WYSTAWY 2009

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2009

Data ostatniej aktualizacji strony: 19.11.2017

STYCZEŃ / JANUARY

25    Głogów (O/Legnica)   krajowa / national

   LUTY / FEBRUARY

8     RZESZÓW   międzynarodowa / international
15     Bydgoszcz   krajowa / national

   MARZEC / MARCH

1    Leszno   championów / champion's show
7-8    Drzonków (o/Jelenia Góra)   krajowa / national
15    Jarosław (O/Przemysl)   krajowa / national
22   KATOWICE  międzynarodowa / international

   KWIECIEŃ / APRIL

4-5    NDM (o/Legionowo)   krajowa / national
18    Grudziądz   krajowa / national
19   Częstochowa   krajowa / national
19    Inowrocław   krajowa / national
25-26    OPOLE   międzynarodowa / international

   MAJ / MAY

1    Dobre Miasto (O/Olsztyn)   krajowa / national
 Manowo   krajowa chartów / national sighthound show
2-3    ŁÓDZ   międzynarodowa / international
17    Bydgoszcz   krajowa / national
17    Jelenia Góra   krajowa / national
17    Bytom   krajowa / national
23-24    LESZNO   międzynarodowa / international
24    Radom   krajowa / national
31    Krosno   krajowa / national
7    Słupsk   krajowa / national

   CZERWIEC / JUNE

6    Antoninek   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
7    Wałbrzych   krajowa / national
7    Płock   krajowa / national
14    Lublin   krajowa / national
14    Kalisz   krajowa / national
14    Racibórz   krajowa / national
20-21    SZCZECIN   międzynarodowa / international
27-28    KRAKÓW   międzynarodowa / international

   LIPIEC / JULY

5    Gorzów Wlkp.   krajowa / national
5    Ustroń   krajowa / national
5    Olsztyn   krajowa / national
10-12     WARSZAWA   międzynarodowa / international
19    Gdynia   krajowa / national
19    Nowy Sącz   krajowa / national
26    Koszalin   krajowa / national
26    Będzin   krajowa / national

   SIERPIEŃ / AUGUST

1    Legnica   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
2    Chojnice   krajowa / national
2    Legnica   krajowa / national
2    Zakopane   krajowa / national
8-9    SOPOT   międzynarodowa / international
16     Nowy Targ   krajowa / national
16     Piotrków Tryb.   krajowa ras myśliwskich/ national of the hunting breeds
23    Toruń   krajowa / national
24     Radom   krajowa / national
29-30    BIAŁYSTOK   międzynarodowa / international

   WRZESIEŃ / SEPTEMBER

5    Olsztyn k/Częstochowy   KLUBOWA CHARTÓW / SIGHTHOUND CLUB SHOW
6    Olsztyn k/Częstochowy   krajowa chartów / national sighthound show
6    Włocławek   krajowa / national
6    Przemysl   krajowa / national
11-12     Warszawa   krajowa / national
13    Chorzów   krajowa / national
20    Zielona Góra   krajowa / national
26-27    WROCŁAW   międzynarodowa / international

   PAZDZIERNIK / OCTOBER

4    Rybnik   krajowa  / national
4     Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)   krajowa  / national
18    Zabrze   krajowa / national

   LISTOPAD / NOVEMBER

8    POZNAŃ   międzynarodowa / international
14-15    KIELCE   międzynarodowa / international

   GRUDZIEŃ / DECEMBER

5-6     Nowa Ruda (O/Wałbrzych)   krajowa / national

GŁOGÓW 2009-01-25

Sędzia / Judge: Janusz Opara (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith OFA OZONE - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
BELLE EPOQUE Idealist - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MAYUMI Minori ad Majus - V1, CWC
ETNA Wiatry Pustyni - V2

Klasa Otwarta / Open Class
OBLADA Lazarus - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG


CACIB RZESZÓW 2009-02-08

Sędzia / Judge: Kazimierz Rychlik (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
INDIAN SUMMER SKY Slim-Extreme - WO1
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
HAZARD Pagawa - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC
KINGLY AMBER Ypsylon - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALWAYS ON MY MIND - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - WO1, BOB Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Caletto CALL ME - V1, CWC
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V2
MIYU Minori ad Majus - V3

Klasa Otwarta / Open Class
BABA JAGA Pagawa - VG
MAI Minori ad Majus - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, CWC, CACIB, NDSwR


CWC BYDGOSZCZ 2009-02-15

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, Zw. Mł.
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V2
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V3
MAGICZNY PYŁ Władca Traw - V4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, NDPwR

Klasa Otwarta / Open Class
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - WO1, BOB Puppy
BELLE EPOQUE Idealist - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB
Jesterland IRIS O'THE KINS - V2
CLIO z Rawskiego Tataru - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ETNA Wiatry Pustyni - V1, ?

Klasa Otwarta / Open Class
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDSwR
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V2


WYSTAWA CHAMPIONÓW
LESZNO 2009-03-01


Sędzia / Judge: Erwin Deutscher (AUT)


Suki / Females

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - ?
? - ?


CWC DRZONKÓW 2009-03-08

Sędzia / Judge: Jerzy Mrugasiewicz (POL)


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland HANNAH - V1, CWC, NDSwR, BOB
ETNA Wiatry Pustyni - V2

Klasa Otwarta / Open Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC


CWC JAROSŁAW 2009-03-15

Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC, NDPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Veteran
Meradith FASCYNUJĄCY TEMAT - V2

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MIYU Minori ad Majus - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG, 2 BIS


CACIB KATOWICE 2009-03-22

Sędzia / Judge: Gerard Jipping (NLD)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC
NOEL Lazarus - V2
ALEXANDER Bandadory - V3
Cobyco CHOICE LOOKS - V4
NAPOLEON Lazarus - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1, CWC, CACIB, Crufts Qualification 2010, NDPwR
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2
ONE IN A MILLION Ypsylon - V3
Tylko Ty VIKING'S BRAVERY - VG4

Klasa Championów / Champion Class
PANTHER'S GHOST z Uplnku - V1, CWC, res. CACIB
Cobyco CENTER PIECE - V2
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V3
Nevedith OFA OZONE - V4
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V
Absolute Mann MR PRESIDENT - nb.


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - WO1, BOB Puppy
New Hybrid CYCLAMEN EFFECT - WO2
YOUR TEA & MILK Lazarus - WO3

Klasa Młodzieży / Junior Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, Zw. Mł, Cruft Qualification 2010, BOB Junior
Almaglo NOIRE DESIREE - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC
MIYU Minori ad Majus - V2
ETNA Wiatry Pustyni - nb.
NATHALIE Lazarus - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
MOONLIGHT SHADOW Ypsylon - V1, CWC, Res. CACIB
Tylko Ty ROMINA POWER - V2
MARION Herbu Wąsal - V3
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V4
Jesterland HARMONY - V
YRIA Władca Traw - nb.

Klasa Championów / Champion Class
PETIT FILLE z Uplnku - V1, CWC, CACIB, Crufts Qualification 2010, NDSwR, BOB, 2 BOG


CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2009-04-05

Sędzia / Judge: Gabriela Ridarcikova (SVK)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Jesterland JUST A GAME - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC
ALEXANDER Idealist - V2
AVIATOR Idealist - V3
BRIZ MORSKOY s Tavaizy - V4

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG
USE YOUR POWER Ypsylon - V2
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V3


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
PASSIONATA Władca Traw - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland INFINITY O'THE KINS - V1, Zw. Mł, BOB Junior
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, NDSwR
ETNA Wiatry Pustyni - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland HARMONY - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - V1, CWC
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V2
DANCING IN THE MOONLIGHT Ypsylon - V3


CWC GRUDZIĄDZ 2009-04-18

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDPwR, BOB, 3 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
PASSIONATA Władca Traw - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Weteranów / Veteran Class
GOSUDARYNJA MOSKVA Pozhar v Kremle - V1, BOB Veteran


CWC CZĘSTOCHOWA 2009-04-19

Sędzia / Judge: Maria Zasada (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
HAZARD Pagawa - V1, Zw. Mł, Junior BOB

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - WO1, BOB Puppy

Klasa Otwarta / Open Class
VICTORIA Born To Love - V1, CWC, NDSwR, BOB
BĘDĘ TWOJA z Gangu Łysych - VG2


CWC INOWROCŁAW 2009-04-19

Sędzia / Judge: Maciej Kozber (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
TOP GUN FLASH OF LIGHT Aviaticus - V1, Zw. Mł.
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V2
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BRIZ MORSKOY s Tavaizy - V1, CWC, NDPwR
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V2
MAGICZNY PYŁ Władca Traw - V3

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, Veteran BOB, 3 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, Zw. Mł, Junior BOB, BOB

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland IRIS O'THE KINS - V1, CWC
CLIO z Rawskiego Tataru - V2

Klasa Otwarta / Open Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC, NDSwR
YRIA Władca Traw - V2


CACIB OPOLE 2009-04-25

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - WO1, BOB Puppy
PAINTED MIST Aristokratos - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł, BOB Junior
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V2
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ALEXANDER Bandadory - V1, CWC
Cobyco CHOICE LOOKS - V2
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V3
APPLE IN JACKET Sunny Funny - V4

Klasa Otwarta / Open Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2

Klasa Championów / Champion Class
TYPHOON von der Oelmuhle - V1, CWC, Res. CACIB
AGASSI Pibaro - ?2
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - nb.

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - WO1
NUT IN THE RAIN Minori ad Majus - WO2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
NATHALIE Lazarus - V1, CWC
MIYU Minori ad Majus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
MAI Minori ad Majus - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, CACIB, NDSwR
KREDKA od Moroszki - V2, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Pozhar v Kremle GASUDARYNJA MOSKVA - nb.


CWC DOBRE MIASTO 2009-05-01

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
EVERLASTING DESIRE Dominija - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
VICTORIA Born To Love - nb.

Klasa Championów / Champion Class
BICOLOUR TOURMALINE Dominija - V1, CWC, NDSwR, BOB


CWC MANOWO 2009-05-01

Sędzia / Judge: Maciej Kozber (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Sobers IVORY - V1, Zw. Mł, Junior BOB, BOB, BOG, 2 BIS Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Sobers GREGORY - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
PASSIONATA Władca Traw - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, Zw.Mł.
Tylko Ty JOHANNA - V2


CACIB ŁÓDŹ 2009-05-02

Sędzia / Judge: Francesco Cochetti (ITA)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Jesterland JUST A GAME - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
BEGINNER'S LUCK Idealist - V1, Zw. Mł.
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - VG2
HAZARD Pagawa - VG3
Sobers IVORY - VG4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V1, CWC
NICOLAS Lazarus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
ALEXANDER Idealist - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Sobers GREGORY - V1, CWC, CACIB, NDPwR (nowy Champion Polski)
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2, Res. CACIB

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, Zw. Mł, BOB Junior, 3 BIS Junior
HAGA Pagawa - ?2
Jesterland INFINITY O'THE KINS - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland HARMONY - V1, CWC
MAI Minori ad Majus - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, 3 BOG
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V2
CORSA z Rawskiego Tataru - V3
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V4

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - V1, CWC, Res. CACIB


CWC BYDGOSZCZ 2009-05-17

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, Zw. Mł, BOB Junior
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2
TOMMY WSCHODZĄCA GWIAZDA Piękna o Świcie - V3

Klasa Otwarta / Open Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, NDPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - V1

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CLIO z Rawskiego Tataru - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - VG1

Klasa Weteranów / Veteran Class
BLUE BUTTERFLY Vincit Omnia - V1, BOB Veteran


CWC JELENIA GÓRA 2009-05-17

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, CWC, NDPwR, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BELLE DE LA RIENNE Toomie Trishel - V1, Zw. Mł, BOB Junior
INTO THE HEART Slim-Extreme - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Wiles AHAPPYEVERAFTER - V1, CWC, NDSwR


CWC BYTOM 2009-05-17

Sędzia / Judge: Janina Staniszewska - Borkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
HAZARD Pagawa - VG1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC
NAPOLEON Lazarus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
ALEXANDER Bandadory - V1, CWC, NDPwR
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
NUT IN THE RAIN Minori ad Majus - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR TEA & MILK Lazarus - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOG Junior
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
NATHALIE Lazarus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
PERDI Pagawa - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, NDSwR, BOB, 3 BOG


CACIB LESZNO 2009-05-24

Sędzia / Judge: Otakar Vondrous (CZE)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
HAZARD Pagawa - V1, Zw. Mł.
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2
PAINTED FIRE Aristokratos - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
APPLE IN JACKET Sunny Funny - nb.

Klasa Championów / Champion Class
TYPHOON von der Oelmuhle - nb.

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
PASSIONATA Władca Traw - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty JOHANNA - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland HANNAH - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, 3 BOG
Jesterland IRIS O'THE KINS - V2

Klasa Otwarta / Open Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC
PERDI Pagawa - ?2
YRIA Władca Traw - ?3

Klasa Championów / Champion Class
KREDKA od Moroszki - V1, CWC, Res. CACIB


CWC RADOM 2009-05-24

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith COUNT ON ME - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
BEGINNER'S LUCK Idealist - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty ROMINA POWER - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran


CWC KROSNO 2009-05-31

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, Zw. Mł, BOB Junior
INDIAN SUMMER SKY Slim-Extreme - V2

Klasa Otwarta / Open Class
AVIATOR Idealist - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG
MIYU Minori ad Majus - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - ?


CWC SŁUPSK 2009-05-31

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
LAMBADA Aviaticus - V1, BOB Veteran, BOB, 3 BIS Veteran


KRAJOWA MYŚLIWSKICH ANTONINEK 2009-06-06

Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MAGICZNY PYŁ Władca Traw - V1, CWC, NDPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland IRIS O'THE KINS - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
YRIA Władca Traw - V1, CWC, NDSwR


CWC WAŁBRZYCH 2009-06-07

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, CWC, NDPwR, BOB, BIS ODDZIAŁU WAŁBRZYCH

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
INTO THE HEART Slim-Extreme - V1

Klasa Championów / Champion Class
KREDKA od Moroszki - V (poza konkurencją)


CWC PŁOCK 2009-06-07

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Jesterland JUST A GAME - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
BEGINNER'S LUCK Idealist - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V1, NDPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
USE YOUR POWER Ypsylon - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Jesterland INFINITY O'THE KINS - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG


CWC LUBLIN 2009-06-14

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith COUNT ON ME - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB, 2 BOG
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Caletto CALL ME - 1
CORSA z Rawskiego Tataru - 2

Klasa Otwarta / Open Class
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V1, CWC
MIYU Minori ad Majus - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


CWC KALISZ 2009-06-14

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
PAINTED FIRE Aristokratos - V1, Zw. Mł, BOB Junior
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V2

Klasa Championów / Champion Class
ONE IN A MILLION Ypsylon - V1, CWC, NDPwR, BOB
WHITE CHARLIE Filisart - V2

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CLIO z Rawskiego Tataru - V1, NDSwR


CWC RACIBÓRZ 2009-06-14

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
DONATELLO Petula-Vera - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
NICOLAS Lazarus - ndo.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR TEA & RUM Lazarus - V1, Zw. Mł, BOB Junior
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, NDSwR, BOB, 3 BOG


CACIB SZCZECIN 2009-06-22

Sędzia / Judge: Luis Pinto Teixeira (PRT)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, Zw. Mł, BOB Junior
Jesterland JUMANJI - VG

Klasa Otwarta / Open Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, CACIB, NDPwR
Jesterland ICON O'THE KINS - VG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, Zw. Mł.
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V2
Tylko Ty JOHANNA - ?3

Klasa Otwarta / Open Class
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V1, CWC
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V2
Superfly's LITTLE JEANNIE - V3

Klasa Championów / Champion Class
Play A While LADY ORLANDO - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG, 2 BIS
Meradith ALL MY LOVING - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran

BIS par hodowlanych
Meradith AWESOME CHARM & Meradith ALL MY LOVING - lokata 2


CWC GORZÓW WIELKOPOLSKI 2009-07-05

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
PAINTED FIRE Aristokratos - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB


CWC USTROŃ 2009-07-05

Sędzia / Judge: Grażyna Pindera (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1,CWC

Klasa Championów / Champion Class
MAURITIUS Lazarus - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR TEA & MILK Lazarus - V1, Zw. Mł, BOB Junior
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2
YOUR TEA & RUM Lazarus - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG


CWC OLSZTYN 2009-07-05

Sędzia / Judge: Tomasz Borkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
EVERLASTING DESIRE Dominija - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
VICTOR Born To Love - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Satangin JESTA JESPER - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - nb.

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland HARMONY - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG
CORSA z Rawskiego Tataru - 2

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC
VALENTINE Born To Love - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro DEAUVILLE - nb.


CACIB WARSZAWA 2009-07-10

Sędzia / Judge: Boris Spoljaric (HRV)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, Zw. Mł, BOB Junior
Meradith COUNT ON ME - V2
Jesterland JUST A GAME - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

Klasa Otwarta / Open Class
VICTOR Born To Love - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - V1, CWC
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALBUQUERQUE Bokamaro - V1
USE YOUR POWER Ypsylon - V2

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, Zw. Mł.
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - V2
HAGA Pagawa - V3
PASSIONATA Władca Traw - V4
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist - V

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC, CACIB, NDSwR
Jesterland INFINITY O'THE KINS - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC
VALENTINE Born To Love - V2
PERDI Pagawa - V3
BĘDĘ TWOJA z Gangu Łysych - V4
Tylko Ty ROMINA POWER - V
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUBA MA - V1, BOB Veteran
Bokamaro DEAUVILLE - V2
BLUE STAR Pro Futuro - V3
Aviaticus LAMBADA - V4


CWC GDYNIA 2009-07-19

Sędzia / Judge: Janina Staniszewska - Borkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
TOMMY WSCHODZĄCA GWIAZDA Piękna o Świcie - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty JOHANNA - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
JAKA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
AYO Bandadory - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDSwR, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
GASUDARYNJA MOSKVA Pozhar V Kremle - nb.


CWC NOWY SĄCZ 2009-07-19

Sędzia / Judge: Krystyna Opara (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC, NDPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
FILIP z Wąwozu Jadwigi - V1, BOB Veteran, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, Zw. Mł, BOB Junior


CWC KOSZALIN 2009-07-26

Sędzia / Judge: Maciej Kozber (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, Zw. Mł.
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB, 2 BOG
Tylko Ty JOHANNA - ?2
PASSIONATA Władca Traw - ?3


CWC BĘDZIN 2009-07-26

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
KINGLY AMBER Ypsylon - VG

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB
HAGA Pagawa - VG2

Klasa Championów / Champion Class
I LOVE WHISKY Lazarus - V1, CWC, NDSwR


KRAJ. MYŚLIWSKICH LEGNICA 2009-08-01

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith OFA OZONE - V1, CWC, NDPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
BELLE EPOQUE Idealist - nb.


CWC CHOJNICE 2009-08-02

Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)


Wyniki spisane na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Użytkowa / Working Class
GOLDEN BOY Brodwinek - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, NDPwR, BOB, 2 BOG
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
FEDERICO Brodwinek - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
TIRAMISU Filisart - V1, BOB Puppy, BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
JAKA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
ALLURE Idealist - nb.

Klasa Użytkowa / Working Class
GLORIA VICTIS Brodwinek - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDSwR
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Res Poloniae AVANTI - V1
Aviaticus LAMBADA - V2
s

CWC LEGNICA 2009-08-02

Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior


CACIB SOPOT 2009-08-09

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł. BOB Junior
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
BRIZ MORSKOY s Tavaizy - V1, CWC
VICTOR Born To Love - ?2
TOMMY WSCHODZĄCA GWIAZDA Piękna o Świcie - ?3
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - ?4

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, CACIB, NDPwR
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V2, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
AGILE la Cote des Levriers - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, Zw. Mł.
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V2
PASSIONATA Władca Traw - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC, Res. CACIB
Jesterland HANNAH - V2
JAKA TAKA Vincit Omnia - ?3

Klasa Otwarta / Open Class
AYO Bandadory - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, 2 BOG
VALENTINE Born To Love - V2

Klasa Championów / Champion Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - ?2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, BOB Veteran


CWC ZAKOPANE 2009-08-09

Sędzia / Judge: Tomasz Borkowski (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
INTO THE HEART Slim-Extreme - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOG Junior

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ... - ?

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUBA MA - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


CWC NOWY TARG 2009-08-??

Sędzia / Judge: Kazimierz Rychlik (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
HAZARD Pagawa - ?

Klasa Otwarta / Open Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - ?

Klasa Użytkowa / Working Class
GORDON Isis Wind - V1, CWC, NDPwR, BOB, 3 BIS Użytkowych


KRAJOWA RAS MYŚLIWSKICH
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2009-08-16


Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith ... - ?

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith COUNT ON ME - V1...
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - V2

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - ?

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
FIFTH AVENUE Born To Love - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, BOG, 3 BIS

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - ?

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ... - ?


CWC TORUŃ 2009-08-23

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, Zw. Mł. BOB Junior
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, CWC, NDPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
AGILE la Cote des Levriers - WO1, BOB Puppy
ANGE la Cote des Levriers - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V1, Zw. Mł.


CWC RADOM 2009-08-23

Sędzia / Judge: Janina Staniszewska - Borkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith COUNT ON ME - ?

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - ?

Klasa Weteranów / Veteran Class
FILIP z Wąwozu Jadwigi - ?

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY 

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUBA MA - ?


CACIB BIAŁYSTOK 2009-08-30

Sędzia / Judge: Miklos Lavente (HUN)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
EVERLASTING DESIRE Dominija - V1, CWC, Res. CACIB
HAZARD Pagawa - G

Klasa Championów / Champion Class
Satangin JESTA JESPER - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB (nowy Champion Polski)
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - V2
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V3

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DREAM COME TRUE - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - VG
PASSIONATA Władca Traw - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - VG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, CACIB, NDSwR
Meradith NIE TYLKO ŁADNA - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUBA MA - nb.


KLUBOWA CHARTÓW OLSZTYN k/Częstochowy
2009-09-05


Sędzia / Judge: Bitte Ahrens (SWE)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - WO1
Meradith DESERVE TO WIN - WO2
FROZEN FLAME Born To Love - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, Mł. Zw. Klubu
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V2
BEGINNER'S LUCK Idealist - VG3
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - VG
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1, CWC, BEST COAT
HAZARD Pagawa - G

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty IRISH CREAM - V1, CWC, Zw. Klubu
Airy Elf's COSMOPOLITAN - V2
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V3
ALEXANDER Idealist - V
AVIATOR Idealist - V
Meradith AWESOME CHARM - V
Cobyco CHOICE LOOKS - V
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V
VICTOR Born To Love - V
NICOLAS Lazarus - VG

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V1, CWC, BEST MOVEMENT
Cobyco CENTER PIECE - V2
Whiteheads ALL ABOUT ME - V3
Nevedith OFA OZONE - V
PAN ROLLS-ROYCE Lazarus - V
ONE IN A MILLION Ypsylon - V
Oldkins BALLADIER WITH A DRUM - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1, BOB Veteran
Cobyco CALL THE SHOTS - V2
USE YOUR POWER Ypsylon - V3

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - WO1, BOB Baby, BIS Baby
Pipsqueak QARAMELLI - WO2
Meradith EFFORTLESS GRACE - WO3
Meradith EAGER FOR SUCCESS - WO
CYNTHIA-MAY z Falklandowych Pól - OB
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE - nb.

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DREAMLIKE GIRL - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
Whiteheads BE MY QUEEN - WO2
Meradith DESTINATED FOR YOU - WO3
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - OB
Whiteheads BE MY SUNSHINE - OB
TIRAMISU Filisart - OB

Klasa Młodzieży / Junior Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, Mł. Zw. Klubu, BOB Junior
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V2
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V3
BREAKFAST AT TIFFANY'S Idealist - nb.
PASSIONATA Władca Traw - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland IRIS O'THE KINS - V1, Zw. Klubu, BOB
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V2
HAYDI Pagawa - VG3
HAGA Pagawa - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V2
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - V3
Jesterland HARMONY - V
VALENTINE Born To Love - VG
PERDI Pagawa - VG
Tylko Ty ROMINA POWER - VG

Klasa Championów / Champion Class
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC
Jesterland GOLDEN LEMONS - V2
Meradith NIE TYLKO ŁADNA - V3
KREDKA od Moroszki - V
Meradith ALL MY LOVING - V

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V2
LAMBADA Aviaticus - VG3


KRAJOWA CHARTÓW OLSZTYN k/Częstochowy
2009-09-06


Sędzia / Judge: Iveta Vojtekova (SVK)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DESERVE TO WIN - WO1
FROZEN FLAME Born To Love - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V1, Zw. Mł. BOB Junior
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
UNDER THE BRITISH FLAG Ypsylon - V1
MAGICZNY PYŁ Władca Traw - VG2
HAZARD Pagawa - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
VICTOR Born To Love - V1, CWC
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V2
ONE IN A MILLION Ypsylon - V3
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V1, CWC, NDPwR
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2
Meradith AWESOME CHARM - V3
AGIS Pagawa - VG4

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - WO1, BOB Baby
Meradith EFFORTLESS GRACE - WO2
Meradith EAGER FOR SUCCESS - WO3

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DAZZLING FOR EVERYBODY - WO1
TIRAMISU Filisart - WO2
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - WO3

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V2
PASSIONATA Władca Traw - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland IRIS O'THE KINS - V1, CWC, NDSwR, BOB
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V2
HAGA Pagawa - VG3
HAYDI Pagawa - VG4

Klasa Otwarta / Open Class
VALENTINE Born To Love - V1, CWC
PERDI Pagawa - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V2


CWC WŁOCŁAWEK 2009-09-06

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, NDPwR, BOB, 2 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith TEN FAWORYT - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - V1, CWC, NDSwR

Klasa Otwarta / Open Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1, CWC


CWC PRZEMYŚL 2009-09-06

Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 3 BIS Junior, BOG


CWC WARSZAWA 2009-09-11-12

Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - V1

Klasa Otwarta / Open Class
VICTOR Born To Love - V1, CWC
ONE IN A MILLION Ypsylon - V2
Airy Elf's COSMOPOLITAN - V3

Klasa Championów / Champion Class
AVIATOR Idealist - V1, CWC, NDPwR
COOKIE SMART Born To Love - V2
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V3
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V4

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Whiteheads BE MY GIRL - WO1
AMIRA Nut-Szu-Geb - WO2
Whiteheads BE MY SUNSHINE - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
UNTIL THE END OF THE WORLD Ypsylon - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB
PASSIONATA Władca Traw - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
VALENTINE Born To Love - V1, CWC, NDSwR

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NIE TYLKO ŁADNA - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, BOB Veteran


CWC CHORZÓW 2009-09-13

Sędzia / Judge: Age Gjentes (NOR)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
PAINTED MIST Aristokratos - V1
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - VG2
YOUR ENGLISH TEA Lazarus - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
DANILLO Petula-Vera - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - VG1
Nine Lives FRIDAY AFTER NEXT - VG2

Klasa Championów / Champion Class
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - V1, CWC, NDPwR
Meradith AWESOME CHARM - V2
Highnote SECRET DAZZLER - VG3

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, Zw. Mł.
YOUR TEA & RUM Lazarus - V2
PASSIONATA Władca Traw - nb.
NUT IN THE SUGAR Minori ad Majus - nb.
YOUR ICE TEA Lazarus - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG, 3 BIS

Klasa Otwarta / Open Class
KREDKA od Moroszki - V1, CWC
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - VG2
MIYU Minori ad Majus - VG3
Faricka IDILLIC IDOL - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1
Nevedith MFA MARIA - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - VG1


CWC ZIELONA GÓRA 2009-09-20

Sędzia / Judge: Maciej Kozber (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
TUTTI DI MARE Filisart - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland HANNAH - V1, CWC, NDSwR, BOB
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V2

Klasa Championów / Champion Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC


CACIB WROCŁAW 2009-09-26

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland JUMANJI - V1, Zw. Mł.
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V2
PAINTED MIST Aristokratos - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC
MAGICZNY PYŁ Władca Traw - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland ICON O'THE KINS - V1, CWC, CACIB, NDPwR

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior
UNTIL THE END OF THE WORLD Ypsylon - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
JAKA TAKA Vincit Omnia - V1

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland HANNAH - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Championów / Champion Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
KREDKA od Moroszki - V2


CWC RYBNIK 2009-10-04

Sędzia / Judge: Wiesława Misterka - Kluska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V1, Zw. Mł.
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V2
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
HAZARD Pagawa - VG1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DREAMLIKE GIRL - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior, BOB, 3 BOG
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V2


CWC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2009-10-04

Sędzia / Judge: Nina Kharatishvili


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Airy Elf's COSMOPOLITAN - V1, CWC, NDPwR
VICTOR Born To Love - V2

Klasa Championów / Champion Class
COOKIE SMART Born To Love - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads BE MY GIRL - V1, Zw. Mł. BOB Junior
UNTIL THE END OF THE WORLD Ypsylon - V?
VELVET BUTTERFLY Ypsylon - V?
Whiteheads BE MY SUNSHINE - nb.
PASSIONATA Władca Traw - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V1, CWC, NDSwR

Klasa Otwarta / Open Class
VALENTINE Born To Love - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, BOB Veteran, BOB


CWC ZABRZE 2009-10-18

Sędzia / Judge: Alenka Pokorn (SVN)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V1, Zw. Mł.
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, NDPwR
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V2


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DREAMLIKE GIRL - WO1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V2
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, NDSwR, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, BOB Veteran


CACIB POZNAŃ 2009-11-08

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
FROSTY BIRTHDAY Born To Love - V1, Mł.Zw.PL
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - VG2
PAINTED FIRE Aristokratos - VG3
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - V1

Klasa Championów / Champion Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, CACIB, Zw. PL, NDPwR


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - WO1, BOB Puppy
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS - WO2
AL MAHALLA Nut-Szu-Geb - OB3

Klasa Młodzieży / Junior Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, Mł.Zw.PL, BOB Junior
TIRAMISU Filisart - V2
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V3
INTO THE HEART Slim-Extreme - V4
NUT IN THE DARK Minori ad Majus - VG
UNTIL THE END OF THE WORLD Ypsylon - VG
PASSIONATA Władca Traw - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA - V1, CWC, CACIB, Zw. PL, NDSwR, BOB
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland IRIS O'THE KINS - V1, CWC
Jesterland HANNAH - V2
Windmeister's DANCING DREAMGIRL - V3
VEXAVIA Władca Traw - VG4
YRIA Władca Traw - VG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC, Res. CACIB
MY FIRST LADY Aristokratos - V2


CACIB KIELCE 2009-11-14

Sędzia / Judge: Tomasz Borkowski (POL)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
I WILL FOLLOW Slim-Extreme - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Jesterland JUMANJI - V2
Shamasan HAPPY NEW YEAR - V3
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IF GOD WILL SEND HIS ANGELS Slim-Extreme - V1, CWC
HAZARD Pagawa - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
VICTOR Born To Love - V1, CWC, res. CACIB
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2
Whiteheads ALL ABOUT ME - V3
Jesterland ICON O'THE KINS - V4
Biswhip's DUMAS - nb.

Klasa Użytkowa / Working Class
Biswhip's CRUX - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith DELIGHTFUL WITH BEAUTY - WO1, BOB Puppy
Pipsqueak QARAMELLI - OB2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads BE MY SUNSHINE - V1, Zw. Mł.
TUTTI FRUTI Filisart - V2
Whiteheads BE MY GIRL - V3
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
YOUR EARL GREY TEA Lazarus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Jesterland HARMONY - V1, CWC, CACIB, NDSwR
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V2
VALENTINE Born To Love - V3

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, Res. CACIB
MARION Herbu Wąsal - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, BOB Veteran, BIS Veteran


CWC NOWA RUDA 2009-12-05

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija - V1, CWC
NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus - V2

Klasa Championów / Champion Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, CWC, NDPwR


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith DESTINATED FOR YOU - V1, Zw. Mł, BOB Junior
NUT IN THE SHELL Minori ad Majus - V2
Whiteheads BE MY SUNSHINE - ?3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BELLE EPOQUE Idealist - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG
INTO THE HEART Slim-Extreme - ?2





































Copyright: Katarzyna Matusik