WYSTAWY 2010

Whippety w Polsce

WCZEŚNIEJSZE WYSTAWY / PREVIOUS DOG SHOWS

WYSTAWY 2010

Data ostatniej aktualizacji strony: 19.11.2017

STYCZEŃ / JANUARY

24    Głogów (O/Legnica)   krajowa / national

   LUTY / FEBRUARY

14     RZESZÓW   międzynarodowa / international
13     Bydgoszcz   krajowa nocna BIS / national
14     Bydgoszcz   krajowa / national
28    Leszno   championów / champion's show

   MARZEC / MARCH

7    Drzonków (o/Jelenia Góra)   krajowa / national
13    Jarosław (O/Przemysl)   krajowa / national
28   KATOWICE  międzynarodowa / international

   KWIECIEŃ / APRIL

11    NDM (o/Legionowo)   krajowa / national
17   Płock   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
18   Częstochowa   krajowa / national
18    Inowrocław   krajowa / national
24   OPOLE   międzynarodowa / international

   MAJ / MAY

1    ŁÓDZ   międzynarodowa / international
3    Bydgoszcz   krajowa / national
 Manowo   krajowa myśliwskich, chartów i terierów / national hunting, sighthound and terrier's show
9    Dobre Miasto (O/Olsztyn)   krajowa / national
9    Krosno   krajowa / national
16    Częstochowa   krajowa / national
16    Jelenia Góra   krajowa / national
16    Inowrocław   krajowa / national
22    Grudziądz   krajowa / national
23    Bytom   krajowa / national
23    Radom   krajowa / national
29    Antoninek (o/Poznań)   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
30    Antoninek (o/Poznań)   klubowa chartów / sighthounds club show
30    Słupsk   krajowa / national
30    Płock   krajowa / national

   CZERWIEC / JUNE

5-6    LESZNO   międzynarodowa / international
13    Kalisz   krajowa / national
13    Lublin   krajowa / national
13    Racibórz   krajowa / national
19    SZCZECIN   międzynarodowa / international
26    Nowa Ruda (o/Wałbrzych)   krajowa 5, 9 i 10 grupy / national of 5, 9 and 10 group
27    Nowa Ruda (o/Wałbrzych)   krajowa / national
27    Przemysl   krajowa / national

   LIPIEC / JULY

4    Ustroń   krajowa / national
4    Gorzów Wlkp.   krajowa / national
4    Olsztyn   krajowa / national
9-11     WARSZAWA   międzynarodowa / international
18    Gdynia   krajowa / national
18    Nowy Sącz   krajowa / national
25    Koszalin   krajowa / national
25    Będzin   krajowa / national

   SIERPIEŃ / AUGUST

1    Chojnice   krajowa / national
1    Zakopane   krajowa / national
7    Legnica   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
8    Legnica   krajowa / national
14-15    SOPOT   międzynarodowa / international
22     Nowy Targ   krajowa / national
22    Toruń   krajowa / national
22     Piotrków Tryb. (o/Łódź)   krajowa ras myśliwskich/ national of the hunting breeds
22     Radom   krajowa / national
28-29    BIAŁYSTOK   międzynarodowa / international

   WRZESIEŃ / SEPTEMBER

4-5    KRAKÓW   międzynarodowa / international
5    Włocławek   krajowa / national
11     Warszawa   krajowa / national
11    Olsztyn k/Częstochowy   krajowa chartów / national sighthound show
12    Chorzów   krajowa / national
12    Zielona Góra   krajowa / national
25-26    WROCŁAW   międzynarodowa / international

   PAZDZIERNIK / OCTOBER

3    Rybnik   krajowa  / national
9     Częstochowa   krajowa / national
9-10    Miastko   krajowa / national
10     Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)   krajowa  / national
17    Zabrze   krajowa / national

   LISTOPAD / NOVEMBER

6    POZNAŃ   międzynarodowa / international
7    POZNAŃ   międzynarodowa / international
13-14    KIELCE   międzynarodowa / international

   GRUDZIEŃ / DECEMBER

4-5     Nowa Ruda (O/Wałbrzych)   krajowa / national
12     Nowy Dwór Mazowiecki   krajowa / national

CWC GŁOGÓW 2010-01-24

Sędzia / Judge: Rita Reyniers (BEL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
FROSTY BIRTHDAY Born To Love - nb.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TIRAMISU Filisart - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB
Whiteheads BE MY SUNSHINE - VG2
AL MINYA Nut-Szu-Geb - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
ETNA Wiatry Pustyni - VG1


CWC BYDGOSZCZ NOCNA 2010-02-13

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, ZW, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, Zw. Mł. BOB Junior
AGILE la Cote des Levriers - V2
Pipsqueak QARAMELLI - V3
ANGE la Cote des Levriers - V4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S POETRY - V1, CWC, ZW


CWC BYDGOSZCZ 2010-02-14

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Whiteheads COMANCHE - WO1, BOB Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pipsqueak QARAMELLI - V1, Zw. Mł. BOB Junior
AGILE la Cote des Levriers - V2

Klasa Otwarta / Open Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S POETRY - V1, CWC, ZW


CACIB RZESZÓW 2010-02-14

Sędzia / Judge: Robert Blumel (AUT)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - VG1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, IV PIES O/RZESZÓW
HAZARD Pagawa - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - VG1

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - nb.

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
C'Mere KEIJUSATU - WO1, 2 BIS BABY

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BIS JUNIOR
TUTTI FRUTI Filisart - V2
CHIMERA Bohemia Snap Dog - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
HAGA Pagawa - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
Caletto CREOLA ROSETTE OF MERADITH - VG1


CHAMPION'S SHOW LESZNO 2010-02-28

Sędzia / Judge: Ludmila Nikitina (RUS)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Championów / Champion Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, CWC, ZW, BOB
ETNA Wiatry Pustyni - ?2


CWC DRZONKÓW 2010-03-07

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
AGASSI Pibaro - V1, CWC, ZW, BOB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TUTTI DI MARE Filisart - V1, Zw. Mł. BOB Junior


CWC JAROSŁAW 2010-03-13

Sędzia / Judge: Ewa Stolarska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, CWC, ZW

Klasa Championów / Champion Class
AGASSI Pibaro - nb.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, BIS JUNIOR, BOG
TUTTI FRUTI Filisart - V2
Whiteheads BE MY SUNSHINE - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - nb.


CACIB KATOWICE 2010-03-28

Sędzia / Judge: Elmar Sistermann (DEU)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FANCY MAN - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads COMANCHE - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, CWC
HAZARD Pagawa - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Użytkowa / Working Class
Balifail ARETINO - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
DJ TIGER KING Lasky Dar - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V2
Nevedith OFA OZONE - nb.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TIRAMISU Filisart - V1, Zw.Mł, BOB Junior
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V2
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V3
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - V4
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V
Jesterland KALAHARI - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
ERZENA BLUE Lasky Dar - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Championów / Champion Class
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V1, CWC, Res. CACIB


CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2010-04-11

Sędzia / Judge: Barbara Larska (POL)


WYSTAWA ODWOŁANA / DOG SHOW CANCELLED

Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FANCY MAN

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads COMANCHE
Whiteheads CHINOOK

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith AWESOME CHARM
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE

Klasa Weteranów / Veteran Class
USE YOUR POWER Ypsylon

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY
AMIRA Nut-Szu-Geb
Whiteheads BE MY SUNSHINE
Jesterland KALAHARI

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
VELVET BUTTERFLY Ypsylon

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland HARMONY

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE


CWC MYŚLIWSKICH PŁOCK 2010-04-17

Sędzia / Judge: Małgorzata Szmurło (POL)


WYSTAWA ODWOŁANA / DOG SHOW CANCELLED

Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
BRIZ MORSKOY s Tavaizy

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro LONDON


CWC INOWROCŁAW 2010-04-18

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


WYSTAWA ODWOŁANA / DOG SHOW CANCELLED

Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FANCY MAN

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TIRAMISU Filisart

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA
Jesterland IRIS O'THE KINS

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE


CWC CZĘSTOCHOWA 2010-04-18

Sędzia / Judge: Hanna Woźna - Gil (POL)


WYSTAWA ODWOŁANA / DOG SHOW CANCELLED


CACIB OPOLE 2010-04-24

Sędzia / Judge: Carmen Navarro (ESP)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
OZI Pagawa - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
HAZARD Pagawa - V1, CWC
PAINTED MIST Aristokratos - V2

Klasa Otwarta / Open Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Absolute Mann MR PRESIDENT - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 2 BOG
Tylko Ty IRISH CREAM - V2, Res. CACIB
AGASSI Pibaro - V3

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, Zw.Mł, BOB Junior
Pipsqueak QARAMELLI - V2
Jesterland KALAHARI - V3
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC
Whiteheads BE MY QUEEN - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty ROMINA POWER - V1, CWC
INTO THE HEART Slim-Extreme - V2

Klasa Championów / Champion Class
Absolute Mann SHINES IN THE WIEN SKY - V1, CWC, CACIB, ZW
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V2, Res. CACIB


CACIB ŁÓDŹ 2010-05-01

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FANCY MAN - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Rivarco ULTRARAPID - V1, Zw. Mł. Cruft Qualification 2011
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2
Whiteheads CHINOOK - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BEGINNER'S LUCK Idealist - V1, CWC
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Sobers IVORY - V1, CWC, Res. CACIB
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V1, CWC, CACIB, Cruft Qualification 2011, ZW, BOB
Sobers GREGORY - V2
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V3

Klasa Weteranów / Veteran Class
USE YOUR POWER Ypsylon - V1

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, Zw. Mł. BOB Junior, Cruft Qualification 2011, 2 BIS Junior
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V2
FIFTH AVENUE Born To Love - V3
CYNTHIA-MAY z Falklandowych Pól - V4
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY
TUTTI DI MARE Filisart

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC, CACIB, Cruft Qualification 2011, ZW
TIRAMISU Filisart - V2, Res. CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC
GINGER - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1


CWC BYDGOSZCZ 2010-05-03

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
FROSTY BIRTHDAY Born To Love - V1, Zw. Mł.
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty JOHANNA - V1, CWC
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - V2

Klasa Championów / Champion Class
Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, CWC, ZW, BOB, 4BOG


KRAJOWA MYŚLIWSKICH MANOWO 2010-05-08

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 4 BIS Junior

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty JOHANNA - V1, CWC, ZW, BOB



CWC DOBRE MIASTO 2010-05-09

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
EVERLASTING DESIRE Dominija - V1, CWC, ZW


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
AMIRA Nut-Szu-Geb - V1, Zw. Mł.
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V2
HILLSIDE LULLABY Dominija - nb.

Klasa Championów / Champion Class
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1, CWC, ZW, BOB


CWC KROSNO 2010-05-09

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FANCY MAN - WO1, BOB Baby, BIS Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
A DAY WITHOUT ME Slim-Extreme - V1, Zw. Mł. BOB Junior


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
CHIMERA Bohemia Snap Dog

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BOB, 2 BIS Veteran, 3 BOG


CWC CZĘSTOCHOWA 2010-05-16

Sędzia / Judge: Hanna Woźna - Gil (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
HAZARD Pagawa - nb.

Klasa Otwarta? / Open? Class
GORDON Isis Wind - nb.

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
NATHALIE Lazarus - V1, CWC, ZW, BOB


CWC JELENIA GÓRA 2010-05-16

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
DJ TIGER KING Lasky Dar - V1, CWC, ZW


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 2 BIS Junior

Klasa Otwarta / Open Class
ERZENA BLUE Lasky Dar - V1, CWC, ZW, BOB, BOG


CWC INOWROCŁAW 2010-05-16

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TIRAMISU Filisart - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland IRIS O'THE KINS - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG


CWC GRUDZIĄDZ 2010-05-22

Sędzia / Judge: ?


BRAK PEŁNEJ STAWKI

Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
AGILE la Cote des Levriers - V1, Zw.Mł. BOB Junior


Klasa Otwarta / Open Class
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB



CWC BYTOM 2010-05-23

Sędzia / Judge: Janusz Opara (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
OZI Pagawa - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ENGLISH LORD Lazarus - WO1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
FROZEN FLAME Born To Love - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V1,CWC
ALEXANDER Bandadory - V2

Klasa Championów / Champion Class
MAURITIUS Lazarus - V1, CWC


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
ORKA Pagawa - WO1

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DREAMLIKE GIRL - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V2
CYNTHIA-MAY z Falklandowych Pól - ?3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 4BIS
Whiteheads BE MY QUEEN - V2
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V3

Klasa Otwarta / Open Class
YOUR TEA & RUM Lazarus - V1, CWC



CWC RADOM 2010-05-23

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FANCY MAN - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads COMANCHE - V1, Zw. Mł.
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, BIS Junior, BOG
Pipsqueak QARAMELLI - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
VELVET BUTTERFLY Ypsylon

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH ANTONINEK 2010-05-29

BRAK PEŁNEJ STAWKI
Sędzia: Andrzej Kaźmierski (POL)
PSY - KLASA BABY
Meradith FANCY MANwybitnie obiecujący 1, Najlepsze Baby w Rasie
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DESERVE TO WINdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, BIS Junior, 2 BOG
PSY - KLASA ?
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon 
ONE IN A MILLION Ypsylon 
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
TIRAMISU Filisartdoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
SUKI - KLASA ?
Meradith DREAMLIKE GIRL 
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY 


KLUBOWA ANTONINEK 2010-05-30

Sędzia / Judge: Marion Finney (IRL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FANCY MAN - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DESERVE TO WIN - VG1
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - VG2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
PAINTED MIST Aristokratos - V1, CWC
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - G
BEGINNER'S LUCK Idealist - ndo

Klasa Otwarta / Open Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V2
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V3
ONE IN A MILLION Ypsylon - VG

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CENTER PIECE - V1, CWC, Zw. KLUBU
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V2
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V3
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V4

Klasa Weteranów / Veteran Class
ORLEAN Lazarus - V1


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Karadhras TWEEDLEDUM AT AZARIN - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
C'Mere KEIJUSATU - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, Mł.Zw.KLUBU, BOB Junior, 3 BIS Junior
Whiteheads CHIPPEWA - V2
Jesterland KALAHARI - V3
Meradith DREAMLIKE GIRL - V4
Pipsqueak QARAMELLI - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC (new PL Ch.)
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V2
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist - V3
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - VG
Meradith DESTINATED FOR YOU - VG
TIRAMISU Filisart - VG
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC, Zw. KLUBU, BOB, BIS
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V2
Whiteheads BE MY GIRL - VG3
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - VG4

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S POETRY - V1, CWC
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - V2
Jesterland IRIS O'THE KINS - V3
Jesterland HARMONY - V4
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran



Najlepsza Para / Best Brace
Meradith DESERVE TO WIN & Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - 1

Najlepsza Hodowla / Best Kennel
MERADITH - 1

Najlepszy Reproduktor / Best Stud Dog
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - 2


CWC SŁUPSK 2010-05-30

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
FROSTY BIRTHDAY Born To Love - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
AGILE la Cote des Levriers - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty JOHANNA - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG


CWC PŁOCK 2010-05-30

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads CHINOOK - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB

Klasa Otwarta / Open Class
BRIZ MORSKOY s Tavaizy


CACIB LESZNO 2010-06-06

Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
OZI Pagawa - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
FROSTY BIRTHDAY Born To Love - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BEGINNER'S LUCK Idealist - dyskw.

Klasa Otwarta / Open Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, Res. CACIB
Meradith DESERVE TO WIN - ?2
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - ?3
HAZARD Pagawa - ?4

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads CHIPPEWA - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V2
TUTTI DI MARE Filisart - 3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC
Meradith DREAMLIKE GIRL - V2
TIRAMISU Filisart - V3
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V4

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland HANNAH - V1, CWC, Res. CACIB
INTO THE HEART Slim-Extreme - ?2
JAKA TAKA Vincit Omnia - ?3

Klasa Championów / Champion Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


CWC KALISZ 2010-06-13

Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V1, Zw. Mł.

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 2 BOG
Pipsqueak QARAMELLI - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
TIRAMISU Filisart - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
AURORA Bandadory - nb.


CWC LUBLIN 2010-06-13

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DESERVE TO WIN - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FETCHING LADY

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland KALAHARI - V1, Zw.Mł.

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland HARMONY - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran


CWC RACIBÓRZ 2010-06-13

Sędzia / Judge: Hanna Woźna-Gil (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
OZI Pagawa

Klasa Otwarta / Open Class
ALEXANDER Bandadory - V1, CWC, ZW
HAZARD Pagawa


Suki / Females

Klasa Młodzieży v Pośrednia
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V1, ..., BOB, 3 BOG

Klasa Młodzieży v Pośrednia
Meradith DREAMLIKE GIRL - V1, ...



CACIB SZCZECIN 2010-06-19

Sędzia / Judge: Gerard Jipping (NLD)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
MC GRUFF Frost Bonaqua - WO1, BOB Baby

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
FROSTY BIRTHDAY Born To Love - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, CWC, Res.CACIB
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2

Klasa Championów / Champion Class
PLACIDO vom Kleinen Berg - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
Nevedith OFA OZONE - V2


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC, CACIB, ZW
Windmeister's EVE - V2

Klasa Otwarta / Open Class
GINGER BREAD of Gentle Mind - V1, CWC, Res.CACIB
Jesterland HANNAH - V2
Tylko Ty JOHANNA - V3

Klasa Championów / Champion Class
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V1, CWC (nowy Champion Polski)
MY FIRST LADY Aristokratos - V2
MAI Minori ad Majus - V3


KRAJOWA 5,9,10 GRUPY NOWA RUDA 2010-06-26

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
MC TRAVISH Frost Bonaqua - WO1, BOB Baby, BIS Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FANCY MAN - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
PAINTED MIST Aristokratos - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 2 BIS
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DREAMLIKE GIRL - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
INTO THE HEART Slim-Extreme - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
KREDKA od Moroszki - V1, CWC, ZW
Meradith ALL MY LOVING - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran


CWC NOWA RUDA 2010-06-27

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
MC TRAVISH Frost Bonaqua - WO1, BOB Baby, 3 BIS Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FANCY MAN - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
PAINTED MIST Aristokratos - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 2 BIS Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DREAMLIKE GIRL - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
INTO THE HEART Slim-Extreme - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
KREDKA od Moroszki - V1, CWC, ZW
Meradith ALL MY LOVING - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


CWC PRZEMYŚL 2010-06-27

Sędzia / Judge: Barbara Larska (POL)


Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
GINGER - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG



CWC USTROŃ 2010-07-01

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
OZI Pagawa - WO1, BOB Puppy
OTIS Pagawa - WO2

Klasa Otwarta / Open Class
HAZARD Pagawa - V1, CWC, ZW (new PL Ch.)


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ORKA Pagawa - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DREAMLIKE GIRL V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V3

Klasa Otwarta / Open Class
YOUR TEA & RUM Lazarus - V1, CWC



CWC GORZÓW WLKP. 2010-07-04

Sędzia / Judge: Hanna Woźna-Gil (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
FROSTY BIRTHDAY Born To Love - V1, CWC, ZW, BOB, 4 Pies o/Gorzów


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
FAWN FLORENCE Born To Love - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
GINGER BREAD of Gentle Mind - V1, CWC, ZW



CWC OLSZTYN 2010-07-04

Sędzia / Judge: Barbara Larska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads CHINOOK - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith TEN FAWORYT - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, ZW


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads CHIPPEWA - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads BE MY GIRL - V1, CWC, ZW
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V2
GINGER - V3

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BOB, BOG



CACIB WARSZAWA 2010-07-10-11

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
AMARILLO Baltic Fossil - WO1
Whiteheads DELAWARE - WO2
Whiteheads DENVER - WO3

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads COMANCHE - V1, Zw. Mł.
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2
Meradith DESERVE TO WIN - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - V1, CWC, Res. CACIB
BEGINNER'S LUCK Idealist - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith TEN FAWORYT - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
VICTOR Born To Love - V1, CWC, CACIB, ZW
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - V2
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V3

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, BOB
Bokamaro ALBUQUERQUE - V2


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Karadhras TWEEDLEDUM AT AZARIN - WO1, BOB Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads CHIPPEWA - V1, Zw. Mł.
AMIRA Nut-Szu-Geb - V2
Meradith DREAMLIKE GIRL - V3
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V4
Jesterland KALAHARI - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist - V1, CWC, CACIB, ZW
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - V2, Res. CACIB
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V3
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - V4

Klasa Otwarta / Open Class
INTO THE HEART Slim-Extreme - V1, CWC
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia - V2
Whiteheads BE MY GIRL - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1



CWC GDYNIA 2010-07-18

Sędzia / Judge: Marta Kościańska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
HUGO Brodwinek - V1

Klasa Otwarta / Open Class
HURRICANE Brodwinek - V1, CWC

Klasa Użytkowa / Working Class
GOLDEN BOY Brodwinek - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
TIRAMISU Filisart - V1, CWC, ZW, BOB
HERA Brodwinek - V2

Klasa Otwarta / Open Class
HOSSA Brodwinek - V1, CWC
AGILE la Cote des Levriers - V2

Klasa Championów / Champion Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1


CWC NOWY SĄCZ 2010-07-18

Sędzia / Judge: Ewa Pyrchała (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG



CWC KOSZALIN 2010-07-25

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
TOP GUN FLASH OF LIGHT Aviaticus - V1, CWC, ZW, BOB



CWC BĘDZIN 2010-07-25

Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
OZI Pagawa - WO1

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, ZW, BOB, BOG, 3 BIS

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS - WO1, BOB Puppy, 4 BIS Puppy
ORKA Pagawa - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 4 BIS Junior

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran


CWC CHOJNICE 2010-08-01

Sędzia / Judge: Marta Kościańska (POL)


Wyniki spisane na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - WO1, BOB Puppy

Klasa Użytkowa / Working Class
LEVIS Lokata - V1

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AGILE la Cote des Levriers - V1

Klasa Otwarta / Open Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, CWC, ZW


CWC ZAKOPANE 2010-08-01

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


BRAK ZGŁOSZEŃ

KRAJOWA MYŚLIWSKICH LEGNICA 2010-08-07

Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart



CWC LEGNICA 2010-08-08

Sędzia / Judge: Dorota Witkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
MC TRAVISH Frost Bonaqua - WO1, BOB Puppy

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran, BOB

Suki / Females

Klasa Championów / Champion Class
KREDKA od Moroszki - V1, CWC, ZW


CACIB SOPOT 2010-08-14-15

Sędzia / Judge: Sue Bownds (AUS)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - WO1
Meradith FANCY MAN - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
Durante Vita ZHAK KORTEZ DZHEWIEL - V1, Zw. Mł.
Whiteheads COMANCHE - V2
Meradith DESERVE TO WIN - nb.
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
TABASCO Filisart - VG
Sobresalto ENFANT TERRIBLE - VG

Klasa Otwarta / Open Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 4 BOG
EVERLASTING DESIRE Dominija - VG2
MY FIRST DANCE Aristokratos - VG3
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - VG4
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - VG
AMULET Bandadory - VG
ALPEN GOLD Lancar Keyzer - VG
TOMMY WSCHODZĄCA GWIAZDA Piękna o Świcie - G

Klasa Championów / Champion Class
ALEXANDER Idealist - V1, CWC, Res. CACIB
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - VG2

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Karadhras TINKER BELL AT MACH-9 - WO1, BOB Puppy
Karadhras TWEEDLEDUM AT AZARIN - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
HER MAJESTY Dominija - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Jesterland KALAHARI - V2
Meradith DREAMLIKE GIRL - nb.
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AGILE la Cote des Levriers - VG
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland HARMONY - V1, CWC
Jesterland HANNAH - V2
BELLE EPOQUE Idealist - V3
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - V4
TESSA FLASH OF LIGHT Aviaticus - VG
HAWANA FOR AVIATICUS Brodwinek - VG
Tylko Ty JOHANNA - VG
AYO Bandadory - nb.

Klasa Championów / Champion Class
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1, CWC, CACIB, ZW (nowy Champion Polski)
Jesterland GOLDEN LEMONS - V2, Res. CACIB
MY FIRST LADY Aristokratos - V3
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V4

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - nb.


CWC NOWY TARG 2010-08-22

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CHIMERA Bohemia Snap Dog - V1



CWC TORUŃ 2010-08-22

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - WO1, BOB Puppy

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
HAWANA FOR AVIATICUS Brodwinek - V1, CWC, ZW, BOB
TESSA FLASH OF LIGHT Aviaticus - V2


KRAJOWA MYŚLIWSKICH PIOTRKÓW TRYB. 2010-08-22

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V1

Klasa Otwarta / Open Class
BRIZ MORSKOY s Tavaizy - V1, CWC, ZW, BOB, BOG
BEGINNER'S LUCK Idealist - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
DIANA z Rawskiego Tataru - V1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC
Pipsqueak QARAMELLI - V2
FIFTH AVENUE Born To Love - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty ROMINA POWER - V1, CWC


CWC RADOM 2010-08-22

Sędzia / Judge: Dorota Witkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FANCY MAN - WO1, BOB Puppy, 3 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DESERVE TO WIN


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Karadhras TWEEDLEDUM AT AZARIN - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AMIRA Nut-Szu-Geb

Klasa Otwarta / Open Class
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran


CACIB BIAŁYSTOK 2010-08-29

Sędzia / Judge: Petru Muntean (ROU)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DESERVE TO WIN

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith FETCHING LADY

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1, Zw.Mł.BOB Junior, BOB, 4 BOG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, CWC, CACIB, ZW
PASSIONATA Władca Traw - V2, Res. CACIB


CACIB KRAKÓW 2010-09-05

Sędzia / Judge: Vija Klucniece (LVA)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ORIN Pagawa - WO1
OZI Pagawa - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DESERVE TO WIN - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, CACIB, ZW


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
RUMBA Pagawa - WO1, BOB Baby
LAST NIGHT ON EARTH Slim-Extreme - nb.

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Karadhras TWEEDLEDUM AT AZARIN - WO1, BOB Puppy
ORKA Pagawa - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
C'Mere KEIJUSATU - V1, Zw. Mł.
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB

Klasa Otwarta / Open Class
YOUR TEA & RUM Lazarus - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran


CWC WŁOCŁAWEK 2010-09-05

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
YANTA Whippetland - WO1, BOB Puppy

Klasa Otwarta / Open Class
PASSIONATA Władca Traw - V1, CWC, ZW, BOB


CWC WARSZAWA 2010-09-11

Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads COMANCHE - V1, CWC, ZW

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads CHINOOK - V1

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Whiteheads DAKOTA - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith EFFORTLESS GRACE - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 3 BOG
Jesterland KALAHARI - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
DIANA z Rawskiego Tataru - V1

Klasa Otwarta / Open Class
PASSIONATA Władca Traw - V1, CWC, ZW


FESTIWAL CHARTÓW OLSZTYN k/Częstochowy
2010-09-11


Sędzia / Judge: Eva Yacoby (GBR)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Whiteheads DALLAS - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
Eurostar's MY FIRST KISS - WO2
OZI Pagawa - WO3
MC TRAVISH Frost Bonaqua - OB4

Klasa Młodzieży / Junior Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Rivarco ULTRARAPID - V1, CWC, Zw, BOB, 2 BIS
Whiteheads BE MY FRIEND - VG2
Eurostar's KEY OF MY HEART - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - V1, CWC
Sobers IVORY - V2
ONE IN A MILLION Ypsylon - VG3
BEGINNER'S LUCK Idealist - VG4
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - nb.

Klasa Championów / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1
VICTOR Born To Love - V2
Sobers GREGORY - VG3

Klasa Weteranów / Veteran Class
MARATON MAXymalny Efekt - V1, BOB Veteran, BIS Veteran


Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - WO1, BOB Baby, 2 BIS Baby
RUMBA Pagawa - WO2

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Karadhras TWEEDLEDUM AT AZARIN - OB1
Eurostar's MIDNIGHT ROSE - OB2

Klasa Młodzieży / Junior Class
C'Mere KEIJUSATU - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 3 BIS Junior
Rivarco VOILA - VG2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, CWC
TIRAMISU Filisart - V2
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - VG3
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads BE MY GIRL - V1, CWC, ZW
Eurostar's ICE GLOW - V2
YRIA Władca Traw - V3
Eurostar's JOYFUL MELODY - V4
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist - VG
Whiteheads CHIPPEWA - VG

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - V2
Bokamaro LONDON - V3
KREDKA od Moroszki - V4


CWC CHORZÓW 2010-09-12

Sędzia / Judge: Wiesława Misterka-Kluska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
OZI Pagawa - WO1
MC TRAVISH Frost Bonaqua - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Rivarco ULTRARAPID - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Sobers IVORY - V1, CWC, ZW, BOB

Klasa Championów / Champion Class
Sobers GREGORY - V1, CWC


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Karadhras TWEEDLEDUM AT AZARIN - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
C'Mere KEIJUSATU - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Rivarco VOILA - ?2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AMIRA Nut-Szu-Geb - V1, CWC
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - nb.

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, ZW
KREDKA od Moroszki - V2


CWC ZIELONA GÓRA 2010-09-12

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Adagio CAPTURED SUNSHINE - V1, CWC, ZW, BOB


CACIB WROCŁAW 2010-09-25

Sędzia / Judge: Kazimierz Rychlik (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
OZI Pagawa - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith ENDLESS JOY - VG1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith DESERVE TO WIN - V1, CWC, CACIB, ZW
Jesterland KATHMANDU - V2

Klasa Otwarta / Open Class
THINGFISH - V1, CWC
Jesterland JUMANJI - V2

Klasa Championów / Champion Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
ASI QUE GAUCHA Baltic Fossil - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
YEEEHAW YOLANDA Ypsylon - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Meradith EFFORTLESS GRACE - V2
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V3
Azarin BLACKBERRY PIE - VG4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Hailhare KIMBER BENTON - V1, CWC, Res.CACIB
Meradith DESTINATED FOR YOU - V2
Windmeister's EVE - V3
DIANA z Rawskiego Tataru - V4
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith DREAM COME TRUE - V1, CWC
JAKA TAKA Vincit Omnia - V2

Klasa Championów / Champion Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC, CACIB, ZW
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, BOB, 3 BIS Veteran


CWC RYBNIK 2010-10-03

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Eurostar's MY FIRST KISS - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1, Zw. Mł.
OZI Pagawa - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 2 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, ZW


CWC CZĘSTOCHOWA 2010-10-09

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads BE MY FRIEND - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, ZW, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FETCHING LADY - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran


CWC MIASTKO 2010-10-10

Sędzia / Judge: Jerzy Mrugasiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
POONA Majesticanis - V1, BOB Baby

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AGILE la Cote des Levriers - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - V1, CWC, ZW
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V2

Klasa Championów / Champion Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC


CWC LEGIONOWO 2010-10-10

Sędzia / Judge: Gunther Ehrenreich (AUT)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Championów / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC, ZW, BOB, 3 BOG
Meradith AWESOME CHARM - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
MARATON MAXymalny Efekt - V1

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - WO1, BOB Baby, 3 BIS Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FETCHING LADY - V1, Zw. Mł.
Pipsqueak QARAMELLI - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE
Whiteheads BE MY GIRL

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ...

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 4 BIS Veteran


CWC ZABRZE 2010-10-17

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
RAMZES Pagawa

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Eurostar's MY FIRST KISS

Klasa Młodzieży / Junior Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1
OTIS Pagawa - V2

Klasa Championów / Champion Class
ALEXANDER Bandadory - V1, CWC, ZW, BOB, 4 BOG

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
RUMBA Pagawa

Klasa Młodzieży / Junior Class
YEEEHAW YOLANDA Ypsylon - V1, Zw. Mł. BOB Junior



CACIB POZNAŃ 2010-11-06

Sędzia / Judge: Robert Bluemel (AUT)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads DALLAS - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Meradith FANCY MAN - V2
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - VG3
Durante Vita JAK KORTE'S DZEVEL - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Sobresalto ENFANT TERRIBLE - V1, CWC, CACIB, ZW
Whiteheads COMANCHE - VG2

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
CESARINA Supra Cetera - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pipsqueak QARAMELLI - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads CHIPPEWA - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
GINGER BREAD of Gentle Mind - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V2
AYO Bandadory - V3
Whiteheads BE MY SUNSHINE - VG4
Whiteheads BE MY GIRL - VG

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, Res. CACIB



CACIB POZNAŃ 2010-11-07

Sędzia / Judge: Ludmila Fintorova


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FANCY MAN - V1, Mł. Zw. PL, BOB Junior
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2
Whiteheads COMANCHE - V3
Whiteheads DALLAS - VG
Durante Vita JAK KORTE'S DZEVEL - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Sobresalto ENFANT TERRIBLE - V1

Klasa Otwarta / Open Class
RASCAL z Uplnku - V1

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB, 3 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - VG1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
CESARINA Supra Cetera - WO1, BOB Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads CHIPPEWA - V1, CWC
SERENE NIGHT z Uplnku - V2

Klasa Otwarta / Open Class
GINGER BREAD of Gentle Mind - V1, CWC, CACIB, ZW
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - V2, Res. CACIB
YRIA Władca Traw - V3
Whiteheads BE MY SUNSHINE - VG4

Klasa Championów / Champion Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC



CACIB KIELCE 2010-11-14

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
BE LIKE SCOOBY Born to Love WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V1, Zw.Mł.
OZI Pagawa - VG2
Whiteheads DALLAS - dyskw.

Klasa Otwarta / Open Class
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - V1, CWC, Res. CACIB
UNDER THE SILVER MOON Ypsylon - VG2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, CACIB, ZW

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
BAMBI PARANOIA Born To Love - WO1, BOB Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith FETCHING LADY - V1, Zw.Mł. BOB Junior
ENGLISH PRINCESS Lazarus - V2
Karadhras TINKER BELL AT MACH-9 - V3
Karadhras TWEEDLEDEE - VG4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads CHIPPEWA - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads BE MY GIRL - V1, CWC, Res. CACIB
VALENTINE Born To Love - V2

Klasa Championów / Champion Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC, CACIB, ZW, BOB
MAI Minori ad Majus - nb.



CWC NOWA RUDA 2010-12-04

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ENGLISH LORD Lazarus - V1, Zw.Mł. BOB Junior, BOB, 3 BOG
Tzaris IKARIAM - V2
OZI Pagawa - nb.

Klasa Użytkowa / Working Class
GORDON Isis Wind - V1, CWC, ZW

Klasa Championów / Champion Class
DJ TIGER KING Lasky Dar - V1, CWC (nowy Champion Polski)
HAZARD Pagawa - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
FAETHON Ayort Back - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
RUMBA Pagawa - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
YEEEHAW YOLANDA Ypsylon - V1, Zw.Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
ERZENA BLUE Lasky Dar - V1, CWC, ZW (nowy Champion Polski)
YOUR TEA & RUM Lazarus - V2



CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI
2010-12-12


Sędzia / Judge: Ewa Bukład (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
IZANAGI URASHIMA Dominija - nieobecny / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads COMANCHE - V1, CWC
Azarin BUTTERMILK MUFFIN - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - V1, CWC
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, ZW
VICTOR Born To Love

Klasa Weteranów / Veteran Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1
USE YOUR POWER Ypsylon - V2


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon - WO1, BOB Puppy
BAMBI PARANOIA Born To Love

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, ZW, BOB, BOG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith UDANA NAD PODZIW

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran
BLUE STAR Pro Futuro
Bokamaro DEAUVILLE





































Copyright: Katarzyna Matusik