WYSTAWY 2002

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2002

Data ostatniej aktualizacji strony: 23.02.2017

STYCZEŃ
19-20Głogów (o/Legnica)krajowa
LUTY
17Lesznochampionów
MARZEC
3Jarosław (O/Przemyśl)krajowa
23KATOWICEmiędzynarodowa
KWIECIEŃ
5-7WARSZAWAmiędzynarodowa
20Grudziądzkrajowa
27OPOLEmiędzynarodowa
MAJ
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)krajowa
3Bydgoszczkrajowa
5ŁÓDZmiędzynarodowa
12Kielcekrajowa
12Jelenia Górakrajowa
18LESZNOmiędzynarodowa
26Inowrocławkrajowa
26Słupskkrajowa
26Bytomkrajowa
26Radomkrajowa
CZERWIEC
2Racibórzkrajowa
2Płockkrajowa
2Gorzów Wlkp.krajowa
9Lublinkrajowa
9Kaliszkrajowa
16Olsztynkrajowa
16Wałbrzychkrajowa
22-23SZCZECINmiędzynarodowa
30KRAKÓWmiędzynarodowa
LIPIEC
7Ustrońkrajowa
13-14Warszawakrajowa
14Koszalinkrajowa
21Augustówkrajowa
21Krosnokrajowa
21Gdyniakrajowa
27SWORNEGACIEklubowa chartów
28Nowy Sączkrajowa
SIERPIEŃ
4Chojnicekrajowa
4Legnicakrajowa
4Zakopanekrajowa
10-11SOPOTmiędzynarodowa
18Toruńkrajowa
18Rzeszówkrajowa
25Nowy Targkrajowa
WRZESIEŃ
1Białystokkrajowa
1Włocławekkrajowa
15Zielona Górakrajowa
15Przemyślkrajowa
15Chorzówkrajowa
28WROCŁAWmiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK
6Rybnikkrajowa
6Legionowokrajowa
13Zabrzekrajowa
20Częstochowakrajowa
LISTOPAD
10-11POZNAŃmiędzynarodowa
24Kielcekrajowa
GRUDZIEŃ
7-8Nowa Ruda (O/Wałbrzych)krajowa

CWC GŁOGÓW 2002-01-19-20

Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - WO1
USE YOUR POWER Ypsylon - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LOTNY UMYSŁ - V1, Zw. Mł. BOB Junior, 3 BIS Junior
CHRIS DE BURGH Lazarus - V2

Klasa Championów / Champion Class
HONKY TONK z Hedvabi - V1, CWC, CACIB, NPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
UNDER THE BANNER OF VICTORY Ypsylon - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - V1, Zw. Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
ARIADNA Szlachetna Sara - V1, CWC, NSwR

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, CWC, CACIB, NSwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

do góry


CWC JAROSŁAW 2002-03-03

Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - WO1

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, BOB, BOG

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran


CACIB KATOWICE 2002-03-24

Sędzia / Judge: Horst Kliebenstein (DEU)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - WO1, BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LOTNY UMYSŁ - V1, Zw. Mł. 2 BOG Junior
Bokamaro DOUGLAS - V2
Tylko Ty TODAY - V3
CHRIS DE BURGH Lazarus - VG
GIGOLO von der Oelmuhle - nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Cobyco CALL THE SHOTS - V1, CWC, Res. CACIB
ICE IN HOT TEA z Uplnku - V2

Klasa Otwarta / Open Class
FILIP z Wąwozu Jadwigi - V1, CWC
FLIRT z Wąwozu Jadwigi - V2
Meradith EKSCENTRYCZNY POMYSŁ - V3
Oldkins BRASS BAND - V4

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, CACIB, NPwR, BOB
ALWAYS IN MY HEART Ypsylon - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
BLACK BEAUTY Aviaticus - V1
FOKI Krzepta - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, Zw. Mł.
Meradith JEDYNA TAKA - V2
Pozhar v Kremle GOSUDARYNJA MOSKVA - V3
JOLLY z Uplnku - V4
Tylko Ty TEMPRA - VG
FIGA z Doliny Nidy - G

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
IMAGINE z Uplnku - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
LADY O'THE STAGE Ypsylon - V1
DODONI Pagawa - V2
ZAWSZE COCA COLA Lazarus - nb.

Klasa Championów / Champion Class
Meradith ENIGMATYCZNA PANNA - V1, CWC, CACIB, NSwR
Anahita Arva's GLUCK HALLUCINATION - V2, Res. CACIB
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V3

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran
HAPPY LADYBIRD Ypsylon - nb.

do góry


CACIB WARSZAWA 2002-04-07
Sędzia / Judge: Z. Brankovic


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
CHRIS DE BURGH Lazarus - 2/5

Klasa Otwarta / Open Class
LUCKY LUKE Ypsylon - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LUBA MA - V1, Zw.Mł.

Klasa ? / ? Class
ODESSA Lazarus - 3/3

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran



CWC GRUDZIĄDZ 2002-04-20
Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LOTNY UMYSŁ - V1, Zw.Mł. (new PL J.Ch.)

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LUBA MA - V1, Zw.Mł. BOB, 2 BOG


CACIB OPOLE 2002-04-27

Sędzia / Judge: Ewa Stolarska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa ? / ? Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - V2


CACIB ŁÓDŹ 2002-05-05
Sędzia / Judge: Iveta Vojtekova (SVK)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - V1, Zw.Mł. BOB Junior, 2 BOG Junior
Bokamaro EDMONTON - VG2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty TODAY - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
LUCKY LUKE Ypsylon - V1, CWC, Res.CACIB (new PL Ch.)
ARON Nad Wilią
Cobyco CALL THE SHOTS
Meradith HONOROWY RYCERZ
Woodbrooks WAROTH - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, CWC, CACIB, Zw.Wyst. BOB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - V1, Zw.Mł.
Pozhar v Kremle GOSUDARNJA MOSKVA
HERMIONA GRANGER Lazarus - nieobecna / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CHANEL Lirus Sprinter
FUNNY GIRL Vincit Omnia

Klasa Otwarta / Open Class
ATENA Szlachetna Sara - V1, CWC, CACIB, Zw.Wyst.
AMIKA Nad Wilią
HONDA Charci Zakręt

Klasa Championów / Champion Class
TANITA TIKARAM Lazarus
OSAKA Lazarus - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, 3 BIS Veteran


CWC KIELCE 2002-05-12

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith HIT POLSKI - V1, CWC, Zw.Wyst.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - V1, Zw.Mł. BOB, BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CACIB LESZNO 2002-05-19

Sędzia / Judge: J. Nemec (CZE)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC RADOM 2002-05-26
Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith KAWALER DO WZIĘCIA
USE YOUR POWER Ypsylon

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith ELOKWENTNY DYPLOMATA

Klasa Championów / Champion Class
Meradith HOŻY KONKURENT - V1, CWC, Zw.Wyst.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LUBA MA - nieobecna / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
LADY O'THE STAGE Ypsylon

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon
Meradith BĘDĘ TWOJA

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC LUBLIN 2002-06-09

Sędzia / Judge: Ewa Stolarska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - V1, Zw.Mł. 4 BIS Junior

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LUBA MA - V1, Zw.Mł. BOB, BIS Junior, BOG, 5 BIS (new PL J.Ch.)

Klasa ? / ? Class
Meradith HALLO JESTEM - V1, CWC, NSwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran


OLSZTYN 2002-06-16

 

Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith KANDYDAT NA MEDAL - V1, Zw.Mł.
USE YOUR POWER Ypsylon - V2
Bokamaro DOUGLAS - V3
Bokamaro EDMONTON - nb

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty TODAY - V1, CWC

Meradith KAWALER DO WZIĘCIA - nb

 

Klasa Otwarta / Open Class

Bokamaro BIG BEN - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR


Suki / Females

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LATAJ WYSOKO - V1, Zw. Mł.
Bokamaro DEAUVILLE - V2


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CHERRY Lirus Sprinter - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class

Lhagana RUNNING FIRE - V1, CWC, CACIB, NSwR, BOB

GOSUDARYNJA MOSKVA Pozhar v Kremle - V2

 

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, CWC, NSwR, BOB
Meradith HALLO JESTEM - V2

ATENA Szlachetna Sara - V3

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran

do góry


CACIB SZCZECIN 2002-06-22

Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, Res.CACIB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - V1, Zw.Mł. BIS Junior (new PL J.Ch.)

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CACIB KRAKÓW 2002-06-30

Sędzia / Judge: Paul Stanton (SWE)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
HARRY POTTER Lazarus - V1, Zw. Mł.
FUKS z Doliny Nidy - VG2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty TRIUMPH TROPHY - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
FLIRT z Wąwozu Jadwigi - V1, CWC
ICE IN HOT TEA z Uplnku - V2
Bokamaro ALASKA - VG3
Woodbrook's WAROTH - VG4

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, CACIB, NPwR
ALWAYS IN MY HEART Ypsylon - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith LATAJ WYSOKO - V1, Zw. Mł.
Bokamaro DEAUVILLE - V2
JOLLY z Uplnku - V3
Tylko Ty TIGRA - V4
HERMIONA GRANGER Lazarus - VG

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith LUBA MA - V1, CWC
Pozhar v Kremle GOSUDARYNJA MOSKVA - V2
CELINE DION Lazarus - V3

Klasa Otwarta / Open Class
ONLY ONE MOMENT IN TIME FOR BOKAMARO Ypsylon - V1, CWC
ATENA Szlachetna Sara - V2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZA - V1, CWC, CACIB, NSwR, BOB
IMAGINE z Uplnku - V2, Res. CACIB
SANTA BARBARA Lazarus - V3
SAVANNAH DREAM Aviaticus - V4
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - VG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran

do góry


CWC USTROŃ 2002-07-07

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


KLUBOWA SWORNEGACIE 2002-07-27


PSY - klasa baby / MALES - baby class
Bokamaro GAINESVILLE - WO1, BOB Baby
ASTON MARTIN Lazarus - 2

SUKI - klasa szczeniąt / FEMALES - puppy class
AMIDALA Władca Traw - WO1, BOB Puppy, BIS Puppy
ABIGAIL Władca Traw - 2
Sędzia: Philippe Dupponcheel (BEL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Bokamaro DOUGLASdoskonały 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2002
Bokamaro EDMONTONdoskonały 2
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIAdoskonały 3
PSY - KLASA POŚREDNIA
CHRIS REA Lazarusdoskonały 1, CWC
WILLIAM Władca Trawdoskonały 2
FAIR FALCON Vincit Omnia3
PSY - KLASA OTWARTA
Woodbrook's WAROTHdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Klubu 2002
Cobyco CALL THE SHOTSnieobecny
PSY - KLASA UŻYTKOWA
LITTLE GUN Aviaticusdoskonały 1, CWC
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
TOM JONES Lazarusdoskonały 1, CWC
RAGTIME Lazarusdoskonały 2
Bokamaro ALBUQUERQUEdoskonały 3
Meradith EWENTUALNY SUKCESdoskonały 4
PSY - KLASA WETERANÓW
A-HA Lazarusnieobecny
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith LATAJ WYSOKOdoskonała 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2002
Pozhar v Kremle GOSUDARNJA MOSKVAdoskonała 2
Bokamaro DEAUVILLEdoskonała 3
SUKI - KLASA POŚREDNIA
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZEdoskonała 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
FUNNY GIRL Vincit Omniadoskonała 1, CWC
AFRODYTA Szlachetna Saradoskonała 2
FILIGRANOWA PANIENKA Vincit Omnia3
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZAdoskonała 1, CWC
SURPRISE Aviaticusdoskonała 2
TUTTI FRUTTI Aviaticusdoskonała 3
LAMBADA Aviaticusnieobecna
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
SANTA BARBARA Lazarusdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Klubu 2002, Zwycięzca Rasy, 3 BIS
ATENA Szlachetna Saradoskonała 2
SYNTIA Filisartdoskonała 3
BELOVED BELLE Vincit Omniadoskonała 4
OSAKA Lazarusnieobecna
SUKI - KLASA WETERANÓW
DISCO QUEEN Aviaticusdoskonała 1, Najlepszy Weteran w Rasie
Meradith ALE GRACJAdoskonała 2
GALA Kamagurdoskonała 3
LOVE ME TENDER Lazarusnieobecna
NAJLEPSZA HODOWLA
LAZARUS1 miejsce


CACIB SOPOT 2002-08-11

Sędzia / Judge: S. Sinko (SVN)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V2

Suki / Females

Klasa ? / ? Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - V1, CWC, CACIB, NSwR, BOB, 2 BOG

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC RZESZÓW 2002-08-18
Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - V1, Zw.Mł. BOB, 3 BOG (new PL J.Ch.)

Klasa ? / ? Class
Meradith LOTNY UMYSŁ - V1, CWC, NPwR


CHORZÓW 2002-09-15

 

Sędzia / Judge: George Kostopoulos (GRC)


Psy / Males

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
HARRY POTTER Lazarus - V1, Zw.Mł.


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Nine Lives BIBOSZ - V1, CWC, NPwR

CHRIS DE BURGH Lazarus - V2

Tylko Ty TRIUMPH TIGER - nb/abs.

 

Klasa Otwarta / Open Class

Nine Lives AS YOU LIKE IT - V1, CWC

CHRIS REA Lazarus - V2

Tylko Ty TRIUMPH TROPHY - nb/abs.

Klasa Championów / Champion Class
Avalonia JESTA ROGUE - V1, CWC
ORLANDO Lazarus - nb/abs.
T.REX Lazarus - nb/abs.

 

Klasa Weteranów / Veteran Class

A-HA Lazarus - nb/abs.

SUKI - klasa szczeniąt / FEMALES - puppy class
ALHAMBRA SPORT Lazarus - WO1
ABIGAIL Władca Traw - WO2
ALFA ROMEO Lazarus - nieobecna


Klasa Młodzieży / Junior Class
Nine Lives BAZIA - V1, Zw. Mł.
HRABINA COSEL Lazarus -
nb/abs.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Nine Lives BAJKA - V1, CWC, NSwR, BOB, 3BOG
CELINE DION Lazarus - nb/abs.

Klasa Otwarta / Open Class

Nine Lives ART NOUVEAU - V1, CWC

KILLING JOKE Ypsylon - V2

Tylko Ty TIGRA - nb/abs.

 

Klasa Użytkowa / Working Class
MONA Pagawa - V1

 

Klasa Championów / Champion Class
Frontrunner's HEAD HELD HIGH - V1, CWC
TANITA TIKARAM Lazarus - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Bynkemarken's ZARAH LEANDER - V1
ZAWSZE V.I.P. Lazarus - V2

do góry


CWC BIAŁYSTOK 2002-09-01

Sędzia / Judge: Wiesław Boryczko (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Bokamaro DOUGLAS - V1, Zw.Mł.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, Zw.Mł.

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC ZIELONA GÓRA 2002-09-14

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
WILLIAM Władca Traw - VG1

do góry


CACIB WROCŁAW 2002-09-28

Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith LOTNY UMYSŁ - V1, CWC

Klasa ? / ? Class
Oldkins BRASS BAND - V1, CWC, Res.CACIB

Suki / Females

Klasa ? / ? Class
Meradith LUBA MA - V1, CWC, CACIB, NSwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC LEGIONOWO 2002-10-06

Sędzia / Judge: Małgorzata Rogozińska (POL)

PSY - klasa baby / MALES - baby class
Bokamaro GEDSER - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
Eikjhor TROTTER - V1, ...
Bokamaro DOUGLAS - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty TODAY
Tylko Ty TRIUMPH TROPHY
USE YOUR POWER Ypsylon

Klasa Otwarta / Open Class
Cobyco CALL THE SHOTS

Klasa Championów / Champion Class
EDGE OF HEAVEN Ypsylon

SUKI - klasa baby / FEMALES - baby class
ZOE THE MOONLIGHT Ypsylon - WO1, 4 BIS Baby

Klasa Młodzieży / Junior Class
Bokamaro DEAUVILLE - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Tylko Ty TIGRA
UNDER THE BANNER OF VICTORY Ypsylon

Klasa Otwarta / Open Class
MONTANA JESSAMINE Ypsylon

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon


CWC ZABRZE 2002-10-13

Sędzia / Judge: Janina Staniszewska - Borkowska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - V1, CWC

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR, BOB, 3 BOG

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC CZĘSTOCHOWA 2002-10-20

Sędzia / Judge: Vlastislav Voytek (SVK)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith ŁUT SZCZĘŚCIA - V1, CWC

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC KIELCE 2002-11-24

 

Sędzia / Judge: Peter Harsanyi (HUN)


Psy / Males

 

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith ŁAP OKAZJĘ - V1,CWC, NPwR, BOB, 2BOG

Bokamaro EDMONTON - V2

 

Klasa Championów / Champion Class

FILIP z Wąwozu Jadwigi - V1,CWC
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V2


Suki / Females

 

Klasa Młodzieży / Junior Class
KASANDRA Herbu Kulik -
nb.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith JEDYNA TAKA - V1, CWC, NSwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

do góry


CACIB POZNAŃ 2002-11-10/11

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
USE YOUR POWER Ypsylon - V1, CWC
CHRIS DE BURGH Lazarus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Woodbrook's WAROTH - V1, CWC, Res. CACIB

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, CACIB, Zw. PL, NPwR
EDGE OF HEAVEN Ypsylon - V2

SUKI - klasa młodzieży / FEMALES - junior class
ALHAMBRA SPORT Lazarus - V1, Mł.Zw.POL
ABIGAIL Władca Traw - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Pozhar v Kremle GOSUDARYNJA MOSKVA - V1, CWC, Res. CACIB
UNDER THE BANNER OF VICTORY Ypsylon - V2
VERONA Pagawa - V3

Klasa Otwarta / Open Class
LADY O'THE STAGE Ypsylon - V1, CWC

Klasa Użytkowa / Working Class
TUTTI FRUTTI Aviaticus - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, CWC, CACIB, Zw. PL, NSwR, BOB, BOG, 2 BIS
OSAKA Lazarus - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran

do góry



do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik