WYSTAWY 2015

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2015

Data ostatniej aktualizacji strony: 19.11.2017

Kliknij podświetlającą się nazwę miejscowości, aby wyświetlić wyniki z interesującej Cię wystawy.
Jeśli widzisz błędy, lub posiadasz wyniki, albo dane katalogowe, których nie ma wymienionych na tej stronie, proszę skontaktuj się ze mną.

STYCZEŃ
11Gdyniakrajowa
17-18Brodnica (o/Toruń)krajowa
18Sosnowiec(o/Będzin)krajowa
24-25Głogów (o/Legnica)krajowa
LUTY
14Bydgoszczkrajowa nocna
14-15Bydgoszczkrajowa walentynkowa
MARZEC
1Lesznochampionów
7-8DRZONKÓW (o/Zielona Góra)międzynarodowa
14-15Jarosław (O/Przemysl)krajowa
14-15Włocławekkrajowa
20-22KATOWICEmiędzynarodowa
KWIECIEŃ
12Legionowokrajowa
12Zabrzekrajowa
18Grudziądzkrajowa
19Inowrocławkrajowa
19Lublinkrajowa
25-26OPOLEmiędzynarodowa
MAJ
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)krajowa
1Manowokrajowa ras myśliwskich
2-3ŁÓDŹmiędzynarodowa
9WARSZAWAkrajowa chartów i ras pierwotnych
10Rybnikkrajowa
16Świebodzice (o/Wałbrzych)krajowa
17Bytomkrajowa
17Radomkrajowa
17Ustka (o/Słupsk)krajowa
23Antoninek (o/Poznań)krajowa ras myśliwskich
23-24RZESZÓWmiędzynarodowa
24Gostynin (o/Płock)krajowa
30-31LESZNOmiędzynarodowa
CZERWIEC
7Kaliszkrajowa
7Racibórzkrajowa
14Jelenia Górakrajowa
20-21KRAKÓWmiędzynarodowa
21Gdyniakrajowa
27-28SZCZECINmiędzynarodowa
LIPIEC
5Bielsko-Białakrajowa
5Gorzów Wielkopolskikrajowa
5Olsztynkrajowa
11-12WARSZAWAmiędzynarodowa
18Lubin (o/Legnica)krajowa ras myśliwskich
19Koszalinkrajowa
19Lubin (o/Legnica)krajowa
19Nowy Targkrajowa
25-26KONOPISKA (o/Częstochowa)międzynarodowa
25-26KONOPISKA (o/Częstochowa)klubowa chartów
SIERPIEŃ
1-2ZAKOPANEmiędzynarodowa
2Chojnicekrajowa
9Będzinkrajowa
9Toruńkrajowa
16Nowy Sączkrajowa
22-23SOPOTmiędzynarodowa
29-30BIAŁYSTOKmiędzynarodowa
WRZESIEŃ
5Słupskkrajowa
6Przemyślkrajowa
6Iłża(o/Radom)krajowa
6Włocławekkrajowa
12Chorzówkrajowa
12Warszawakrajowa
20Gorzów Wielkopolskikrajowa
26-27WROCŁAWmiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK
3Rybnikkrajowa ras myśliwskich
4Solec Kujawski (o/Bydgoszcz)krajowa ras myśliwskich
4Rybnikkrajowa
10Spała (O/Łódź)krajowa ras myśliwskich
11Zabrzekrajowa
18Krosnokrajowa
LISTOPAD
7POZNAŃmiędzynarodowa
8POZNAŃmiędzynarodowa
14Koszalinkrajowa
21-22KIELCEmiędzynarodowa
GRUDZIEŃ
4-6Świebodzice (O/Wałbrzych)krajowa
12-13Legionowokrajowa

do góry


CWC GDYNIA 2015-01-11

Sędzia: Małgorzata Rogozińska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Sobresalto YO SONG FIGLIO O MARE - WO1, BOB Puppy
Karadhras SILVER RAIN - WO2
NOKTURN Vincit Omnia - WO3

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty INNUENDO - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
CAMARELO Baltic Fossil - nb

SUKI - klasa pośrednia
Azarin CAYO COCO - V1, CWC
Bono Mens BRUNGILDA KOROLEVA FRANTSII - V2

SUKI - klasa otwarta
MANGHA Yakuza.Gdy - V1, CWC
ALBA Majesticanis - V2
RATAJKA Charci Zapał - V3

SUKI - klasa championów
ATIYA Olabisi - V1, CWC, NDS, BOB, BOG
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V2

do góry


CWC BRODNICA (O/TORUŃ) 2015-01-17

Sędzia: Vladimir Piskay (SVK)

PSY - klasa młodzieży
Durante Vita OLYMPIC FIRE - VG1

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty KAMERDYNER - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - WO1, BOB Puppy
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - WO2

SUKI - klasa pośrednia
WIKIPEDIA Minori ad Majus - V1, CWC, NDS, BOB

SUKI - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V1
DEAR GOSIA Lazarus - V2
Tylko Ty ANANTA ENTU - VG3

do góry


CWC SOSNOWIEC (O/BĘDZIN) 2015-01-18

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa otwarta
VERDI of Gentle Mind - V1, CWC, NDP, BOB, BOG (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa pośrednia
Azarin CAILLOU - V1, CWC
AGREMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V2

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty PLANETA ZIEMIA - V1, CWC, NDS, BOS
Tylko Ty HUSH-HUSH - V2

do góry


CWC GŁOGÓW 2015-01-25

Sędzia: Hana Petrusova (CZE)

PSY - klasa szczeniąt
EXIT Slim-Extreme

PSY - klasa młodzieży
DECLAN DIGGORY Snyergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BIS Junior, 2 BOG

PSY - klasa pośrednia
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon

SUKI - klasa szczeniąt
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DELPHINA DALHIA Synergy - V1, Zw.Mł.
Tylko Ty SREBRNA - V2
KISS OF ANGEL Show Format

SUKI - klasa pośrednia
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V1, CWC, NDS
AMIKA Drakabygget-Almi
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon

do góry


CWC NOCNA BYDGOSZCZ 2015-02-14

Sędzia: Małgorzata Lorenc (POL)

PSY - klasa szczeniąt
NOKTURN Vincit Omnia - WO1
NO TO CO Vincit Omnia - WO2

PSY - klasa młodzieży
Durante Vita OLYMPIC FIRE - V1, Zw. Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa otwarta
POKER FACE Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
TRISTANA Lazarus - OB1

SUKI - klasa szczeniąt
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa pośrednia
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V1

SUKI - klasa otwarta
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - V1

do góry


CWC WALENTYNKOWA BYDGOSZCZ 2015-02-15

Sędzia: Nina Aleksandrova (UKR)

PSY - klasa szczeniąt
NO TO CO Vincit Omnia - WO1, BOB Puppy
NOKTURN Vincit Omnia - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - WO1

SUKI - klasa pośrednia
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
ANA Drakabygget-Almi - V2

do góry



PSY - klasa championów
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V1, CWC, NDP, BOB, finalista BOG
Karadhras FERRUCIO - 2

SUKI - klasa championów
VIVE LA POLOGNE Filisart- V1, CWC, NDS

do góry


CACIB DRZONKÓW 2015-03-08
Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodzieży
DECLAN DIGGORY Snyergy - V1, Zw. Mł., BOB Junior
NA ZAWSZE Vincit Omnia - V2

PSY - klasa pośrednia
INFINITIVE DELIGHT Vejo Dvelksmas - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Vasuru Taffis ALTAIR AT NINE LIVES - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
YANGEL z Uplnku - V2
DEXTER Inventum - V3
MY FRIEND THE WIND Vincit Omnia - V (spóźniony)

PSY - klasa championów
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa szczeniąt
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DELPHINA DALHIA Synergy - V1, Zw. Mł.
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V2
Tylko Ty SREBRNA - V3

SUKI - klasa pośrednia
CLARISSA CHLOE Synergy - V1, CWC, res.CACIB
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V2
ANA Drakabygget-Almi - V3

SUKI - klasa otwarta
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - V1, CWC
SNOWFLAKE Majesticanis - V2
Tylko Ty PLANETA ZIEMIA - V3
Whiteheads CAHITA - nb
Meradith HERE SHE COMES - nb

SUKI - klasa championów
YOUR ICE TEA Lazarus - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB

do góry


CWC JAROSŁAW 2015-03-15

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (POL)
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego (CWC).


PSY - klasa pośrednia
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, CWC, NDP, BOB
CARAMELO Trixtan - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ZOOROPA Slim-Extreme - WO1, BOB Minor Puppy
BAJANZI Akuaba - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty MOCCA - WO1, NSZwR, 2 BIS Puppy
NICELY PAINTED Aga-Rena - WO2

SUKI - klasa otwarta
BASTA Chartcore - V1, CWC, NDS, BOS
Tylko Ty HUSH-HUSH - V2

do góry


CWC WŁOCŁAWEK 2015-03-15
Sędzia: Tomasz Borkowski (POL)


SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - nb

SUKI - klasa młodzieży
DWYNWYN DITA Synergy - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, BOG, 4 BIS

SUKI - klasa pośrednia
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads IDAHO - V1, CWC, NDS (nowy Champion Polski)

do góry


CACIB KATOWICE 2015-03-20

Sędzia: Nicola Imbimbo (ITA)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodzieży
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, Zw. Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, CWC, res.CACIB
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - bdb 2

PSY - klasa otwarta
MISTER DOLCE Good To See You - V1, CWC

PSY - klasa championów
KOTTON SATEEN Dominija - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty MOCCA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
BRITA Hard Way - VG1

SUKI - klasa pośrednia
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
HELLO MY SUNSHINE Toomie Trishel - V1, CWC, res.CACIB
HIMALAYA AVALANCHE Toomie Trishel - V2
Meradith I FEEL SO PRETTY - nb
Meradith KNOCK ALL OUT- nb

SUKI - klasa championów
Absolute Mann BETTY BOOP - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG, 4 BIS
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V2

do góry


CWC LEGIONOWO2015-04-12
Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


PSY - klasa szczeniąt
Leifturs MORI - WO1, BOB Puppy
Dew HAPPY-MORNING - 2

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads LEONARD COHEN - V1, Zw. Mł.

PSY - klasa pośrednia
Azarin CALVERT - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
RANGO Frost Bonaqua - V1, CWC

SUKI - klasa młodzieży
DWYNWYN DITA Synergy - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty ANANTA ENTU - V1, CWC, NDS

do góry


CWC ZABRZE 2015-04-12

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa szczeniąt
NEMO Agita - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa pośrednia
CARAMELO Trixtan - V1
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - 2

PSY - klasa użytkowa
TOFFI Pagawa - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty HUSH-HUSH - V1, CWC, NDS
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - V2
SAMBA Pagawa - 3

do góry


CWC GRUDZIĄDZ 2015-04-18

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa szczeniąt
NORWAY RACER Brodwinek - nb

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty INNUENDO - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
ELISE Majesticanis - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

SUKI - klasa pośrednia
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V1

do góry


CWC INOWROCŁAW 2015-04-19
Sędzia: Marta Kościańska (POL)


PSY - klasa szczeniąt
NORWAY RACER Brodwinek - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
DECLAN DIGGORY Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodzieży
DELPHINA DALHIA Synergy - V1, Zw.Mł. BOS (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - bdb 2

SUKI - klasa pośrednia
ANA Drakabygget-Almi - V1, CWC, NDS

do góry


CWC LUBLIN 2015-04-19
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Sędzia: Krystyna Szulc (POL)


PSY - klasa otwarta
RANGO Frost Bonaqua - V1, CWC

PSY - klasa championów
TYLKO TEN Paranoia - V1, CWC, NDP, BOB, BOG, 4 BIS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Akuaba BAJANZI - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
ZOOROPA Slim-Extreme - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Tylko Ty MOCCA - WO2

SUKI - klasa pośrednia
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Azarin CAILLOU - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CACIB OPOLE 2015-04-25/26

Sędzia: Jacqueline Quiros-Kubat (ARG)

PSY - klasa szczeniąt
Leifturs MORI - nie do oceny

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads LEONARD COHEN - V1, Zw. Mł.
DECLAN DIGGORY Synergy - V2
Karadhras STRANGE FRUIT - V3
EXIT Slim-Extreme - V4

PSY - klasa pośrednia
CARAMELO Trixtan - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
OFICER Minori ad Majus - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
RANGO Frost Bonaqua - V2
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon - nie do oceny

PSY - klasa championów
Jesterland KATHMANDU - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Brookway APPLAUSE PREMIERE - V2
Karadhras FERRUCIO - 3

SUKI - klasa szczeniąt
Absoliuti Idile FIRUZE - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DWYNWYN DITA Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V2
Tylko Ty SREBRNA - V3

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa otwarta
Karadhras AUTOBIOGRAFIA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB (nowy Champion Polski)
ESENCJA Supra Cetera - V3
Tylko Ty HUSH-HUSH - V
ALTHEA Trixtan
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon
HIMALAYA AVALANCHE Toomie Trishel
Azarin CAYO COCO - nb

SUKI - klasa championów
CROWN JEWEL Ypsylon - V1 ,CWC

do góry


CWC DOBRE MIASTO 2015-05-01

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Vasuru Taffis BUGATTI - V1, Zw.Mł. BOS

SUKI - klasa młodzieży
Vasuru Taffis BARCELONA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG

SUKI - klasa pośrednia
(Natalia Efimovich)

SUKI - klasa otwarta
Vasuru Taffis ARABESKA - V1, CWC, NDS
Azarin CAYO COCO - V2

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH MANOWO2015-05-01

Sędzia: Małgorzata Lorenc (POL)

PSY - klasa młodzieży
NOKTURN Vincit Omnia - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BOG, 4 BIS

do góry


CACIB Łódź 2015-05-02

Sędzia: Joao Vasco Pocas (PRT)

PSY - klasa pośrednia
Azarin CALVERT - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Lancar Dream EL DORADO - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB (nowy Champion Polski)
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V2

PSY - klasa championów
Bona Diva STAR SAPPHIRE - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty NOLINA - WO1, BOB Minor Puppy
Tylko Ty NEKTARYNKA - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Born To Charm LEONOR - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOS
NICELY PAINTED Aga-Rena - V2
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V3
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V
KALA Przyjaciel Człowieka - bdb
Tylko Ty SIENA - bdb
SHORES IN FLAMES at Stabmeldys
Tylko Ty SEPIA - nb

SUKI - klasa otwarta
Born To Charm ROWENA - V1, CWC, CACIB, NDS (nowy Champion Polski)
AGNES Crafter - V2
SNOWFLAKE Majesticanis - V3

SUKI - klasa championów
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, CWC, res.CACIB
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2

do góry


KRAJOWA CHARTÓW WARSZAWA 2015-05-09

Sędzia: Veronika Chrpova (CZE)

PSY - klasa szczeniąt
Siprex PASCAL - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads LEONARD COHEN - V1, Zw.Mł.
NOKTURN Vincit Omnia - V
Dew HAPPY-MORNING
KAZURO Przyjaciel Człowieka
NA NIEPOGODĘ Vincit Omnia

PSY - klasa pośrednia
Siprex NILS

PSY - klasa otwarta
TEDDYBEAR Born To Love - V1, CWC, najlepsza głowa
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V2

PSY - klasa championów
Rivarco TELLER OF TALES - V1, CWC, NDP, BOB, BIS
KOTTON SATEEN Dominija - V2
CAMOUFLAGE Idealist - V3

PSY - klasa weteranów
Sobers GREGORY

SUKI - klasa szczeniąt
Akuaba BAJANZI

SUKI - klasa młodzieży
Librium's REMERKABLE JAZZ - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V2, najlepszy ruch
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena
ROSA Hard Way

SUKI - klasa pośrednia
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - VG1

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads IDAHO - V1, CWC
Tylko Ty HUSH-HUSH - nb

SUKI - klasa championów
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, CWC, NDS, BOS
Sobers MAGNOLIA

SUKI - klasa weteranów
BICOLOUR TOURMALINE Dominija

do góry


CWC RYBNIK 2015-05-10

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa młodzieży
Whiteheads LEONARDO DA VINCI - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

do góry


CWC ŚWIEBODZICE 2015-05-16
Sędzia: Marta Kościańska (POL)


PSY - klasa otwarta
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon

PSY - klasa championów
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1

SUKI - klasa pośrednia
KISS OF ANGEL Show Format

SUKI - klasa otwarta
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon

do góry


CWC BYTOM 2015-05-17

Sędzia: Laurent Heinesche (LUX)

PSY - klasa otwarta
DEAR ADAŚ Lazarus - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
Fierce Fireball BLAZE - V2

SUKI - klasa młodzieży
NETIA Lazarus - VG1

SUKI - klasa pośrednia
WIKIPEDIA Minori ad Majus - VG1

SUKI - klasa otwarta
SAMBA Pagawa - VG1

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry


CWC RADOM 2015-05-17

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty MYSORE - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty ANANTA ENTU

SUKI - klasa otwarta
BASTA Chartcore - V1, CWC, NDS, BOB
Whiteheads JAMAICA SANDS - VG2

do góry


CWC USTKA 2015-05-17

Sędzia: Maciej Kozber (POL)

PSY - klasa młodzieży
NOKTURN Vincit Omnia - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

SUKI - klasa pośrednia
Azarin CAYO COCO - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG (nowy Champion Polski)

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH ANTONINEK 2015-05-23

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa pośrednia
Durante Vita OLYMPIC FIRE - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
POKER FACE Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDP, BOB

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
SOJA Chartcore - WO1, BOB Minor Puppy
Tylko Ty NOLINA - WO2
Dogarium ALPHA - nieobecna

SUKI - klasa szczeniąt
TOLA Lazarus - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty SEPIA - V1, CWC, NDS, BOS
I CAN'T STOP LOVING YOU Ypsylon - 2

do góry


CACIB RZESZÓW 2015-05-24

Sędzia: Curcic Zoran (SRB)

PSY - klasa otwarta
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
WHERE THE STREETS HAVE NO NAME Slim-Extreme - V2, res.CACIB

SUKI - klasa szczeniąt
ZOOROPA Slim-Extreme - WO1, BOB Puppy
MUSE 2 THE PHARAOH Ypsylon - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V1, Zw.Mł., BOB Junior
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - V2

SUKI - klasa pośrednia
WIKIPEDIA Minori ad Majus - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa otwarta
BASTA Chartcore - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB

do góry


CWC GOSTYNIN 2015-05-24

Sędzia: Krystyna Szulc (POL)

PSY - klasa młodzieży
KAZURO Przyjaciel Człowieka - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dogarium ALPHA - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa otwarta
DEAR GOSIA Lazarus - V1, CWC, NDS, BOB, BOG (nowy Champion Polski)

do góry


CACIB LESZNO 2015-05-30

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

PSY - klasa szczeniąt
NORWAY RACER Brodwinek - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
NO TO CO Vincit Omnia - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
Durante Vita OLYMPIC FIRE - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
POKER FACE Yakuza.Gdy - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa championów
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
DIVA BORN IN PARADISE von Svantevit - V2
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V3
Tylko Ty SEPIA - V4
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - VG

SUKI - klasa pośrednia
CLARISSA CHLOE Synergy - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
KOLORATURA Brodwinek - V2

SUKI - klasa otwarta
ANA Drakabygget-Almi - V1, CWC, res.CACIB
INCREDIBLE von der Oelmuhle - V2
Eurostar's NEO TROPICAL PARADISE - V3

SUKI - klasa championów
C'Mere KEIJUSATU - V1, CWC
AGLAIA von Svantevit - V2

do góry


CWC KALISZ 2015-06-07
Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)


PSY - klasa młodzieży
DELANEY DEDERICK Synergy - V1, Zw.Mł. BOS

SUKI - klasa młodzieży
KALA Przyjaciel Człowieka - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa championów
TIRAMISU Filisart - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG, 2 BIS o/Kalisz

do góry


CWC RACIBÓRZ 2015-06-07

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

PSY - klasa pośrednia
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, CWC, NDP, BOS (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodzieży
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

do góry


CWC JELENIA GÓRA 2015-06-14
Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)


PSY - klasa młodzieży
CALLAWAY z Tripu - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty SREBRNA - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CACIB KRAKÓW 2015-06-21

Sędzia: Valerie Hamilton (USA)

PSY - klasa szczeniąt
ORION Agita - WO1

PSY - klasa młodzieży
MANITU Agita - V1, Zw.Mł.
NEMO Agita - V2

PSY - klasa pośrednia
CARAMELO Trixtan - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
DEAR ZBYŚ Lazarus - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - V2
Absoliuti Idile DIAMOND OF MY BELIEF - V3
WHERE THE STREETS HAVE NO NAME Slim-Extreme - V4

PSY - klasa użytkowa
TOFFI Pagawa - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
Brookway APPLAUSE PREMIERE - V2
Absoliuti Idile BOB MARLEY - V3

PSY - klasa weteranów
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1, BOB Veteran
Meradith AWESOME CHARM - nieobecny

SUKI - klasa szczeniąt
ZOOROPA Slim-Extreme - WO1, BOB Puppy
Intron Poland LA ROSE DE PROVINS - WO2

SUKI - klasa młodzieży
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior
KLEA Przyjaciel Człowieka - V2

SUKI - klasa pośrednia
Azarin CAILLOU - V1, CWC
DWYNWYN DITA Synergy - V2
Tylko Ty KOKARDKA - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
JASSY Brodwinek - V2
DEAR DOROTKA Lazarus - V3

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa weteranów
FIGA z Doliny Nidy - V1
Meradith ALL MY LOVING - nieobecna

do góry


CWC GDYNIA 2015-06-21

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa młodzieży
Dew HAPPY-NIGHT - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty KAMERDYNER - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
BENEDICT BENNET Synergy - V1, CWC, NDP, BOS
CAMARELO Baltic Fossil - VG2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
TROYKA Magnus Borzoj - WO1, BOB Minor Puppy
BRERA Majesticanis - WO2
BROWNIESIDE Majesticanis - WO3

SUKI - klasa szczeniąt
ELISE Majesticanis - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa pośrednia
Mei Dan FLORIDA PANTER - V1, CWC, NDS, BOB, BOG, 3 BIS
PANDORA Hard Way

SUKI - klasa otwarta
ALBA Majesticanis - V1
MANGHA Yakuza.Gdy

SUKI - klasa weteranów
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran

do góry


CACIB SZCZECIN 2015-06-28

Sędzia: Tatjana Urek (SVN)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1

PSY - klasa szczeniąt
NIGHT DREAMER da Roseira Brava - wo1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

PSY - klasa młodzieży
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - V1, Zw.Mł.
NORWAY RACER Brodwinek - V2
NOKTURN Vincit Omnia - VG3

PSY - klasa pośrednia
DECLAN DIGGORY Synergy - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 4 BOG
Azarin CALVERT - V2, res.CACIB
Karstia SIGNATURE EDITION - V3

PSY - klasa otwarta
I'm Blueskies Bla Vindar Och Vatten - V1, CWC
Nine Lives NERAI - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
SOJA Chartcore - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
TIFFANY Magnus Borzoj - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MOCCA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V2
Tylko Ty SEPIA - V3

SUKI - klasa pośrednia
DELPHINA DAHLIA Synergy - V1, CWC, res.CACIB
DIVA BORN IN PARADISE von Svantevit - V2

SUKI - klasa otwarta
CLARISSA CHLOE Synergy - V1, CWC
Eurostars NEO TROPICAL PARADISE - V2
I'm Blueskies BASIC BLUE - V3
SNOWFLAKE Majesticanis - V4
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V

SUKI - klasa championów
YOUR ICE TEA Lazarus - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
AGLAIA von Svantevit - V2

do góry


CWC BIELSKO-BIAŁA 2015-07-05

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
SONAR Chartcore - WO1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy

PSY - klasa weteranów
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1, BOB Veteran, BOB

do góry


CWC GORZÓW WIELKOPOLSKI 2015-07-05

Sędzia: Birgit Piesik (DEU)

PSY - klasa szczeniąt
NIGHT DREAMER da Roseira Brava - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty NOLINA - WO1

SUKI - klasa młodzieży
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
DIVA BORN IN PARADISE von Svantevit - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa championów
AGLAIA von Svantevit - V1, CWC

do góry


CWC OLSZTYN 2015-07-05

Sędzia: Barbara Larska (POL)


PSY - klasa młodzieży
NO TO CO Vincit Omnia - V1, Zw.Mł.
Vasuru Taffis BUGATTI - V2

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty HULLABALLOO - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Vasuru Taffis BARCELONA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
KALA Przyjaciel Człowieka - V2

SUKI - klasa otwarta
IMAGIN - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
ROCK AND ROLL GIRL Aviaticus

do góry


CACIB WARSZAWA 2015-07-11

Sędzia: Elena Agafonova (RUS)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1, BOB Minor Puppy
Southpoint WILD N'BRAVE - WO2

PSY - klasa szczeniąt
FADDEI FAROOQ Synergy - WO1

PSY - klasa młodzieży
Leifturs MORI - V1, Zw.Mł. kwalifikacja na Crufts 2016, BOB Junior
DELANEY DEDERICK Synergy - 2
Dew HAPPY-NIGHT - 3
NORWAY RACER Brodwinek - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty KAMERDYNER - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
RANGO Frost Bonaqua - VG1

PSY - klasa championów
Brookway APPLAUSE PREMIERE - V1, CWC, CACIB, kwalifikacja na Crufts 2016, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dew PRINCESS-ZOYA - WO1

SUKI - klasa szczeniąt
TROYKA Magnus Borzoj - WO1
Tylko Ty NEKTARYNKA - OB2

SUKI - klasa młodzieży
NICELY PAINTED Aga-Rena - V1, Zw.Mł. kwalifikacja na Crufts 2016, BOB Junior, BOB, 4 BOG
UKULELE Paranoia - V2
ELISE Majesticanis - VG
KALA Przyjaciel Człowieka - VG

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty SIENA - V1, CWC
DWYNWYN DITA Synergy - V2

SUKI - klasa otwarta
Sopisco EVA KARADHRAS - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa championów
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, CWC, CACIB, kwalifikacja na Crufts 2016, NDS
Meradith I FEEL SO PRETTY - V2

SUKI - klasa weteranów
Tylko Ty VIKING'S POETRY - V1, BOB Veteran

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH LUBIN 2015-07-18

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Southpoint WILD N'BRAVE - WO1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
FADDEI FAROOQ Synergy - wo1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
DELANEY DEDERICK Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior
EXIT Slim-Extreme - V2

PSY - klasa weteranów
Caletto CAPTAIN KID - V1, BOB Veteran, BOS, 3 BIS Veteran

SUKI - klasa pośrednia
KISS OF ANGEL Show Format - V1, CWC
KISS KISS BANG BANG Ypsylon - 2
Tylko Ty SREBRNA - 3

SUKI - klasa otwarta
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

do góry


CWC LUBIN 2015-07-19

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa weteranów
Caletto CAPTAIN KID - V1, BOB Veteran, BOB, 4 BIS Veteran

SUKI - klasa pośrednia
KISS KISS BANG BANG Ypsylon

do góry


CWC KOSZALIN 2015-07-19

Sędzia: Piotr Król (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
NOKTURN Vincit Omnia - V2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MACCHIATO - V1, Zw.Mł.

do góry


CWC NOWY TARG 2015-07-19

Sędzia: Anna Kochan (POL)

PSY - klasa otwarta
DEAR ZBYŚ Lazarus - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty KOKARDKA - V1, CWC, NDS

do góry


CACIB KONOPISKA 2015-07-25

Sędzia: Tatiana Urek (SVN)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Skräddaregardens QANTAREL USAIN B - WO1, BOB Minor Puppy
Laving Briz GOLD VINCENT - WO2
Southpoint WILD N'BRAVE - ob 3

PSY - klasa szczeniąt
FADDEI FAROOQ Synergy - WO1, BOB Puppy
SONAR Chartcore - WO2

PSY - klasa młodzieży
DELANEY DEDERICK Synergy - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
BALTIC STORM Lancar Super - V1, CWC, CACIB, NDP (nowy Champion Polski)

PSY - klasa weteranów
Caletto CAPTAIN KID - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

SUKI - klasa szczeniąt
Horsewip Gold JINGLE BELLS - OB1
Dogarium ALPHA - nieobecna
Tylko Ty NEKTARYNKA - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
ZOOROPA Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - 2
ROSA Hard Way - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
MARIELA'S CLOUDBERRY Dominija - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa otwarta
AGNES Crafter - V1, CWC, CACIB, NDS
Azarin CAILLOU - V2

SUKI - klasa championów
JELLIED SWEETS Dominija - V1, CWC

do góry


KLUBOWA CHARTÓW KONOPISKA 2015-07-26

Sędzia: Barbka Novak (SVN)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
Skräddaregardens QANTAREL USAIN B - WO2
Southpoint WILD N'BRAVE - WO3
PSY - klasa szczeniąt
FADDEI FAROOQ Synergy - WO1
SONAR Chartcore - WO2
PSY - klasa młodzieży
DECLAN DIGGORY Synergy - V1, Mł.Zw.Klubu, BOB Junior, 2 BIS Junior
DELANEY DEDERICK Synergy - V2
ELECTRICAL STORM Slim-Extreme - V3
Dew HAPPY-NIGHT - nieobecny
PSY - klasa użytkowa
TOODY Pagawa - V1, CWC, BIS chartów użytkowych
PSY - klasa championów
TYLKO TEN Paranoia - V1, CWC, Zw.Klubu, BOB, 3 BIS
Lancar Dream EVERYTHING IS LOVE - V2
VERDI of Gentle Mind - V3
PSY - klasa weteranów
PAN ROLLS-ROYCE Lazarus - V1, Zw.Klubu Weteranów, BOB Veteran
Caletto CAPTAIN KID - V2
SUKI - klasa szczeniąt
TROYKA Magnus Borzoj - WO1, BOB Puppy
SOJA Chartcore - WO2
Dogarium ALPHA - nieobecna
SUKI - klasa młodzieży
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, Mł.Zw.Klubu (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
NICELY PAINTED Aga-Rena - V2
ZOOROPA Slim-Extreme - V3
DELPHINA DAHLIA Synergy - V4
UKULELE Paranoia - V
ELEVATION Slim-Extreme - V
ROSA Hard Way - nieobecna
SUKI - klasa pośrednia
MARIELA'S CLOUDBERRY Dominija - V1, CWC, Zw.Klubu, BOS
DWYNWYN DITA Synergy - VG2
KOLORATURA Brodwinek - VG3
SUKI - klasa otwarta
Azarin CAILLOU - V1, CWC
CLARISSA CHLOE Synergy - V2
AGNES Crafter - V3
Tylko Ty PLANETA ZIEMIA - V4
DEAR DOROTKA Lazarus - VG
SAMBA Pagawa - VG
SUKI - klasa championów
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, CWC
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V2
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V3
JELLIED SWEETS Dominija - V4
SUKI - klasa weteranów
OBLADA Lazarus - V1, Zw.Klubu Weteranów
NAJLEPSZA HODOWLA
PARANOIA - lokata 1

do góry


CACIB ZAKOPANE 2015-08-02

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

PSY - klasa pośrednia
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Alijamo's ARABESQUE - WO1, BOB Puppy
Horsewip Gold JINGLE BELLS - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MYSORE - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Akuaba BAMBOLE - 2

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty KOKARDKA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB

SUKI - klasa otwarta
ODA Minori ad Majus - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa championów
UNIQUE z Hedvabi - V1, CWC, res.CACIB

do góry


CWC CHOJNICE 2015-08-02

Sędzia: Małgorzata Szmurło (POL)

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty KAMERDYNER - V1, CWC, NDP, BOB (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodzieży
ELISE Majesticanis - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

do góry


CWC BĘDZIN 2015-08-09

Sędzia: Małgorzata Szmurło (POL)

PSY - klasa młodzieży
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, Zw.Mł., BOB Junior
FADDEI FAROOQ Synergy - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
DELANEY DEDERICK Synergy - nieobecny

PSY - klasa championów
VERDI of Gentle Mind - V1, CWC, NDP, BOB, BOG

PSY - klasa weteranów
PAN ROLLS-ROYCE Lazarus - V1

SUKI - klasa młodzieży
Akuaba BAMBOLE - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
KOLORATURA Brodwinek - V1

SUKI - klasa weteranów
OBLADA Lazarus - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran
PERDI Pagawa - V2

do góry


CWC TORUŃ 2015-08-09

Sędzia: Maria Zasada (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1

PSY - klasa młodzieży
Dew HAPPY-NIGHT - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Dew PRINCESS-ZOYA - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
TROYKA Magnus Borzoj - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa otwarta
LYRICA Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CWC NOWY SĄCZ 2015-08-16
Sędzia: Grzegorz Weron (POL)


PSY - klasa pośrednia
CARAMELO Trixtan - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
DEAR ZBYŚ Lazarus - V1

PSY - klasa weteranów
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1 (nowy Champion Polski Weteranów)

SUKI - klasa młodzieży
ZOOROPA Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
OLISA Agita - V2

do góry


CACIB SOPOT 2015-08-23

Sędzia: Angelika Kammerschid-Lammers (DEU)

PSY - klasa szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1

PSY - klasa młodzieży
Dew HAPPY-NIGHT - V1, Zw.Mł. (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
NORWAY RACER Brodwinek - V2
NOKTURN Vincit Omnia - VG3

PSY - klasa pośrednia
Durante Vita OLYMPIC FIRE - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
Durante Vita MONING KISS - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 2 BOG
Tylko Ty HULLABALLOO - V2
POKER FACE Yakuza.Gdy - V3

PSY - klasa championów
Lancar Dream EVERYTHING IS LOVE - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Tylko Ty INNUENDO - V2

SUKI - klasa szczeniąt
Dogarium ALPHA - WO1, BOB Puppy
BRERA Majesticanis - WO2
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - WO3
Dew PRINCESS-ZOYA - wo 4

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MACCHIATO - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
ELISE Majesticanis - V2

SUKI - klasa pośrednia
Durante Vita ODALISKA - V1, CWC, res.CACIB
KALA Przyjaciel Człowieka - 2

SUKI - klasa otwarta
AGNES Crafter - V1, CWC, CACIB, NDS
SNOWFLAKE Majesticanis - VG 4
BAILARINA Baltic Fossil
LYRICA Vincit Omnia

SUKI - klasa championów
Azarin CAYO COCO - V1, CWC

SUKI - klasa weteranów
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V1, BOB Veteran

do góry


CACIB BIAŁYSTOK 2015-08-30

Sędzia: Roland Sporr (AUT)
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa pośrednia
Vasuru Taffis BUGATTI - V1, CWC, res.CACIB
Mano Sansonete NOTHING IS IMPOSSIBLE - VG2

PSY - klasa otwarta
WINDOWS Minori ad Majus - V1, CWC

PSY - klasa championów
Adagio CASTELBUONO - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS (nowy Champion Polski)
Durante Vita KEIP OF GOOD HOPE - VG2
KOTTON SATEEN Dominija - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
Vasuru Taffis BARCELONA - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa otwarta
Durante Vita ODALISKA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
Tylko Ty KURKUMA - VG2

SUKI - klasa championów
Meradith I FEEL SO PRETTY - V1, CWC, res.CACIB
FELICITY Tarytum Vejai - VG2

do góry


CWC SŁUPSK 2015-09-05

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

PSY - klasa młodzieży
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - V1, Zw.Mł. BOS (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa pośrednia
NOKTURN Vincit Omnia - V1

SUKI - klasa szczeniąt
Dogarium ALPHA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
ELISE Majesticanis - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

do góry


CWC Przemyśl 2015-09-06

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

SUKI - klasa młodzieży
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme- V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

do góry


CWC IŁŻA 2015-09-06

Sędzia: Nina Kharatishvili (RUS)

PSY - klasa młodzieży
Leifturs MORI - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
ELECTRIC CO Slim-Extreme - V2

PSY - klasa otwarta
WINDOWS Minori ad Majus - V1, CWC, NDP

PSY - klasa weteranów
Meradith ANYBODY BUT HIM - V1

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MOCCA - V1, Zw.Mł. BOS
NICELY PAINTED Aga-Rena -V2

SUKI - klasa weteranów
Tylko Ty VIKING'S POETRY - V1, Najlepszy Weteran w Rasie

do góry


CWC WŁOCŁAWEK 2015-09-06

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

BRAK ZGŁOSZEŃ

do góry


CWC CHORZÓW 2015-09-12

Sędzia: Per Iversen (NOR)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras CHYTRUSEK - WO1

PSY - klasa szczeniąt
Southpoint WILD N'BRAVE - WO1, BOB Puppy
SONAR Chartcore - WO2

PSY - klasa młodzieży
FADDEI FAROOQ Synergy - V1
NEMO Agita - VG2

PSY - klasa pośrednia
DELANEY DEDERICK Synergy - V1, CWC
Karadhras STRANGE FRUIT - VG2

PSY - klasa otwarta
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - nieobecny

PSY - klasa championów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras CHICHOTKA - WO1, BOB Minor Puppy
Karadhras CHMURKA - WO2

SUKI - klasa młodzieży
ZOOROPA Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Akuaba BAMBOLE - V2

SUKI - klasa pośrednia
KLEA Przyjaciel Człowieka - V1

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, NDS

do góry


CWC WARSZAWA 2015-09-12

Sędzia: Anna Kochan (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Dew PRINCE-JACK - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
Dew HAPPY-MORNING - V1
Tylko Ty MALIBU - V2
NO TO CO Vincit Omnia - V3

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty KOTYLION - V1, CWC, NDP

PSY - klasa weteranów
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty NEKTARYNKA - WO1
HEVA Hard Way - 2

SUKI - klasa młodzieży
UKULELE Paranoia - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BIS Junior, 2 BOG

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads KONONO - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty SIENA - V1, CWC

SUKI - klasa championów
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa weteranów
Tylko Ty VIKING'S POETRY - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


CWC GORZÓW WIELKOPOLSKI 2015-09-20

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa otwarta
Nine Lives ONE MORE NIGHT - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
Tiger's Chaos CALL OF THE WILD - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
SOJA Chartcore - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty NOLINA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
BONNIE Atletico - V2

SUKI - klasa pośrednia
Vasuru Taffis BEYONCE

SUKI - klasa otwarta
LIGHT PEARLY Show Format - V1, CWC

do góry


CACIB WROCŁAW 2015-09-26

Sędzia: Olga Kuprianova-Sinko (SVN)

PSY - klasa szczeniąt
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Laving Briz GOLD VINCENT - WO2
Southpoint WILD N'BRAVE - WO3

PSY - klasa młodzieży
Adagio SUN RAY - V1, Zw.Mł., BOB Junior
FADDEI FAROOQ Synergy - V2
DRIES VAN NOTEN Rhoderick Sodar - V3

PSY - klasa pośrednia
FINN Fast Dunderry - V1, CWC, res.CACIB
ELVIS PRESLEY & AMERICA Slim-Extreme - nieobecny
DELANEY DEDERICK Synergy
EXIT Slim-Extreme

PSY - klasa otwarta
AMOROUS LOOK de Wallrock - V1, CWC
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon
LEAGRIM LIUTHS vom Elfenhein

PSY - klasa użytkowa
DEXTER Inventum - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
KOTTON SATEEN Dominija - V1,CWC, CACIB, NDP, BOB, 3 BOG
UNCLE TEDDY z Uplnku - V2
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V3
Karadhras FERRUCIO - 4

PSY - klasa weteranów
Meradith ANYBODY BUT HIM - V1

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ROYAL BABY VERONA Filisart - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Dogarium ALPHA - WO1
DEMON z Uplnku - WO2

SUKI - klasa młodzieży
EUPHORIA BEAUTY Rhoderick Sodar - V1, Zw.Mł.
Tylko Ty NOLINA - V2
Intron Poland LA MAGICIENNE - V3
ELLA Trixtan - 4

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty SEPIA - V1, CWC, res.CACIB
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V2

SUKI - klasa otwarta
IUPEE od Hnevina - V1, CWC, CACIB, NDS
ATHEA Trixtan - V2
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon - 3

SUKI - klasa użytkowa
BRIXIE Trixtan - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC

SUKI - klasa weteranów
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1, BOB Veteran, BOS

do góry



PSY - klasa szczeniąt
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - WO1, BOB Puppy
Laving Briz GOLD VINCENT - WO2

PSY - klasa młodzieży
Leifturs MORI - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Sunshine Whirl MY WAY - WO1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V1, Zw.Mł. BOS

SUKI - klasa championów
CROWN JEWEL Ypsylon - V1, CWC, NDS

do góry



PSY - klasa szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
TROYKA Magnus Borzoj - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CWC RYBNIK 2015-10-04

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - WO1, BOB Puppy
SONAR Chartcore - WO2

PSY - klasa młodzieży
Karadhras STRANGE FRUIT - V1, Zw. Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
UNCLE TEDDY z Uplnku - V1, CWC, NDP, BOB

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Sunshine Whirl MY WAY - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa użytkowa
BRIXIE Trixtan - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH SPAŁA 2015-10-10

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty MALIBU - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa weteranów
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, BOB Veteran, BOS
Meradith ANYBODY BUT HIM - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
UKULELE Paranoia - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
Tylko Ty NOLINA - V2

do góry


CWC ZABRZE 2015-10-11

Sędzia: Anna Kochan (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Laving Briz GOLD VINCENT - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
FADDEI FAROOQ Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Karadhras STRANGE FRUIT - V2
Adagio SUN RAY - nieobecny
PSY - klasa pośrednia
DELANEY DEDERICK Synergy - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG

PSY - klasa użytkowa
TOODY Pagawa - V1

PSY - klasa weteranów
PAN ROLLS-ROYCE Lazarus - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MYSORE - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - 1

SUKI - klasa użytkowa
TOLA Pagawa - V1, CWC, NDS, BOS

SUKI - klasa weteranów
OBLADA Lazarus - V1 (nowy Champion Polski Weteranów)

do góry


CWC KROSNO 2015-10-18

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

PSY - klasa pośrednia
CARAMELO Trixtan - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
BABYFACE Slim-Extreme - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MOCCA - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
OLISA Agita - V2
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V3

SUKI - klasa pośrednia
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa otwarta
BASTA Chartcore - V1, CWC
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - V2

do góry


CACIB POZNAŃ 2015-11-07

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa młodzieży
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Laving Briz GOLD VINCENT - V1, Zw.Mł.
NORWAY RACER Brodwinek - V2
Tylko Ty MALIBU - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
ESTRAGON Supra Cetera - V1, CWC, res.CACIB
CLEMENZA Supra Cetera - VG
DEAR BARTUŚ Lazarus - VG

PSY - klasa championów
CORLEONE Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Jesterland JUMANJI - V2

PSY - klasa weteranów
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, BOB Veteran (nowy Champion Polski Weteranów)

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Abaelardo AFERA - WO1, BOB Minor Puppy
Abaelardo AMBICJA - WO2
Abaelardo ARTYSTKA - nieobecna

SUKI - klasa szczeniąt
Karadhras CHMURKA - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium ALPHA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
UKULELE Paranoia - V2
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - V3
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V4
TOLA Lazarus - V
Tylko Ty NOLINA - V
ELISE Majesticanis - VG

SUKI - klasa pośrednia
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V1, CWC
NAUGHTY GIRL Aga-Rena - V2
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V3
BONNIE Atletico - V4
ELEVEN O'CLOCK TICK TOCK Slim-Extreme - V
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - VG

SUKI - klasa otwarta
CLARISSA CHLOE Synergy - V1, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)
LYRICA Vincit Omnia - V2
I CAN'T STOP LOVING YOU Ypsylon - V3
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V4

SUKI - klasa championów
Meradith I FEEL SO PRETTY - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V2
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V3

do góry


CACIB POZNAŃ 2015-11-08

Sędzia: Janusz Opara (POL)
Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodszych szczeniąt
Abaelardo AFRODYZJAK BORDI - WO1

PSY - klasa szczeniąt
Southpoint WILD N'BRAVE - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
Laving Briz GOLD VINCENT - V1, Mł.Zw.Polski, CQ 2016
NORWAY RACER Brodwinek - V2
Tylko Ty MALIBU - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Whiteheads LEONARD COHEN - V1, CWC
Whiteheads LOUIS ARMSTRONG - V2

PSY - klasa otwarta
DECLAN DIGGORY Synergy - V1, CWC, CACIB, Zw.Polski, CQ 2016, NDP, BOS
CLEMENZA Supra Cetera - V2
ESTRAGON Supra Cetera - V3

PSY - klasa użytkowa
MASERATI Good To See You - VG1

PSY - klasa championów
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, res.CACIB
Karadhras FERRUCIO - V2
Tylko Ty PLANETA MARS - V3
CORLEONE Supra Cetera - V4

PSY - klasa weteranów
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ROYAL BABY VIRGINIA Filisart- WO1, BOB Minor Puppy
Abaelardo AFERA - WO2

SUKI - klasa szczeniąt
Dew PRINCESS-ZOYA - WO1
Karadhras CHMURKA - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
Red Cardinal AVENUE MONTAIGNE - V1, Mł.Zw.Polski, CQ 2016, BOB Junior
UKULELE Paranoia - V2
Dogarium ALPHA - V3
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - V4
TUTII FRUTI Magnus Borzoj - V
ELISE Majesticanis - V
JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel - V
Tylko Ty NOLINA - V

SUKI - klasa pośrednia
DELPHINA DAHLIA Synergy - V1, CWC, CACIB, Zw.Polski, CQ 2016, NDS, BOB
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - V2
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V3

SUKI - klasa otwarta
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC
Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE - V2
Tylko Ty KOKARDKA - V3
LYRICA Vincit Omnia - V4

SUKI - klasa championów
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V1, CWC, res.CACIB
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V2
VIVE LA POLOGNE Filisart - V3

do góry


CWC KOSZALIN 2015-11-14

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (POL)

PSY - klasa młodzieży
Laving Briz GOLD VINCENT - V1, Zw.Mł., BOS (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
NO TO CO Vincit Omnia - V2

PSY - klasa pośrednia
NOKTURN Vincit Omnia - V1, CWC

PSY - klasa użytkowa
MASERATI Good To See You - V1, CWC, NDP, 2 BIS użytkowych

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium ALPHA - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty MACCHIATO - V2
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Vasuru Taffis BARCELONA - V1, CWC, NDS, BOB, BOG
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - V2
BONNIE Atletico - V3

SUKI - klasa championów
Vasuru Taffis ARABESKA - V1, CWC

do góry


CACIB KIELCE 2015-11-22

Sędzia: Ludmila Lavrova (MDA)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa szczeniąt
Southpoint WILD N'BRAVE - WO1

PSY - klasa młodzieży
FADDEI FAROOQ Synergy - V1, Zw.Mł., BOS
Laving Briz GOLD VINCENT - V2
Tylko Ty MALIBU - V3

PSY - klasa pośrednia
DELANEY DEDERICK Synergy - V1, CWC, CACIB, NDP
Whiteheads LEONARD COHEN - V2, res.CACIB
KAZURO Przyjaciel Człowieka - VG3

PSY - klasa otwarta
CARAMELO Trixtan - V1, CWC (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
Sunshine Whirl MY WAY - WO1, BOB Puppy
Karadhras CHICHOTKA - WO2
ROYAL BABY VICTORIA Filisart - WO3
Tylko Ty ZELFA NEBULA - WO4
Whiteheads MAGIC WOMAN - WO
BABYFACE Slim-Extreme - nieobecna

SUKI - klasa młodzieży
UKULELE Paranoia - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Tylko Ty MYSORE - V2
MUSE 2 THE PHARAOH Ypsylon - V3
Tylko Ty NOLINA - V4
OLISA Agita - V
Akuaba BAJANZI - V
ELEVATION Slim-Extreme - V
Dogarium ALPHA - nieobecna
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
NICELY PAINTED Aga-Rena - V1, CWC
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V2
Whiteheads KONONO - V3
EVEN BETTER THAN THE REAL THING Slim-Extreme - V4

SUKI - klasa otwarta
ATHEA Trixtan - V1, CWC (nowy Champion Polski)
DEAR DOROTKA Lazarus - V2
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V3
Tylko Ty PLANETA ZIEMIA - V4
Whiteheads JAMAICA SANDS - V
AMY Crafter - VG
ROCK AND ROLL GIRL Aviaticus - nieobecna

SUKI - klasa championów
Azarin CAILLOU - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
Whiteheads SILVER GIRL - V2, res.CACIB

do góry


CWC ŚWIEBODZICE 2015-12-05

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa szczeniąt
Skraddaregardens QANTARELL USAIN B - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

PSY - klasa młodzieży
Laving Briz GOLD VINCENT - V1, Zw.Mł.
Sounthpint WILD N'BRAVE - V2
SONAR Chartcore - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
DRIES VAN NOTEN Rhoderick Sodar - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
FINN Fast Dunderry - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
DEMON z Uplnku - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty MYSORE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Dogarium ALPHA - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
EUPHORIA BEAUTY Rhoderick Sodar - V1, CWC, NDS
Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT - V2
Tylko Ty SEPIA - 3

SUKI - klasa otwarta
AMICA Drakabygget-Almi - V1, CWC
ANA Drakabygget-Almi - V2

SUKI - klasa championów
IUPEE od Hnevina - V1, CWC (nowy Champion Polski)

do góry


CWC LEGIONOWO 2015-12-13

Sędzia: Małgorzata Supronowicz (POL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty MALIBU - V1, Zw.Mł.
Southpoint WILD N'BRAVE - V2
Laving Briz GOLD VINCENT - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Leifturs MORI - V1, CWC, NDP, BOB, BOG, 2 BIS
Adagio SUN RAY - V2
Dew HAPPY-NIGHT - nieobecny

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty KOTYLION - V1, CWC
Whiteheads LEONARD COHEN - V2

PSY - klasa championów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1,CWC

SUKI - klasa szczeniąt
Sunshine Whirl MY WAY - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Dogarium ALPHA - V1, Zw.Mł., BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Dew PRINCESS-ZOYA - V2
JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
NICELY PAINTED Aga-rena - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
TWILIGHT SPARKLE Born To Love - nieobecna

SUKI - klasa championów
DWYNWYN DITA SYNERGY - V1, CWC, NDS, BOS

do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik