WYSTAWY 2011

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2011

Data ostatniej aktualizacji strony: 17.12.2017

STYCZEŃ / JANUARY

16    Gdańsk   krajowa / national
28-30    GŁOGÓW (o/Legnica)   międzynarodowa / international

   LUTY / FEBRUARY

12     Bydgoszcz   krajowa nocna BIS / national
12-13     Bydgoszcz   krajowa / national
19-20     RZESZÓW   międzynarodowa / international
27    Leszno   Championów / Champion of Champions

   MARZEC / MARCH

5    Jarosław (O/Przemysl)   krajowa / national
6    Drzonków (o/Jelenia Góra)   krajowa / national
18-20   KATOWICE  międzynarodowa / international

   KWIECIEŃ / APRIL

9-10    Legionowo   krajowa / national
10   Zabrze   krajowa / national
16   Częstochowa   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
16   Grudziądz   krajowa / national
17   Częstochowa   krajowa / national
17    Inowrocław   krajowa / national
17    Lublin   krajowa / national
30   OPOLE   międzynarodowa / international

   MAJ / MAY

1    Dobre Miasto (O/Olsztyn)   krajowa / national
 Manowo   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
3    Bydgoszcz   krajowa / national
7    STARA MIŁOSNA   klubowa chartów / sighthounds club show
7-8    ŁÓDŹ   międzynarodowa / international
15    Krosno   krajowa / national
15    Jelenia Góra   krajowa / national
22    Bytom   krajowa / national
22    Radom   krajowa / national
28    Antoninek (o/Poznań)   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
29    Nowa Ruda (o/Wałbrzych)   krajowa / national
29    Słupsk   krajowa / national
29    Płock   krajowa / national

   CZERWIEC / JUNE

4-5    LESZNO   międzynarodowa / international
12    Kalisz   krajowa / national
12    Lublin   krajowa / national
12    Racibórz   krajowa / national
18-19    SZCZECIN   międzynarodowa / international
25-26    KRAKÓW   międzynarodowa / international

   LIPIEC / JULY

3    Ustroń   krajowa / national
3    Gorzów Wlkp.   krajowa / national
3    Olsztyn   krajowa / national
10    Gdynia   krajowa / national
10    Nowy Targ   krajowa / national
16-17     WARSZAWA   międzynarodowa / international
24    Koszalin   krajowa / national
24    Będzin   krajowa / national

   SIERPIEŃ / AUGUST

6    Legnickie Pole   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
7    Chojnice   krajowa / national
7    Kościelisko-Kiry (o/Zakopane)   krajowa / national
13-14    SOPOT   międzynarodowa / international
20     Piotrków Tryb. (o/Łódź)   krajowa ras myśliwskich/ national of the hunting breeds
21     Nowy Sącz   krajowa / national
21    Toruń   krajowa / national
27-28    BIAŁYSTOK   międzynarodowa / international

   WRZESIEŃ / SEPTEMBER

4    Włocławek   krajowa / national
4     Przemyśl   krajowa / national
4     Radom   krajowa / national
10     Warszawa   krajowa / national
10    Olsztyn k/Częstochowy   krajowa chartów / national sighthound show
11    Chorzów   krajowa / national
17    Płock   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
18    Zielona Góra   krajowa / national
24-25    WROCŁAW   międzynarodowa / international

   PAZDZIERNIK / OCTOBER

2    Rybnik   krajowa  / national
2    Miastko (o/Słupsk)   krajowa / national
2     Legionowo   krajowa  / national
2    Bydgoszcz   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
9    Zabrze   krajowa / national
16    Częstochowa   krajowa / national
22    POZNAŃ   międzynarodowa / international
23    POZNAŃ   międzynarodowa / international

   LISTOPAD / NOVEMBER

19-20    KIELCE   międzynarodowa / international

   GRUDZIEŃ / DECEMBER

3-4    Świebodzice (O/Wałbrzych)   krajowa / national
11    Legionowo   krajowa / national

CWC GDAŃSK 2011-01-16

Sędzia / Judge: Janina Staniszewska-Borkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
WIELKI SZU Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, Zw. Mł.
Whiteheads DALLAS - 2

Klasa Otwarta / Open Class
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)
ALPEN GOLD Lancar Keyzer
HURRICANE Brodwinek
HUGO Brodwinek

Klasa Championów / Champion Class
ALEXANDER Idealist - V1, CWC
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
POONA Majesticanis - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras TINKER BELL AT MACH-9 - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 4 BOG
ASI QUE GAUCHA Baltic Fossil - ?2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Pipsqueak QARAMELLI - V1, CWC, ZW
AGILE la Cote des Levriers - ?2

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC


CACIB GŁOGÓW 2011-01-30

Sędzia / Judge: Ewa Bukład (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Eurostar's MY FIRST KISS - VG1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
PARIS Majesticanis - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Meradith FAMOUS STAR IN ATLETICO - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 3 BOG (nowy Int Ch)
GINGER BREAD of Gentle Mind
INTO THE HEART Slim-Extreme

Klasa Championów / Champion Class
WHISPERING VALLEY of Gentle Mind

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


CWC BYDGOSZCZ NOCNA 2011-02-12

Sędzia / Judge: Elvira Romanenkova (RUS)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - ?2

Klasa Championów / Champion Class
Sea Leopard's IRISH SPRING - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras TINKER BELL AT MACH-9 - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Xploring NEW YEARS WILD AND WICKED - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
FUNNY GIRL Vincit Omnia - nieobecna / absent


CWC BYDGOSZCZ WALENTYNKOWA 2011-02-13

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, Zw. Mł.
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V2
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - V3
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - V4

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC
Sea Leopard's IRISH SPRING - ?2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras TINKER BELL AT MACH-9 - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Xploring NEW YEARS WILD AND WICKED - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
FUNNY GIRL Vincit Omnia - nieobecna / absent


CACIB RZESZÓW 2011-02-20

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
OZI Pagawa - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, CWC, CACIB, ZW
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - VG2

Klasa Użytkowa / Working Class
GORDON Isis Wind - VG1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
RUMBA Pagawa - OB1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras TINKER BELL AT MACH-9 - V1, Zw. Mł. BOB Junior (new PL Jun. Ch.)
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V2
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
MIYU Minori ad Majus - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
TUTTI FRUTI Filisart - V2


CHAMPION OF CHAMPIONS
LESZNO 2011-02-27


Sędzia / Judge: Lisbeth Mach (CHE)


Suki / Females

Klasa Championów / Champion Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, CWC, ZW, BOB
TIRAMISU Filisart - V2
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V3


CWC JAROSŁAW 2011-03-05

Sędzia / Judge: Elżbieta Chwalibóg (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FANCY MAN - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran


CWC DRZONKÓW 2011-03-06

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AL MINYA Nut-Szu-Geb - V1, CWC, ZW, BOB

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, CWC
INTO THE HEART Slim-Extreme - V2


CACIB KATOWICE 2011-03-20

Sędzia / Judge: Salvatore Tripoli (ITA)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads DALLAS - V1, Zw. Mł.
IZANAGI URASHIMA Dominija - V2
Eurostar's MY FIRST KISS - V3
Meradith FANCY MAN - VG4
ARON Baltic Fossil - VG
BE LIKE SCOOBY Born To Love - VG
OZI Pagawa - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1, CWC, Res. CACIB
ABOUT FACE Valentine Dogs - VG2
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - V1, CWC
Meradith DESERVE TO WIN - VG2
MYRON Ayort Back - VG3
Shamasan HAPPY NEW YEAR - VG4
PAINTED MIST Aristokratos - absent

Klasa Championów / Champion Class
Absolute Mann MR PRESIDENT - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, BOG
HAZARD Pagawa - V2
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V3
Cobyco CHOICE LOOKS - V4

Klasa Weteranów / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Karadhras PINA COLADA - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
Absolute Mann OVER THE MOON - OB2
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - OB3

Klasa Młodzieży / Junior Class
RUMBA Pagawa - V1, Zw. Mł. BOB Junior
BAMBI PARANOIA Born To Love - V2
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - V3
FREZJA du Domaine de Syrtos - VG4
Karadhras THUMBELINA - VG
Whiteheads DAKOTA - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
C'Mere KEIJUSATU - VG1
Jesterland KALAHARI - absent

Klasa Otwarta / Open Class
Windmeister's EVE - V1, CWC, CACIB, ZW
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V2
Meradith DESTINATED FOR YOU - VG3
Loamhill IFFLEY - VG4
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - VG
Whiteheads BE MY SUNSHINE - VG

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, Res. CACIB
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V2


CWC LEGIONOWO 2011-04-10

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads DENVER - V1, ZW. Mł.
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon

Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads COMANCHE - V1, CWC, ZW
IZANAGI URASHIMA Dominija - V2

Klasa Otwarta / Open Class
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, Zw. Mł.
POONA Majesticanis - V2
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - ?3

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads BE MY GIRL - V1, CWC, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BOB, BOG
DANCING IN THE MOONLIGHT Ypsylon


CWC ZABRZE 2011-04-10

Sędzia / Judge: Janina Staniszewska (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, Zw. Mł.
RAMZES Pagawa - V2
OZI Pagawa - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
FROZEN FLAME Born To Love - V1, CWC
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V2
DONATELLO Petula-Vera - V3
HEY HOMBRE Ticking Timebomb - VG4

Klasa Użytkowa / Working Class
Balifail ARETINO - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
ALEXANDER Bandadory - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 3 BOG
Karadhras THUMBELINA - V2
RUMBA Pagawa - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
YOUR TEA & RUM Lazarus - V1, CWC (new PL Ch.)

Klasa Weteranów / Veteran Class
PERDI Pagawa - V1, BOB Veteran


KRAJOWA MYŚLIWSKICH
CZĘSTOCHOWA 2011-04-16


Sędzia / Judge: Ewa Bukład (POL)



BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES



CWC GRUDZIĄDZ 2011-04-16

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
DON JUAN Tarytum Vejai - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
BELOVED CHELSEA NANETTE Ypsylon - ...1

Klasa Młodzieży / Junior Class
POONA Majesticanis - V1

Klasa Otwarta / Open Class
AGILE la Cote des Levriers - V1, CWC, ZW



CWC CZĘSTOCHOWA 2011-04-17

Sędzia / Judge: Liliane De Ridder-Onghena


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads DALLAS - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB (new Jun. PL Ch.)
MC KINLEY Frost Bonaqua - VG

Klasa Otwarta / Open Class
HEY HOMBRE Ticking Timebomb - DST

Klasa Użytkowa / Working Class
Balifail ARETINO - VG

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads DAKOTA - VG

Klasa Otwarta / Open Class
AL MINYA Nut-Szu-Geb - VG

Klasa Championów / Champion Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC, ZW


CWC INOWROCŁAW 2011-04-17

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - WO1, BOB Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
DON JUAN Tarytum Vejai - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG



CWC LUBLIN 2011-04-17

Sędzia / Judge: Marta Kościańska (POL)


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith FETCHING LADY - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI FRUTI Filisart - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG



CACIB OPOLE 2011-04-30

Sędzia / Judge: Andrzej Kaźmierski (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, Zw. Mł. (new PL Jun.Ch.)
OZI Pagawa - ?2
IGRACEK od Hnevina - nieobecny / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ARON Baltic Fossil - ?1
OTIS Pagawa - ?2

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith FANCY MAN - V1, CWC, Res. CACIB
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - nieobecny / absent
Shamasan HAPPY NEW YEAR - absent

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, CACIB, ZW
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, BOB Veteran, BOB, 2 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Absolute Mann OVER THE MOON - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BIS Junior
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V2
PARIS Majesticanis - V3
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - V4
BAMBI PARANOIA Born To Love - ?

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V1, CWC
ORKA Pagawa - ?2
C'Mere KEIJUSATU - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Pozhar v Kremle FEDRA AT HEPRI - V1, CWC, Res. CACIB
BAMBINA DI PRAGA Sunny Funny - V2
BAILEY BLUE Modry Hit - V3
MIYU Minori ad Majus - V4
AL MINYA Nut-Szu-Geb - VG
HAGA Pagawa - ?
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
ROYAL ROSE z Uplnku - V1, CWC, CACIB, ZW
Absolute Mann SHINES IN THE WIEN SKY - V2
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V3
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - nieobecna / absent


CWC DOBRE MIASTO 2011-05-01

Sędzia / Judge: Elżbieta Chwalibóg (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Sobresalto ENFANT TERRIBLE - V1, CWC
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - V2

Klasa Championów / Champion Class
EVERLASTING DESIRE Dominija - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
AYO Bandadory - V1, CWC
HAWANA FOR AVIATICUS Brodwinek - V2
TESSA FLASH OF LIGHT Aviaticus - VG3

Klasa Championów / Champion Class
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1, CWC, ZW, BOB
BELOKRYLAYA GOLUBKA - V2


KRAJOWA MYŚLIWSKICH MANOWO
2011-05-01


Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ASI QUE GAUCHA Baltic Fossil - V1, CWC, ZW, BOB



CWC BYDGOSZCZ 2011-05-03

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
WIELKI SZU Lazarus - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
POONA Majesticanis - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ASI QUE GAUCHA Baltic Fossil - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
AYO Bandadory - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG
Pozhar v Kremle FEDRA AT HEPRI - V2



KLUBOWA CHARTÓW
STARA MIŁOSNA 2011-05-07


Sędzia / Judge: Bart Scheerens (BEL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Tylko Ty WHITE-COLLAR PROFESSIONAL - WO1, BOB Baby, 3 BIS Baby
Karadhras PASTIS PROVANCE - nieobecny / absent

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FANCY MAN - V1, MŁ. ZW. KLUBU, BOB Junior, 4 BIS Junior
IZANAGI URASHIMA Dominija - V2
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - VG3
Eurostar's MY FIRST KISS - VG4
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - VG
WIELKI SZU Lazarus - nieobecny / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland KATHMANDU - V1, CWC
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2
Whiteheads DENVER - V3
WESTERN BLUE JOE Aviaticus - VG4

Klasa Otwarta / Open Class
Rivarco TELLER OF TALES - V1, CWC
Rivarco ULTRARAPID - V2
Jesterland JUMANJI - V3
Jesterland JOKER - VG4
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - VG
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - VG
BEGINNER'S LUCK Idealist - VG
London's Fog CELESTIAL RAY - VG
Jesterland ICON O'THE KINS - VG

Klasa Championów / Champion Class
VICTOR Born To Love - V1, CWC
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2
Whiteheads ALL ABOUT ME - V3
AVIATOR Idealist - VG4
Sobers IVORY - VG
ALEXANDER Idealist - nieobecny / absent
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - nieobecny / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
BUNOMOS Szlachetna Sara - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Tylko Ty WHITE LIES - nieobecna / absent

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Tylko Ty POINT OF FACT - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras TWEEDLEDEE - V1, MŁ. ZW. KLUBU
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V2
POONA Majesticanis - V3
BRINDLE BUTTERFLY Born To Love - V4
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Sobers JADE - V1, CWC
Jesterland KALAHARI - V2
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V3
Whiteheads CHIPPEWA - V4
Lancar Dream CANDY QUEEN - V
SELENE Ayort Back - VG

Klasa Otwarta / Open Class
ATLANTIC BREEZE Lancar Keyzer - V1, CWC, Best Movement
AYO Bandadory - V2, Best Head
TIRAMISU Filisart - V3
Whiteheads BE MY GIRL - V4
Jesterland HARMONY - V
BALANGA z Gangu Łysych - VG
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist - VG
YRIA Władca Traw - VG
AMIRA Nut-Szu-Geb - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, ZW. KLUBU, BOB, BIS
Tylko Ty VIKING'S POETRY - V2
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V3
Jesterland IRIS O'THE KINS - V4
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V
Jesterland GOLDEN LEMONS - V
RHEIA Ayort Back - V

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran
HELLENE Ayort Back - V2



CACIB ŁÓDŹ 2011-05-08

Sędzia / Judge: Ewa Stolarska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland KATHMANDU - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Rivarco TELLER OF TALES - V1, CWC, CACIB, ZW
Rivarco ULTRARAPID - V2
TOP GUN FLASH OF LIGHT Aviaticus

Klasa Championów / Champion Class
Sobers IVORY - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Nirse YOUR LOVE - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 3 BOG
PARIS Majesticanis - V2
POONA Majesticanis - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland KALAHARI - V1, CWC, CACIB, ZW
Sobers JADE - V2, Res. CACIB
Lancar Dream CANDY QUEEN - V3

Klasa Otwarta / Open Class
ATLANTIC BREEZE Lancar Keyzer - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Xploring NEW YEAR WILD AND WICKED
Mythago's FLASH GIRL
VELVET BUTTERFLY Ypsylon

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODĄ



CWC KROSNO 2011-05-15

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, ZW, BOB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI FRUTI Filisart - V1, CWC
MIYU Minori ad Majus - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODĄ



CWC JELENIA GÓRA 2011-05-15

Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
PARIS Majesticanis - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
INTO THE HEART Slim-Extreme - V2



CWC BYTOM 2011-05-22

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - ?1
Tylko Ty WHITE-COLLAR PROFESSIONAL - ?2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, Zw. Mł. BOB Junior
OZI Pagawa - ?2

Klasa Użytkowa / Working Class
Balifail ARETINO - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Championów / Champion Class
HAZARD Pagawa - V1, CWC, ZW, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Tylko Ty CHEROKEE - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
RUMBA Pagawa - V1, Zw. Mł.
BIANCA JAGGER Fast Dunderry

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ORKA Pagawa

Klasa Otwarta / Open Class
HAGA Pagawa

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, ZW


CWC RADOM 2011-05-22

Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DESERVE TO WIN
Whiteheads CHINOOK

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, 2 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI FRUTI Filisart - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODĄ - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran



KRAJOWA MYŚLIWSKICH
ANTONINEK 2011-05-28


Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males



Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
PARIS Majesticanis - V1, Zw.Mł. BOB Junior



CWC NOWA RUDA 2011-05-29

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
MC TRAVISH Frost Bonaqua - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
PAINTED MIST Aristokratos - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - WO1, BOB Baby

Klasa Otwarta / Open Class
Azarin BLACKBERRY PIE - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG
INTO THE HEART Slim-Extreme - ?2



CWC USTKA 2011-05-29

Sędzia / Judge: Jerzy Mrugasiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V1, Zw.Mł. BOB Junior
DUNHILL Yakuza.Gdy - VG2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
WESTERN BLUE JOE Aviaticus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
ALONG A MOONLIT WAY Dominija - absent

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
Sobresalto ENFANT TERRIBLE - V2

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Pozhar v Kremle GOSUDARYNJA MOSKVA - absent



CWC PŁOCK 2011-05-29

Sędzia / Judge: Elżbieta Chwalibóg (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads DALLAS - V1, CWC, ZW
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads DENVER - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads CHIPPEWA - absent

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland KALAHARI - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 2 BIS

Klasa Championów / Champion Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC



CACIB LESZNO 2011-06-05

Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
CORLEONE Supra Cetera - V1, Zw.Mł. BOB Junior
Eurostar's MY FIRST KISS - V2
CLEMENZA Supra Cetera - V3
Boxing Helena's JACK'S JOY - V4
OZI Pagawa - absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith FANCY MAN - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, Zw.Mł.
PARIS Majesticanis - V2
RUMBA Pagawa

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith EAGER FOR SUCCESS
Xploring NEW YEAR'S WILD AND WICKED
YEEEHAW YOLANDA Ypsylon
TUTTI FRUTI Filisart - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODĄ



CWC KALISZ 2011-06-12

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
CHARMING SILVER Ypsylon - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, Zw.Mł.BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ARON Baltic Fossil - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
PARIS Majesticanis - nieobecna / absent
DANCING QUEEN Bandadory - nieobecna / absent
DIAMOND DEBUTANTE Bandadory - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
TIRAMISU Filisart - V1, CWC, ZW



CWC LUBLIN 2011-06-12

Sędzia / Judge: Barbara Larska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AMARILLO Baltic Fossil - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith FETCHING LADY - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith EAGER FOR SUCCESS - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith UDANA NAD PODZIW - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODĄ - V1, BOB Veteran



CWC RACIBÓRZ 2011-06-12

Sędzia / Judge: Wiesława Misterka-Kluska (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Tylko Ty WHITE-COLLAR PROFESSIONAL - dyskwalifikacja

Klasa Młodzieży / Junior Class
Eurostar's MY FIRST KISS
OZI Pagawa

Klasa Weteranów / Veteran Class
Tylko Ty CHEROKEE - dyskwalifikacja

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
CROWN JEWEL Ypsylon - WO1, BOB Baby, 3 BIS Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
RUMBA Pagawa - V1, ZW.Mł. BOB Junior, BOB, 2 BOG (new Jun.PL Ch.)
BIANCA JAGGER Fast Dunderry

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ORKA Pagawa

Klasa Otwarta / Open Class
HAGA Pagawa



CACIB SZCZECIN 2011-06-18

Sędzia / Judge: Vlastislav Voytek (SVK)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith FANCY MAN - V1, CWC, Res. CACIB
WESTERN BLUE JOE Aviaticus - G2

Klasa Championów / Champion Class
PLACIDO vom Kleinen Berg - V1, CWC, CACIB, ZW
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby
Whipcat JENNIFER ECCLES - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, Zw.Mł.BOB Junior, BOB
POONA Majesticanis - V2
PARIS Majesticanis - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Loamhill IFFLEY - V1, CWC, CACIB, ZW
Windmeister's EVE - V2
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - VG3

Klasa Championów / Champion Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, CWC, Res.CACIB
AMAZINGPUREBLONDE - V2
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V3



CACIB KRAKÓW 2011-06-26

Sędzia / Judge: Peter Harsanyi (HUN)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Tylko Ty WHITE-COLLAR PROFESSIONAL - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
Whiteheads EVERY MAN JACK - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, Zw.Mł.BOB Junior (new Jun.PL Ch.)
OZI Pagawa - V2
Eurostar's MY FIRST KISS - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, Res. CACIB
Whiteheads DALLAS - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DESERVE TO WIN - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB

Klasa Championów / Champion Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - VG3
Cobyco CHOICE LOOKS - nieobecny / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
Tylko Ty CHEROKEE - V1
Cobyco CENTER PIECE - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YOUR LOVE - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, Zw.Mł.
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V2
RUMBA Pagawa - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, CWC, CACIB, ZW
Meradith EFFORTLESS GRACE - V2
VALENTINE Born To Love - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith OBDARZONA URODĄ - V1, BOB Veteran



CWC USTROŃ 2011-07-03

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
CARLOS Sasima

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB (new PL J.Ch.)



CWC GORZÓW WLKP. 2011-07-03

Sędzia / Judge: Marta Kościańska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Mallyfield DREAM ACE - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
Biswihip's DUMAS - V1, CWC

Klasa Użytkowa / Working Class
Biswhip's CRUX - V1, CWC, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - WO1, BOB Baby, 3 BIS Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YOUR TRUST - nieobecna / absent

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
GINGER BREAD of Gentle Mind - V1, CWC, ZW, BOB (nowy Champion Polski)

Klasa Championów / Champion Class
WHISPERING VALLEY of Gentle Mind - V1, CWC



CWC OLSZTYN 2011-07-03

Sędzia / Judge: Małgorzata Supronowicz (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Eurostar's MY FIRST KISS - nieobecny
Meradith FANCY MAN - nieobecny

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - nieobecny

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland KALAHARI - V1, CWC
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - nieobecna
Whiteheads CHIPPEWA - nieobecna

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG



CWC GDYNIA 2011-07-10

Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Whiteheads EVERY MAN JACK - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - V1, Zw.Mł. BOB Junior
Boxing Helena's JACK'S JOY - V2
WIELKI SZU Lazarus - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
ALONG A MOONLIT WAY Dominija - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
POONA Majesticanis - V1, Zw.Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
HOSSA Brodwinek - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
AYO Bandadory - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Pozhar v Kremle GOSUDARYNJA MOSKVA - V1, BOB Veteran



CWC NOWY TARG 2011-07-10

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES



CACIB WARSZAWA 2011-07-16

Sędzia / Judge: Robert Paust (USA)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
BEL AMI of Gentle Mind - WO1, BOB Baby
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - WO2

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Sporting Fields MASTERPIECE AT YPSYLON - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Eurostar's MY FIRST KISS - nie do oceny

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 3 BOG
Whiteheads DALLAS - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith FANCY MAN - V1, CWC
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - VG2
Whiteheads COMANCHE - VG3
Whiteheads DENVER - G4

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, Res.CACIB
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V2
ONE IN A MILLION Ypsylon - VG3
VICTOR Born To Love - G4

Klasa Weteranów / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran
MARATON MAXymalny Efekt - V2

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
CREME DOUBLE of Gentle Mind - WO1

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YOUR LOVE - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
C'Mere KEIJUSATU - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, CWC, Res.CACIB
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V2
TIRAMISU Filisart - VG3
Jesterland KALAHARI - VG4
Whiteheads CHIPPEWA - VG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, CACIB, ZW
WHISPERING VALLEY of Gentle Mind - V2
Jesterland GOLDEN LEMONS - V3
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V4
Meradith UDANA NAD PODZIW - VG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro LONDON - V1
Bokamaro DEAUVILLE - V2



CWC KOSZALIN 2011-07-24

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, Zw.Mł. BOB Junior (new Jun. PL Ch.)

Klasa Otwarta / Open Class
TIRAMISU Filisart - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
Whiteheads BE MY BABY



CWC BĘDZIN 2011-07-24

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC, ZW
OZI Pagawa - VG2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V1, Zw.Mł.BOB Junior, BOB, BIS Junior, BOG, 3 BIS
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
C'Mere KEIJUSATU - V1, CWC
ORKA Pagawa - V2

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, ZW



KRAJOWA MYŚLIWSKICH
LEGNICKIE POLE
2011-08-06


Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
PARIS Majesticanis - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB

Klasa Otwarta / Open Class
INTO THE HEART Slim-Extreme - VG1
Azarin BLACKBERRY PIE - VG2



CWC CHOJNICE 2011-08-07

Sędzia / Judge: Maciej Kozber (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC
WESTERN BLUE JOE Aviaticus - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
ALONG A MOONLIT WAY Dominija - V1, CWC
TOP GUN FLASH OF LIGHT Aviaticus - nieobecny / absent

Klasa Użytkowa / Working Class
LOKOS Lokata - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
LOVELY LADY Josza - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
POONA Majesticanis - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ASCHANTEL Baltic Fossil - V1, CWC, ZW, BOB
WILD GRACE Aviaticus - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
AMIDALA Władca Traw - V1, BOB Veteran



CWC KOŚCIELISKO - KIRY 2011-08-07

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
BE LIKE SCOOBY Born To Love - nieobecny / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
OZI Pagawa - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - WO1, BOB Puppy

Klasa Otwarta / Open Class
INTO THE HEART Slim-Extreme - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)



CACIB SOPOT 2011-08-14

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ZEFIR INVOI OF LOVE - V1, Zw.Mł.
WIELKI SZU Lazarus - V2
DUNHILL Yakuza.Gdy - V3
TYGRYSEK Przyjaciel Człowieka - nieobecny / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC, Res.CACIB
Eurostar's MY FIRST KISS - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2
ALONG A MOONLIT WAY Dominija - V3
TOP GUN FLASH OF LIGHT Aviaticus - V4
HUGO Brodwinek - V
HURRICANE Brodwinek - V
ZHOFREY DE PEYRAK - V

Klasa Championów / Champion Class
Sobresalto ENFANT TERRIBLE - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
POONA Majesticanis - V1, Zw.Mł. BOB Junior (nowy Młodzieżowy Champion Polski)

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ASI QUE GAUCHA Baltic Fossil - V1, CWC, Res.CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty JOHANNA - V1, CWC, CACIB, ZW (nowy Champion Polski)
HOSSA Brodwinek - V2
AGILE la Cote des Levriers - V3
Whiteheads BE MY BABY - V4



KRAJOWA MYŚLIWSKICH
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2011-08-20


Sędzia / Judge: Jerzy Mrugasiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - WO1, BOB Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads DALLAS - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads DENVER - V1

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads CHIPPEWA - V1, CWC, ZW, BOB

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro LONDON - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran



CWC NOWY SĄCZ 2011-08-21

Sędzia / Judge: Wiesława Misterka - Kluska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, Zw.Mł.BOB Junior

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ORINOKO Minori ad Majus - WO1, BOB Baby

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI FRUTI Filisart - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
MAI Minori ad Majus - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG



CWC TORUŃ 2011-08-21

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
LOVELY LADY Josza - V1, Zw.Mł. BOB Junior



CACIB BIAŁYSTOK 2011-08-28

Sędzia / Judge: Wiesława Misterka-Kluska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, CWC
Whiteheads DALLAS - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, CACIB, ZW
Whiteheads COMANCHE - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
DON JUAN Tarytum Vejai - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - VG1
PARIS Majesticanis - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, BOG
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V2, Res. CACIB



CWC WŁOCŁAWEK 2011-09-04

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG



CWC PRZEMYŚL 2011-09-04

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI FRUTI Filisart - nieobecna / absent



CWC RADOM 2011-09-04

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AMARILLO Baltic Fossil - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads CHINOOK

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE



CWC WARSZAWA 2011-09-10

Sędzia / Judge: Dorota Witkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads CHINOOK - V1, CWC, ZW
WESTERN BLUE JOE Aviaticus - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI FRUTI Filisart - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, BOB Veteran



CWC OLSZTYN k/Częstochowy
FESTIWAL CHARTÓW
2011-09-10


Sędzia / Judge: Monika Tauraseviciene (LTU)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, Zw.Mł.
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - ?2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Eurostar's MY FIRST KISS

Klasa Otwarta / Open Class
Sobresalto HORS SERIE - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC, ZW
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - ?3

Klasa Weteranów / Veteran Class
MARATON MAXymalny Efekt - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ORINOKO Minori ad Majus - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
Nirse YOUR LOVE - WO2
CROWN JEWEL Ypsylon - ?3

Klasa Młodzieży / Junior Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, Zw.Mł, BOB Junior, BOB, BIS Junior, 3 BIS
Tylko Ty POINT OF FACT - V2
PARIS Majesticanis - nieobecna / absent
Whiteheads EVEN MORE MAGIC - nieobecna / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Karadhras THUMBELINA - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Azarin BLACKBERRY PIE - V1, CWC
Whiteheads BE MY GIRL - V2
YRIA Władca Traw - ?3
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist - nioebecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC



CWC CHORZÓW 2011-09-11

Sędzia / Judge: Grażyna Pindera (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Karadhras PASTIS PROVANCE - V1, Zw.Mł. BOB Junior
Whiteheads EVERY MAN JACK - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1, CWC
ENGLISH KING EMIL Lazarus - V2
OZI Pagawa - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG
NICOLAS Lazarus - V2
Sobresalto HORS SERIE - nieobecny / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
BADALUCCO Petula-Vera - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ORINOKO Minori ad Majus - nieobecna / absent

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YEAR AFTER YEAR - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
WALTZING MATILDA Lazarus - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Karadhras THUMBELINA - V1, CWC
RUMBA Pagawa - V2

Klasa Otwarta / Open Class
YOUR TEA & MILK Lazarus - V1, CWC, ZW



KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH
PŁOCK 2011-09-17


Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)




BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES



CWC ZIELONA GÓRA 2011-09-18

Sędzia / Judge: ?


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Nirse YOUR TRUST - nieobecna / absent



CACIB WROCŁAW 2011-09-24

Sędzia / Judge: Robert Bluemel (AUT)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Użytkowa / Working Class
GORDON Isis Wind - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Championów / Champion Class
Shardbeck SANTA CRUZ - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
BADALUCCO Petula-Vera - V1, BOB Veteran
WHITE CHARLIE Filisart - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
IMPALA Brodwinek - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
WOMAN FROM TOKYO Lazarus - V1, Zw.Mł, BOB Junior, 3 BIS Junior (new Jun.PL Ch.)
Nirse YEAR AFTER YEAR - V2
PARIS Majesticanis - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
C'Mere KEIJUSATU - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
Pipsqueak QARAMELLI - V1, CWC, CACIB, ZW
TIRAMISU Filisart - V2
Azarin BLACKBERRY PIE - VG3

Klasa Championów / Champion Class
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V1, CWC, Res.CACIB
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2
Windmeister's EVE - V3



CWC RYBNIK 2011-10-02

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, ZW, BOB, 3 BOG

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
CROWN JEWEL Ypsylon - OB1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty POINT OF FACT - V1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
RUMBA Pagawa - VG1



CWC MIASTKO 2011-10-02

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
LOVELY LADY Josza - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
AGILE la Cote des Levriers - V1, CWC, ZW



CWC LEGIONOWO 2011-10-02

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - V1, Zw.Mł. BOB Junior, 3 BIS Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
POONA Majesticanis - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, CWC, ZW



KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH
BYDGOSZCZ 2011-10-02


Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V1, CWC, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
RAMZES Ja-Cze-Ka - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads DAKOTA - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Pipsqueak QARAMELLI - V1, CWC, ZW, BOB


CWC ZABRZE 2011-10-09

Sędzia / Judge: Hanna Woźna-Gil (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
O'ZEN Minori ad Majus - WO1, BOB Baby

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Eurostar's MY FIRST KISS - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ODA Minori ad Majus - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
PARIS Majesticanis - V1, CWC, ZW
RUMBA Pagawa - V2



CWC CZĘSTOCHOWA 2011-10-16

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
HAZARD Pagawa

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ODA Minori ad Majus - WO1, BOB Baby

Klasa Otwarta / Open Class
SWEET BELLA z Uplnku



CACIB POZNAŃ 2011-10-22

Sędzia / Judge: Lisbet Mach (CHE)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CORLEONE Supra Cetera - V1, CWC
Adagio HELLO MOTO - V2
Mallyfield DREAM ACE - VG3
Whiteheads DALLAS - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
Biswhip's DUMAS - V1, CWC
CLEMENZA Supra Cetera - VG2

Klasa Użytkowa / Working Class
PLACIDO vom Kleinen Berg - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Biswhip's CRUX - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith DESERVE TO WIN - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
Shardbeck SANTA CRUZ - V2, Res.CACIB

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
LEESAH Vincit Omnia - WO1, BOB Baby
R'HANNA Frost Bonaqua - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
PARIS Majesticanis - V1, Zw. Mł. BOB Junior (new Jun. PL Ch.)

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tiger's Chaos NONSTOP PLAUDITE - V1, CWC, CACIB, ZW
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Tiger's Chaos ALLTIMEPLAUDITE - V1, CWC, Res.CACIB
Xploring NEW YEAR WILD AND WICKED - V2
TIRAMISU Filisart - V3
TUTTI FRUTI Filisart - V4
YRIA Władca Traw - VG
Pipsqueak QARAMELLI - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
Windmeister's EVE - V1
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - nieobecna / absent



CACIB POZNAŃ 2011-10-23

Sędzia / Judge: Stefan Stefik (SVK)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Boxing Helena's JACK'S JOY - V1, Mł. Zw. PL 2011, BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Adagio HELLO MOTO - V1, CWC, Res.CACIB
CORLEONE Supra Cetera - V2
Mallyfield DREAM ACE - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
Biswhip's DUMAS - V1, CWC
CLEMENZA Supra Cetera - VG2

Klasa Użytkowa / Working Class
Biswhip's CRUX - V1, CWC
PLACIDO vom Kleinen Berg - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
Meradith DESERVE TO WIN - V1, CWC, CACIB, ZW PL 2011, Nom.CRUFTS 2012, BOB
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V2
Shardbeck SANTA CRUZ - VG3
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - VG4

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
R'HANNA Frost Bonaqua - WO1, BOB Baby
LEESAH Vincit Omnia - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
LOVELY LADY Josza - VG1
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - VG2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tiger's Chaos NONSTOP PLAUDITE - V1, CWC, CACIB, ZW.PL 2011, Nom.CRUFTS 2012

Klasa Otwarta / Open Class
TUTTI FRUTI Filisart - V1, CWC
Tiger's Chaos ALLTIMEPLAUDITE - V2
Xploring NEW YEAR WILD AND WICKED - V3
TIRAMISU Filisart - VG4

Klasa Championów / Champion Class
Windmeister's EVE - V1, CWC, Res.CACIB
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - VG2
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - nieobecna / absent



CACIB KIELCE 2011-11-19

Sędzia / Judge: Lisbet Utke Ramsing (DNK)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
O'ZEN Minori ad Majus - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, Zw.Mł. BOB Junior
A MAN FOR EVERY DAY OF THE WEEK Ypsylon - V2
Karadhras PASTIS PROVANCE - V3


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads DALLAS - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, BOG
IZANAGI URASHIMA Dominija - V2
Eurostar's MY FIRST KISS - VG3
AMARILLO Baltic Fossil - VG4
RAMZES Pagawa - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith FANCY MAN - V1, CWC, Res. CACIB
OZI Pagawa - VG2

Klasa Championów / Champion Class
ALEXANDER Bandadory - V1, CWC
Cobyco CHOICE LOOKS - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Rhetsgis SHIRLEY BASSEY - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads EYE CANDY - V1, Zw. Mł.
BAMBI PARANOIA Born To Love - nieobecna / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads DAKOTA - V1, CWC
BIANCA JAGGER Fast Dunderry - V2
Meradith FETCHING LADY - V3
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - VG4
PARIS Majesticanis - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
POONA Majesticanis - V1, CWC
YRIA Władca Traw - VG2
TUTTI FRUTI Filisart - nieobecna / absent
Tylko Ty VIKING'S LOVE - nieobecna / absent
Whiteheads BE MY GIRL - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, CACIB, ZW
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V2



CWC ŚWIEBODZICE 2011-12-04

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tazaris IKARIAM - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior
Nirse YEAR AFTER YEAR - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Boxing Helena's JOYFUL JUDY - V1, CWC, ZW
PARIS Majesticanis - V2


CWC LEGIONOWO 2011-12-11

Sędzia / Judge: Tomasz Borkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads DALLAS - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - nieobecny / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, BOB Veteran, BOB, BIS VETERAN, BOG, BIS

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Airy Elf's DIVA AT AZARIN - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads EYE CANDY - V1, Zw.Mł.
Sopisco EVA KARADHRAS - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - V1, CWC, ZW
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - V2

Klasa Otwarta / Open Class
BĘDĘ TWOJA z Gangu Łysych - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro MAGIC TOUCH - V1





































Copyright: Katarzyna Matusik