WYSTAWY 2008

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2008

Data ostatniej aktualizacji strony: 07.01.2018

STYCZEŃ / JANUARY

25-27    Głogów (O/Legnica)   krajowa / national

   LUTY / FEBRUARY

9-10     RZESZÓW   międzynarodowa / international
16-17     Bydgoszcz   krajowa / national
24    Leszno   championów / champion's show

   MARZEC / MARCH

8-9    Jarosław (O/Przemysl)   krajowa / national
28-30   KATOWICE  międzynarodowa / international

   KWIECIEŃ / APRIL

5-6    Legionowo   krajowa / national
19    Grudziądz   krajowa / national
20    Częstochowa   krajowa / national
20    Inowrocław   krajowa / national
26    OPOLE   międzynarodowa / international
27    OPOLE   klubowa chartów / sighthound club show

   MAJ / MAY

1    Dobre Miasto (O/Olsztyn)   krajowa / national
1    Manowo   krajowa chartów / national sighthound show
2    Bydgoszcz   krajowa / national
3-4    ŁÓDZ   międzynarodowa / international
11    Krosno   krajowa / national
11    Płock   krajowa / national
18    Jelenia Góra   krajowa / national
18    Bytom   krajowa / national
25    Radom   krajowa / national
01.06    LESZNO   międzynarodowa / international

   CZERWIEC / JUNE

7    Antoninek   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
8    Wałbrzych   krajowa / national
8    Lublin   krajowa / national
8    Gorzów Wlkp.   krajowa / national
15    Kalisz   krajowa / national
15    Racibórz   krajowa / national
21-22     SZCZECIN   międzynarodowa / international
28-29    KRAKÓW   międzynarodowa / international

   LIPIEC / JULY

6    Ustroń   krajowa / national
6    Koszalin   krajowa / national
6    Olsztyn   krajowa / national
11-13     WARSZAWA   międzynarodowa / international
19    Tuchola   krajowa ras myśliwskich / national of hunting breeds
20    Gdynia   krajowa / national
20    Nowy Sącz   krajowa / national
27    Będzin   krajowa / national
27    Chojnice   krajowa / national
27    Włocławek   krajowa / national

   SIERPIEŃ / AUGUST

3   Legnica   krajowa / national
3    Zakopane   krajowa / national
9-10    SOPOT   międzynarodowa / international
17     Nowy Targ   krajowa / national
17     Toruń   krajowa / national
24     Radom   krajowa / national
24Piotrków Tryb. (o/Łódź)krajowa ras myśliwskich
30-31    BIAŁYSTOK   międzynarodowa / international

   WRZESIEŃ / SEPTEMBER

7     Słupsk   krajowa / national
7    Przemysl   krajowa / national
12-13     Warszawa   krajowa / national
14    Chorzów   krajowa / national
21     Zielona Góra   krajowa / national
27-28    WROCŁAW   międzynarodowa / international

   PAZDZIERNIK / OCTOBER

5     Rybnik   krajowa  / national
12     Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)   krajowa  / national
12     Zabrze   krajowa / national

   LISTOPAD / NOVEMBER

8-9    POZNAŃ   międzynarodowa / international
17     Kielce   krajowa / national

   GRUDZIEŃ / DECEMBER

6-7     Nowa Ruda (O/Wałbrzych)   krajowa / national
do góry

GŁOGÓW 2008-01-27

 

Sędzia / Judge: Miklos Levente (HUN)


Psy / Males

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Caletto CAPTAIN KID - WO1, BOB Puppy


Klasa Otwarta / Open Class

Meradith ZAWSZE TAM GDZIE TY - V1, CWC, NDPwR (nowy Champion Polski)

VIGOROSO Liberi Venti - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class

Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Weteran, BOB

do góry


CACIB RZESZÓW 2008-02-10

 

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)

 


Psy / Males

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
ABSOLUTE STYLE de Casa Braty - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V2
Jesterland GENTLEMAN'S AGREEMENT WITH PARANOIA - nb.

Klasa Otwarta / Open Class

Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Championów / Champion Class
ONE IN A MILLION Ypsylon - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB


Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - WO1, BOB Puppy

MIYU Minori ad Majus - WO2


Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, Zw. Mł.


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MARION Herbu Wąsal - nb.

Klasa Otwarta / Open Class

Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, Res. CACIB

CHARMING CECILLIA Born To Love - V2

 

Klasa Championów / Champion Class
OPEN YOUR HEART TO ME Ypsylon - V1, CWC, CACIB
Bokamaro MAGIC TOUCH - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, BOB Veteran


do góry


CWC BYDGOSZCZ 2008-02-17

 

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)

 


Psy / Males

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

MITO Minori ad Majus - WO1


Klasa Młodzieży / Junior Class

RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, Zw. Mł.

ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - V2

VICTOR Born To Love - V3
Whiteheads ALL ABOUT ME - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IDĘ Z TOBĄ Vincit Omnia - V1, CWC, NDPwR

 

Klasa Otwarta / Open Class

GREY Brodwinek - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Championów / Champion Class
GWIEZDNY PYŁ Vincit Omnia - V1

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, BOB Weteran

Bokamaro ALBUQUERQUE - V2

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - WO 1, BOB Puppy

Caletto CHOCOLATE - OB2

ETNA Wiatry Pustyni - OB3


Klasa Młodzieży / Junior Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 2 BIS Junior

VALENTINE Born To Love - V2

RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V3
Whiteheads ALL OF MY LOVE - nb.


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AMELKA z Gangu Łysych - V1

ISTOTKA NIEWIELKA Vincit Omnia - VG2

Klasa Otwarta / Open Class

GLORIA VICTIS Brodwinek - V1

 

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, CWC, NDSwR, BOB


do góry


LESZNO 2008-02-24

WYSTAWA CHAMPIONÓW

 

Sędzia / Judge: Krystyna Opara (POL)



Psy / Males

 

Klasa Championów / Champion Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, CWC, NDPwR, BOB

Meradith ANYBODY BUT HIM - V2

do góry


JAROSŁAW 2008-03-08

 

Sędzia / Judge: Petr Rehanek (CZE)


Psy / Males

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

Meradith FASCYNUJĄCY TEMAT - nb.

Suki / Females

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
MIYU Minori ad Majus - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB


do góry


KATOWICE 2008-03-30

 

Sędzia: Luis Catalan (PRT)




Psy / Males

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

NOEL Lazarus - WO1

NAPOLEON Lazarus - WO2

NICOLAS Lazarus - WO3


Klasa Młodzieży / Junior Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, Zw. Mł.

ABSOLUTE STYLE de Casa Braty - V2
ALEXANDER Bandadory - V3

Tylko Ty RODRIGO BORGIA - VG4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class

Nevedith OFA OZONE - V1, CWC, Res. CACIB

Whiteheads ALL ABOUT ME - V2

 

Klasa Otwarta / Open Class

Meradith ANYBODY BUT HIM - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

Tylko Ty VIKING'S BRAVERY - V2

Balifail ARETINO - VG3

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - V1, CWC

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

NATHALIE Lazarus - WO1

Jesterland HARMONY - WO2

ELZA Wiatry Pustyni - OB3


Klasa Młodzieży / Junior Class

Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Caletto CHOCOLATE - V2

ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V3
MAI Minori ad Majus - V4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V2

KREDKA od Moroszki - V1, CWC, Res. CACIB

 

Klasa Otwarta / Open Class

Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, CACIB, NDSwR

Meradith ALL MY LOVING - V2

Jesterland BITTER SWEET - nieobecna

do góry


NOWY DWÓR MAZOWIECKI

2008-04-06

 

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Psy / Males

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
ALEXANDER Idealist - V1, Zw.Mł.
AVIATOR Idealist - V2
Whiteheads ALL ABOUT ME - V3
MITO Minori ad Majus - V4

Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Nevedith OFA OZONE - V1, CWC, NDPwR

ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - nb.

 

Klasa Otwarta / Open Class

MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC

Tylko Ty IRISH CREAM - V2

Klasa Championów / Champion Class
ONE IN A MILLION Ypsylon - V1, CWC

WHITE CHARLIE Filisart - nb.

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

MARATON MAXymalny Efekt - V1

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Jesterland HARMONY - WO1


Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, Zw. Mł. BOB Junior
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V2

TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - V3

BĘDĘ TWOJA z Gangu Łysych - V4

Tylko Ty ROMINA POWER - V

VICTORIA Born To Love - ?

ALLURE Idealist - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class

NOBBY NYMPH Ypsylon - V1, CWC

 

Klasa Championów / Champion Class
DANCING IN THE MOONLIGHT Ypsylon - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, BOB Veteran
BLUE STAR Pro Futuro - V2


do góry


GRUDZIĄDZ 2008-04-19

 

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Psy / Males

 

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDPwR, BOB

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, BOB Weteran, 2 BIS Weteran

Suki / Females

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - V2
AURORA Bandadory - nb.

Caletto CHOCOLATE - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class

AMELKA z Gangu Łysych - V1, CWC, NDSwR

RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V2
ISTOTKA NIEWIELKA Vincit Omnia - ?3

Klasa Otwarta / Open Class

ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - ?

do góry


CZĘSTOCHOWA 2008-04-20

 

Sędzia / Judge: Elżbieta Chwalibóg (POL)


Psy / Males

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

NICOLAS Lazarus - WO1


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Nevedith OFA OZONE - V1, CWC, NDPwR

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

TOM JONES Lazarus - nb.

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

NATHALIE Lazarus - WO1, BOB Puppy


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
OBLADA Lazarus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class

Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG, 3 BIS (nowy Champion Polski)

 

Klasa Championów / Champion Class
Meradith MODNA MELODIA - V1


do góry


INOWROCŁAW 2008-04-20

 

Sędzia / Judge: Jerzy Mrugasiewicz (POL)


Psy / Males

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CALIMERO - VG1

Klasa Weteranów / Veteran Class

Meradith HONOROWY RYCERZ - V1, BOB Weteran

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Jesterland HARMONY - WO1, BOB Puppy


Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB, BOG, BIS
AURORA Bandadory - nb.

Klasa Otwarta / Open Class

Jesterland BITTER SWEET - V1, CWC, NDSwR (nowy Champion Polski)

do góry


OPOLE 2008-04-26

 

Sędzia / Judge: Janusz Opara (POL)


Psy / Males

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

NOEL Lazarus - WO1, BOB Puppy


Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1, Zw. Mł.

Caletto CAPTAIN KID - V2
ABSOLUTE STYLE de Casa Braty - nb.

 

Klasa Otwarta / Open Class

Meradith ALWAYS ON MY MIND - V1, CWC, Res. CACIB

VIGOROSO Liberi Venti - VG2?

Klasa Championów / Champion Class
MAURITIUS Lazarus - V1, CWC, CACIB, NDPwR

VERSETS SATANIQUES du Sac a Malices - V2
TYPHOON von der Oelmuhle - ?3
WHITE CHARLIE Filisart - ?4

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Jesterland HARMONY - WO1


Klasa Młodzieży / Junior Class

Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V2
VICTORIA Born To Love - VG3
ELZA Wiatry Pustyni - nb.

AURORA Bandadory - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, CWC, Res. CACIB
KREDKA od Moroszki - VG2

Klasa Otwarta / Open Class

Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB

Tylko Ty VIKING'S LOVE - V2

VITTORIA Liberi Venti - ?3

BABA JAGA Pagawa - ?4

MARION Herbu Wąsal - nb.

 

Klasa Championów / Champion Class
Meradith MAGICZNA GWIAZDA - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
CARMEN Mutazi - V1, BOB Weteran


do góry


OPOLE KLUBOWA 2008-04-27

 

Sędzia / Judge: Stefan Stefik (SVK)


Psy / Males

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
NOEL Lazarus - WO1

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, Mł. Zw. Klubu
ABSOLUTE STYLE de Casa Braty - nb.

 

Klasa Otwarta / Open Class

Meradith ANYBODY BUT HIM - V1, CWC, Zw. Klubu, NDPwR

TRAVOLTA von der Oelmuhle - V2

VIGOROSO Liberi Venti - nb.

Klasa Championów / Champion Class

VERSETS SATANIQUES du Sac a Malices - V1, CWC

TYPHOON von der Oelmuhle - V2
PAN ROLLS-ROYCE Lazarus - V3

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

TOM JONES Lazarus - V1

Meradith IDOL MEGO SERCA - nb.

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Jesterland HARMONY - WO1

NATHALIE Lazarus - WO2


Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, Mł. Zw. Klubu, BOB Junior

VICTORIA Born To Love - V2

ELZA Wiatry Pustyni - nb.

AURORA Bandadory - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
OBLADA Lazarus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class

Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, Zw. Klubu, NDSwR, BOB

Tylko Ty VIKING'S LOVE - V2

VITTORIA Liberi Venti - V3

KREDKA od Moroszki - VG4

MOONLIGHT AFFAIR Ypsylon - VG

 

Klasa Championów / Champion Class
Meradith MODNA MELODIA - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
CARMEN Mutazi - V1, BIS Weteran


do góry


DOBRE MIASTO 2008-05-01

 

Sędzia / Judge: Maciej Kozber (POL)

Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Durante Vita VOYAGER IN AEROSPACE - V1, CWC, NPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
VICTORIA Born To Love - V1, Zw. Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Gelwis Kliff ANTARES - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
UNICA Circus Magicus - V1, CWC
Durante Vita VIGINERY DREAM - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NOWA NADZIEJA - V1, CWC, NSwR, BOB
AISHA Airamar - V2

do góry


MANOWO 2008-05-01

 

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


brak zgłoszeń

do góry


BYDGOSZCZ 2008-05-02

 

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males

 

Klasa Otwarta / Open Class

Durante Vita VOYAGER IN AEROSPACE - ?1


Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Weteran, BIS Weteran
Meradith HONOROWY RYCERZ - ?2

Suki / Females


Klasa Młodzieży / Junior Class
TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - V1, Zw. Mł., BOB Junior
AURORA Bandadory -
nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Gelwis Kliff ANTARES - ?
YRIA Władca Traw - ?

Klasa Otwarta / Open Class

Durante Vita VIGINERY DREAM - V1?

AMELKA z Gangu Łysych - V2

 

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NOWA NADZIEJA - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
OU LA LA OPHELIA Ypsylon - V1


do góry


ŁÓDŹ 2008-05-03

Sędzia / Judge: Antonin Mudra (CZE)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ALEXANDER Idealist - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith ALWAYS ON MY MIND - V1, CWC, Res. CACIB
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2
ORNAMENTAL JEWEL Ypsylon - ?3
MY FIRST DANCE Aristokratos - nieobecny

Klasa Championów / Champion Class
Oldkins BALLADIER WITH A DRUM - V1, CWC, CACIB, NDPwR
ONE IN A MILLION Ypsylon - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Jesterland HARMONY - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, BOG
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V2
Jesterland GOLDEN LEMONS - V3
YALINA Władca Traw - VG4
AURORA Bandadory - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith UDANA NAD PODZIW - V1, CWC, CACIB, NDSwR
ANGEL EYES Pagawa - VG2

Klasa Championów / Champion Class
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, BOB Weteran

do góry

KROSNO 2008-05-11

Sędzia / Judge: Wiesława Kluska (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
MIYU Minori ad Majus - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith MODNA MELODIA - V1, CWC, NDSwR

do góry

CWC PŁOCK 2008-05-11

 

Sędzia / Judge: Per Iversen (NOR)



Psy / Males

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1, Zw. Mł.
MITO Minori ad Majus - VG2
Caletto CALIMERO - nb.
Jesterland GENTLEMAN'S AGREEMENT WITH PARANOIA - nb.

AVIATOR Idealist - V (poza konkurencją)

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - nb.

 

Klasa Otwarta / Open Class

MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class

Cobyco CENTER PIECE - V1, CWC, NDPwR
Oldkins BALLADIER WITH A DRUM - V2
ONE IN A MILLION Ypsylon - VG

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

Cobyco CALL THE SHOTS - V1, BOB Weteran

Meradith IDOL MEGO SERCA - V2

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Jesterland HARMONY - V1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy


Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, Zw. Mł., BOB Junior
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V2
BĘDĘ TWOJA z Gangu Łysych - VG3

AURORA Bandadory - nb.


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Xploring GOING NUTS - V1, CWC
VICTORIA Born To Love - V2

Klasa Otwarta / Open Class

Jesterland BITTER SWEET - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG

Meradith ALL MY LOVING - V2

ATLANTA Airamar - V3

NOBBY NYMPH Ypsylon - V4

 

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA - V1, CWC
Meradith UDANA NAD PODZIW - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon -
V1

do góry


JELENIA GÓRA 2008-05-18

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, Zw. Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior

Klasa Otwarta / Open Class
MY FIRST BOY Aristokratos - ?

Suki / Females

Klasa Championów / Champion Class
Meradith MODNA MELODIA - V1, CWC, NDSwR, BOB, 3 BOG

do góry

BYTOM 2008-05-18

 

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
ALEXANDER Bandadory -
V1, Zw. Mł., BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class

KRONOS Pagawa - V1, CWC, NDPwR, BOB (nowy Champion Polski)

Suki / Females

 

Klasa Otwarta / Open Class

ANGEL EYES Pagawa - V1, NDSwR

do góry


RADOM 2008-05-25

Sędzia: Ewa Bukład (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith ANYBODY BUT HIM - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Weteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V1, Zw. Mł., BOB Junior
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
VICTORIA Born To Love - V1, NDSwR

Klasa Otwarta / Open Class
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia - V1
Tylko Ty IRISH PRINCESS - ?2

do góry

LESZNO 2008-06-01

Sędzia / Judge: Petr Rehanek (CZE)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
NEBRASKA Filisart - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB (nowy Champion Polski)
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia - V2, Res. CACIB
KREDKA od Moroszki - V3
VEXAVIA Władca Traw - V4
BABA JAGA Pagawa - VG?

do góry

ANTONINEK 2008-06-07

Sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1

Klasa Otwarta / Open Class
TRAVOLTA von der Oelmuhle - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
YRIA Władca Traw - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
KREDKA od Moroszki - V1, CWC, NDSwR, BOB, 3 BOG

do góry

WAŁBRZYCH 2008-06-08

Sędzia / Judge: Jan Ryk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB

do góry

LUBLIN 2008-06-08

Sędzia / Judge: Andrzej Szutkiewicz (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland HARMONY - V1, Zw.Mł., BOB Junior
Caletto CALL ME

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
VICTORIA Born To Love - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
MARION Herbu Wąsal - V1, CWC, NDSwR, BOB, 3 BOG

do góry

GORZÓW WIELKOPOLSKI 2008-06-08

Sędzia / Judge: Andrzej Kaźmierski (POL)


Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
VEXAVIA Władca Traw - V1, CWC, NDSwR, BOB

do góry

CWC KALISZ 2008-06-15

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ALEXANDER Idealist - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
WHITE CHARLIE Filisart - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
ETNA Wiatry Pustyni - V2
YALINA Władca Traw - V3

Klasa Otwarta / Open Class
NEBRASKA Filisart - V1, CWC, NDSwR

do góry

RACIBÓRZ 2008-06-15

Sędzia / Judge: Wiesława Misterka - Kluska (POL)




Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NOEL Lazarus - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
JOKKER Pagawa - V1

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
NATHALIE Lazarus - V1, Zw. Mł., BOB Junior
MAI Minori ad Majus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
ON MY OWN z Uplnku - V1
Nevedith MFA MISS LAZARUSKA - nb.

Klasa Championów / Champion Class
I LOVE WHISKY Lazarus - V1, CWC, NDSwR, BOB

do góry

CACIB SZCZECIN 2008-06-21

Sędzia / Judge: Rita Reyniers (BEL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, CWC, CACIB, NDPwR
Superfly's LITTLE RED CORVETTE - V2

Klasa Championów / Champion Class
Endeavor's STARLINE EXPRESS - V1, CWC, Res. CACIB
Golden Peanut's KNICK-KNACK - VG2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V1, Zw. Mł. BOB Junior
ELOIZE Wiatry Pustyni - G2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Superfly's LITTLE JEANNIE - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
COFFEE COLEEN Born To Love - nieobecna

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG, 2 BIS
Betty Barkley EMOTION - V2

do góry

KRAKÓW 2008-06-29

Sędzia / Judge: Jaroslav Matyas (SVK)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ALEXANDER Bandadory - V1, Zw. Mł.
NICOLAS Lazarus - V2
NOEL Lazarus - V3
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Nevedith OFA OZONE - V1, CWC
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Satangin JUNE JOKE - V1, CWC, Res. CACIB
Tylko Ty VIKING'S BRAVERY - V2

Klasa Championów / Champion Class
BADALUCCO Petula-Vera - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB (nowy Champion Polski)
VELASQUEZ z Vilcabamba - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
NATHALIE Lazarus - V1, Zw. Mł., BOB Junior
MIYU Minori ad Majus - V2

Klasa Championów / Champion Class
BRILANCE Petula-Vera - V1, CWC, CACIB, NDSwR (nowy Champion Polski)

do góry

USTROŃ 2008-07-06

Sędzia / Judge: Petr Rehanek (CZE)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
JOKKER Pagawa - V1, CWC, NDPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
MAI Minori ad Majus - V1, Zw. Mł, BOB Junior

do góry

KOSZALIN 2008-07-06

Sędzia / Judge: Wiesława Misterka - Kluska (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ETNA Wiatry Pustyni - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB

do góry

OLSZTYN 2008-07-06

Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, NDPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CHOCOLATE - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Durante Vita VIGINERY DREAM - V1, CWC
HAUTE COUTURE Tik Romantika - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Meradith UDANA NAD PODZIW - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG

do góry

WARSZAWA 2008-07-11

Sędzia / Judge: Tibor Havelka (SVK)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
VICTOR Born To Love - V1, Zw. Mł.
Airy Elf's COSMOPOLITAN - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AVIATOR Idealist - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith AWESOME CHARM - V1, CWC, CACIB, NDPwR
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V2, Res. CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran
Bokamaro ALBUQUERQUE - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
VALENTINE Born To Love - V1, Zw. Mł.
TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - VG2
Jesterland HARMONY - VG3
Caletto CHOCOLATE - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
VICTORIA Born To Love - V1, CWC
ALLURE Idealist - V2

Klasa Otwarta / Open Class
NOBBY NYMPH Ypsylon - V1, CWC, Res. CACIB
MARION Herbu Wąsal - V2
Meradith UWAGA JESTEM - V3
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia - V4

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
DANCING IN THE MOONLIGHT Ypsylon - V2
Meradith UDANA NAD PODZIW - V3

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1

do góry

TUCHOLA 2008-07-19

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
Jesterland HANNAH - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC, NDSwR

do góry

GDYNIA 2008-07-20

Sędzia / Judge: Tomasz Kuszyk (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ALEXANDER Idealist - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - V2

Klasa Otwarta / Open Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1

Klasa Championów / Champion Class
GREY Brodwinek - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
FEDERICO Brodwinek - V1, BOB Weteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - V1, Zw. Mł., BOB Junior
Jesterland HANNAH - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Mythago's FLASH GIRL - V1, CWC, NDSwR
MY FIRST LADY Aristokratos - V2
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V3
MISS PENNY Aviaticus - V4

do góry

NOWY SĄCZ 2008-07-20

Sędzia / Judge: Ewa Pyrchała (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty VIKING'S BRAVERY - V1, CWC, NDPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
FILIP z Wąwozu Jadwigi - V1, BOB Weteran, BOB, BIS Veteran, 3 BOG
FLIRT z Wąwozu Jadwigi - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
MAI Minori ad Majus - V1, Zw. Mł., BOB Junior

do góry

BĘDZIN 2008-07-27

Sędzia / Judge: Krystyna Opara (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NICOLAS Lazarus - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V1, CWC, NDPwR

Klasa Otwarta / Open Class
AGIS Pagawa - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
MOE Minori ad Majus - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
PERDI Pagawa - V1, CWC, NDSwR, BOB, 3 BOG

do góry

CHOJNICE 2008-07-27

Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - nb.
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - V1 (poza konkurencją)

Klasa Weteranów / Veteran Class
FEDERICO Brodwinek - V1, BOB Weteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland HANNAH - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC, NDSwR, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
LAMBADA Aviaticus - nb.

do góry

WŁOCŁAWEK 2008-07-27

Sędzia / Judge: ?


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
JESIENNA SONATA Vincit Omnia - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB
TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
YALINA Władca Traw - V1, CWC, NDSwR

do góry

CWC LEGNICA 2008-08-03

BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Sędzia / Judge: Petr Rehanek (CZE)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Klasa Championów / Champion Class
Satangin JUNE JOKE - V1, CWC, NDPwR, BOB (nowy Champion Polski)

do góry

ZAKOPANE 2008-08-03

Sędzia / Judge: Kazimierz Rychlik (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - VG1

do góry

SOPOT 2008-08-10

Sędzia / Judge: Jelena Kruus (EST)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
YESTERDAY SHADOW of Gentle Mind - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB
Airy Elf's COSMOPOLITAN - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
RUPERT THE MIGHTY Yakuza.Gdy - V1, CWC, Res. CACIB
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - V2
ADMIRAL Idealist - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Durante Vita VOYAGER IN AEROSPACE - V1, CWC, CACIB, NDPwR
ALEXANDER Idealist - V2
MY FIRST DANCE Aristokratos - V3
TRAVOLTA von der Oelmuhle - V4
MONTY Herbu Wąsal - V
Tylko Ty VIKING'S PRIDE - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
FEDERICO Brodwinek - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland HANNAH - V1, Zw. Mł.
Jesterland HARMONY - V2
ETNA Wiatry Pustyni - V3
TASTE OF BLUEBERRY Ypsylon - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy - V1, CWC, CACIB, NDSwR
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V2
Gelwis Kliff ANTARES - V3
ALLURE Idealist - VG4

Klasa Otwarta / Open Class
BLISSFUL RODONITE Dominija - V1, CWC, Res. CACIB
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia - V2
MY FIRST LADY Aristokratos - V3

Klasa Championów / Champion Class
BELOKRYLAJA GOLUBKA - V1, CWC
Pozhar v Kremle LUBOV SERZHIKA - nb.

do góry

NOWY TARG 2008-08-17

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NICOLAS Lazarus - V1, Zw. Mł.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
NATHALIE Lazarus - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB

do góry

TORUŃ 2008-08-17

Sędzia / Judge: Barbara Larska (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
TRAVOLTA von der Oelmuhle - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CHOCOLATE - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, BOG

Klasa Otwarta / Open Class
AMELKA z Gangu Łysych - V1, CWC, NDSwR

do góry

Krajowa myśliwskich PIOTRKÓW TRYB. 2008-08-24

BRAK PEŁNEJ STAWKI
Sędzia: Andrzej Brabletz (POL)


CWC RADOM 2008-08-24

Sędzia / Judge: Grażyna Pindera (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, ZW. Mł., BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AVIATOR Idealist - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
Tylko Ty IRISH CREAM - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Championów / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC, NDPwR
Oldkins BALLADIER WITH A DRUM - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Weteran, 3 BIS Veteran
FILIP z Wąwozu Jadwigi - ?
FLIRT z Wąwozu Jadwigi - ?

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Jesterland INFINITY O'THE KINS - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V1, Zw. Mł.
Tylko Ty ROMINA POWER - ?2

Klasa Otwarta / Open Class
Whipcracker's HIGHLAND HEATHER - V1, CWC (nowy Champion Polski)
Tylko Ty VIKING'S LOVE - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, NDSwR, BOB, 3 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - nb.

do góry

CACIB BIAŁYSTOK 2008-08-30

Sędzia / Judge: Natalja Nekrosiene (LTU)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, Zw. Mł., BOB Junior
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1

Klasa Championów / Champion Class
TODES Circus Magicus - V1, CWC, CACIB, NDPwR
VERSETS SATANIQUES du Sac a Malices - nb.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland HARMONY - V1, Zw. Mł.
MIYU Minori ad Majus - V2
ETNA Wiatry Pustyni - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V2

Klasa Otwarta / Open Class
UNICA Circus Magicus - V1, CWC, Res. CACIB
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia - V2

do góry

SŁUPSK 2008-09-07

Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ROCKET FROM POCKET Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ETNA Wiatry Pustyni - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
RAKIJA REVOLUTION Yakuza.Gdy - V1, CWC, NDSwR, BOB

do góry

PRZEMYŚL 2008-09-07

Sędzia / Judge: Ewa Bukład (POL)


Psy / Males

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith FASCYNUJĄCY TEMAT - V1, BOB Weteran, BOB

do góry

CWC WARSZAWA 2008-09-12

Sędzia / Judge: Gabriela Ridarcikova (SVK)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ALEXANDER Idealist - V1, CWC
VICTOR Born To Love - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
USE YOUR POWER Ypsylon - V1, CWC, NDPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Jesterland INFINITY O'THE KINS - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland HARMONY - V1, Zw. Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG
VALENTINE Born To Love - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, CWC
OPEN YOUR HEART TO ME Ypsylon - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

BIS par hodowlanych
USE YOUR POWER Ypsylon & ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - lokata 2

do góry

CHORZÓW 2008-09-14

Sędzia / Judge: Editha Newton (GBR)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
INNER CITY LIFE Petrezselyem Projekt's - VP 1
Tylko Ty JOONAS - nb.

Klasa Młodzieży / Junior Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, Zw. Mł. BOB Junior
NOEL Lazarus - VG2
Caletto CAPTAIN KID - VG3
NICOLAS Lazarus - VG4

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL ABOUT ME - V1, CWC
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - VG2
Nine Lives FRIDAY AFTER NEXT - VG3
ALEXANDER Idealist - VG4

Klasa Otwarta / Open Class
Highnote SECRET DAZZLER - V1, CWC, NDPwR, BOB
USE YOU POWER Ypsylon - V2
KNIGHT OF MY HEART Ypsylon - VG3

Klasa Championów / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC
Cobyco CENTER PIECE - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Cobyco CALL THE SHOTS - VG1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Petrezselyem Projekt's LIGHTFALL LUNATICA - VP1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
MAI Minori ad Majus - V1, Zw. Mł.
MIYU Minori ad Majus - VG2
Faricka IDILLIC IDOL - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - VG1

Klasa Otwarta / Open Class
Lightfall's WILL-O-WISP - VG1
Infernum Magus AURA NOIR - VG2
OPEN YOUR HEART TO ME Ypsylon - VG3
MARION Herbu Wąsal - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Firlefanc COCO CHANEL - V1, CWC, NDSwR
Boxing Helena's DASHY DIVA - V2
Meradith NIE TYLKO ŁADNA - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

do góry

CWC ZIELONA GÓRA 2008-09-21

Sędzia / Judge: Małgorzata Lorenc (POL)


Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
MAYUMI Minori ad Majus - nb.

Klasa Otwarta / Open Class
VEXAVIA Władca Traw - V1, CWC, NDSwR, BOB

do góry

CACIB WROCŁAW 2008-09-27

Sędzia / Judge: Ewa Stolarska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NOEL Lazarus - V1, Zw. Mł.
ALEXANDER Bandadory - V2
MAGICZNY PYŁ Władca Traw - dyskw.
Cobyco CHOICE LOOKS - nb.
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - nb.
NICOLAS Lazarus - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Caletto CAPTAIN KID - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
Nevedith OFA OZONE - V1
JOKKER Pagawa - V2

Klasa Championów / Champion Class
PAN ROLLS-ROYCE Lazarus - V1, CWC, CACIB, NDPwR
TYPHOON von der Oelmuhle - ?2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Jesterland IRIS O'THE KINS - ?1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Caletto CHOCOLATE - V1, Zw. Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
MAI Minori ad Majus - V2
MIYU Minori ad Majus - V3
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - V4
BAILEY BLUE Modry Hit - ?
AISHA Modry Hit - ?
MAYUMI Minori ad Majus - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Caletto CREOLA ROSETTE FOR MERADITH - V1, CWC, CACIB, NDSwR

Klasa Otwarta / Open Class
OBLADA Lazarus - V1, CWC, Res. CACIB
ISTOTKA NIEWIELKA Vincit Omnia - ?
VITTORIA Liberi Venti - ?

Klasa Weteranów / Veteran Class
CARMEN Mutazi - ?1

do góry

RYBNIK 2008-10-05

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
APPLE IN JACKET Sunny Funny - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Otwarta / Open Class
KINGLY AMBER Ypsylon - V1, CWC, NDPwR
Nevedith OFA OZONE - V2

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MAI Minori ad Majus - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG

Klasa Otwarta / Open Class
MOONLIGHT AFFAIR Ypsylon - V1, CWC

do góry

NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2008-10-12

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - VG2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
VICTOR Born To Love - ?
ALEXANDER Idealist - nb.

Klasa Championów / Champion Class
USE YOUR POWER Ypsylon - nb.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Cariad's KARADHRAS N SILVER MIST - WO1, BOB Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Jesterland HARMONY - V1, Zw. Mł., BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, NDSwR, BOB, 2 BOG
VALENTINE Born To Love - ?

Klasa Otwarta / Open Class
NOBBY NYMPH Ypsylon - ?

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - nb.

do góry

CWC ZABRZE 2008-10-12

Sędzia / Judge: Jelena Kruus (EST)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
NOEL Lazarus - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V2

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MAI Minori ad Majus - V1, CWC, NDSwR
Whiteheads ALL OF MY HEART - nb.

do góry

CACIB POZNAŃ 2008-11-09

Sędzia / Judge: Stefan Stefik (SVK)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
ALEXANDER Bandadory - V1, Mł.Zw.PL

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
BUBNOVY TUZ s Tavaizy - V1, CWC, CACIB, Zw. PL, NDPwR

Klasa Otwarta / Open Class
MY FIRST DANCE Aristokratos - nieobecny

Klasa Championów / Champion Class
MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - V1, CWC, Res. CACIB

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
HAGA Pagawa - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
ETNA Wiatry Pustyni - V1, Mł.Zw.PL
Jesterland HANNAH - V2
MAYUMI Minori ad Majus - V3
Jesterland HARMONY - V4
JEDYNA TAKA Vincit Omnia - VG
CLIO z Rawskiego Tataru - VG
Jesterland IRIS O'THE KINS - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Jesterland GOLDEN LEMONS - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
MY FIRST LADY Aristokratos - V1, CWC (nowy Champion Polski)
PERDI Pagawa - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ALL MY LOVING - V1, CWC, CACIB, Zw. PL, NDSwR, BOB

do góry

CWC KIELCE 2008-11-16

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Wyniki opracowano na podstawie katalogu powystawowego.

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Debmar OVEROCEAN TRAVELLER AT WHITEHEADS - V1, Zw. Mł, BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Shannon Down ELEMENT OF SURPRISE - V1, CWC, NDPwR
VICTOR Born To Love - V2
Tylko Ty RODRIGO BORGIA - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Nevedith OFA OZONE - V1, CWC (nowy Champion Polski)

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1, BOB Veteran
FILIP z Wąwozu Jadwigi - V2
FLIRT z Wąwozu Jadwigi - V3

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, CWC
VALENTINE Born To Love - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Whiteheads ALL THAT MAGIC - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, CWC, NDSwR, BOB

do góry

CWC NOWA RUDA 2008-12-06

Sędzia / Judge: Karel Horak


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
APPLE IN JACKET Sunny Funny - V1, Zw. Mł, BOB Junior, BOB
... - 2

Klasa ? / ? Class
Cobyco CHOICE LOOKS - V1, CWC
?

Klasa ? / ? Class
Meradith AWESOME CHARM - ?

Klasa weteranów / Veteran Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, BOB Veteran

Suki

Klasa Młodzieży
OMNIA VINCIT Ayort Back - V1, Zw. Mł.

?
do góry




































Copyright: Katarzyna Matusik