WYSTAWY 2014

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2014

Data ostatniej aktualizacji strony: 24.02.2018

Kliknij podświetlającą się nazwę miejscowości, aby wyświetlić wyniki z interesującej Cię wystawy.
Jeśli widzisz błędy, lub posiadasz wyniki, albo dane katalogowe, których nie ma wymienionych na tej stronie, proszę skontaktuj się ze mną.

STYCZEŃ
6Mielno (o/Koszalin)Krajowa
12Gdańsk (o/Gdynia)Krajowa
19Sosnowiec(o/Będzin)Krajowa
24-26GŁOGÓW (o/Legnica)Międzynarodowa
LUTY
8BydgoszczKrajowa nocna
8-9BydgoszczKrajowa
15-16RZESZÓWMiędzynarodowa
23LesznoChampionów
MARZEC
1-2DRZONKÓW (o/Zielona Góra)Międzynarodowa
8-9WłocławekKrajowa
21-23KATOWICEMiędzynarodowa
29-30Jarosław (O/Przemysl)Krajowa
KWIECIEŃ
6LegionowoKrajowa
6ZabrzeKrajowa
12CzęstochowaKrajowa ras myśliwskich
12GrudziądzKrajowa
13CzęstochowaKrajowa
13InowrocławKrajowa
13LublinKrajowa
26-27OPOLEMiędzynarodowa
MAJ
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)Krajowa
1ManowoKrajowa ras myśliwskich
4Łowisko (o/Rzeszów)Krajowa ras myśliwskich
4RybnikKrajowa
10-11ŁÓDŹMiędzynarodowa
18BytomKrajowa
18RadomKrajowa
18Ustka (o/Słupsk)Krajowa
24Antoninek (o/Poznań)Krajowa ras myśliwskich
25KrosnoKrajowa
25Świebodzice (o/Wałbrzych)Krajowa
25PłockKrajowa
CZERWIEC
31.05-1.06LESZNOMiędzynarodowa
8LublinKrajowa
8KaliszKrajowa
8RacibórzKrajowa
14-15KRAKÓWMiędzynarodowa
21GdyniaKrajowa chartów
22Jelenia GóraKrajowa
22GdyniaKrajowa
28-29SZCZECINMiędzynarodowa
LIPIEC
5WrocławKrajowa ras myśliwskich
6Bielsko-BiałaKrajowa
6OlsztynKrajowa
6Gorzów WielkopolskiKrajowa
12-13WARSZAWAMiędzynarodowa
20Nowy TargKrajowa
20KoszalinKrajowa
20Legnickie PoleKrajowa ras myśliwskich
27BędzinKrajowa
27ChojniceKrajowa
SIERPIEŃ
2-3KOŚCIELISKO-KIRY (O/Zakopane)Międzynarodowa
10PrzemyślKrajowa
16CzęstochowaKrajowa
17Nowy SączKrajowa
17ToruńKrajowa
23-24SOPOTMiędzynarodowa
30-31BIAŁYSTOKMiędzynarodowa
WRZESIEŃ
6KONOPISKA (o/Częstochowa)wystawa chartów Europy centralnej
7KONOPISKA (o/Częstochowa)Klubowa chartów
7WłocławekKrajowa
7RadomKrajowa
13ChorzówKrajowa
13WarszawaKrajowa
21Gorzów WielkopolskiKrajowa
21BytomKrajowa
27-28WROCŁAWMiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK
4Darłowo (O/Słupsk)Krajowa
4RybnikKrajowa ras myśliwskich
5RybnikKrajowa
5BydgoszczKrajowa ras myśliwskich
12ZabrzeKrajowa
18POZNAŃMiędzynarodowa
18Spała (O/Łódź)Krajowa ras myśliwskich
19POZNAŃMiędzynarodowa
LISTOPAD
8-9KIELCEMiędzynarodowa
23-24BydgoszczKrajowa
29-30Nowy Dwór Mazowiecki (O/Legionowo)Krajowa
GRUDZIEŃ
5-7Świebodzice (o/Wałbrzych)Krajowa

do góry


CWC MIELNO 2014-01-06

Sędzia: Piotr Król (POL)

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin CAYO COCO - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

do góry


CWC GDAŃSK 2014-01-12

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty KAMERDYNER - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
HE IS MY EVERYTHING Ypsylon - WO1

PSY - klasa młodzieży
THUNDERBIRD Born To Love - V1, ...
Tylko Ty INNUENDO - V2

PSY - klasa pośrednia
Brookway APPLAUSE PREMIERE - V1, CWC
BENEDICT BENNET Synergy - V2
JAMES BOND Brodwinek - V3

PSY - klasa otwarta
AKIL Olabisi - V1, CWC
ZEFIR INVOI OF LOVE - V2
Tylko Ty PLANETA MARS - V3
IVAN Brodwinek - V4

PSY - klasa championów
Durante Vita KEIP OF GOOD HOPE - V1, CWC, NDP, BOS
PSY - klasa weteranów
GREY Brodwinek - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin CAYO COCO - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
SNOWFLAKE Majesticanis - V1, Zw.Mł., BOB Junior
TANGERINE SOFFIJA Born To Love - V2
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V3

SUKI - klasa otwarta
ATIYA Olabisi - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa championów
POONA Majesticanis - V1, CWC

SUKI - klasa weteranów
BELOKRYLAYA GOLUBKA - 1

do góry


CWC BĘDZIN 2014-01-19

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty APRATIMA - WO1, BOB Minor Puppy
ARIAN Atletico - WO2

PSY - klasa szczeniąt
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa młodzieży
VERDI of Gentle Mind - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
CARIAM Valentine Dogs - V2

PSY - klasa pośrednia
GERONIMO Modry Hit - V1, CWC
Tylko Ty LORD JON SNOW - V2

PSY - klasa otwarta
I'M A FRENCH KING Lazarus - V1
BLUE EFFECT Valentine Dogs - V2
Res Poloniae GANDALF - V3

PSY - klasa użytkowa
London's Fog CELESTIAL RAY - V1

PSY - klasa championów
Whiteheads EVERY MAN JACK - V1, CWC, NDP

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - WO1

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty PLANETA ZIEMIA - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads HAWAII - VG1

SUKI - klasa otwarta
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry


CACIB GŁOGÓW 2014-01-24/26

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodzieży
VERDI of Gentle Mind - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
OPUS of Gentle Mind - V1, CWC, res.CACIB
Brookway APPLAUSE PREMIERE - nieobecny

PSY - klasa otwarta
Whipcat PILLOW TALK - V1, CWC
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - nieobecny

PSY - klasa championów
HURRICANE of Dulmanian Stars - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
VIVE LA POLOGNE Filisart - V1, Zw.Mł.
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V2
Rivarco EBONETTE BLACK PEARL - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads SUNSHINE SONG - V1, CWC
TUTTI DI MARE Filisart - nieobecna
WILD AT HEART Aviaticus - nieobecna
YAMPADAMPA z Uplnku - nieobecna

SUKI - klasa użytkowa
WILD GRACE Aviaticus - nieobecna

SUKI - klasa championów
Meradith HERE SHE COMES - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
Whiteheads SILVER WATER - V2, res.CACIB

do góry


CWC NOCNA BYDGOSZCZ 2014-02-08

Sędzia: Zlatko Krajlic (HRV)

PSY - klasa młodzieży
MASERATI Good To See You - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
MY SWEET LORD Vincit Omnia

PSY - klasa otwarta
(Tatiana Zhdan, Rosja)

PSY - klasa championów
(Tatiana Zhdan, Rosja)

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads IDAHO - V1, Zw.Mł.
VIVE LA POLOGNE Filisart

SUKI - klasa otwarta
LYRICA Vincit Omnia

SUKI - klasa championów
LEESAH Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOB

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, BIS Weteran
Meradith ...
TEKILA Ja-Cze-Ka

do góry


CWC WALENTYNKOWA BYDGOSZCZ 2014-02-09

Sędzia: Miroslav Vaclavik (CZE)

PSY - klasa młodzieży
MASERATI Good To See You - V1

PSY - klasa pośrednia
MY SWEET LORD Vincit Omnia

PSY - klasa otwarta
ZHOFREY DE PEYRAK - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG

PSY - klasa championów
(Tatiana Zhdan, Rosja)

SUKI - klasa młodzieży
VIVE LA POLOGNE Filisart
Whiteheads IDAHO

SUKI - klasa otwarta
LYRICA Vincit Omnia

SUKI - klasa championów
LEESAH Vincit Omnia - VG1

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, 2 BIS Weteran
Meradith ...
TEKILA Ja-Cze-Ka

do góry


CACIB RZESZÓW 2014-02-16

Sędzia: Juha Putkonen (FIN)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty APRATIMA - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
Azarin CALVERT - WO1

PSY - klasa pośrednia
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
WHERE THE STREETS HAVE NO NAME Slim-Extreme - VG
Res Poloniae GANDALF

PSY - klasa championów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V2

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin CAILLOU - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
Tylko Ty KOKARDKA - WO2
Azarin CAYO COCO - WO3

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V2
BASTA Chartcore - VG3
JASSY Brodwinek - VG

SUKI - klasa pośrednia
Meradith KNOCK ALL OUT - V1, CWC
DEAR DOROTKA Lazarus - V2
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - V3
Karadhras AUTOBIOGRAFIA - V4

SUKI - klasa otwarta
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V1, CWC
CAMPANULA CARPATICA Ypsylon - 2
Sopisco EVA KARADHRAS - 3
AMY Crafter
ANABELL Crafter

SUKI - klasa championów
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
Whiteheads SILVER WATER - V2
CROWN JEWEL Ypsylon - VG
Karadhras PINA COLADA

do góry


WYSTAWA CHAMPIONÓW LESZNO 2014-02-23

Sędzia: Dorota Witkowska (POL)

PSY - klasa championów
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC, NDP, BOB

SUKI - klasa championów
Meradith KNOCK ALL OUT - 1

do góry


CACIB DRZONKÓW 2014-03-1/2

Sędzia: Małgorzata Supronowicz (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa pośrednia
Tiger's Chaos CALL OF THE WILD - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - V1, CWC, Res.CACIB
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V2
LEAGRIM LIUTHS vom Elfenhain - V3

PSY - klasa championów
TYLKO TEN Paranoia - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Nine Lives FRIDAY AFTER NEXT - V2
Jesterland JUMANJI - V3

SUKI - klasa młodzieży
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, Zw.Mł., BOB Junior
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V2
Rivarco EBONETTE BLACK PEARL - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
Nine Lives JOUEUSE - V1, CWC, res.CACIB
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - V2
YAMPADAMPA z Uplnku - nieobecna

SUKI - klasa użytkowa
WILD GRACE Aviaticus - V1, CWC
DREAM DANCE von Anluna´s - V2

SUKI - klasa championów
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG
Almansor's SWEET TEMPTATION - V2
Karadhras PINA COLADA - nieobecna

do góry


CWC WŁOCŁAWEK 2014-03-8/9

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa szczeniąt
Tylko Ty KAMERDYNER - WO1

PSY - klasa młodzieży
HE IS MY EVERYTHING Ypsylon - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty PLANETA MARS - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin CAYO COCO - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads IDAHO - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BIS Psów Użytkowych, BOG
VIVE LA POLOGNE Filisart - V2

SUKI - klasa pośrednia
SIROCCO Hard Way - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa otwarta
SAWA Hard Way - V1, CWC
LYRICA Vincit Omnia - V2

SUKI - klasa championów
Karadhras PINA COLADA - V1, CWC

do góry


CACIB KATOWICE 2014-03-23

Sędzia: Martin Anton Baskaran Soto (ESP)

PSY - klasa szczeniąt
Tylko Ty APRATIMA - WO1
Azarin CALVERT - OB2
KENT Brodwinek - OB3

PSY - klasa młodzieży
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - V1, Zw.Mł.

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty PLANETA JOWISZ - V1, CWC, Res.CACIB
Tylko Ty LORD JON SNOW - V2

PSY - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO STUNNING - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V2
I'M A FRENCH KING Lazarus - VG3
Res Poloniae GANDALF - nieobecny

PSY - klasa użytkowa
London's Fog CELESTIAL RAY - V1, CWC (nowy Champion Polski)

PSY - klasa championów
Whiteheads EVERY MAN JACK - V1, CWC

SUKI - klasa szczeniąt
Azarin CAYO COCO - WO1, BOB Puppy
Tylko Ty ANANTA ENTU - WO2
AMINA Nut-Szu-Geb - WO3
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - WO4

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads IDAHO - V1, Zw.Mł., BOB Junior
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V2
ANA Drakabygget-Almi - V3
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads HAWAII - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
SAWA Hard Way - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V2, Res.CACIB
CROWN JEWEL Ypsylon - V3

do góry


CWC JAROSŁAW 2014-03-29/30

Sędzia: Andrzej Kaźmierski (POL)

PSY - klasa młodzieży
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa młodzieży
BASTA Chartcore - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa pośrednia
DEAR DOROTKA Lazarus - V1, CWC

SUKI - klasa weteranów Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, BOB, BOG

do góry


CWC LEGIONOWO 2014-04-06

Sędzia: Tomasz Borkowski (POL)

PSY - klasa młodzieży
Azarin CALVERT - V1, Zw.Mł.
(Karol Dudek)

PSY - klasa weteranów
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, BOB Veteran

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAYO COCO - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
Whiteheads JAMAICA SANDS

SUKI - klasa pośrednia
Tylko Ty LADY SANSA STARK - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
XYLASINE FOR EVERYBODY Born To Love - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING - V2
SAWA Hard Way - nieobecna
Sopisco EVA KARADHRAS

SUKI - klasa weteranów
(Małgorzata Kamińska)

do góry


CWC ZABRZE 2014-04-06

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

PSY - klasa pośrednia
DEAR ADAŚ Lazarus - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, CWC

PSY - klasa championów
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
VIVE LA POLOGNE Filisart - V1, Zw.Mł. BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
FINE-DESIGN Petula-Vera - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Sobresalto QUESTA VIDA LOCA - V1, CWC, NDS, BOB, BOG, 2 BIS

do góry


KRAJOWA MYŚLIWSKICH CZĘSTOCHOWA 2014-04-12

Sędzia: Krystyna Opara (POL)

PSY - klasa szczeniąt
WEBMASTER Minori ad Majus - nieobecny

PSY - klasa młodzieży
VERDI of Gentle Mind - V1, Zw.Mł., BOB Junior, NDP, BOB, BIS Junior, BOG, 2 BIS

PSY - klasa otwarta
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - V1, CWC

SUKI - klasa młodzieży
VIVE LA POLOGNE Filisart - V1, Zw.Mł.
Azarin CAILLOU - V2

SUKI - klasa otwarta
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V1, CWC, NDS, BOS
Sophie's Pearl SIMPLY THE BEST - V2

do góry


CWC GRUDZIĄDZ 2014-04-12

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa pośrednia
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC, NDP

PSY - klasa otwarta
ROYAL RUBY Aviaticus

PSY - klasa weteranów
ALLARGANDO Fortuna Mayor
LITTLE GUN Aviaticus

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAYO COCO - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa pośrednia
DEAR GOSIA Lazarus - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V1, CWC, NDS
LYRICA Vincit Omnia - 2
W... Aviaticus - 3

SUKI - klasa użytkowa
W... Aviaticus -  

do góry


CWC CZĘSTOCHOWA 2014-04-13

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAILLOU - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
SAWA Hard Way - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
AMY Crafter
ANABELL Crafter

do góry


CWC INOWROCŁAW 2014-04-13

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa pośrednia
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC, NDP, BOB, 2 BOG
MY FRIEND THE WIND Vincit Omnia - V2

PSY - klasa otwarta
DEAR BARTUŚ Lazarus - V1, CWC
ROYAL RUBY Aviaticus - nieobecny

PSY - klasa weteranów
LITTLE GUN Aviaticus - V1, BOB Veteran
ALLARGANDO Fortuna Mayor - V2

SUKI - klasa młodzieży
VIVE LA POLOGNE Filisart - V1, Zw.Mł. BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
LYRICA Vincit Omnia - V1, CWC

SUKI - klasa użytkowa
WILD GRACE Aviaticus - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa weteranów
NEBRASKA Filisart - V1, BOS

do góry


CWC LUBLIN 2014-04-13

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa młodzieży
Azarin CALVERT - V1, Zw.Mł., BOS

PSY - klasa otwarta
BOOSTER Baltic Fossil - V1

SUKI - klasa młodzieży
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran

do góry


CACIB OPOLE 2014-04-26

Sędzia: Gabriela Ridarcikova (SVK)

PSY - klasa szczeniąt
WEBMASTER Minori ad Majus - WO1, BOB Puppy
ALEX Atletico - WO2

PSY - klasa pośrednia
DEAR ADAŚ Lazarus - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, CWC, Res.CACIB
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - V2
Res Poloniae GANDALF - 3

PSY - klasa championów
Jesterland JUMANJI - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB

SUKI - klasa pośrednia
Meradith KNOCK ALL OUT - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
VIVE LA POLOGNE Filisart - V2
SIROCCO Hard Way - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
ORA Minori ad Majus - V1, CWC, Res.CACIB
YAMPADAMPA z Uplnku - V2
Sophie's Pearl SIMPLY THE BEST - V3

do góry


CWC DOBRE MIASTO 2014-05-01

Sędzia: Małgorzata Rogozińska (POL)

PSY - klasa otwarta
(Tatiana Zhdan, Rosja)

SUKI - klasa młodzieży
Vasuru Taffis ARABESKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
Whiteheads SUNSHINE AFTER RAIN - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
TESSA FLASH OF LIGHT Aviaticus - 2

do góry


KRAJOWA MYŚLIWSKICH MANOWO 2014-05-01

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa pośrednia
JOCKER Aviaticus - V1, CWC
Kju ay's APOLLO

PSY - klasa otwarta
ROZMACH Charci Zapał - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAYO COCO - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior, 3 BOG

SUKI - klasa pośrednia
Zaubermaus BAHIRA - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
EMILY von Anluna's - V1, CWC, NDS
Superfly's QUODLIBET

do góry


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH ŁOWISKO 2014-05-04

Sędzia: Leszek Siejkowski (POL)

BRAK PEŁNEJ STAWKI

SUKI - klasa młodzieży
BASTA Chartcore - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa pośrednia
DEAR DOROTKA Lazarus - V1

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran

do góry


CWC RYBNIK 2014-05-04

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)

PSY - klasa szczeniąt
ALEX Atletico - 1

PSY - klasa championów
Jesterland JUMANJI - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa pośrednia
FINE DESIGN Petula-Vera - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa otwarta
ORINOKO Minori ad Majus - V1, CWC

do góry


CACIB ŁÓDŹ 2014-05-10

Sędzia: Horst Kilebenstein (DEU)

PSY - klasa szczeniąt
Tylko Ty KAMERDYNER - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
MY SWEET LORD Vincit Omnia

PSY - klasa otwarta
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa championów
Tylko Ty PLANETA MARS - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB
Wild and Wicked BOUNCY BLUES BABY - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty SIENA - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty ANANTA ENTU - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAYO COCO - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS Junior
DANCING-HABANERA Dew - 2

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads IDAHO - V1, CWC
VIVE LA POLOGNE Filisart - V2
DEAR GOSIA Lazarus - 3

SUKI - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V1, CWC
SIROCCO Hard Way - V4
BIANCA JAGGER Fast Dunderry
CREME DOUBLE of Gentle Mind
Xploring NEW YEARS WILD AND WICKED - VG

SUKI - klasa championów
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V2, res.CACIB
Whiteheads EYE CANDY

SUKI - klasa weteranów
Meradith ...

do góry


CWC BYTOM 2014-05-18

Sędzia: Rainer Jacobs

PSY - klasa szczeniąt
ARIAN Atletico

PSY - klasa młodzieży
IWO Hard Way - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - V2

PSY - klasa otwarta
RAINBOW RUNNER Aviaticus

PSY - klasa championów
Whiteheads EVERY MAN JACK

SUKI - klasa szczeniąt
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads HAWAII - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
JASSY Brodwinek - VG2

do góry


CWC RADOM 2014-05-18

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)

PSY - klasa otwarta
Whiteheads GEORGE CLOONEY - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa weteranów
Meradith ...

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
WIKIPEDIA Minori ad Majus - V2

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads IDAHO - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Whiteheads SILVER WATER - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, BIS Weteran

do góry


CWC USTKA 2014-05-18

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty INNUENDO

PSY - klasa pośrednia
CELTIC TREASURE De Wallrock

SUKI - klasa otwarta
SNOWFLAKE Majesticanis - V1, CWC, NDS, BOS
BAILARINA Baltic Fossil - 2

do góry


KRAJOWA MYŚLIWSKICH ANTONINEK 2014-05-24

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

BRAK PEŁNEJ STAWKI

PSY - KLASA ...
DEAR BARTUŚ Lazarus - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
Tylko Ty SEPIA - WO1

SUKI - klasa młodzieży
ANA Drakabygget-Almi - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
Nirse THOUSAND STARS - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - 2
R'HANNA Frost Bonaqua - 3

do góry


CWC KROSNO 2014-05-25

Sędzia: Wiesława Misterka-Kluska (POL)

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAILLOU - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
JASSY Brodwinek - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CWC ŚWIEBODZICE 2014-05-25

Sędzia: Hanna Woźna-Gil (POL)

SUKI - klasa młodzieży
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa championów
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, CWC, NDS, BOB

do góry


CWC PŁOCK 2014-05-25

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

SUKI - klasa pośrednia
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa weteranów
Meradith UDANA NAD PODZIW - V1, BOB Veteran

do góry


CACIB LESZNO 2014-06-01

Sędzia: Gerard Jipping (NLD)

PSY - klasa szczeniąt
ALEX Atletico - 1

PSY - klasa otwarta
Whiteheads GEORGE CLOONEY - V1, CWC, res.CACIB
Whipcat PILLOW TALK

PSY - klasa championów
Jesterland KATHMANDU - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Boxing Helena's JACK'S JOY
Wild and Wicked BOUNCY BLUES BABY

SUKI - klasa młodzieży
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, Zw.Mł., BOB Junior
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V2
ANA Drakabygget-Almi - V3
Azarin CAYO COCO - V4
WIKIPEDIA Minori ad Majus - nieobecna
SNOWFLAKE Majesticanis
ELEGANCJA Supra Cetera

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads IDAHO - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG

SUKI - klasa otwarta
EMILY von Anluna's - V1, CWC, res.CACIB
Whiteheads SUNSHINE AFTER RAIN - V2
SIROCCO Hard Way - V3
Xploring NEW YEARS WILD AND WICKED

SUKI - klasa championów
Whiteheads SILVER WATER - V1, CWC

do góry


CWC LUBLIN 2014-06-08

Sędzia: Małgorzata Lorenc (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa otwarta
INDIANAPOLIS Brodwinek - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
INKA Hard Way - V1, Zw.Mł., BOB Junior
WIKIPEDIA Minori ad Majus - V2

SUKI - klasa pośrednia
DEAR DOROTKA Lazarus - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran

do góry


CWC KALISZ 2014-06-08

Sędzia: Maria Zasada (POL)

PSY - klasa pośrednia
(Wojciech Antoni Otocki)

PSY - klasa otwarta
RAINBOW RUNNER Aviaticus - V1, CWC
MESSI Good To See You
(Wojciech Antoni Otocki)

PSY - klasa championów
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty ANANTA ENTU - V1, Zw.Mł., BOB Junior
UNTIL THE END OF THE WORLD Slim-Extreme - V2

SUKI - klasa pośrednia
VIVE LA POLOGNE Filisart - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - V1, CWC

SUKI - klasa championów
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa weteranów
NEBRASKA Filisart - V1, BOB Veteran

do góry


CWC RACIBÓRZ 2014-06-08

Sędzia: Anna Rożniatowska (POL)

PSY - klasa młodzieży
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V2

PSY - klasa pośrednia
FANTASTIC CHAMPAGNE Petula-Vera - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
OFICER Minori ad Majus - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa otwarta
ODA Minori ad Majus - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry


CACIB KRAKÓW 2014-06-15

Sędzia: Ekaterina Senashenko (RUS)

PSY - klasa młodzieży
Azarin CALVERT - V1, Zw.Mł.
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - VG2

PSY - klasa pośrednia
VIVE LA SURPRISE Filisart - VG1

PSY - klasa otwarta
I'M A FRENCH KING Lazarus - V1

PSY - klasa championów
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, CWC, CACIB, NDP
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - VG2

PSY - klasa weteranów
Meradith ANYBODY BUT HIM - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAILLOU - V1, Zw.Mł., BOB Junior
BASTA Chartcore - V2
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
HIMALAYA AVALANCHE Toomie Trishel - V1, CWC, CACIB, NDS
Tylko Ty LADY SANSA STARK - V2, res.CACIB
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V3
DEAR DOROTKA Lazarus - V4

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - VG1

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, BOB

do góry


KRAJOWA CHARTÓW GDYNIA 2014-06-21

Sędzia: Bart Scheerens (BEL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty KAMERDYNER - V1, Zw.Mł.
Azarin CALVERT - V2
Tylko Ty INNUENDO - 3

PSY - klasa pośrednia
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
MY FRIEND THE WIND Vincit Omnia - V2

PSY - klasa otwarta
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, NDP, BOB, 3 BIS
BENEDICT BENNET Synergy - V2
DISCO ELVIS Yakuza.Gdy - V3
RAINBOW RUNNER Aviaticus - V4
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - VG
AKIL Olabisi - VG
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - nieobecny

PSY - klasa championów
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V1, CWC
Adagio HELLO MOTO - V2
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - nieobecny

PSY - klasa weteranów
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
DANCING-HABANERA Dew - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS, BIS Junior
Azarin CAYO COCO - V2

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads IDAHO - VG1
DEAR GOSIA Lazarus - VG2

SUKI - klasa otwarta
Hound's MUSIC MATTERS - V1, CWC, NDS
SNOWFLAKE Majesticanis - V2
MARGO Yakuza.Gdy - VG3
Sopisco EVA KARADHRAS - VG4
Whiteheads SUNSHINE AFTER RAIN - VG
ALBA Majesticanis - nieobecna

SUKI - klasa championów
POONA Majesticanis - V1, CWC
ATIYA Olabisi - V2
Whiteheads SILVER GIRL - V3

do góry


CWC GDYNIA 2014-06-22

Sędzia: Peter Fodstad (NOR)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty KAMERDYNER - V1, Zw.Mł. BOS

PSY - klasa otwarta
ABAYOMI Olabisi - V1, CWC
AKIL Olabisi - nieobecny

PSY - klasa championów
Adagio HELLO MOTO - V1, CWC, NDP
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V2

SUKI - klasa młodzieży
DANCING-HABANERA Dew - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
Azarin CAYO COCO - V2
PANDORA Hard Way - 3

SUKI - klasa otwarta
Hound's MUSIC MATTERS - V1, CWC, NDS
ALBA Majesticanis - nieobecna

SUKI - klasa championów
ATIYA Olabisi - V1, CWC

do góry


CWC JELENIA GÓRA 2014-06-22

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
HARPER Discobolos

PSY - klasa młodzieży
ALEX Atletico - V1, Zw.Mł., BOB Junior
WEBMASTER Minori ad Majus - nieobecny

PSY - klasa otwarta
DEXTER INVENTUM - V1, CWC, NDP, BOB, BOG

SUKI - klasa otwarta
Sophie's Pearl SIMPLY THE BEST - nieobecna
YAMPADAMPA z Uplnku

do góry


CACIB SZCZECIN 2014-06-29

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa młodzieży
ALEX Atletico - VG
Tylko Ty INNUENDO

PSY - klasa pośrednia
Nine Lives ONE MORE NIGHT - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
LEAGRIM LIUTHS vom Elfenhein - V1, CWC
OPUS of Gentle Mind

PSY - klasa championów
Nine Lives FRIDAY AFTER NEXT - V1, CWC, res.CACIB
Adagio HELLO MOTO

SUKI - klasa pośrednia
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC
Vasuru Taffis ARABESKA

SUKI - klasa otwarta
Pastelpearl ANNA'S EIGHTY EIGHT BUTTERFLY - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa championów
GREY FLANNEL of Gentle Mind - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V2
Almansor's SWEET TEMPTATION - V3

do góry


KRAJOWA MYŚLIWSKICH WROCŁAW 2014-07-05

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)

PSY - klasa młodzieży
ALEX Atletico - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa championów
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, BOB

do góry


CWC USTROŃ 2014-07-06

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa młodzieży
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty APRATIMA - V2

PSY - klasa pośrednia
VERDI of Gentle Mind - V1, CWC, NDP, BOB, BOG, 3 BIS
IWO Hard Way - VG2

SUKI - klasa pośrednia
FANTASY EDITION Petula-Vera - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
ATHEA Trixtan - V1, CWC, NDS, BOS
ODA Minori ad Majus - V2
WALTZING MATILDA Lazarus - V3

do góry


CWC OLSZTYN 2014-07-06

Sędzia: Tomasz Borkowski (POL)

PSY - klasa championów
Durante Vita VOYAGER IN AEROSPACE - V1, CWC, NDP, BOB, BOG, 4 BIS

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty ANANTA ENTU - V1, Zw.Mł., BOB Junior
DANCING-HABANERA Dew

SUKI - klasa pośrednia
IMAGIN - V1, CWC, NDS, BOS
Vasuru Taffis ARABESKA - 2

do góry


CWC GORZÓW WLKP. 2014-07-06

Sędzia: Veronika Kucerova-Chrpova (CZE)

PSY - klasa pośrednia
Nine Lives ONE MORE NIGHT - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
MASERATI Good To See You - VG2

PSY - klasa otwarta
OPUS of Gentle Mind - V1, CWC
Tiger Chaos CALL OF THE WILD - V2
MESSI Good To See You - VG3

SUKI - klasa młodzieży
ANA Drakabygget-Almi - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
Nirse THOUSAND STARS - V1, CWC, NDS, BOS
Pastelpearl ANNA'S EIGHTY EIGHT BUTTERFLY - V2

do góry


CACIB WARSZAWA 2014-07-12

Sędzia: Lesley Childs (AUS)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty KAMERDYNER - V1, Zw.Mł.
Vot-Tak TSAR' GVIDON - V2
ALEX Atletico - VG3

PSY - klasa otwarta
Meradith I FEEL SO STUNNING - V1, CWC
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - VG2

PSY - klasa championów
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - V2, res.CACIB

PSY - klasa weteranów
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V1, BOB Veteran
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
KISS KISS BANG BANG Ypsylon - WO1, BOB Minor Puppy
KALA Przyjaciel Człowieka - OB2

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty SIENA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
DANCING-HABANERA Dew - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
BASTA Chartcore - V2
Azarin CAYO COCO - V3
Tylko Ty ANANTA ENTU - V4
Whiteheads JAVA - VG

SUKI - klasa pośrednia
VIVE LA POLOGNE Filisart - V1, CWC
TWILIGHT SPARKLE Born To Love - V2

SUKI - klasa otwarta
Karadhras AUTOBIOGRAFIA - V1, CWC, CACIB, NDS
PETRA Yakuza.Gdy - V2
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING - V3
Sopisco EVA KARADHRAS - V4
CREME DOUBLE of Gentle Mind - VG

SUKI - klasa championów
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC, res.CACIB
Whiteheads EYE CANDY - V2

do góry


CWC NOWY TARG 2014-07-20

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)

PSY - klasa pośrednia
DEAR ZBYŚ Lazarus - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
DEAR ADAŚ Lazarus - V1, CWC

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty KOKARDKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior
Azarin CAILLOU - V2

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - V1 (spóźniona)

do góry


CWC KOSZALIN 2014-07-20

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)

PSY - klasa otwarta
Tiger's Chaos CALL OF THE WILD - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
SNOWFLAKE Majesticanis - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Pastelpearl ANNA'S EIGHTY EIGHT BUTTERFLY - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG

do góry


Krajowa Myśliwskich LEGNICKIE POLE
2014-07-20

Sędzia: Blanka Horbatowska (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa młodzieży
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon - V1, Zw.Mł., BOS
ALEX Atletico - VG2

PSY - klasa championów
Whipcat PILLOW TALK - V1, CWC, NDP (nowy Champion Polski)

SUKI - klasa szczeniąt
KISS OF ANGEL Show Format - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa otwarta
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - V1, CWC, NDS

do góry


CWC BĘDZIN 2014-07-27

Sędzia: Barbara Larska (POL)

PSY - klasa otwarta
OFICER Minori ad Majus - V1, CWC, NDP, BOS
CAMARELO Baltic Fossil - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty LADY SANSA STARK - V1, CWC, NDS

do góry


CWC CHOJNICE 2014-07-27

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa weteranów
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - V1, BOB Veteran, BOS

SUKI - klasa pośrednia
DEAR GOSIA Lazarus - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
SNOWFLAKE Majesticanis - V1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry


CACIB ZAKOPANE 2014-08-03

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa młodzieży
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, Zw.Mł.
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - V2
ALEX Atletico - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
VERDI of Gentle Mind - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 3 BOG

PSY - klasa otwarta
TOFFI Pagawa - VG1

SUKI - klasa młodzieży
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty KOKARDKA - V2

SUKI - klasa pośrednia
FINE DESIGN Petula-Vera - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - V1, CWC
ATHEA Trixtan - V2
ODA Minori ad Majus - V3

SUKI - klasa championów
DER MICKLEOVER CETTINA of Msida - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
Karadhras PINA COLADA - V2

do góry


CWC PRZEMYŚL 2014-08-10

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAILLOU - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 3 BOG

do góry


CWC CZĘSTOCHOWA 2014-08-16

Sędzia: Barbara Larska (POL)

PSY - klasa młodzieży
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa młodzieży
WIKIPEDIA Minori ad Majus - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads IDAHO - nieobecna

SUKI - klasa otwarta
ATHEA Trixtan - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

do góry


CWC NOWY SĄCZ 2014-08-17

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)

PSY - klasa młodzieży
CARAMELO Trixtan - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty KOKARDKA - V1
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - VG2

do góry


CWC TORUŃ 2014-08-17

Sędzia: Wiesława Misterka-Kluska (POL)

PSY - klasa otwarta
CAMARELO Baltic Fossil - V1, BOS

SUKI - klasa pośrednia
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
DEAR GOSIA Lazarus - V2
ANA Drakabygget-Almi - nieobecna

do góry


CACIB SOPOT 2014-08-24

Sędzia: Tomasz Kuszyk (POL)

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty INNUENDO - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa otwarta
DISCO ELVIS Yakuza.Gdy
ROYAL RUBY Aviaticus

PSY - klasa championów
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 3 BOG
Durante Vita KEIP OF GOOD HOPE
(Tatiana Zhdan, Rosja)

SUKI - klasa szczeniąt
Durante Vita ODALISKA - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAYO COCO - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS, 3 BIS Junior
PANDORA Hard Way

SUKI - klasa pośrednia
DEAR GOSIA Lazarus - V1, CWC
SNOWFLAKE Majesticanis

SUKI - klasa otwarta
IMAGIN - V1, CWC, res.CACIB
BAYAS DULCES Baltic Fossil
MANGHA Yakuza.Gdy
Aviaticus W...

SUKI - klasa championów
Karadhras PINA COLADA - V1, CWC, CACIB, NDS
(Natalia Efimovich, Rosja)

do góry


CACIB BIAŁYSTOK 2014-08-30

Sędzia: Luis Pinto Texieira (PRT)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa młodzieży
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V1
WINDOWS Minori ad Majus - nieobecny

PSY - klasa championów
KOTTON SATEEN Dominija - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS

PSY - klasa weteranów
Airescot BRIDGEWATER BOBBIE - V1, BOB Veteran, 4 BIS Weteran

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty ANANTA ENTU - VG
Azarin CAYO COCO - VG

SUKI - klasa pośrednia
Absoliuti Idile ELECTRA BRILLIANT - V1, CWC
Whiteheads JAMAICA SANDS - V2

SUKI - klasa otwarta
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC
Boxing Helena's KON GIOIA - V2

SUKI - klasa championów
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V1, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG, 4 BIS
Absoliuti Idile BE MY BIANCA RYAN - V2, res.CACIB
Karadhras PINA COLADA - V3
KASHMERE GLOSSY Dominija - V4
ATIYA Olabisi - V
Whiteheads SILVER GIRL - V

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1
MARION Herbu Wąsal - nieobecna

do góry



PSY - klasa młodzieży
Siprex NILS - V1, Mł. Zw. Wystawy Chartów Europy Centralnej 2014
CANDIDATE z Uplnku - V2
Tylko Ty KOTYLION - V3
ANIS Nut-Szu-Geb - VG
ARIAN Atletico - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty PLANETA MARS - V1, CWC
Karadhras FERRUCIO - V2
Tylko Ty PLANETA JOWISZ - VG3

PSY - klasa otwarta
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC
Lancar Dream EVERYTHING IS LOVE - V2

PSY - klasa championów
TYLKO TEN Paranoia - V1, CWC, Zw. Wystawy Chartów Europy Centralnej, BOB
KOTTON SATEEN Dominija - V2
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V3
Rivarco TELLER OF TALES - V4
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - V

PSY - klasa weteranów
Sobers GREGORY - V1
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V2
Airescot BRIDGEWATER BOBBIE - V3
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - nieobecny

SUKI - klasa szczeniąt
Tylko Ty SIENA - V1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAILLOU - V1, Mł. Zw. Wystawy Chartów Europy Centralnej 2014, BOB Junior, BOS, 3 BIS Junior
Tylko Ty KOKARDKA - V2
Azarin CAYO COCO - V3
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - VG4

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads IDAHO - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
SIROCCO Hard Way - V1, CWC
Meradith KNOCK ALL OUT - V2
XPENSIVE BLUE DIAMOND Born To Love - V3
Sopisco EVA KARADHRAS - V4

SUKI - klasa championów
BACOPA z Uplnku - V1, CWC, Zw. Wystawy Chartów Europy Centralnej 2014
Karadhras PINA COLADA - V2
Sobers MAGNOLIA - V3 Rivarco CARNIVAL SAMBA - V4
Boxing Helena's KON GIOIA - nieobecna

SUKI - klasa weteranów
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1, Zw. Weteranów Wustawy Chartów Europy Centralnej 2014

NAJLEPSZA PARA
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL i Rivarco CARNIVAL SAMBA - 2 lokata

NAJLEPSZA HODOWLA
TYLKO TY - 3 lokata

do góry


KLUBOWA CHARTÓW
KONOPISKA 2014-09-07

Sędzia: Valerio Nataletti (ITA)

PSY - klasa młodzieży
Siprex NILS - V1, Mł. Zw. Klubu 2014, BOB Junior
Tylko Ty KOTYLION - V2
WEBMASTER Minori ad Majus - V3
CANDIDATE z Uplnku - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
Karadhras FERRUCIO - V1, CWC
VERDI of Gentle Mind - V2
Tylko Ty PLANETA MARS - V3

PSY - klasa otwarta
CAMOUFLAGE Idealist - V1, CWC
Lancar Dream EVERYTHING IS LOVE - V2

PSY - klasa championów
TYLKO TEN Paranoia - V1, CWC, Zw. Klubu 2014, BOS
KOTTON SATEEN Dominija - V2
Rivarco TELLER OF TALES - V3
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - V4

PSY - klasa weteranów
Sobers GREGORY - V1, BOB Veteran
Airescot BRIDGEWATER BOBBIE - V2
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V3

SUKI - klasa młodzieży
Azarin CAYO COCO - V1, Mł. Zw. Klubu 2014
Azarin CAILLOU - V2
AMINA Nut-Szu-Geb - V3
Tylko Ty KOKARDKA - V4
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - VG

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads IDAHO - V1, CWC

SUKI - klasa otwarta
Meradith KNOCK ALL OUT - V1, CWC
KAVEN Hard Way - V2
Sopisco EVA KARADHRAS - V3
XPENSIVE BLUE DIAMOND Born To Love - V4
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - VG

SUKI - klasa championów
Karadhras PINA COLADA - V1, CWC, Zw. Klubu 2014, BOB, 3 BIS
Sobers MAGNOLIA - V2
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V3
BACOPA z Uplnku - nieobecna
Boxing Helena's KON GIOIA - nieobecna

SUKI - klasa weteranów
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1

do góry


CWC RADOM 2014-09-07

Sędzia: Elżbieta Augustyniak (POL)

Brak pełnej stawki.

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, BOB, 2 BIS Weteran, 2 BOG

do góry


CWC WŁOCŁAWEK 2014-09-07

Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)

PSY - klasa młodzieży
Tylko Ty INNUENDO - 1

PSY - klasa pośrednia
MY SWEET LORD Vincit Omnia - 1, BOS

SUKI - klasa otwarta
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

do góry


CWC CHORZÓW 2014-09-13

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)

PSY - klasa młodzieży
CARAMELO Trixtan - V1, Zw.Mł., BOB Junior
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - V2

PSY - klasa pośrednia
IWO Hard Way - V1, CWC

PSY - klasa championów
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, CWC, NDP, BOB, 4 BOG

SUKI - klasa szczeniąt
NETIA Lazarus - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa młodzieży
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa otwarta
Sophie's Pearl SIMPLY THE BEST - V1, CWC, NDS, BOS

SUKI - klasa weteranów
I LOVE WHISKY Lazarus - V1, BOB Veteran

do góry


CWC WARSZAWA 2014-09-13

Sędzia: Krystyna Szulc (POL)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego

PSY - klasa szczeniąt
Tylko Ty SZAFRAN - WO1, BOB Puppy

SUKI - klasa szczeniąt
Whiteheads KONONO - WO1

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty HOTCHPOTCH - V1, CWC, NDS, BOB, BOG

do góry


CWC GORZÓW WLKP. 2014-09-21

Sędzia: Marta Kościańska (POL)

PSY - klasa pośrednia
Nine Lives ONE MAN SHOW - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
Almaglo OTIS - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
LIGHT PEARLY Show Format - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB

SUKI - klasa otwarta
Nine Lives IN IDEAL INSPIRATION - V1

do góry



PSY - klasa młodzieży
CARAMELO Trixtan - nieobecny
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon

PSY - klasa pośrednia
MISTER DOLCE Good To See You - V1, CWC, Najlepszy Drosły Pies, BOS
SAPHIR Pagawa - 2

SUKI - klasa młodzieży
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS o/Bytom, 3 BOG

do góry


CACIB WROCŁAW 2014-09-27/28

Sędzia: Gerard Jipping (NLD)

PSY - klasa młodzieży
ALEX Atletico - VG1
Whiteheads JACKPOT - 2
JACK BLACK Agita - 3

PSY - klasa pośrednia
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon - 1

PSY - klasa otwarta
DEXTER Inventum - V1, CWC, res.CACIB

PSY - klasa championów
KOTTON SATEEN Dominija - V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V2

SUKI - klasa szczeniąt
NORDEA Lazarus - WO1, BOB Puppy
Tylko Ty SREBRNA - 2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty KOKARDKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
KISS OF ANGEL Show Format - 2
ANA Drakabygget-Almi - nieobecna

SUKI - klasa pośrednia
AMIKA Drakabygget-Almi - V1, CWC
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon - 2

SUKI - klasa otwarta
YAMPADAMPA z Uplnku - V1, CWC, CACIB, NDS
KAVEN Hard Way - 2

SUKI - klasa championów
LORINDA LAUREL Dominija - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa weteranów
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1, BOB Veteran
Meradith ALL MY LOVING - 2

do góry


CWC DARŁOWO 2014-10-04

Sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (POL)

PSY - klasa pośrednia
Tylko Ty INNUENDO - V1, CWC, NDP, BOB, 2 BOG

do góry


KRAJOWA MYŚLIWSKICH RYBNIK 2014-10-04

Sędzia: Andrzej Kaźmierski (POL)

PSY - klasa otwarta
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty KOKARDKA - V1, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior

SUKI - klasa otwarta
ODA Minori ad Majus - V1, CWC, NDS

SUKI - klasa weteranów
Meradith ALL MY LOVING - V1, BOB Veteran, BOB

do góry


CWC RYBNIK 2014-10-05

Sędzia: Tadeusz Chwalny (POL)
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon

PSY - klasa otwarta
JIMMY IMPULS I SPLENDOR Agita - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa pośrednia
FANTASY EDITION Petula-Vera - V1, CWC

SUKI - klasa ...
Meradith ALL MY LOVING - 1

do góry


KRAJOWA MYŚLIWSKICH BYDGOSZCZ 2014-10-05

Sędzia: Małgorzata Lorenc (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
NA ZAWSZE Vincit Omnia - WO1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy

PSY - klasa pośrednia
MY FRIEND THE WIND Vincit Omnia - V1, CWC, NDP, BOB, BOG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - WO1
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - WO2

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty SEPIA - 1

SUKI - klasa pośrednia
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC
Azarin CAYO COCO - V2

SUKI - klasa championów
LEESAH Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOS

do góry


CWC ZABRZE 2014-10-12

Sędzia: Grzegorz Weron (POL)

PSY - klasa młodzieży
HAWAIIAN SUNSET Ypsylon - V1, Zw.Mł.
ANIS Nut-Szu-Geb - 2

PSY - klasa pośrednia
IWO Hard Way - V1, CWC

PSY - klasa otwarta
DEAR ADAŚ Lazarus
BLADE BASS Ibexes - nieobecny

SUKI - klasa młodzieży
ARGEMA BLUE DREAM Bohemia Genao - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa pośrednia
FINE DESIGN Petula-Vera - V1, CWC, NDS, BOB

SUKI - klasa otwarta
Sophie's Pearl SIMPLY THE BEST - V1, CWC

SUKI - klasa championów
ORA Minori ad Majus - V1, CWC

do góry


CACIB POZNAŃ 2014-10-18

Sędzia: Jan Ryk (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras SILVER RAIN - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

PSY - klasa pośrednia
CELTIC TREASURE De Wallrock - V1, CWC, CACIB, CQ 2015, NDP, BOS
MY SWEET LORD Vincit Omnia - V2

PSY - klasa otwarta
Ostseerunner's ADORABLE DREAMER - V1, CWC, res.CACIB

SUKI - klasa młodzieży
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V1, Zw.Mł., CQ 2015, BOB Junior
I CAN'T STOP LOVING YOU Ypsylon - V2
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - V3

SUKI - klasa pośrednia
Shardbeck CELESTE - V1, CWC
Azarin CAYO COCO - V2

SUKI - klasa otwarta
Tylko Ty HOTCHPOTCH - V1, CWC
Ostseerunner's AALIYAH - 2
YAMPADAMPA z Uplnku - nieobecna

SUKI - klasa championów
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, CACIB, CQ 2015, NDS, BOB, 3 BOG
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V2, res.CACIB

do góry


KRAJOWA MYŚLIWSKICH SPAŁA 2014-10-18

Sędzia: Leszek Siejkowski (POL)

PSY - klasa młodzieży
PEDRO Hard Way - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
BRITA Hard Way - WO1, BOB Minor Puppy

SUKI - klasa otwarta
SAWA Hard Way - V1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG

do góry


CACIB POZNAŃ 2014-10-19

Sędzia: Maria Zasada (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras SILVER RAIN - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
Durante Vita OLYMPIC FIRE - V1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2014, Kwalifikacja na Crufts 2015, BOB Junior

PSY - klasa pośrednia
VERDI of Gentle Mind - V1, CWC, CACIB, Zw. Polski 2014, CQ 2015, NDP, BOB, 3 BOG
MY SWEET LORD Vincit Omnia - 2

PSY - klasa otwarta
Ostseerunner's ADORABLE DREAMER - V1, CWC, res.CACIB
DEAR BARTUŚ Lazarus - VG2

SUKI - klasa młodzieży
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V1, Mł. Zw. Polski 2014, CQ 2015
Tylko Ty SEPIA - VG2
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - G3

SUKI - klasa pośrednia
Azarin CAYO COCO - V1, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 2014, Kwalifikacja na Crufts 2015, NDS, BOS
Shardbeck CELESTE - V2

SUKI - klasa otwarta
Ostseerunner's AALIYAH - V1, CWC
Tylko Ty HOTCHPOTCH - V2
YAMPADAMPA z Uplnku - nieobecna

SUKI - klasa championów
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, res.CACIB

do góry


CACIB KIELCE 2014-11-08

Sędzia: Lisbeth Campbell (NOR)

Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.


PSY - klasa młodszych szczeniąt
Karadhras SILVER RAIN - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa młodzieży
CARAMELO Trixtan - VG
ALEX Atletico - nieobecny

PSY - klasa pośrednia
GO EAST YOUNG MAN Ypsylon - VG

PSY - klasa otwarta
Tylko Ty PLANETA MARS - V1, CWC, CACIB, NDP, BOB
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - G

PSY - klasa championów
Jesterland JUMANJI - V1, CWC, res.CACIB
KOTTON SATEEN Dominija - V2
Tylko Ty LORD BRANDON STARK - VG

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
NICELY PAINTED Aga-Rena - WO1

SUKI - klasa młodzieży
EXTRA SWEET MEGI Lazarus - G
KISS OF ANGEL Show Format - DST

SUKI - klasa pośrednia
Whiteheads JAMAICA SANDS - V1, CWC
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V2
Azarin CAILLOU - V3
GIVE ME YOUR KISSES Ypsylon - G

SUKI - klasa otwarta
Azarin CAYO COCO - V1, CWC, CACIB, NDS, BOS
Sophie's Pearl SIMPLY THE BEST - V2
ANABELL Crafter - G
AMY Crafter - DST

SUKI - klasa championów
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC, res.CACIB

do góry


CWC BYDGOSZCZ 2014-11-22/23

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
NA ZAWSZE Vincit Omnia - WO1
NOKTURN Vincit Omnia - WO2

PSY - klasa młodzieży
Durante Vita OLYMPIC FIRE - V1, Zw.Mł., BOB Junior

PSY - klasa otwarta
MY FRIEND THE WIND Vincit Omnia - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa weteranów
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - V1, BOB Veteran, 3 BIS Weteran

SUKI - klasa młodszych szczeniąt
NA DOBRE I NA ZŁE Vincit Omnia - WO1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - WO2
NEVER-ENDING STORY Aga-Rena - WO3
OLIMPIC BEST LADY Aviaticus - WO4

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty SEPIA - V1, Zw.Mł.

SUKI - klasa otwarta
LYRICA Vincit Omnia - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BIS oddziału Bydgoszcz, 3 BOG
DEAR GOSIA Lazarus - V2

do góry


CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2014-11-29/30

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (POL)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
Whiteheads LEONARD COHEN - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa otwarta
Whiteheads GEORGE CLOONEY - V1, CWC, NDP, BOS

SUKI - klasa pośrednia
TWILIGHT SPARKLE Born To Love - V1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas - V2
Whiteheads IDAHO - V3

SUKI - klasa otwarta
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - V1, CWC
Karadhras AUTOBIOGRAFIA - V2

do góry


CWC ŚWIEBODZICE 2014-12-06

Sędzia: Christian Kast (CYP)

PSY - klasa młodszych szczeniąt
DRIES VAN NOTEN Rhoderick Sodar - WO1, BOB Minor Puppy

PSY - klasa szczeniąt
FINN Fast Dunderry - WO1, BOB Puppy

PSY - klasa pośrednia
WEBMASTER Minori ad Majus - V1, CWC, NDP, BOS

PSY - klasa otwarta
AMOROUS LOOK de Wallrock - VG

SUKI - klasa młodzieży
Tylko Ty SREBRNA - V1, Zw.Mł., BOB Junior

SUKI - klasa otwarta
Sophie's Pearl SIMPLY THE BEST - V1, CWC
BLACK MAGIC Rhoderick Sodar - VG2
Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM - nieobecna

SUKI - klasa championów
IUPEE od Hnevina - V1, CWC, NDS, BOB, 4 BOG
ORA Minori ad Majus - dyskwalifikacja

do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik