOR Lazarus - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa użytkowa
CARIAM Valentine Dogs - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

PSY - klasa weteranów
HAZARD Pagawa - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - WO1, BOB Minor Puppy
I AM YOUR HONDA Lazarus - WO2
Akuaba TUMU - WO3

SUKI - klasa młodzieży
GRAFFITI Minori ad Majus - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa otwarta
KLEA Przyjaciel Człowieka - V1, CWC

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH BYDGOSZCZ 2016-10-02

Sędzia: Leszek Siejkowski (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
APART ART DECO Filisart - WO1

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELANDIEL - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
Dogarium ALEC - V1, CWC, NDP, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dogarium BEREHYNIA - WO1, BOB Minor Puppy

do góry


CWC RYBNIK 2016-10-02

Sędzia: Andrzej Kaźmierski (POL)

PSY - klasa młodzieży
LUKULLUS Liwang - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG

PSY - klasa pośrednia
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - V1, CWC, NDP

PSY - klasa użytkowa
BARBANEK z Moravske Sahary - V1, CWC

PSY - klasa weteranów
HAZARD Pagawa - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodzieży
GRAFFITI Minori ad Majus - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
Alijamo’s ARABESQUE - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
KLEA Przyjaciel Człowieka - V1, CWC

SUKI - klasa użytkowa
UNIQUE z Hedvabi - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CWC SŁUPSK 2016-10-02

Sędzia: Wiesława Misterka-Kluska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Airy Elf’s FUN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

PSY - klasa użytkowa
JAMES BOND Brodwinek - V1

SUKI - klasa młodzieży
Azarin EILEEN - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
BRODWINKA Majesticanis - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
NAOMI Brodwinek - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH SPAŁA 2016-10-08

Sędzia: Leszek Salamon (POL)

PSY - klasa młodzieży
LUKULLUS Liwang - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
Cobyco CLASS OF IT’S OWN - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dogarium BEASTIE - WO1, BOB Minor Puppy
FROSIONE WHITEHEADS Onychinus - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty LETICIA - V1, Zw.Mł.
Laving Briz DIODORA - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Esedra NISIDA - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
KAREN Przyjaciel Człowieka - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CWC ZABRZE 2016-10-09

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa otwarta
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa użytkowa
BARBANEK z Moravske Sahary - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba TUMU - WO1, BOB Minor Puppy
I AM YOUR HONDA Lazarus - WO2
FOLONICE WHITEHEADS Onychinus - WO3

SUKI - klasa szczeniąt
ANABELL ART DECO Filisart - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa pośrednia
GAJA Pagawa - V1, CWC
SIGMA Chartcore - V2

SUKI - klasa otwarta
TASIA VAN DER KWAK Lazarus - VG1

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa weteranów
NATHALIE Lazarus - V1, BOB Veteran

do góry


CWC JELENIA GÓRA 2016-10-15

Sędzia: Jan Coppens (NLD)

PSY - klasa młodzieży
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart

PSY - klasa otwarta
HENNESSY von Anluna’s - V1, CWC, NDP, BOB
EXIT Slim-Extreme

PSY - klasa użytkowa
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - VG1

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads O’MY - WO1, BOB Puppy
IDRIL Pagawa - OB2

SUKI - klasa młodzieży
Nirse CHLOE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
CHLOE Shape Of My Chart

SUKI - klasa pośrednia
Palmik TEARS FOR FEARS - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa otwarta
KISS OF ANGEL Show Format
Tylko Ty SREBRNA

do góry


CWC JELENIA GÓRA 2016-10-16

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

PSY - klasa młodzieży
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

PSY - klasa pośrednia
FADDEI FAROOQ Synergy - V1, CWC, NDP (nowy Champion Polski)

PSY - klasa otwarta
HENNESSY von Anluna’s - V1, CWC
EXIT Slim-Extreme

PSY - klasa użytkowa
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - V1, CWC

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads O’MY - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
CHLOE Shape Of My Chart - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
HONESTY LIE Lasky Dar - V1, CWC, NDS, BOS
Palmik TEARS FOR FEARS - V2

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty SREBRNA - V1, CWC
KISS OF ANGEL Show Format - 2

do góry


CWC CHOCEŃ 2016-10-16

Sędzia: Małgorzata Supronowicz (POL)

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELYAN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS Junior, 2 BOG
Azarin ELANDIEL - V2

PSY - klasa pośrednia
Dogarium ALEC - V1, CWC, NDP

PSY - klasa otwarta
Devaj 1976 PAPRIKA - G

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dogarium BEREHYNIA - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty LETICIA - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa otwarta
ELISE Majesticanis - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CACIB POZNAŃ 2016-10-29

Sędzia: Kazimierz Rychlik (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
YOU TUBE of Gentle Mind - WO1, BOB Minor Puppy
MAGURYCZY Biesy i Czady - WO2

PSY - klasa szczeniąt
Akuaba GUN - WO1, BOB Puppy
Karadhras MONDAY MIST - WO2
Karadhras MILES OF MIST - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
NARCYZ Lazarus - V1, Zw.Mł., CQ 2017
Red Cardinal BOOGIE SHOES - V2
Airy Elf’s FUN - V3
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - V4
Abaelardo AMARETTO HARY - V
Azarin ELANDIEL - V
LUKULLUS Liwang - V

PSY - klasa pośrednia
Dogarium ALEC - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, CACIB, CQ 2017, NDP, BOS

PSY - klasa użytkowa
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa championów
Adagio HELLO MOTO - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dogarium BEASTIE - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
DELPHINA DULCINEA Idealist - WO1
Karadhras MISTY NIGHT - WO2
Karadhras MIST N BLU - WO3
Akuaba TUMU - WO4

SUKI - klasa młodzieży
GLORIANA REGINA Synergy - V1, Zw.Mł., CQ 2017, BOB Junior
Whiteheads O’LALA - V2
Durante Vita FIONA - V3
Nugabe BARBIE JUAREZ - V4
Azarin EILEEN - V
Laving Briz DIODORA - V
HARPER HELEN Synergy - V
Tylko Ty LETICIA - V

SUKI - klasa pośrednia
JUST A LITTLE LOVIN’ Toomie Trishel - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
Red Cardinal AVENUE MONTAIGNE - V2

SUKI - klasa otwarta
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - VG1
TOLA Lazarus - VG2

SUKI - klasa championów
DELPHINA DAHLIA Synergy - V1, CWC, CACIB, CQ 2017, NDS, BOB
Rhetsgis HELLO SKYLAR EMOTICON - V2
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V3
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V4

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

do góry


CACIB POZNAŃ 2016-10-30

Sędzia: Rui Oliveira (PRT)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
YOU TUBE of Gentle Mind - WO1, BOB Minor Puppy
MAGURYCZY Biesy i Czady - nieobecny

PSY - klasa szczeniąt
Akuaba GUN - WO1
Karadhras MILES OF MIST - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
NARCYZ Lazarus - V1, Mł.Zw.PL (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Airy Elf’s FUN - V2
Azarin ELYAN - V3
LUKULLUS Liwang - V4
Abaelardo AMARETTO HARY - VG
Azarin ELANDIEL - VG
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - VG

PSY - klasa pośrednia
Red Cardinal BOOGIE SHOES - V1, CWC, CACIB, Zw.PL, NDP, BOS
Dogarium ALEC - nieobecny

PSY - klasa otwarta
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
CAMOUFLAGE Idealist - V2
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V3
Adagio HELLO MOTO - nieobecny

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dogarium BEASTIE - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
DELPHINA DULCINEA Idealist - WO1, BOB Puppy
Karadhras MIST N BLU - WO2
Akuaba TUMU - WO3
Karadhras MISTY NIGHT - WO4
IDRIL Pagawa - OB

SUKI - klasa młodzieży
Nugabe BARBIE JUAREZ - V1, Mł.Zw.PL, BOB Junior, BOB, 3 BOG
GLORIANA REGINA Synergy - V2
Nirse CHLOE - V3
Whiteheads O’LALA - V4
Azarin EILEEN - V
Durante Vita FIONA - V
Laving Briz DIODORA - V
Tylko Ty LETICIA - V
HARPER HELEN Synergy - VG

SUKI - klasa pośrednia
JUST A LITTLE LOVIN’ Toomie Trishel - V1, CWC
Red Cardinal AVENUE MONTAIGNE - V2
Abaelardo ARTYSTKA PRINCESS SISI - V3
Tylko Ty NOLINA - V4

SUKI - klasa otwarta
SOJA Chartcore - V1
TOLA Lazarus - V2

SUKI - klasa championów
Rhetsgis HELLO SKYLAR EMOTICON - V1, CWC, CACIB, Zw.PL, NDS
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V2, res.CACIB
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V3
Airy Elf’s DIVA AT AZARIN - V4
CLARISSA CHLOE Synergy - V

SUKI - klasa weteranów
Cariad’s KARADHRAS N SILVER MIST - V1, BOB Veteran

do góry


CWC SZCZECINEK 2016-11-11

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa szczeniąt
APART ART DECO Filisart - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
NARCYZ Lazarus - V1, Zw.Mł., BOS

PSY - klasa otwarta
HENNESSY von Anluna’s - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
GLORIANA REGINA Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS Junior, BOG, BIS

SUKI - klasa pośrednia
Palmik TEARS FOR FEARS - V1, CWC, NDS

do góry


CACIB KIELCE 2016-11-12

Sędzia: Harto Stockmari (FIN)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodszych szczeniąt
YOU TUBE of Gentle Mind - WO1, BOB Minor Puppy
MAGURYCZY Biesy i Czady - WO2

PSY - klasa szczeniąt
DARCY FRITZWILLIAM Idealist - WO1

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELYAN - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Azarin ELANDIEL - nieobecny

PSY - klasa otwarta
Leifturs MORI - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa użytkowa
JAMES BOND Brodwinek - VG1

PSY - klasa championów
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Karadhras FERRUCIO - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
HELENA BONHAM CARTER Credo - nieobecna
MAGURA Biesy i Czady - nieobecna

SUKI - klasa szczeniąt
DELPHINA DULCINEA Idealist - WO1, BOB Puppy
I AM YOUR MERCEDES Lazarus - WO2
FROSIONE WHITEHEADS Onychinus - WO3

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads O’LALA - V1, Zw.Mł.
Durante Vita FIONA - V2
GAJA Pagawa - V3
Laving Briz DIODORA - VG4

SUKI - klasa pośrednia
Esedra NISIDA - V1, CWC
Nugabe BARBIE JUAREZ - V2
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V3

SUKI - klasa otwarta
Akuaba BAMBOLE - V1, CWC (nowy Champion Polski)
ELISE Majesticanis - V2
FIGA Pagawa - VG
KAREN Przyjaciel Człowieka - VG
Tylko Ty LADY SANSA STARK - nieobecna
Whiteheads MAGIC WOMAN - nieobecna

SUKI - klasa użytkowa
ISIS Brodwinek - V1, CWC

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V2, res.CACIB
Azarin CAILLOU - V3
BABYFACE Slim-Extreme - V4

SUKI - klasa weteranów
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


CACIB KIELCE 2016-11-13

Sędzia: Thomas Hehir (IRL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodszych szczeniąt
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - WO1, BOB Minor Puppy
YOU TUBE of Gentle Mind - WO2
MAGURYCZY Biesy i Czady - WO3
Malgranda Fasko ADARO - OB4

PSY - klasa szczeniąt
DARCY FRITZWILLIAM Idealist - WO1

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELYAN - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Azarin ELANDIEL - nieobecny
Cobyco CLASS OF IT’S OWN - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
SONAR Chartcore - VG1

PSY - klasa otwarta
GAREN Fast Dunderry - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB

PSY - klasa użytkowa
JAMES BOND Brodwinek - VG1

PSY - klasa championów
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, res.CACIB
Karadhras FERRUCIO - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
HELENA BONHAM CARTER Credo - nieobecna
MAGURA Biesy i Czady - nieobecna

SUKI - klasa szczeniąt
DELPHINA DULCINEA Idealist - WO1, BOB Puppy
FROSIONE WHITEHEADS Onychinus - WO2
I AM YOUR MERCEDES Lazarus - WO3

SUKI - klasa młodzieży
GLORIANA REGINA Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS (nowy Młodziezowy Champion Polski)
Whiteheads O’LALA - V2
Laving Briz DIODORA - V3
GAJA Pagawa - V4
LEILANI Liwang - V
Durante Vita FIONA - VG
GARSTKA Minori ad Majus - VG
Tylko Ty LETICIA - VG

SUKI - klasa pośrednia
HAYDEN HORTHENSIA Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS
Nugabe BARBIE JUAREZ - V2
Esedra NISIDA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Sunshine Whirl MY WAY - V1, CWC
FIGA Pagawa - V2
KAREN Przyjaciel Człowieka - VG3
ELISE Majesticanis - VG4
Akuaba BAMBOLE - nie do oceny

SUKI - klasa użytkowa
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC
ISIS Brodwinek - VG2

SUKI - klasa championów
DELPHINA DAHLIA Synergy - V1, CWC, res.CACIB
Azarin CAILLOU - V2
BABYFACE Slim-Extreme - V3
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V4
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V

SUKI - klasa weteranów
Whiteheads ALL THAT MAGIC - nieobecna

do góry


CWC ŚWIEBODZICE 2016-12-03

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa młodzieży
Akuaba GUN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
NARCYZ Lazarus - V2
CALVIN KLEIN Shape Of My Chart - G
Azarin ELANDIEL - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
SONAR Chartcore

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Azarin FAITH - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads O’MY - V1, Zw.Mł., BOS
LEILANI Liwang - V2
CHLOE Shape Of My Chart - V3

do góry


CWC LEGIONOWO 2016-12-04

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Angel’s Phoenix GUNPOWDER GREEN - WO1
MAGURYCZY Biesy i Czady - WO2

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELYAN - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
JOHNNIE WALKER Majesticanis - V2

PSY - klasa pośrednia
ATARI Brodwinek - V1, CWC, NDP

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty MALIBU - V1
NIKE Lazarus - VG2

PSY - klasa użytkowa
KAZURO Przyjaciel Człowieka - V1, CWC

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Azarin FLASHLIGHT - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
DELPHINA DULCINEA Idealist - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads O’LALA - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa otwarta
WIKIPEDIA Minori ad Majus - V1, CWC, NDS, BOS (nowy Champion Polski)

do góry


CACIB LUBLIN 2016-12-11

Sędzia: Elina Haapaniemi (FIN)

PSY - klasa szczeniąt
MAGURYCZY Biesy i Czady - WO1
Malgranda Fasko ADARO - OB2

PSY - klasa młodzieży
Azarin ELYAN - V1, Zw.Mł.
Azarin ELLARIAN- VG2
Akuaba GUN - G

PSY - klasa pośrednia
Cobyco CLASS OF IT’S OWN - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
SONAR Chartcore - VG2
Tylko Ty LE CHARLEMAGNE - G

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty MALIBU - V1
Dew HAPPY-MORNING - G
NIKE Lazarus - nieobecny

PSY - klasa championów
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - VG1

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - WO1, BOB Minor Puppy
Azarin FLASHLIGHT - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
FROSIONE WHITEHEADS Onychinus - WO1, BOB Puppy
MAGURA Biesy i Czady - OB2

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads O’LALA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
HARPER HELEN Synergy - V2
Laving Briz DIODORA - VG3
LEILANI Liwang - VG
Tylko Ty LETICIA - G
Durante Vita FIONA

SUKI - klasa pośrednia
TROYKA Magnus Borzoj - VG1
Esedra NISIDA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
BRODWINKA Majesticanis - G
KAREN Przyjaciel Człowieka - G

SUKI - klasa championów
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, CWC, CACIB, NDS
Azarin CAILLOU - V2, res.CACIB
BABYFACE Slim-Extreme - VG3

do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik