WYSTAWY 2012

Whippety w Polsce

WCZE┬ŽNIEJSZE WYSTAWY / PREVIOUS DOG SHOWS

WYSTAWY 2012

Data ostatniej aktualizacji strony: 28.08.2018

STYCZEŃ / JANUARY

 Koszalin   krajowa / national
15   Gda┼äsk (o/Gdynia)   krajowa / national
22    B─Ödzin   krajowa / national
27-29    G┼üOG├ôW (o/Legnica)   mi─Ödzynarodowa / international

   LUTY / FEBRUARY

11     Bydgoszcz   krajowa nocna / national
11-12     Bydgoszcz   krajowa / national
11-12     RZESZ├ôW   mi─Ödzynarodowa / international
26    Leszno   Champion├│w / Champion of Champions

   MARZEC / MARCH

3-4    Jaros┼éaw (O/Przemysl)   krajowa / national
3-4    Drzonk├│w (o/Zielona G├│ra)   krajowa / national
16-18   KATOWICE  mi─Ödzynarodowa / international

31.03-01.04

  
Legionowo   krajowa / national

   KWIECIE┼â / APRIL

14

Grudzi┬▒dz   krajowa / national

15

 Inowroc┼éaw   krajowa / national
15   Zabrze   krajowa / national

21

Cz─Östochowa   krajowa ras my┬Âliwskich / national of hunting breeds

22

Cz─Östochowa   krajowa / national

22

 Lublin   krajowa / national

28-29

OPOLE   mi─Ödzynarodowa / international

   MAJ / MAY

1

Dobre Miasto (o/Olsztyn)   krajowa / national

1

 Manowo   krajowa ras my┬Âliwskich / national of hunting breeds

5-6

┼ü├ôD┬Č   mi─Ödzynarodowa / international

13

Krosno   krajowa / national

13

 Jelenia G├│ra   krajowa / national

19

 Radom   krajowa ras my┬Âliwskich / national of hunting breeds

20

Bytom   krajowa / national

20

Radom   krajowa / national

26

Antoninek (o/Pozna┼ä)   krajowa ras my┬Âliwskich / national of hunting breeds

27

Ustka (o/S┼éupsk)   krajowa / national

27

 P┼éock   krajowa / national

   CZERWIEC / JUNE

2-3    LESZNO   mi─Ödzynarodowa / international

10

 Kalisz   krajowa / national

10

 Lublin   krajowa / national

10

Racib├│rz   krajowa / national

17

KRAK├ôW   mi─Ödzynarodowa / international
23-24   SZCZECIN   mi─Ödzynarodowa / international

   LIPIEC / JULY

1

Ustro┼ä (o/Bielsko-Bia┼éa)   krajowa / national

1

Gorz├│w Wlkp.   krajowa / national

1

Olsztyn   krajowa / national

7-8

  WARSZAWA mi─Ödzynarodowa / international

15

Gdynia   krajowa / national

15

Nowy Targ   krajowa / national

22

 Koszalin   krajowa / national

29

 B─Ödzin   krajowa / national

29

 Wa┼ébrzych   krajowa / national

   SIERPIE┼â / AUGUST

5

Legnickie Pole   krajowa ras my┬Âliwskich / national of hunting breeds

5

Chojnice   krajowa / national

5

Zakopane   krajowa / national

11-12

SOPOT   mi─Ödzynarodowa / international

19

Nowy S┬▒cz   krajowa / national

19

Toru┼ä   krajowa / national

25-26

BIA┼üYSTOK   mi─Ödzynarodowa / international

   WRZESIE┼â / SEPTEMBER

2

W┼éoc┼éawek   krajowa / national

2

Radom   krajowa / national

8

Cz─Östochowa   Europejska Wystawa Chart├│w / European Sighthounds' Show

8

Warszawa   krajowa / national

9

P┼éock   krajowa ras my┬Âliwskich/ national of the hunting breeds

9

Cz─Östochowa   klubowa chart├│w / sighthounds' club show

15

Chorz├│w   krajowa / national

23

┼ü├│d─Ż   krajowa ras my┬Âliwskich / national of hunting breeds

23

Zielona G├│ra   krajowa / national

23

Przemy┬Âl   krajowa / national
29-30 WROC┼üAW   mi─Ödzynarodowa / international

   PAZDZIERNIK / OCTOBER

6

Rybnik   krajowa ras my┬Âliwskich/ national of the hunting breeds

6

K─Öpice (o/S┼éupsk)   krajowa / national

7

Rybnik   krajowa  / national

7

Bydgoszcz   krajowa ras my┬Âliwskich / national of hunting breeds

14

Zabrze   krajowa / national

14

Legionowo   krajowa / national

14

Gorz├│w Wlkp.   krajowa / national

20

POZNA┼â   mi─Ödzynarodowa / international

21

POZNA┼â   mi─Ödzynarodowa / international

28

Cz─Östochowa   krajowa / national

   LISTOPAD / NOVEMBER

10

 KIELCE   mi─Ödzynarodowa / international

18

Koszalin   krajowa / national

24-25

Bydgoszcz   krajowa / national

30.11-2.12

┬Žwiebodzice (o/Wa┼ébrzych)   krajowa / national

   GRUDZIE┼â / DECEMBER

8-9

Legionowo   krajowa / national


CWC KOSZALIN 2012-01-06

S─Ödzia / Judge: Dorota Witkowska (POL)

BRAK PEŁNEJ STAWKI
Psy / Males

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ATIYA Olabisi - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, BOG

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
AGILE la Cote des Levriers - V1, CWC


Klasa Champion├│w / Champion Class
BELOKRYLAJA GOLUBKA - V1, CWC


CWC GDAŃSK 2012-01-15

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
ABAYOMI Olabisi 1

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads FOR YOU I WILL

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V1, CWC
Whiteheads DALLAS

Klasa Otwarta / Open Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, CWC, ZW, BOB, BOG
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - V2
IZANAGI URASHIMA Dominija - V3

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
FEDERICO Brodwinek 1

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ATIYA Olabisi - WO1, BOB Baby, 3 BIS BABY

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
LEESAH Vincit Omnia - WO1, BOB Puppy
ISIS Brodwinek - 2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
POONA Majesticanis - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
HOSSA Brodwinek

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Bokamaro MAGIC TOUCH


CWC B─śDZIN 2012-01-22

S─Ödzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
I'M A FRENCH KING Lazarus - WO1

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
RANGO Frost Bonaqua - WO1, BOB Puppy
O'ZEN Minori ad Majus - WO2

Klasa Otwarta / Open Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V1, CWC
OZI Pagawa - V2

Klasa Champion├│w / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - WO1, BOB Baby, BIS BABY

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V1, CWC, ZW, BOB, BOG

Klasa Otwarta / Open Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V1, CWC

Klasa Champion├│w / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC



CACIB GŁOGÓW 2012-01-29

S─Ödzia / Judge: Thomas Hehir (DEU)


Psy / Males

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, CWC, res.CACIB
Eurostar's MY FIRST KISS - 2

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith FANCY MAN - V1, CWC, CACIB, ZW

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
R'HANNA Frost Bonaqua

Klasa Młodzieży / Junior Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB (new Jun.PL Ch.)
Nirse YEAR AFTER YEAR - V2
Nirse YOUR TRUST - VG3

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, CWC, CACIB, ZW
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2
PARIS Majesticanis - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1, CWC
TIRAMISU Filisart - V2
TUTTI DI MARE Filisart - V3

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran


CWC BYDGOSZCZ NOCNA 2012-02-11

S─Ödzia / Judge: Maciej Kozber (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
AKIL Olabisi - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads FOR YOU I WILL - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, Z.Mł. BOB Junior, BOB (new Jun.PL Ch.)
ZEFIR INVOI OF LOVE - V2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V1

Klasa Otwarta / Open Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)

Klasa Champion├│w / Champion Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, CWC

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
RAMZES Ja-Cze-Ka - VG1

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
R'HANNA Frost Bonaqua - WO1
LOUISE Vincit Omnia - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Sopisco EVA KARADHRAS - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
ASCHANTEL Baltic Fossil - V1, CWC, ZW

Klasa Champion├│w / Champion Class
BELOKRYLAYA GOLUBKA - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
TEKILA Ja-Cze-Ka - V1, BOB Veteran


CWC BYDGOSZCZ WALENTYNKOWA
2012-02-12


S─Ödzia: Maciej Kozber (POL)


Psy / Males

Klasa Baby
AKIL Olabisi - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeni┬▒t
Whiteheads FOR YOU I WILL - WO1, BOB Puppy
Tylko Ty HULABALLOO - OB2

Klasa Młodzieży / Junior Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, Z.Mł. BOB Junior, BOB, BOG
ZEFIR INVOI OF LOVE - V2

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
RAMZES Ja-Cze-Ka - V1

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - OB1

Klasa Szczeni┬▒t
R'HANNA Frost Bonaqua - WO1
MARGO Yakuza.Gdy - WO2
LANA Vincit Omnia - OB3

Klasa Młodzieży / Junior Class
Sopisco EVA KARADHRAS - V1, Zw. Mł.
Nirse YOUR TRUST - V2

Klasa Champion├│w / Champion Class
BELOKRYLAYA GOLUBKA - V1, CWC, ZW

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
TEKILA Ja-Cze-Ka - V1, BOB Veteran


CACIB RZESZÓW 2012-02-12

S─Ödzia / Judge: Martha Heine (DEU)


Psy / Males

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Spellbound FORGETMENOT SANTANA - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 2 BOG

Klasa Champion├│w / Champion Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, CWC, res.CACIB
DON JUAN Tarytum Vejai - V2

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Whiteheads SILVER GIRL - WO1, BOB Baby, 3 BIS BABY

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 4 BIS JUNIOR

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1, CWC
MIYU Minori ad Majus - VG2

Klasa Champion├│w / Champion Class
TUTTI FRUTI Filisart - V1, CWC
GALATEA Circus Magicus - V2



WYSTAWA CHAMPIONÓW
CHAMPION OF CHAMPIONS
LESZNO 2012-02-26

S─Ödzia / Judge: Sylvie Desserne (FRA)


Psy / Males

Klasa Champion├│w / Champion Class
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Champion├│w / Champion Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, CWC, ZW, BOB
TIRAMISU Filisart - V2


CWC JAROSŁAW 2012-03-04
Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)


Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith HERE SHE COMES - WO1, BOB Puppy, BIS PUPPY

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
MIYU Minori ad Majus - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG (new PL Ch.)
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V2


CWC DRZONKÓW 2012-03-04
S─Ödzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - wybitnie obiecuj┬▒ca 1, Najlepsze Baby w Rasie

Klasa Młodzieży / Junior Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB
R'HANNA Frost Bonaqua - V2
Nirse YEAR AFTER YEAR - V3
Nirse YOUR TRUST - V4

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
PARIS Majesticanis - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI DI MARE Filisart - V1, CWC, ZW


CACIB KATOWICE 2012-03-18

S─Ödzia / Judge: Paolo Dondina (ITA)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, Zw.Mł. (new PL J.Ch.)
Whiteheads FOR YOU I WILL - V2
O'ZEN Minori ad Majus - VG3


Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Spellbound FORGETMENOT SANTANA - V1, CWC, ZW
Whiteheads DALLAS - V2
OZI Pagawa - VG3
Eurostar's MY FIRST KISS - G

Klasa Champion├│w / Champion Class
Meradith DESERVE TO WIN - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads SILVER GIRL - OB1
Meradith HERE SHE COMES - OB2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, Zw.Mł. BOB Junior
Nirse YOUR LOVE - V2
ORINOKO Minori ad Majus - VG3
R'HANNA Frost Bonaqua - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC
RUMBA Pagawa - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
C'Mere KEIJUSATU - V1, CWC, Res.CACIB
YEEEHAW YOLANDA Ypsylon - V2
Meradith EFFORTLESS GRACE - V3
ARDILLA Baltic Fossil - VG4
ORKA Pagawa - VG

Klasa Champion├│w / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB


CWC LEGIONOWO 2012-03-31/04-01

S─Ödzia / Judge: Piotr Kr├│l (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
TYLKO TEN Paranoia - WO1, BOB Baby

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Sporting Fields MASTERPIECE AT YPSYLON - V1, CWC, ZW, BOB, BOG
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Spellbound FORGETMENOT SANTANA - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
DAINTY LITTLE MOONBEAMS Ypsylon - WO1

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
XYLASINE FOR EVERYBODY Born To Love - V1, BOB Puppy
Whiteheads SILVER WATER - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, Zw.Mł.BOB Junior (new PL J.Ch.)
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - V1, CWC
BAMBI PARANOIA Born To Love - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland KALAHARI - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)

Klasa Champion├│w / Champion Class
Meradith UDANA NAD PODZIW - V1, CWC

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
BLUE STAR Pro Futuro - V1, BOB Veteran


CWC GRUDZIˇDZ 2012-04-14

S─Ödzia: Dorota Witkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads FOR YOU I WILL - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
BELOVED CHELSEA NANETTE Ypsylon - V1, Zw.Mł.
LANA Vincit Omnia - V2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
AGILE la Cote des Levriers - V1, CWC


CWC INOWROCŁAW 2012-04-15

S─Ödzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - WO1, BOB Puppy

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V1, CWC, ZW, BOB

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads SUNSHINE AFTER RAIN - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
LEESAH Vincit Omnia - V1, Zw.Mł. BOB Junior
R'HANNA Frost Bonaqua - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
POONA Majesticanis - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)
Nirse YOUR TRUST - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI DI MARE Filisart - nieobecna / absent


CWC ZABRZE 2012-04-15

Sędzia / Judge: Małgorzata Szmurło (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - nieobecny / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 2 BIS
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2
Tylko Ty POINT OF FACT - V3
PARIS Majesticanis - 4

Klasa Otwarta / Open Class
YOUR TEA & MILK Lazarus - V1, CWC
C'Mere KEIJUSATU - V2


KRAJOWA MY┬ŽLIWSKICH
CZ─śSTOCHOWA 2012-04-21


S─Ödzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Psy / Males


Klasa Młodzieży / Junior Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, Zw.Mł.

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - nieobecny / absent

Klasa Champion├│w / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads SILVER GIRL - nieobecna / absent

Klasa Młodzieży / Junior Class
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, Zw.Mł.
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Klasa Champion├│w / Champion Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC


CWC CZ─śSTOCHOWA 2012-04-22

S─Ödzia / Judge: Barbara Larska (POL)


Psy / Males


Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC

Klasa Champion├│w / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads DAKOTA - V1, CWC (new PL Ch.)


CWC LUBLIN 2012-04-22

S─Ödzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males


Klasa Młodzieży / Junior Class
INDIANAPOLIS Brodwinek - V1, Zw.Mł.
BOOSTER Baltic Fossil - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB


CACIB OPOLE 2012-04-28/29

S─Ödzia / Judge: Leos Jancik (CZE)


Psy / Males


Klasa Baby / Baby Class
Intron Poland WORKING WONDERS - 1

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL - 1
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - nieobecny / absent

Klasa Młodzieży / Junior Class
Wild and Wicked BREAKDANCE BABY - V1

Klasa Otwarta / Open Class
Tazaris IKARIAM - nieobecny

Klasa Champion├│w / Champion Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, CWC, CACIB, ZW

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads SUNSHINE AFTER RAIN - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
LEESAH Vincit Omnia - V1, Zw.Mł. BOB Junior
ORINOKO Minori ad Majus - 2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, res.CACIB
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V2
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - 3
Nirse YEAR AFTER YEAR - 4

Klasa Otwarta / Open Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, BOG
Loamill's IFFLEY - 2
TIRAMISU Filisart - 3
PARIS Majesticanis
Meradith EFFORTLESS GRACE


CWC DOBRE MIASTO 2012-05-01

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


Psy / Males


Klasa Młodzieży / Junior Class
Wild and Wicked BREAKDANCE BABY - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ZEFIR INVOI OF LOVE - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - V1, CWC

Klasa Champion├│w / Champion Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC

Suki / Females


Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads SILVER WATER - WO1, BOB Puppy

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ZARA PRINCESS OF PERSIA - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V2

Klasa Champion├│w / Champion Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC


KRAJOWA MY┬ŽLIWSKICH
MANOWO 2012-05-01


S─Ödzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Suki / Females

Klasa Champion├│w / Champion Class
Tylko Ty JOHANNA - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG


CACIB ┼ü├ôD┬Č 2012-05-05/06

S─Ödzia / Judge: Dorothea Hanlon Caroll (IRL)


Psy / Males


Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
TYLKO TEN Paranoia

Klasa Młodzieży / Junior Class
YANGEL z Uplnku - V1, Zw.Mł.

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
BEL AMI of Gentle Mind - V1, CWC
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka

Klasa Champion├│w / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran

Suki / Females


Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - WO1, BOB Puppy
XYLASINE FOR EVERYBODY Born To Love - 2
Whiteheads SILVER GIRL - OB3
DONNA MARIZA Supra Cetera - nieobecna / absent

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, 4 BIS Junior
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V2
Sopisco EVA KARADHRAS - VG3
KLARA Hard Way - 4

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - V1, CWC (new PL Ch.)
Nirse YOUR LOVE - V2
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V3
CREME DOUBLE of Gentle Mind - 4

Klasa Otwarta / Open Class
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - V1, CWC, CACIB, ZW (new PL Ch.)
SWEET BELLA z Uplnku - V2
TIRAMISU Filisart

Klasa Champion├│w / Champion Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC, res.CACIB


CWC KROSNO 2012-05-13

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males


Klasa Baby / Baby Class
WHERE THE STREETS HAVE NO NAMES Slim-Extreme - WO1, BOB Baby

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
CAMPANULA CARPATICA Ypsylon - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - V1, CWC, ZW, BOB


CWC JELENIA GÓRA 2012-05-13

S─Ödzia / Judge: Tadeusz Chwalny (POL)


Psy / Males


Klasa Baby / Baby Class
Intron Poland WORKING WONDERS - 1

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
YANGEL z Uplnku - V1, Zw.Mł. BOB Junior, 4 BIS Junior

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
ANELLI Con Amore - V1, CWC
SWEET BELLA z Uplnku - V2


KRAJOWA RAS MY┬ŽLIWSKICH
RADOM 2012-05-19


Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males


Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
BEL AMI of Gentle Mind - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 3 BIS

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
CREME DOUBLE of Gentle Mind - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, CWC

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODˇ - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


CWC RADOM 2012-05-20

S─Ödzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Psy / Males


Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL - WO1, BOB Puppy

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DREAM COME TRUE - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODˇ - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


CWC BYTOM 2012-05-20

Sędzia / Judge: Małgorzata Rogozińska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, Zw.Mł. BOB Junior
O'ZEN Minori ad Majus - V2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK

Klasa Otwarta / Open Class
RAMZES Pagawa

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
R'HANNA Frost Bonaqua

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry

Klasa Otwarta / Open Class RUMBA Pagawa - V1, CWC

KRAJOWA RAS MY┬ŽLIWSKICH
ANTONINEK 2012-05-26


S─Ödzia / Judge: Marie Gadolin (SWE)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
TYLKO TY AKUABA Paranoia - WO1, BOB Puppy
Whiteheads SILVER GIRL - WO2
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - 3

Klasa Otwarta / Open Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, ZW, BOB


CWC USTKA 2012-05-27

S─Ödzia / Judge: Piotr Kr├│l (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads FOR YOU I WILL - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
Loamhill IFFLEY


CWC PŁOCK 2012-05-27

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Whiteheads SILVER WATER - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, BIS Junior, 2 BOG


CACIB LESZNO 2012-06-02/03

S─Ödzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, Zw.Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
Jesterland KATHMANDU - V2, Res.CACIB

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE

Klasa Młodzieży / Junior Class
R'HANNA Frost Bonaqua - V1, Zw.Mł. BOB Junior
Meradith HERE SHE COMES - V2
LANA Vincit Omnia - V3

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
PARIS Majesticanis - V1, CWC, Res. CACIB (new PL Ch.)
Nirse YEAR AFTER YEAR - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith EFFORTLESS GRACE
TIRAMISU Filisart


CWC KALISZ 2012-06-10

S─Ödzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, Zw.Mł. BOB Junior


Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland KATHMANDU - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
R'HANNA Frost Bonaqua - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
TIRAMISU Filisart - V1, CWC, ZW, 3 o/Kalisz


CWC LUBLIN 2012-06-10

S─Ödzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads SILVER WATER - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB


CWC RACIBÓRZ 2012-06-10

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
O'ZEN Minori ad Majus - V1, Zw.Mł.

Klasa Champion├│w / Champion Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
OTAMI Minori ad Majus - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
RUMBA Pagawa - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
FREZJA du Domaine de Syrtos - V2
C'Mere KEIJUSATU - V3

Klasa Champion├│w / Champion Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC


CACIB KRAKÓW 2012-06-17

S─Ödzia / Judge: Otakar Vondrous (CZE)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
WALK ON Slim-Extreme - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, CWC
Whiteheads EVERY MAN JACK - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Petwalk QUE SERA SERA - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 2 BOG
Eurostar's MY FIRST KISS - V2

Klasa Champion├│w / Champion Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC, Res.CACIB
HAZARD Pagawa - V2
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V3

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Rivarco CARNIVAL SAMBA - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
TYLKO TY AKUABA Paranoia - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V1

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, CACIB, ZW
Tylko Ty POINT OF FACT - V2
Nirse YEAR AFTER YEAR - V3

Klasa Otwarta / Open Class
RUMBA Pagawa - V1, CWC

Klasa Champion├│w / Champion Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, Res.CACIB


CACIB SZCZECIN 2012-06-23/24

S─Ödzia / Judge: Andrzej Ka─Żmierski (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads FOR YOU I WILL - V1, Zw.Mł.
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - V2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BONUS of Gentle Mind - V1, CWC, Res.CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
Highnote SECRET DAZZLER - V1, CWC, CACIB, ZW
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - V2
Sylviannes HEARTBREAKER - V3
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V4

Klasa U┼╝ytkowa / Working Class
Sylviannes DJUMA - V1, CWC

Klasa Champion├│w / Champion Class
Nevedith JAYFA JAYMEE - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Sylvannes FABRICE - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith HERE SHE COMES - V1, Zw.Mł.

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, CWC
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DREAM COME TRUE - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
Loamhill IFFLEY - V2, Res.CACIB
NUT IN THE SUGAR Minori ad Majus - V3
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V4


CWC USTROŃ 2012-07-01

S─Ödzia / Judge: Ewa Stolarska (POL)


Psy / Males

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - V1, CWC, ZW
Karadhras PASTIS PROVANCE - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
CAITLIN GAL London's Fog - V2
FREZJA du Domaine de Syrtos - V3


CWC GORZÓW WLKP. 2012-07-01

S─Ödzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males


Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BONUS of Gentle Mind - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
CORLEONE Supra Cetera - V1, CWC, ZW
CLEMENZA Supra Cetera - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
R'HANNA Frost Bonaqua - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
Loamhill IFFLEY - V1, CWC, ZW, BOB, BOG


CWC OLSZTYN 2012-07-01

S─Ödzia: Jerzy Mrugasiewicz (POL)


Psy

Klasa Otwarta
Durante Vita JULES VERNE'S HERO - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG

Suki

Klasa Młodzieży
Whiteheads SILVER GIRL - V1, Zw.Mł. BOB Junior
ATIYA Olabisi - V2

Klasa Otwarta
Durante Vita GEORGE SAND'S POEM - V1, CWC, ZW



CACIB WARSZAWA 2012-07-07/08

S─Ödzia / Judge: Carlos Fernandez-Renau (E)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
TYLKO TEN Paranoia - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
DON LUIS GUERREIRO Supra Cetera - V1, Zw.Mł.
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - VG2
Whiteheads FOR YOU I WILL - VG3

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BEL AMI of Gentle Mind - V1, CWC
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Sporting Fields MASTERPIECE AT YPSYLON - V1, CWC, CACIB, ZW
CHUCK z Rawskiego Tataru - V2
Whiteheads COMANCHE - nieobecny / absent

Klasa Champion├│w / Champion Class
Spellbound FORGETMENOT SANTANA - V1, CWC, Res.CACIB

Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Rivarco CARNIVAL SAMBA - WO1, BOB Puppy
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, Zw.Mł. BOB Junior (new PL J.Ch.)
Whiteheads SILVER GIRL - V2
Sopisco EVA KARADHRAS - V3

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, Res.CACIB
CREME DOUBLE of Gentle Mind - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 2 BOG
Whiteheads CHIPPEWA - V2

Klasa Champion├│w / Champion Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, CWC


CWC GDYNIA 2012-07-15

S─Ödzia / Judge: Marta Ko┬Âcia┼äska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
AKIL Olabisi - V1, Zw.Mł.
Tylko Ty HULABALLOO - V2
Whiteheads FOR YOU I WILL - V3
ABAYOMI Olabisi - V4

Klasa Otwarta / Open Class
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - V1, CWC, ZW
WIELKI SZU Lazarus - 2
Durante Vita JULES VERNE'S HERO

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
RATAJKA Charci Zapał - VP1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
ATIYA Olabisi - V1, Zw.Mł. BOB Junior
BAILARINA Baltic Fossil

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
POONA Majesticanis - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG
Durante Vita GEORGE SAND'S POEM


CWC NOWY TARG 2012-07-15

S─Ödzia / Judge: Krystyna Opara (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Biswhip's DUMAS - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 2 BIS (nowy Champion Polski)

Klasa Champion├│w / Champion Class
Biswhip's CRUX - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
London's Fog CAITLIN GAL - V1, CWC, ZW



CWC KOSZALIN 2012-07-22

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
ROZMACH Charci Zapał - WO1, BOB Baby

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG (new PL Ch.)


CWC B─śDZIN 2012-07-29

Sędzia / Judge: Małgorzata Supronowicz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYLKO TEN Paranoia - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior, BOG
O'ZEN Minori ad Majus - VG2


Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads DALLAS - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Sobresalto QUESTA VIDA LOCA - nieobecna / absent

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V1, Zw.Mł.
Whiteheads SILVER GIRL - V2

Klasa Champion├│w / Champion Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, ZW


CWC WAŁBRZYCH 2012-07-29

S─Ödzia / Judge: Hanna Wo─Żna-Gil (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
YAMPADAMPA z Uplnku - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG, 2 o/Wałbrzych

Klasa Otwarta / Open Class
C'Mere KEIJUSATU 


KRAJOWA MY┬ŽLIWSKICH
LEGNICKIE POLE 2012-08-05


S─Ödzia / Judge: Tadeusz Chwalny (POL)


Suki / Females

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy


CWC CHOJNICE 2012-08-05

Sędzia / Judge: Małgorzata Szmurło (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
WIELKI SZU Lazarus - V1, CWC

Klasa U┼╝ytkowa / Working Class
LOKOS Lokata - V1, CWC, 4 BIS U┼╝ytkowych

Klasa Champion├│w / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads SILVER GIRL - V1, Zw.Mł. BOB Junior
R'HANNA Frost Bonaqua

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
LOVELY LADY Josza

Klasa Otwarta / Open Class
ASCHANTEL Baltic Fossil

Klasa Champion├│w / Champion Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
AMIDALA Władca Traw - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran


CWC ZAKOPANE 2012-08-05

S─Ödzia / Judge: Tomasz Borkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BLUEBERRY of Liberty - V1, CWC, ZW
Karadhras PASTIS PROVANCE - 2

Klasa Otwarta / Open Class
OZI Pagawa - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - WO1, BOB Baby

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
London's Fog CAITLIN GAL - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG


CACIB SOPOT 2012-08-11/12

S─Ödzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
COMPANION Idealist

Klasa Młodzieży / Junior Class
Durante Vita KEIP OF GOOD HOPE - V1, Zw.Mł. BOB Junior
ABAYOMI Olabisi - V2
AKIL Olabisi - V3
Whiteheads FOR YOU I WILL - V4
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - V
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - dyskwalifikacja / disqualified
Tylko Ty HULABALLOO

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ZEFIR INVOI OF LOVE - 1
IVAN Brodwinek - V2

Klasa Otwarta / Open Class
IRISH RACER Brodwinek - V1, CWC
Durante Vita JULES VERNE'S HERO
WIELKI SZU Lazarus
AMARILLO Baltic Fossil

Klasa Champion├│w / Champion Class
Lawtons PUT ON YOUR WHITE SOMBRERO - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 2 BOG
IZANAGI URASHIMA Dominija - V2, Res.CACIB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ATIYA Olabisi - V1, Zw.Mł.
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V2
Whiteheads SILVER GIRL - V3
Whiteheads SILVER SUNSHINE - V4
BAILARINA Baltic Fossil

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ZARA PRINCESS OF PERSIA - V1, ...
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V2
ISIS Brodwinek - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V1, CWC, Res.CACIB (new PL Ch.)
Durante Vita GEORGE SAND'S POEM
ASCHANTEL Baltic Fossil

Klasa Champion├│w / Champion Class
Lawtons BORN TO MAKE YOU HAPPY - V1, CWC, CACIB, ZW
Lawtons LAY ALL YOUR LOVE ON ME - V2
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V3
Twyborn CALYPSO - 4


CWC NOWY SˇCZ 2012-08-19

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
KAJA Hard Way - V1, Zw.Mł.
KELSY Hard Way - V2


CWC TORUŃ 2012-08-19

S─Ödzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty HULABALLOO - nieobecny / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, CWC, ZW

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V1, Zw.Mł. BOB Junior, 2 BIS Junior
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
R'HANNA Frost Bonaqua - nieobecna / absent


CACIB BIAŁYSTOK 2012-08-25/26

S─Ödzia / Judge: Galina Pozniakova (BLR)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL
TYLKO TEN Paranoia
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Champion├│w / Champion Class
Spellbound FORGETMENOT SANTANA - V1, CWC, Res.CACIB (new PL Ch.)

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads SILVER GIRL - V1, Zw. Mł. (new PL J.Ch.)
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V2
Whiteheads SUNSHINE AFTER RAIN - V3

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, CWC, Res.CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith FETCHING LADY
Lancar Dream CHILLI PEPPER - nieobecna / absent

Klasa Champion├│w / Champion Class
Lancar Dream COVER GIRL - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB (nowy Champion Polski)
HAUTE COUTURE Tik Romantika - V2


CWC WŁOCŁAWEK 2012-09-02

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - V1, CWC, ZW

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
RAMZES Ja-Cze-Ka

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads SILVER WATER - V1, Zw.Mł. BOB Junior
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V2
LEESAH Vincit Omnia
R'HANNA Frost Bonaqua

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 4 BIS Working Breeds


CWC RADOM 2012-09-02

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
CAMOUFLAGE Idealist - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYLKO TEN Paranoia - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, 2 BOG

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, CWC, ZW


EUROPEJSKA CHARTÓW
EUROPEAN SIGHTHOUND SHOW
CZ─śSTOCHOWA 2012-09-08


S─Ödzia / Judge: Magnus Hagstedt (SWE)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
CAMOUFLAGE Idealist - WO1

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Brookway APPLAUSE PREMIERE - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
Brookway ACADEMY CHOICE - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Bona Diva STAR SAPPHIRE - V1, Zw.Mł.
TYLKO TEN Paranoia - V2
ABAYOMI Olabisi - V3
DON LUIS GUERREIRO Supra Cetera - V4
Meradith I FEEL SO SPECIAL - V
WHERE THE STREETS HAVE NO NAMES Slim-Extreme - V
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - VG
AKIL Olabisi - VG
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - G
Tylko Ty HULABALLOO - nieobecny / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, CWC
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - VG2
BEL AMI of Gentle Mind - VG3
Whiteheads EVERY MAN JACK - G

Klasa Otwarta / Open Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC
Rivarco ULTRARAPID - V2
Sobresalto KESTE - V3
Spellbound FORGETMENOT SANTANA - V4
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V
FROZEN FLAME Born To Love - VG
Jesterland JUMANJI - VG
Sporting Fields MASTERPIECE AT YPSYLON - VG
Volar Blek Sharc LIFE - VG
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - VG
IZANAGI URASHIMA Dominija - G
CHUCK z Rawskiego Tataru - G
Whiteheads COMANCHE - nieobecny / absent

Klasa U┼╝ytkowa / Working Class
LOKOS Lokata - G

Klasa Champion├│w / Champion Class
Festiva's BEEN THERE DONE THAT - V1, CWC, ZW, BOB (nowy Champion Polski)
Rivarco TELLER OF TALES - 2
Jesterland KATHMANDU - 3
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon
Best-Looking BROOKLYN

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Born To Charm RAKKEL - WO1, BOB Baby, BIS Baby
Sobresalto QUESTA VIDA LOCA - WO2
Sobresalto QUANN CE VO CE VO - WO3
Born To Charm RIKARDA - WO4
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - WO
Born To Charm RENATA
Born To Charm ROWENA
Nirse THOUSAND STARS

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Volar Blek Sharc NIGHT - OB
TOLA Pagawa - OB

Klasa Młodzieży / Junior Class
Petrezselyem-Projekt NIGHTFLIGHT - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BIS Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V2
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V3
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V4
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - V
Lancar Dream DAILY SUNSHINE - V
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V
Sobresalto PIZZA MARINARA - V
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - VG
XYLASINE FOR EVERYBODY Born To Love - VG
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING - VG
Meradith I FEEL SO PRETTY - VG
LEESAH Vincit Omnia - VG
Whiteheads SILVER GIRL - VG
DONNA MARIZA Supra Cetera - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Sobers MAGNOLIA - V1, CWC
Nirse YOUR LOVE - V2
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V3
Legend of the Golden Rain LADY ELISABETH - V4
R'HANNA Frost Bonaqua - V
Sopisco EVA KARADHRAS - VG
JELLIED SWEETS Dominija - VG
Ballantavi's AMBASADORE PRIMA VERO - G

Klasa Otwarta / Open Class
Sobresalto NDRINGHETE NDRA' - V1, CWC (nowy Champion Polski)
AMBER SAND Lancar Keyzer - V2
POONA Majesticanis - V3
TIRAMISU Filisart - VG4
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - VG
Meradith DREAM COME TRUE - VG
Volar Blek Sharc IRIS - G
CESARINA Supra Cetera - nieobecna / absent

Klasa U┼╝ytkowa / Working Class
Born To Charm MARISOL - V1, CWC, 2 BIS Working Dogs (nowy Champion Polski)

Klasa Champion├│w / Champion Class
Sobers JADE - V1, CWC, ZW (nowy Champion Polski)
Sobresalto FUNNY FACE - V3
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V4
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V
AYO Bandadory - V

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODˇ - V1

Najlepszy reproduktor / Best Stud Dog
Cobyco CENTER PIECE - 1
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - 2


CWC WARSZAWA 2012-09-08

S─Ödzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Nirse TO YOUR SMILE - WO1, BOB Baby

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
CREME DOUBLE of Gentle Mind - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
BOMBONIERKA Władca Traw - VG1


CWC RAS MY┬ŽLIWSKICH
PŁOCK 2012-09-09


S─Ödzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, CWC, ZW, BOB, BOG


KLUBOWA CHARTÓW
SIGHTHOUND CLUB SHOW
CZ─śSTOCHOWA 2012-09-09


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

S─Ödzia / Judge: Marie - Christine Delabelle (BEL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
CAMOUFLAGE Idealist - OB1

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Brookway ACADEMY CHOICE - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Brookway APPLAUSE PREMIERE - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYLKO TEN Paranoia - V1, Mł.Zw.KLUBU (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Meradith I FEEL SO SPECIAL - V2
AKIL Olabisi - V3
Absoliuti Idile BILLIE JOE ARMSTRONG - VG4
WHERE THE STREETS HAVE NO NAMES Slim-Extreme - VG
ABAYOMI Olabisi - G
Tylko Ty HULABALLOO - nieobecny / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, CWC
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - VG2
BEL AMI of Gentle Mind - VG3
Whiteheads EVERY MAN JACK - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Rivarco TELLER OF TALES - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Best-Looking BROOKLYN - V2
Sobresalto KESTE - V3
Jesterland JUMANJI - V4
Sporting Fields MASTERPIECE AT YPSYLON - V
FROZEN FLAME Born To Love - V
IZANAGI URASHIMA Dominija - V
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - VG
Eurostar's MY FIRST KISS - VG
Whiteheads COMANCHE - nieobecny / absent

Klasa Champion├│w / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, Zw.KLUBU
Festiva's BEEN THERE DONE THAT - V2
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V3
Rivarco ULTRARAPID - V4
Jesterland KATHMANDU - V
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V
Volar Blek Sharc LIFE - V

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Sobresalto QUANN CE VO CE VO - WO1, BOB Baby
Tylko Ty BLEACHED BLONDE - OB2
Nirse THOUSAND STARS - OB3
Sobresalto QUESTA VIDA LOCA - nieobecna / absent

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Volar Blek Sharc NIGHT - MO

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V1, Mł.Zw.KLUBU, BOB Junior, 3 BIS Junior
Petrezselyem-Projekt NIGHTFLIGHT - V2
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V3
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V4
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING - V
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - V
Meradith I FEEL SO PRETTY - V
LEESAH Vincit Omnia - VG
Whiteheads SILVER GIRL - VG
MY LITTLE ANGEL Aga-Rena - VG
XYLASINE FOR EVERYBODY Born To Love - VG
Sobresalto PIZZA MARINARA - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V1, CWC
Legend of the Golden Rain LADY ELISABETH - V2
Nirse YOUR LOVE - V3
Sobers MAGNOLIA - V4
Lancar Dream DAILY SUNSHINE - V
JELLIED SWEETS Dominija - VG
R'HANNA Frost Bonaqua - VG
Ballantavi's AMBASADORE PRIMA VERO - VG
Sopisco EVA KARADHRAS - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Sobresalto NDRINGHETE NDRA' - V1, CWC, Zw.KLUBU, BOB
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V2
Meradith DREAM COME TRUE - V3
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - V4
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V
POONA Majesticanis - V
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V
Nirse YOUR TRUST - nieobecna / absent

Klasa Champion├│w / Champion Class
BELLE from Boogie Dog's - V1, CWC
Sobresalto FUNNY FACE - V2
Sobers JADE - V3
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V4
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V
AYO Bandadory - V
Volar Blek Sharc IRIS - VG

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODˇ - V1

Najlepszy reproduktor / Best Stud Dog
Cobyco CENTER PIECE - 2


CWC CHORZÓW 2012-09-15

S─Ödzia / Judge: Rudi Peters Brandt (DNK)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A FRENCH KING Lazarus - VG

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Karadhras PASTIS PROVANCE
Whiteheads EVERY MAN JACK

Klasa Champion├│w / Champion Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, ZW
Satangin JUNE JOKE - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V1, Zw.Mł. BOB Junior (new PL J.Ch)
KAJA Hard Way - VG
R'HANNA Frost Bonaqua

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
KELSY Hard Way - V2
Airy Elf's DIVA AT AZARIN

Klasa Otwarta / Open Class
Fiefoerniek's VOORLIEFDE - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
WALTZING MATILDA Lazarus - VG2
ARDILLA Baltic Fossil - 3
RUMBA Pagawa - 4

Klasa Champion├│w / Champion Class
BELLE DE LA RIENNE Toomie Trishel - V1
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V3


KRAJOWA MY┬ŽLIWSKICH
┼ü├ôD┬Č 2012-09-23


S─Ödzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Champion├│w / Champion Class
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, BIS Junior, 2 BOG
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE
XPENSIVE BLUE DIAMOND Born To Love

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, ZW
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - V2


CWC ZIELONA GÓRA 2012-09-23

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Nirse THOUSAND STARS - WO1, BOB Baby

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, BIS

Klasa Otwarta / Open Class
Nirse YOUR TRUST - V1, CWC
TUTTI DI MARE Filisart - V2


CWC PRZEMY┬ŽL 2012-09-23

S─Ödzia / Judge: Piotr Kr├│l (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
WHERE THE STREETS HAVE NO NAMES Slim-Extreme - V1, Zw.Mł.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
KAJA Hard Way - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
KELSY Hard Way - V1, CWC, ZW, BOB
CAMPANULA CARPATICA Ypsylon - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - V1, CWC


CACIB WROCŁAW 2012-09-29

S─Ödzia / Judge: Dorota Witkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, BOG, BIS
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - V2
TYLKO TEN Paranoia - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
OZI Pagawa - VG

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V1, Zw.Mł.
Whiteheads SILVER WATER - V2
TYLKO TY AKUABA Paranoia - V3
Whiteheads SUNSHINE SONG - V4

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
WALTZING MATILDA Lazarus - V1
ORKA Pagawa - V2
IMPALA Brodwinek - V3

Klasa Champion├│w / Champion Class
Loamhill IFFLEY - V1, CWC, Res.CACIB
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2
Hound's MUSIC MATTERS - nieobecna / absent

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODˇ - V1


KRAJOWA MY┬ŽLIWSKICH
RYBNIK 2012-10-06


S─Ödzia / Judge: Barbara Larska (POL)


Psy / Males

Klasa Champion├│w / Champion Class
HAZARD Pagawa - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG


CWC K─śPICE 2012-10-06

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG (new PL Ch.)

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
R'HANNA Frost Bonaqua - V1, Zw.Mł. BOB Junior (new PL J.Ch.)
LEESAH Vincit Omnia - V2

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
LANA Vincit Omnia - V1, CWC, ZW
MARGO Yakuza.Gdy - 2


CWC RYBNIK 2012-10-07

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC
FROZEN FLAME Born To Love - VG

Klasa Champion├│w / Champion Class
HAZARD Pagawa - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
CROWN JEWEL Ypsylon - V1, CWC
OTAMI Minori ad Majus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
ARDILLA Baltic Fossil - V1, CWC


KRAJOWA RAS MY┬ŽLIWSKICH
BYDGOSZCZ 2012-10-07


Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
RAMZES Ja-Cze-Ka - V1

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
LEESAH Vincit Omnia - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, 4 BOG (new PL J.Ch.)

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
LANA Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
LOUISE Vincit Omnia - V1, CWC, ZW

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
TEKILA Ja-Cze-Ka - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran


CWC ZABRZE 2012-10-14

Sędzia / Judge: Małgorzata Rogozińska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
RACUCH Charci Zapał - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
WHERE THE STREETS HAVE NO NAMES Slim-Extreme - nieobecny / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
I'M A DANISH QUEEN Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 3 BIS Junior (new PL J.Ch.)

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
CAMPANULA CARPATICA Ypsylon - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
HAYDI Pagawa - V1, CWC

Klasa Champion├│w / Champion Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, CWC, ZW, BOB, BOG


CWC LEGIONOWO 2012-10-14

S─Ödzia / Judge: Barbara Larska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYLKO TEN Paranoia - V1, Zw.Mł.
DON LUIS GUERREIRO Supra Cetera

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Sporting Fields MASTERPIECE AT YPSYLON - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
XYLASINE FOR EVERYBODY Born To Love

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, ZW, BOB, BOG


CWC GORZÓW WLKP. 2012-10-14

S─Ödzia / Judge: Blanka Horbatowska (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Nirse TAKE ME TO HEART - nieobecny / absent

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
ROZMACH Charci Zapał - WO1, BOB Puppy

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
R'HANNA Frost Bonaqua - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, CWC, ZW, BOB, BOG


CACIB POZNAŃ 2012-10-20

S─Ödzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Durante Vita KEIP OF GOOD HOPE - V1, Zw.Mł. BOB Junior
Wild and Wicked BREAKDANCE BABY

Klasa Otwarta / Open Class
CORLEONE Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, ZW (new PL Ch.)
CLEMENZA Supra Cetera

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, BOB

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Nirse THOUSAND STARS - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - V1, Zw.Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Champion├│w / Champion Class
Loamhill IFFLEY


CACIB POZNAŃ 2012-10-21

S─Ödzia / Judge: Gerard Jipping (NLD)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Wild and Wicked BREAKDANCE BABY - V1, Mł.Zw.PL, Crufts Qualification 2013
Durante Vita CAPE OF GOOD HOPE - V2

Klasa Otwarta / Open Class
CORLEONE Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, Zw.PL, Crufts Qualification 2013
Whiteheads DALLAS - V2, Res.CACIB
CLEMENZA Supra Cetera - nieobecny / absent

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Nirse THOUSAND STARS - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads SILVER WATER - V1, Mł.Zw.PL, BOB Junior, Crufts Qualification 2013 (new PL J.Ch.)
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V2
Meradith I FEEL SO ATTRACTIVE - V3
DONNA MARIZA Supra Cetera - V4
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - VG

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - V1, CWC
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
CESARINA Supra Cetera - V1, CWC, CACIB, Zw.PL, Crufts Qualification 2013, BOB, 3 BOG
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V2, Res.CACIB

Klasa Champion├│w / Champion Class
Loamhill IFFLEY - nieobecna / absent


CWC CZ─śSTOCHOWA 2012-10-28

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Whiteheads HATFORD - WO1
Tylko Ty LORD JON SNOW - nieobecny/ absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, CWC, ZW
Whiteheads EVERY MAN JACK - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING - V1, Zw.Mł. BOB Junior
DI LOLA Pagawa - V2
Tylko Ty HOTCHPOTCH - nieobecna / absent

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Nirse YOUR LOVE - V1, CWC, ZW, BOB, BOG (new PL Ch.)
ORA Minori ad Majus - V2
RUBIE Frost Bonaqua - nieobecna / absent


CACIB KIELCE 2012-11-10

S─Ödzia / Judge: Nina Aleksandrova (UKR)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
CAMOUFLAGE Idealist - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL - V1, Zw.Mł.

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, CWC (nowy Champion Polski)
BOOSTER Baltic Fossil - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads DALLAS - V1, CWC, CACIB, ZW
INDIANAPOLIS Brodwinek - V2
FROZEN FLAME Born To Love - VG3

Klasa U┼╝ytkowa / Working Class
AMARILLO Baltic Fossil - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Champion├│w / Champion Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB (nowy Młodzieżowy Champion Polski)
Tylko Ty HOTCHPOTCH - V2
KAJA Hard Way - V3

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
BONDADOSA Baltic Fossil - V1, CWC
RUBIE Frost Bonaqua - V2
KELSY Hard Way - V3
CROWN JEWEL Ypsylon - V4

Klasa Otwarta / Open Class
FREZJA du Domaine de Syrtos - V1, CWC, res.CACIB

Klasa Champion├│w / Champion Class
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V1, CWC, CACIB, ZW
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V2

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Bokamaro MAGIC TOUCH - V1, BOB Veteran


CWC KOSZALIN 2012-11-18

S─Ödzia / Judge: Butkiene Jurate (LTU)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ROZMACH Charci Zapał - V1, ...

Suki / Females

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
LANA Vincit Omnia - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
LEESAH Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
MARGO Yakuza.Gdy

Klasa Champion├│w / Champion Class
Tylko Ty JOHANNA


CWC BYDGOSZCZ 2012-11-24

S─Ödzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeni┬▒t / Puppy Class
Nirse TO YOUR SMILE - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
ROZMACH Charci Zapał - V1, Zw.Mł.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ATIYA Olabisi - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, BOG (new PL J.Ch.)

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
LEESAH Vincit Omnia - V1, CWC, ZW
R'HANNA Frost Bonaqua - V2

Klasa Otwarta / Open Class
LOUISE Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
TEKILA Ja-Cze-Ka - V1, BOB Veteran


CWC ┬ŽWIEBODZICE 2012-12-02

S─Ödzia / Judge: Blanka Horbatowska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith I FEEL SO SPECIAL - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
I'M A POLISH PRINCE Lazarus - nieobecny

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Intron Poland WHISTLING IN THE DARK - V1, ...

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Meradith HERE SHE COMES - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG (new PL Ch.)
ANELLI Con Amore - V2


CWC LEGIONOWO 2012-12-09

S─Ödzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads GEORGE CLOONEY - V1, Zw.Mł.
Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL - 2
DON LUIS GUERREIRO Supra Cetera - 3

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads SUNSHINE REGGAE - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Sporting Fields MASTERPIECE AT YPSYLON - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - 2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rivarco CARNIVAL SAMBA - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BIS Junior
Meradith I FEEL SO PRETTY
Intron Poland WIGGLING AND GIGGLING
XYLASINE FOR EVERYBODY Born To Love

Klasa Po┬Ârednia / Intermediate Class
Whiteheads SILVER WATER - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG
Airy Elf's DIVA AT AZARIN
Sopisco EVA KARADHRAS
Tylko Ty HOTCHPOTCH

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads SILVER GIRL - V1, CWC
BOMBONIERKA Władca Traw - 2
RUBIE Frost Bonaqua - nieobecna / absent

Klasa Weteran├│w / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODˇ





































Copyright: Katarzyna Matusik