WYSTAWY 2001

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2001

Data ostatniej aktualizacji strony: 14.02.2016

KALENDARZ WYSTAW NIEKOMPLETNY

STYCZEŃ
14LesznoChampionów
20GłogówKrajowa
MARZEC
4PrzemyślKrajowa
16-18KATOWICEMiędzynarodowa
23-25WARSZAWAMiędzynarodowa
KWIECIEŃ
21GrudziądzKrajowa
28OpoleMiędzynarodowa
MAJ
3BydgoszczKrajowa
4Dobre Miasto (o/Olsztyn)Krajowa
6ŁÓDŹMiędzynarodowa
12-13LESZNOMiędzynarodowa
20KielceKrajowa
27BytomKrajowa
27RadomKrajowa
27SłupskKrajowa
CZERWIEC
3RacibórzKrajowa
3Gorzów WielkopolskiKrajowa
10LublinKrajowa
10SZCZECINMiędzynarodowa
24KaliszKrajowa
24OlsztynKrajowa
LIPIEC
1-2KRAKÓWMiędzynarodowa
7-8WarszawaKrajowa
15Bielsko-BiałaKrajowa
15Jelenia GóraKrajowa
15KoszalinKrajowa
22AugustówKrajowa
22GdyniaKrajowa
29Nowy SączKrajowa
SIERPIEŃ
4LEGNICAKlubowa chartów
5ChojniceKrajowa
11-12SOPOTMiędzynarodowa
19RzeszówKrajowa
19ToruńKrajowa
26Nowy TargKrajowa
WRZESIEŃ
2BiałystokKrajowa
2PrzemyślKrajowa
2WłocławekKrajowa
16ChorzówKrajowa
16Zielona GóraKrajowa
29WROCŁAWMiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK
7LegionowoKrajowa
14ZabrzeKrajowa
21CzęstochowaKrajowa
LISTOPAD
11-12POZNAŃMiędzynarodowa
GRUDZIEŃ
2WałbrzychKrajowa


CHAMPIONS' SHOW LESZNO 2001-01-14

Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Championów / Champion Class
Meradith HOŻY KONKURENT - V1, CWC, NPwR

Suki / Females

Klasa Championów / Champion Class
Meradith HALLO JESTEM - V1, CWC, NSwR, BOB


CWC PRZEMYŚL 2001-03-04

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa ? / ? Class
Meradith ALE GRACJA - V1, CWC


CACIB KATOWICE 2001-03-18

BRAK PEŁNEJ STAWKI
Sędzia: Uwe Fischer (DEU)
PSY - KLASA ...
MARCO Pagawadoskonały 1, CWC
PSY - KLASA ...
Meradith EWENTUALNY SUKCESdoskonały 1, CWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy
SUKI - KLASA ...
Meradith ALE GRACJAdoskonała 1, CWC, res.CACIB


CACIB WARSZAWA 2001-03-23/25
Sędzia / Judge: Keith Thorton (GBR)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Oldkins BRASS BAND - V1, Zw.Mł. NPwR, BOB, 2 BOG
Meradith IDOL MEGO SERCA - V2
Woodbrook's WAROTH - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Bokamaro BIG BEN - V1
ORLANDO Lazarus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith HOŻY KONKURENT - V1, CWC, CACIB
FILIP z Wąwozu Jadwigi - V2
Bokamaro ALBUQUERQUE - V3

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, res.CACIB
A-HA Lazarus - V2
ALWAYS IN MY HEART Ypsylon - V3
Meradith ELOKWENTNY DYPLOMATA - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ATENA Szlachetna Sara - V1, Zw.Mł. NSwR
ONLY ONE MOMENT IN TIME FOR BOKAMARO Ypsylon - V2
AFRODYTA Szlachetna Sara - VG3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Bokamaro BOLSOVER - V1, CWC, res.CACIB
OSAKA Lazarus - V2
LADY O'THE STAGE Ypsylon - V3
ARIKA AMANADA Pocachontas - 4
ODESSA Lazarus - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
ESPECIAL SURPRISE Ypsylon - V1
BLUE STAR Pro Futuro - VG2
ATYLIA z Warszawskiego Księstwa - VG3
APOKALIPSA de Facto - nieobecna / absent

Klasa Użytkowa / Working Class
Meradith ALE GRACJA - V1

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĘDĘ TWOJA - V1, CWC, CACIB
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V2
BLUE DYNASTY Axis - V3


CWC GRUDZIĄDZ 2001-04-01
Sędzia / Judge: Andrzej Pobudkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Oldkins BRASS BAND - V1, Zw.Mł. BOB

Klasa Otwarta / Open Class
REGGAE Lazarus - V1, CWC
Eikjhor POM POM - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ATENA Szlachetna Sara - V1, Zw.Mł.
ONLY ONE MOMENT IN TIME FOR BOKAMARO Ypsylon - V2
LAMBADA Aviaticus - V3

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ODE TO OPHELIA Ypsylon - V1, CWC


CWC BYDGOSZCZ 2001-05-03
Sędzia / Judge: Janusz Zieliński (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - V1

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith HAZARDOWY INTERES - VG1

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
FUNNY GIRL Vincit Omnia - OB1

Klasa Młodzieży / Junior Class
LAMBADA Aviaticus - V1, Zw.Mł.

Klasa Otwarta / Open Class
DELIGHTFUL SILVER Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĘDĘ TWOJA - V1, CWC, NSwR, BOB
BELOVED BELLE Vincit Omnia - V2


CWC DOBRE MIASTO 2001-05-04
Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, Zw.Mł. BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MINNESOTA SNOW Ypsylon - V1, CWC
Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - V2
ORLANDO Lazarus - V3

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS IN MY HEART Ypsylon - V1, CWC, NPwR, BOB
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V2

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ATENA Szlachetna Sara - V1, Zw.Mł. (new PL J.Ch.)

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĘDĘ TWOJA - V1, CWC, NSwR


CACIB ŁÓDŹ 2001-05-06
Sędzia / Judge: Antonin Mudra (CZE)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - V1, Zw.Mł.
Woodbrooks WAROTH - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Bokamaro BIG BEN - V1, CWC, res.CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
MORRIS Pagawa - V1, CWC
Meradith EKSCENTRYCZNY POMYSŁ - V2
Bokamaro ALBUQUERQUE - VG3
Meradith HONOROWY RYCERZ - VG4

Klasa Championów / Champion Class
Meradith HARDY PRZECIWNIK - V1, CWC, CACIB, NPwR

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
ONLY ONE MOMENT IN TIME FOR BOKAMARO Ypsylon - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
OSAKA Lazarus - V1, CWC
MASSACHUSSETTS LIGHTS IN BOKAMARO Ypsylon - VG
ARIKA AMANDA Pocachontas - nieobecna / absent
ODESSA Lazarus - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
SYNTIA Filisart - V1, CWC, CACIB, NSwR, BOB
LADY O'THE STAGE Ypsylon - V2
ANNA BOLEYN Lazarus - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
TANITA TIKARAM Lazarus - V1, CWC, res.CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
CERES z Vlcich Skal - V1
LOVE ME TENDER Lazarus - V2


CACIB LESZNO 2001-05-12/13
Sędzia / Judge: Jaromir Dostal (CZE)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
ORLEAN Lazarus - V1, CWC, CACIB, NPwR, BOB
Meradith HONOROWY RYCERZ - V2
Meradith HAZARDOWY INTERES - V3

Klasa Championów / Champion Class
RHYTM & BLUES Lazarus - V1, CWC, res.CACIB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
AFRODYTA AURORA Pocachontas

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
CARMEN Mutazi - V1, CWC, CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
BLUE BUTTERFLY Vincit Omnia - V1, CWC, res.CACIB
KILLING JOKE Ypsylon - V2
SYNTIA Filisart - V3


CWC KIELCE 2001-05-20

Sędzia: Kazimierz Ściesiński (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Woodbrook's WAROTHdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, 4 BIS Junior
PSY - KLASA POŚREDNIA
ORLANDO Lazarusdoskonały 1, CWC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy, 2 BOG
PSY - KLASA OTWARTA
Bokamaro ALBUQUERQUE 
Meradith HAZARDOWY INTERES 
SUKI - KLASA WETERANÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, Najlepszy Weteran w Rasie, 2 BIS Veteran
SUKI - KLASA POŚREDNIA
OSAKA Lazarus 
SUKI - KLASA OTWARTA
ATYLIA z Warszawskiego Księstwa 
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
TANITA TIKARAM Lazarus 
SUKI - KLASA WETERANÓW
LOVE ME TENDER Lazarusdoskonała 1


CWC BYTOM 2001-05-27
Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Woodbrooks WAROTH - V1, Zw.Mł.
FAETHON Ayort Back - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
MARCO Pagawa - V1

Klasa Otwarta / Open Class
BAKCHOS Ayort Back - VG1
AMER ze Sfory Carycy - VG2

Klasa Użytkowa / Working Class
BATMAN Supersonic - V1, CWC, NPwR

Klasa Weteranów / Veteran Class
A-HA Lazarus - V1, BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
OSAKA Lazarus - V1, CWC, NSwR, BOB

Klasa Otwarta / Open Class
DODONI Pagawa - V1

Klasa Championów / Champion Class
TANITA TIKARAM Lazarus - V1

Klasa Weteranów / Veteran Class
LOVE ME TENDER Lazarus - V1


CWC WAŁBRZYCH
2001


Sędzia / Judge: Ewa Stolarska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class (1)
LOVE ME TENDER Lazarus - V1


CWC RADOM 2001-05-27

Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith HIT POLSKI - V1, CWC, NPwR?

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR?


CWC SŁUPSK 2001-05-27
Sędzia / Judge: Andrzej Pobudkowski (POL)


BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES


CWC RACIBÓRZ 2001-06-03
Sędzia / Judge: Małgorzata Szmurło (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Woodbrooks WAROTH - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ORLANDO Lazarus - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
T. REX Lazarus - V1, CWC
MORRIS Pagawa - V2
AMER ze Sfory Carycy - V3

Klasa Championów / Champion Class
A-HA Lazarus - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
OSAKA Lazarus - V1, CWC, BOB, BOG

Klasa Otwarta / Open Class
DODONI Pagawa - V1

Klasa Użytkowa / Working Class
ALKMENA Ayort Back - VG1

Klasa Championów / Champion Class
TANITA TIKARAM Lazarus - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
LOVE ME TENDER Lazarus - V1


CWC GORZÓW WLKP. 2001-06-03
Sędzia / Judge: Grażyna Pindera (POL)


BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES


CWC LUBLIN 2001-06-10
Sędzia / Judge: Janina Staniszewska - Borkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith KONKURUJ ZE MNĄ - WO1

Klasa Otwarta / Open Class
FLIRT z Wąwozu Jadwigi - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - WO1

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith JEDYNA TAKA - WO1

Klasa Użytkowa / Working Class
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZA - V1, CWC, NSwR, BOB

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĘDĘ TWOJA - V1, CWC

Klasa Weteranów / Veteran Class
CERES z Vlcich Skal - V1


CACIB SZCZECIN 2001-06-10
Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
MINNESOTA SNOW Ypsylon - V1, CWC, res.CACIB
Bokamaro ALBUQUERQUE - V2

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS IN MY HEART Ypsylon - V1, CWC, CACIB, BOB

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
LITTLE LILI Aviaticus - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
FLY WITH THE WIND Plum Brandy - V1, CWC, CACIB

Klasa Otwarta / Open Class
KISS ME NOW Ypsylon - V1


CWC KALISZ 2001-06-24
Sędzia / Judge: ?


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
LITTLE GUN Aviaticus - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
AFRODYTA AURORA Pocachontas - VG1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ARIKA AMANADA Pocachontas - VG1
? El-Halem - VG2

Klasa Otwarta / Open Class
SYNTIA Filisart - V1, CWC

Klasa Użytkowa / Working Class
SPRING BLOOM Aviaticus - V1, CWC, NSwR, BOB

Klasa Weteranów / Veteran Class
GALA Kamagur - V1


CWC OLSZTYN 2001-06-24
Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (POL)


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AFRODYTA Szlachetna Sara - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
ATENA Szlachetna Sara - V1, CWC, NswR, BOB

Klasa Championów / Champion Class
SARATOGA SPRINGS Lazarus - V1, CWC


CACIB KRAKÓW 2001-07-02
Sędzia / Judge: Andre van den Broek (NLD)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Nine Lives AS YOU LIKE IT - V1, Zw.Mł.
Woodbrooks WAROTH - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ORLANDO Lazarus - V1
Oldkins BRASS BAND - V2
Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Avalonia JESTA ROGUE - V1
Bokamaro ALASKA - V2
FILIP z Wąwozu Jadwigi - V3
Avalonia BRUICHLADDICH - V4
Meradith HAZARDOWY INTERES - V
Bokamaro ALBUQUERQUE - VG
MORRIS Pagawa - VG
VIS VITALIS Per Pello - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
Hasue SMOKE SIGNS TO YOU - V1, CWC, CACIB, NPwR, BOB, BOG, BIS
A-HA Lazarus - V2, res.CACIB
Frontrunner's HEAD HUNTER - V3
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V4
ALWAYS IN MY HEART Ypsylon - V

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith JEDYNA TAKA - WO1, BIS Puppy

Klasa Młodzieży / Junior Class
Nine Lives ART NOUVEAU - V1, Zw.Mł.
AFRODYTA Szlachetna Sara - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ATENA Szlachetna Sara - VG1
Bokamaro BRITISH ISLES - VG2
ODESSA Lazarus - VG3

Klasa Otwarta / Open Class
OSAKA Lazarus - VG1
FLY WITH A WIND Plum Brandy - VG2

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZA - V1, CWC, CACIB, NSwR
Frontrunner's HEAD HELD HIGH - V2, res.CACIB
HETERA z Uplnku - V3
TANITA TIKARAM Lazarus - VG4

Klasa Weteranów / Veteran Class
LOVE ME TENDER Lazarus - VG1


CWC WARSZAWA 2001-07-07/08
Sędzia / Judge: Małgorzata Rogozińska (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Oldkins BRASS BAND - V1, CWC, NPwR, BOB
ORLANDO Lazarus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
LUCKY LUKE Ypsylon - V1, CWC
Meradith HAZARDOWY INTERES - V2

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS IN MY HEART Ypsylon - V1

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
AFRODYTA Szlachetna Sara - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Bokamaro BOLSOVER - V1, CWC

Klasa Otwarta / Open Class
KIDDY GLEE Ypsylon - V1, CWC, NSwR
MONTANA JESSAMINE Ypsylon - V2


CWC BIELSKO - BIAŁA 2001-07-15
Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Woodbrooks WAROTH - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ORLANDO Lazarus - V1, CWC
Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - V2

Klasa Otwarta / Open Class
T. REX Lazarus - V1, CWC, NPwR
MARCO Pagawa - V2
AMER ze Sfory Carycy - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
A-HA Lazarus - V1, CWC
Meradith EWNTUALNY SUKCES - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith JEDYNA TAKA - nieobecna / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
OSAKA Lazarus - V1, CWC, NSwR, BOB, 2 BOG
ARIKA AMANDA Pocahontas - V2
MONA Pagawa - V3

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZA - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
LOVE ME TENDER Lazarus - V1, BIS Veteran


CWC JELENIA GÓRA 2001-07-15
Sędzia / Judge: Tomasz Borkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
HONKY-TONK z Hedvabi - V1, CWC, NPwR, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ARIADNA Szlachetna Sara - V1, CWC
CARMEN Mutazi - V2

Klasa Użytkowa / Working Class
DONNA LIZA Lentil - V1,CWC


CWC KOSZALIN 2001-07-15
Sędzia / Judge: Małgoarzata Szmurło (POL)


Psy / Males

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
LITLE GUN Aviaticus - V1, CWC

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
FILIGRANOWA PANIENKA Vincit Omnia - WO1

Klasa Otwarta / Open Class
DELIGHTFUL SILVER Vincit Omnia - V1, CWC

Klasa Użytkowa / Working Class
SURPRISE Aviaticus - V1, CWC, NSwR, BOB


CWC AUGUSTÓW 2001-07-22
Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES


CWC GDYNIA 2001-07-22
Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES


CWC NOWY SĄCZ 2001-07-29
Sędzia / Judge: Aleksander Waszkowski (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - nieobecny/ absent
MARCO Pagawa - nieobecny/ absent


KLUBOWA LEGNICA 2001-08-04
SIGHTHOUND CLUB SHOW


Sędzia / Judge: Erdos Laszlo (HUN)


Psy / Males

Klasa Baby / Baby Class
Meradith KONTYNUATOR TRADYCJI - WO1, BOB Baby, BIS Baby
CHRIS DE BURGH Lazarus - OB2
CHRIS REA Lazarus - nieobecny / absent
Meradith KAWALER DO WZIĘCIA - nieobecny / absent

Klasa Młodzieży / Junior Class
Nine Lives AS YOU LIKE IT - V1, Mł.Zw.KLUBU
Woodbrook's WAROTH - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Oldkins BRASS BAND - V1, CWC
Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - V2
LITTLE GUN Aviaticus - V3
ORLANDO Lazarus - V4
DŻENTELMEN Mutazi - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, CWC, ZW.KLUBU, BOB
Avalonia JESTA ROGUE - V2
Bokamaro BIG BEN - V3
TOM JONES Lazarus - V4
MARCO Pagawa - VG
T.REX Lazarus - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC
Bokamaro ALBUQUERQUE - V2
T.LOVE Lazarus - V3

Klasa Weteranów / Veteran Class
A-HA Lazarus - V1, BOB Veteran, BIS Veteran

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Bokamaro DEAUVILLE - WO1
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE - WO2

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith JEDYNA TAKA

Klasa Młodzieży / Junior Class
Nine Lives ART DECO - V1, Mł.Zw.KLUBU, BOB Junior

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Anahita Arva's GLUCK HALLUCINATION - V1, CWC
Nine Lives ART NOUVEAU - V2
DIVINE Mutazi - V3
ODESSA Lazarus - V4
MONA Pagawa - VG

Klasa Otwarta / Open Class
Frontrunner's HEAD LINE - V1, CWC, ZW.KLUBU
OSAKA Lazarus - V2
CARMEN Mutazi - V3
DUCHESS Mutazi - V4
APOKALIPSA de Facto - VG
KILLING JOKE Ypsylon - nieobecna / absent
SPRING BLOOM Aviaticus - nieobecna / absent

Klasa Użytkowa / Working Class
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZA - V1, CWC
SURPRISE Aviaticus - V2
TUTTI FRUTTI Aviaticus - V3

Klasa Championów / Champion Class
Frontrunner's HEAD HELD HIGH - V1, CWC
Meradith HALLO JESTEM - V2
SANTA BARBARA Lazarus - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
LOVE ME TENDER Lazarus - V1


Najlepsza suka hodowlana / Best brood bitch:
LOVE ME TENDER Lazarus

Najlepsza hodowla / Best kennel:
1.Meradith
2.Ze Sfory Carycy
3.Lazarus


CWC RYBNIK
2001


Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class (1)
LOVE ME TENDER Lazarus - V1


CWC CHOJNICE 2001-08-05

Sędzia / Judge: Maciej Lipiec (POL)


Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
LAMBADA Aviaticus - V1, Zw.Mł. BOB
FUNNY GIRL Vincit Omnia - V2

Klasa Otwarta / Open Class
DELIGHTFUL SILVER Vincit Omnia - V1
KISS ME NOW Ypsylon - nieobecna / absent


CACIB SOPOT 2001-08-11/12

Sędzia / Judge: Janusz Zieliński (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Woodbrook's WAROTH - V1, Zw.Mł.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ORLANDO Lazarus - V1, CWC, res.CACIB
Bokamaro BIG BEN - V2
Meradith IDOL MEGO SERCA - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith HONOROWY RYCERZ - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
A-HA Lazarus - V1, CWC, CACIB, NPwR, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith JEDYNA TAKA - WO1
THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
AFRODYTA Szlachetna Sara - V1, Zw.Mł.
FUNNY GIRL Vincit Omnia - V2

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ATENA Szlachetna Sara - V1, CWC
ODESSA Lazarus - V2

Klasa Otwarta / Open Class
OSAKA Lazarus - V1, CWC, CACIB, NSwR
Anahita Arva's GLUCK HALLUCINATION - V2
BLUE MELODY Vincit Omnia - V3
DELIGHTFUL SILVER Vincit Omnia - V4
KISS ME NOW Ypsylon - nieobecna / absent

Klasa Użytkowa / Working Class
TUTTI FRUTTI Aviaticus - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
Meradith BĘDĘ TWOJA - V1, CWC, res.CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
HECA Kamagur - nieobecna / absent


CWC RZESZÓW 2001-08-19

Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
BLUE MASTER de Facto - nieobecny / absent

Klasa Otwarta / Open Class
FLIRT z Wąwozu Jadwigi - V1, NPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Otwarta / Open Class
APOKALIPSA de Facto - nieobecna / absent


CWC TORUŃ 2001-08-19

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Bokamaro ARKANSAS AT YPSYLON - V1, CWC, NPwR, BOB

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon - WO1

Klasa Młodzieży / Junior Class
FUNNY GIRL Vincit Omnia - V1, Zw.Mł.


CWC NOWY TARG 2001-08-26
Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


BRAK ZGŁOSZEŃ / NO ENTRIES


CWC BIAŁYSTOK 2001-09-02

Sędzia / Judge: Kazimierz Ściesiński (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Meradith HAZARDOWY INTYERES - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Bokamaro ALBUQUERQUE - V1, CWC, NPwR, BOB


CWC PRZEMYŚL 2001-09-02

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa Baby / Baby Class
Meradith LUBA MA - WO1, BIS Baby

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - WO

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith HALLO JESTEM - V1, CWC, NSwR, BOB, BOG


CWC WŁOCŁAWEK 2001-09-02

Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Otwarta / Open Class
Eikjhor POM POM - nieobecny / absent

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon - WO1, BIS Puppy

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ARIKA AMANDA Pocachontas - nieobecna / absent

Klasa Otwarta / Open Class
KISS ME NOW Ypsylon - nieobecna / absent


CWC CHORZÓW 2001-09-16

Sędzia / Judge: Małgorzata Szmurło (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
CHRIS de BURGH Lazarus- 1, 3 BIS PUPPY
CHRIS REA Lazarus
Tylko Ty TODAY
Tylko Ty TWINGO
Tylko Ty TRIUMPH TIGER
Tylko Ty TRIUMPH TROPHY - nieobecny / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Nine Lives AS YOU LIKE IT - V1, CWC, NPwR
ORLANDO Lazarus - V2
MORRIS Pagawa - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Avalonia JESTA ROGUE - V1, CWC
T.REX Lazarus - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
BLACK BEAUTY Aviaticus - V1

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
CELINE DION Lazarus - 1
THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon
Tylko Ty TEMPRA

Klasa Młodzieży / Junior Class
Nine Lives ART. DECO - V1, Zw.Mł. BOB

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
ODESSA Lazarus - V1, CWC
Nine Lives ART NOUVEAU - V2
MAYA Pagawa - V3

Klasa Otwarta / Open Class
Frontrunner's HEAD LINE - V1, CWC, NSwR
KILLING JOKE Ypsylon - V2
RIO BETI Adamus - V3

Klasa Championów / Champion Class
TANITA TIKARAM Lazarus - V1, CWC
Frontrunner's HEAD HELD HIGH - V2


CWC ZIELONA GÓRA 2001-09-16

Sędzia / Judge: Janusz Zieliński (POL)


Suki / Females

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
DIVINE Mutazi


CACIB WROCŁAW 2001-09-29

Sędzia / Judge: Vlastislav Voytek (SVK)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
CHRIS de BURGH Lazarus - WO1

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Meradith IDOL MEGO SERCA - V1, CWC, res.CACIB
Woodbrooks WAROTH - V2
Nine Lives AS YOU LIKE IT - V3
DŻENTELMEN Mutazi - V4
Oldkins BRASS BAND - V

Klasa Otwarta / Open Class
Avalonia JESTA ROGUE - V1, CWC, CACIB
Avalonia BRUICHLADDICH - V2
ORLANDO Lazarus - V3
HONKY-TONK z Hedvabi - VG4
Bokamaro ALASKA - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class
Frontrunner's HEAD HUNTER - V1, CWC
Bokamaro ALBUQUERQUE - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
A-HA Lazarus - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon - OB

Klasa Młodzieży / Junior Class
Nine Lives ART DECO - V1, Zw.Mł.
Meradith JEDYNA TAKA - V2
BLUE CASCADE de Facto - nieobecna / absent
FUNNY GIRL Vincit Omnia - nieobecna / absent

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Nine Lives ART NOUVEAU - V1, CWC, CACIB, BOB
AFRODYTA Szlachetna Sara - V2
ODESSA Lazarus - V3

Klasa Otwarta / Open Class
OSAKA Lazarus - V1, CWC, res.CACIB
CARMEN Mutazi - V2
Bokamaro ATLANTA - V3
ATENA Szlachetna Sara - V4

Klasa Użytkowa / Working Class
ARIADNA Szlachetna Sara - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
Frontrunner's HEAD HELD HIGH - V1, CWC
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - nieobecna / absent

Klasa Weteranów / Veteran Class
CERES z Vlcich Skal - nieobecna / absent


CWC LEGIONOWO 2001-10-07

Sędzia / Judge: Janina Staniszewska - Borkowska (POL)


Psy / Males

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Tylko Ty TODAY - 1dobrze zapowiadający się
Meradith KAWALER DO WZIĘCIA - 2dobrze zapowiadający się

Klasa Otwarta / Open Class
Bokamaro ALASKA - V1
MARATON MAXymalny Efekt - VG

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR, BOB, 2 BOG
Bokamaro ALBUQUERQUE - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
IRRESTISIBLE du Manoir de la Grenouillere - V1, BOB Veteran

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith LUBA MA - WO1, 2 BIS Puppy
THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon - WO2

Klasa Młodzieży / Junior Class
Meradith JEDYNA TAKA - V1

Klasa Otwarta / Open Class
Bokamaro ATLANTA - V1, CWC, NSwR
KIDDY GLEE Ypsylon - V2

Klasa Użytkowa / Working Class
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZA - nieobecna / absent

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, CWC
Meradith HALLO JESTEM - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class
CERES z Vlcich Skal - V1


CWC ZABRZE 2001-10-14

Sędzia / Judge: Ewa Marcinkowska (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa ? / ? Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR, BOB, 2 BOG

Suki / Females

Klasa Szczeniąt / Puppy Class
Meradith KOLEJNA GWIAZDA - WO1, BIS Puppy

Klasa ? / ? Class
Meradith HALLO JESTEM - V1, CWC


CWC CZĘSTOCHOWA 2001-10-21

 

Sędzia / Judge: Vlatislav Vojtek (SVK)


Psy / Males

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Meradith LOTNY UMYSŁ - WO1


Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Woodbrook's WAROTH - V1, CWC

 

Klasa Otwarta / Open Class

Meradith INTRYGUJĄCY NIE PRZYPADKIEM - nieobecny / absent

Klasa Championów / Champion Class

Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, NPwR, BOB
A-HA Lazarus - V2
 

Suki / Females

 

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Meradith KOLEJNA GWIAZDA - WO1

VERONA Pagawa - OB2

THE COLORS OF THE RAINBOW Ypsylon - nieobecna / absent


Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty TIGRA - V1, Zw.Mł.


Klasa Pośrednia / Intermediate Class

OSAKA Lazarus - V1, CWC, NSwR
? El-Halem - V2

Klasa Otwarta / Open Class

KIDDY GLEE Ypsylon - nieobecna / absent

 

Klasa Użytkowa / Working Class

Meradith BĄDŹ NAJLEPSZA - nieobecna / absent

 

Klasa Championów / Champion Class
Meradith HALLO JESTEM - V1, CWC
TANITA TIKARAM Lazarus - V2

Klasa Weteranów / Veteran Class

LOVE ME TENDER Lazarus - V1
CERES z Vlcich Skal - V2


CACIB POZNAŃ 2001-11-11/12

Sędzia / Judge: Kazimierz Rychlik (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Psy / Males

Klasa Młodzieży / Junior Class
Tylko Ty TRIUMPH TROPHY - V1, Mł.Zw.PL, Mł.Zw.Eu.Śr.i Wsch.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
Woodbrooks WAROTH - V1, CWC, res.CACIB

Klasa Championów / Champion Class
Meradith EWENTUALNY SUKCES - V1, CWC, CACIB, Zw.PL, Zw.Eu.Śr. i Wsch.

Suki / Females

Klasa Młodzieży / Junior Class
FUNNY GIRL Vincit Omnia - V1, Mł.Zw.PL, Mł.Zw.Eu.Śr.i Wsch.

Klasa Pośrednia / Intermediate Class
AFRODYTA Szlachetna Sara - V1, CWC, CACIB, Zw.PL, Zw.Eu.Śr. i Wsch. BOB

Klasa Otwarta / Open Class
ATENA Szlachetna Sara - V1, CWC

Klasa Championów / Champion Class
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon - V1, CWC, res.CACIB

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran


CWC WAŁBRZYCH 2001-12-02

Sędzia / Judge: Zygmunt Jakubowski (POL)


BRAK PEŁNEJ STAWKI / MISSING ENTRIES

Suki / Females

Klasa Weteranów / Veteran Class
Meradith ALE GRACJA - V1, BOB Veteran, 2 BIS Veteran
































































Copyright: Katarzyna Matusik