WYSTAWY 1997

Whippety w Polsce

WYSTAWY 1997

Data ostatniej aktualizacji strony: 14.02.2016

LUTY
16Lesznochampionów
MARZEC
1/2Warszawakrajowa
14/15/16KATOWICEmiędzynarodowa
KWIECIEŃ
19/20OPOLEmiędzynarodowa
MAJ
4ŁÓDŹmiędzynarodowa
11Kaliszkrajowa
11Kielcekrajowa
11Olsztynkrajowa
18Bydgoszczkrajowa
18Radomkrajowa
25Lesznokrajowa
31BYTOMmiędzynarodowa
CZERWIEC
8Wałbrzychkrajowa
8Racibórzkrajowa
8Płockkrajowa
8Lublinkrajowa
15Grudziądzkrajowa
15Częstochowakrajowa
22Gorzów Wlkp.krajowa
22Krakówkrajowa
22Inowrocławkrajowa
28/29SZCZECINmiędzynarodowa
LIPIEC
6Bielsko-Białakrajowa
6Słupskkrajowa
6Olsztynkrajowa
13WARSZAWAmiędzynarodowa
20Krosnokrajowa
20Koszalinkrajowa
27Jelenia Górakrajowa
27Gdyniakrajowa
SIERPIEŃ
3Chojnicekrajowa
3Zakopanekrajowa
3Legnicakrajowa
3Nowy Sączkrajowa
16SOPOTmiędzynarodowa
23SZCZECINklubowa chartów
24Szczecinkrajowa chartów
24Rzeszówkrajowa
31Nowy Targkrajowa
31Koninkrajowa
31Białystokkrajowa
WRZESIEŃ
7Włocławekkrajowa
13ZIELONA GÓRAmiędzynarodowa
21Przemyślkrajowa
21Chorzówkrajowa
21Toruńkrajowa
27/28WROCŁAWmiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK
11/12KRAKÓWmiędzynarodowa
19Zabrzekrajowa
26POZNAŃmiędzynarodowa


CHAMPIONÓW LESZNO 1997-02-16

BRAK PEŁNEJ STAWKI
Sędzia: Tomasz Borkowski (POL)
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, Najlepszy Champion Chart


CWC WARSZAWA 1997-03-1/2

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA OTWARTA
OIL OF OLAZ Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
Meradith BYWAJ ZDRÓWdoskonały 2
DEX z Hrabiowskiego Rodudoskonały 3
Meradith BIEGAJ SZYBKOdoskonały 4
MISTER DREAMER Ypsylondoskonały
PSY - KLASA UŻYTKOWA
Meradith ABSOLUTNY MONARCHAdoskonały 1, CWC
DINGO z Hrabiowskiego Rodudoskonały 2
DISCOVERY Aviaticusdoskonały 3
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
ILTIS BROWN des Fils de Dianedoskonały 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
HAPPY LADYBIRD Ypsylondoskonała 1, CWC
BLUE DYNASTY Axisdoskonała 2
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAdoskonała 3
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
IMPETUOUS FANCY Ypsylondoskonała 1, CWC
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
DIAMOND LIL Ypsylondoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
SUKI - KLASA WETERANÓW
IRISH LADY Dakotadoskonała 1


CACIB KATOWICE 1997-03-16

Sędzia: Joanna Górnicka (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DAJ BUZIAKAdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
RAGTIME Lazarusdoskonały 2
PSY - KLASA POŚREDNIA
Meradith BIEGAJ SZYBKOdoskonały 1
PSY - KLASA OTWARTA
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, res.CACIB
CEDRO Okava CSdoskonały 2
PSY - KLASA UŻYTKOWA
MARCO POLO z Hedvabidoskonały 1, CWC
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
FOKI Krzeptadoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy
PSY - KLASA HONOROWA
ALVARO Andzi Chatkadoskonały 1
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
TAKE ME AND LOVE ME Ypsylondoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
SUKI - KLASA POŚREDNIA
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZAdoskonała 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
ALBA PRIMAVISTA ze Sfory Carycydoskonała 1, CWC, res.CACIB
Meradith BĘDĘ TWOJAdoskonała 2
HAPPY LADYBIRD Ypsylondoskonała 3
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAdoskonała 4
ALPA z Psiarni Jagienkinieobecna
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Aviaticus DISCO QUEENdoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy
CELIA z Vlcich Skaldoskonała 2
BOSORKA SVOKRA Obrazky Karpatnieobecna


CACIB OPOLE 1997-04-19

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DŻENTELMENdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
RAGTIME Lazarusdoskonały 2
PSY - KLASA POŚREDNIA
Meradith BIEGAJ SZYBKOdoskonały 1, CWC
Meradith CZUŁY CHŁOPAKdoskonały 2
AGAT Noc Majowabardzo dobry 3
PSY - KLASA OTWARTA
ODYN Dakotadoskonały 1, CWC
Meradith BYWAJ ZDRÓWdoskonały 2
AUGUST II MOCNY Lazarusdoskonały 3
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, 2 BOG
PSY - KLASA WETERANÓW
ALVARO Andzi Chatkadoskonały 1, BIS Weteran
SUKI - KLASA POŚREDNIA
Meradith BĘDĘ TWOJAdoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy
SUKI - KLASA OTWARTA
ASIA D'ARC Lazarusdoskonała 1, CWC, res.CACIB
AJRA ARANDA z Lisiej Sztolnidoskonała 2
BE HAPPY MAXITA Mutazidoskonała 3
FANNY Cal Ageratumdoskonała 4
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAnieobecna


CACIB ŁÓDŹ 1997-05-04

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
RAGTIME Lazarusdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
RHYTHM & BLUES Lazarusdoskonały 2
PSY - KLASA POŚREDNIA
REGGAE LazarusV1, CWC, Res. CACIB
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 2
PSY - KLASA OTWARTA
IDEAL HUMOUR YpsylonV1, CWC
OZYRYS Dakotadoskonały 2
AUGUST II MOCNY Lazarusdoskonały 3
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA LazarusV1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, 3 BOG
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
DORIS DEY Ew-Whippdoskonała 1
LIRA Bataliondoskonała 2
TAKE ME AND LOVE ME Ypsylonbardzo dobra 3
DI-PINKI Ew-Whippbardzo dobra 4
SUKI - KLASA POŚREDNIA
BLUE DYNASTY Axisdoskonała 1, CWC, CACIB
SUKI - KLASA OTWARTA
ALBA PRIMAVISTA ze Sfory Carycydoskonała 1, CWC, res.CACIB
HAPPY LADYBIRD Ypsylondoskonała 2
DAISY z Lubelskiej Winnicybardzo dobra 3
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
LONG TALL SALLY Lazarusdoskonała 1, CWC


CWC KALISZ 1997-05-11

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
RHYTHM & BLUES Lazarusbardzo dobry 1
PSY - KLASA OTWARTA
GEPARD Kamagurdoskonały 1
FIGARO Filisartdoskonały 2
DICK Kamagurdoskonały 3
SUKI - KLASA OTWARTA
DORA Kamagurdoskonała 1
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
HARPIA Złoty Oryxdoskonała 1
SUKI - KLASA HONOROWA
KURARA Kamagurdoskonała 1


CWC KIELCE 1997-05-11

Sędzia: 
PSY - KLASA OTWARTA
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
SUKI - KLASA OTWARTA
WITA Beskidzki Wiatrdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
BONNY BLUE Remikdoskonała 2
BERTA z Lubleskiej Winnicydoskonała 3


CWC OLSZTYN 1997-05-11

Sędzia: Grażyna Pindera (POL)

BRAK PEŁNEJ STAWKI

SUKI - klasa ...
Meradith BĘDĘ TWOJA - dosk 1, CWC, Zw.Wyst. BOB, 3 BOG

do góry


CWC BYDGOSZCZ 1997-05-18

Sędzia: Eugeniusz Temlak (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
RHYTHM & BLUES Lazarusdoskonały 1
REMEMBER ME Ypsylonbardzo dobry 2
PSY - KLASA OTWARTA
BERYL BLACK Remikdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
SUKI - KLASA OTWARTA
OU LA LA OPHELIA Ypsylondoskonała 1, Zwycięzca Wystawy


CWC RADOM 1997-05-18

Sędzia: Małgorzata Szmurło (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA OTWARTA
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
SUKI - KLASA OTWARTA
Meradith BRATNIA DUSZAdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy


CWC LESZNO 1997-05-25

Sędzia: Zygmunt Jakubowski (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DAJ BUZIAKAdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
RHYTHM & BLUES Lazarusdoskonały 2
PSY - KLASA OTWARTA
Meradith CZUŁY CHŁOPAKdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
DICK Kamagurdoskonały 2
PSY - KLASA UŻYTKOWA
Meradith BIEGAJ SZYBKOdoskonały 1
SUKI - KLASA OTWARTA
DONIA Kamagurdoskonała 1
DORA Kamagurdoskonała 2
SUKI - KLASA HONOROWA
KURARA Kamagurdoskonała 1


CACIB BYTOM 1997-05-31

Sędzia: Magdalena Opletalova (CZE)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith CZUŁY CHŁOPAKbardzo dobry
PSY - KLASA OTWARTA
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, Res.CACIB
RIKI Krzy-Czubardzo dobry 2
GALL-ANONIM Wdziękbardzo dobry 3
ODYN Dakotabardzo dobry 4
Meradith BYWAJ ZDRÓWnieobecny
JAMES LOVELY BLUE BOY du Croquetnieobecny
PSY - KLASA UŻYTKOWA
AMAL Terafadoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy
MARCO POLO z Hedvabidoskonały 2
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
BRENDA Korwadodoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
BALLANTINE Supersonicdoskonała 2
SUKI - KLASA OTWARTA
Meradith BRATNIA DUSZAdoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
ALBA PRIMAVISTA ze Sfory Carycydoskonała 2
OMNIA SADA Patowski Dwórdoskonała 3
AJRA ARANDA z Lisiej Sztolnidoskonała 4
BETTI z Falklandowych Pólbardzo dobra
HARPIA Złoty Oryxbardzo dobra
ZAWSZE OKEY Lazarusbardzo dobra
Shamilah Arabian's LA BAYADERE CHANEL MOLLIEnieobecna
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
DOLLAR GIRL Aviaticusnieobecna


BRAK PEŁNEJ STAWKI


PSY - klasa otwarta
AGAT Noc Majowa - dosk 1, CWC, Zw.Wyst. BOB

SUKI - klasa otwarta
AJRA ARANDA z Lisiej Sztolni - dosk 1, CWC, Zw.Wyst.

do góry


CWC RACIBÓRZ 1997-06-08

Sędzia: Kazimierz Rychlik (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
RAGTIME Lazarusdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA OTWARTA
BLACK BEAUTY Aviaticusdoskonały 1, CWC
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 2
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, BOG
PSY - KLASA HONOROWA
ALVARO Andzi Chatkadoskonały 1
SUKI - KLASA OTWARTA
ASIA D'ARC Lazarusdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
OMNIA SADA Patowski Dwórdoskonała 2


CWC PŁOCK 1997-06-08

Sędzia: 
PSY - KLASA OTWARTA
REGGAE Lazarusdoskonały 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
BLUE DYNASTY Axisdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Rasy


CWC LUBLIN 1997-06-08

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith CZUŁY CHŁOPAKdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
Meradith CIEKAWY ŚWIATAdoskonały 2
PSY - KLASA OTWARTA
DOUBLE DIAMOND Ypsylonbardzo dobry 1
SUKI - KLASA OTWARTA
Meradith BRATNIA DUSZAdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAdoskonała 2
DAGA z Lubelskiej Winnicybardzo dobra 3
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Meradith BĘDĘ TWOJAdoskonała 1, CWC


CWC GRUDZIĄDZ 1997-06-15

Sędzia: Małgorzata Szmurło (POL)
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
DONA ESMERALDA Aviaticusdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy


CWC CZĘSTOCHOWA 1997-06-15

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
WILL BE MINE Ypsylondoskonały 1
Meradith CZUŁY CHŁOPAKdoskonały 2
PSY - KLASA OTWARTA
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
BRENDA Korwadodoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
SUKI - KLASA OTWARTA
HAMLET'S du Tadjouradoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
BETTI z Falklandowych Pólbardzo dobra 2


CWC GORZÓW WLKP. 1997-06-22

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith CZUŁY CHŁOPAK 
SUKI - KLASA OTWARTA
QUAGUA di Farneto 


CWC KRAKÓW 1997-06-22

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
RAGTIME Lazarusdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, 2 BOG
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 2
SUKI - KLASA OTWARTA
WITA Beskidzki Wiatrdoskonała 1, CWC
BONNY BLUE Remikdoskonała 2


CWC INOWROCŁAW 1997-06-22

Sędzia: Eugeniusz Temlak (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
REMEMBER ME Ypsylonbardzo dobry 1
PSY - KLASA OTWARTA
DICK Kamagurbardzo dobry 1
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
AGILE SPARK Pro Futurodoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
SUKI - KLASA OTWARTA
OU LA LA OPHELIA Ypsylondoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
SONIA Ogród Wyobraźnibardzo dobra 2


CACIB SZCZECIN 1997-06-28/29

Sędzia: A. Kingston (AUS)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DŻENTELMENdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
Meradith CZUŁY CHŁOPAKbardzo dobry 2
PSY - KLASA OTWARTA
Kosteilata's EMERALD RAINBOWdoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy
Shamilah Arabian's LUCIANO PAVAROTTIdoskonały 2
Meradith BIEGAJ SZYBKObardzo dobry 3
RHYTHM & BLUES Lazarusbardzo dobry 4
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
Superfly's INDIANAPOLISdoskonały 1, CWC, res.CACIB
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
BALLANTINE Supersonicdoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
SUKI - KLASA OTWARTA
CLEAR CHARISMA of Wuthering Heightsdoskonała 1, CWC, res.CACIB
Shamilah Arabian's LA BAYADERE CHANEL MOLLIEdoskonała 2
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZAdoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, BOG
Superfly's PICKANINNYdoskonała 2


CWC BIELSKO-BIAŁA 1997-07-06

Sędzia: Janina Staniszewska-Borkowska (POL)
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
BRENDA Korwadodoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży


CWC SŁUPSK 1997-07-06

BRAK ZGŁOSZEŃ
Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)


CWC OLSZTYN 1997-07-06

Sędzia: Zygmunt Jakubowski (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
WILL BE MINE Ypsylondoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA OTWARTA
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1
SUKI - KLASA OTWARTA
HAMLET'S du Tadjouradoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy


CACIB WARSZAWA 1997-07-13

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
WILL BE MINE Ypsylondoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
WISH ME LUCK Ypsylonnieobecny
PSY - KLASA POŚREDNIA
Lhagana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1, CWC
PSY - KLASA OTWARTA
OIL OF OLAZ Ypsylondoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
DEX z Hrabiowskiego Rodubardzo dobry 2
PSY - KLASA UŻYTKOWA
DISCOVERY Aviaticusdoskonały 1
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IRRESISTIBLE du Manoir de la Grenouilleredoskonały 1, CWC, res.CACIB
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 2
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
LIRA Batalionbardzo dobra 1
WORLD IN MY HANDS Ypsylonnieobecna
SUKI - KLASA POŚREDNIA
BLUE DYNASTY Axisdoskonała 1, CWC, res.CACIB
SUKI - KLASA OTWARTA
IMPETUOUS FANCY Ypsylondoskonała 1, CWC
ONLY JOY Ypsylondoskonała 2
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAdoskonała 3
LIRA spod Kurhanubardzo dobra 4
DOLLAR GIRL Aviaticusbardzo dobra
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
DIAMOND LIL Ypsylondoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy
SUKI - KLASA WETERANÓW
IRISH LADY Dakotadoskonała 1


CWC KROSNO 1997-07-20

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DAJ BUZIAKAdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA OTWARTA
Meradith CZUŁY CHŁOPAKdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, BOG, 3 BIS
RIKI Krzy-Czudoskonały 2
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy


CWC KOSZALIN 1997-07-20

BRAK ZGŁOSZEŃ
Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)


CWC JELENIA GÓRA 1997-07-27

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
PSY - KLASA OTWARTA
DICK Kamagurdoskonały 1
SUKI - KLASA OTWARTA
AJRA ARANDA z Lisiej Sztolnidoskonała 1
BONA Kamagurdoskonała 2


CWC GDYNIA 1997-07-27

Sędzia: Ewa Stolarska (POL)
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
O'HARA Prodromosdoskonała 1


CWC CHOJNICE 1997-08-03

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)
PSY - KLASA OTWARTA
MISTER DREAMER Ypsylonbardzo dobry 1
SUKI - KLASA OTWARTA
OU LA LA OPHELIA Ypsylondoskonała 1


CWC ZAKOPANE 1997-08-03

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
BALLANTINE Supersonicdoskonała 1


CWC LEGNICA 1997-08-03

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)
SUKI - KLASA OTWARTA
AJRA ARANDA z Lisiej Sztolnidoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy


CWC NOWY SĄCZ 1997-08-03

Sędzia: Małgorzata Szmurło (POL)
PSY - KLASA OTWARTA
ODYN Dakotadoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC


CACIB SOPOT 1997-08-16

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)
PSY - KLASA OTWARTA
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy
Shamilah Arabian's LUCIANO PAVAROTTIdoskonały 2, res.CACIB
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
CHIB JAMES LOVELY BLUE BOY du Croquetnieobecny
SUKI - KLASA POŚREDNIA
OU LA LA OPHELIA Ypsylondoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
SUKI - KLASA OTWARTA
BLUE DYNASTY Axisdoskonała 1, CWC
Shamilah Arabian's LA BAYADERE CHANEL MOLLIEdoskonała 2
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
HERMES MISS BLUE DIAMAND du Croquetdoskonała 1, CWC, res.CACIB


KLUBOWA SZCZECIN 1997-08-23

Sędzia: Frantisek Boucek (CZE)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DŻENTELMENdoskonały 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 1997, 2 BIS Junior
PSY - KLASA OTWARTA
Meradith DAJ BUZIAKAdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Klubu 1997
RAGTIME Lazarusbardzo dobry
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAdoskonała 1, CWC
O'HARA Prodromosbardzo dobra
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
Meradith ALE GRACJAbardzo dobra
DISCO QUEEN Aviaticusbardzo dobra
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Meradith BĘDĘ TWOJAdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Klubu 1997, Zwycięzca Rasy
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZAdoskonała 2
OMORIKA z Olomouckych Rovindoskonała 3
ALBA PRIMAVISTA ze Sfory Carycydoskonała 4
SUKI - KLASA HONOROWA
MEA z Ostatniej Szansydoskonała 1


KRAJOWA CHARTÓW SZCZECIN
1997-08-24

Sędzia: F. Zwahlen (CHE)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DŻENTELMENdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży, BIS Junior
PSY - KLASA OTWARTA
Meradith DAJ BUZIAKAdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
SUKI - KLASA OTWARTA
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAbardzo dobra
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Meradith BĘDĘ TWOJAdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy


CWC RZESZÓW 1997-08-24

Sędzia: Maciej Lipiec (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
U2 Lazarusbardzo dobry 1
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
FOKI Krzeptadoskonały 1, CWC
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 2
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
UEFA Lazarusdoskonała 1


CWC NOWY TARG 1997-08-31

Sędzia: Ewa Marcinkowska (POL)
PSY - KLASA OTWARTA
AGAT Noc Majowadoskonały 1, CWC
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy


CWC KONIN 1997-08-31

Sędzia: 
PSY - KLASA OTWARTA
DICK Kamagurdoskonały 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
DORIS DEJ Ew-Whippdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
DONIA Kamagurdoskonała 2
DORA Kamagurdoskonała 3
SUKI - KLASA HONOROWA
KURARA Kamagurdoskonała 1


CWC BIAŁYSTOK 1997-08-31

Sędzia: Małgorzata Szmurło (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
WILL BE MINE Ypsylondoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
U2 Lazarusdoskonały 2
PSY - KLASA OTWARTA
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
UEFA Lazarusdoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży


CWC WŁOCŁAWEK 1997-09-07

Sędzia: Kazimierz Rychlik (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
WILL BE MINE Ypsylondoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
U2 Lazarusbardzo dobry 2
PSY - KLASA OTWARTA
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAbardzo dobry 1
PSY - KLASA UŻYTKOWA
OIL OF OLAZ Ypsylondoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
UEFA Lazarusbardzo dobra 1
SUKI - KLASA OTWARTA
LIRA Batalionbardzo dobra 1


CACIB ZIELONA GÓRA 1997-09-13

Sędzia: Teresa Sokolnicka (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
Meradith DŻENTELMENdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA POŚREDNIA
RHYTHM & BLUES Lazarusdoskonały 1, CWC
PSY - KLASA OTWARTA
FILARET Filisartdoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy
BERYL BLACK Remikdoskonały 2, res.CACIB
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
FUPSII Filisartdoskonała 1, CWC, res.CACIB
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
LONG TALL SALLY Lazarusdoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, BOG


CWC PRZEMYŚL 1997-09-21

Sędzia: Kazimierz Rychlik (POL)
PSY - KLASA OTWARTA
Meradith DAJ BUZIAKAdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, BOG
RIKI Krzy-Czudoskonały 2
WANT Beskidzki Wiatrbardzo dobry 3
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
FOKI Krzeptadoskonały 1, CWC


CWC CHORZÓW 1997-09-21

Sędzia: Janusz Zieliński (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
U2 Lazarusdoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
PSY - KLASA POŚREDNIA
RAGTIME Lazarusdoskonały 1, CWC
PSY - KLASA OTWARTA
GALL ANONIM Wdzięknieobecny
PSY - KLASA UŻYTKOWA
AMAL Terafadoskonały 1, CWC
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, BOG
Coastwinds Rider EYECATCHERdoskonały 2
PSY - KLASA WETERANÓW
ALVARO Andzi Chatkadoskonały 1
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
UEFA Lazarusdoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
SUKI - KLASA POŚREDNIA
BRENDA Korwadodoskonała 1, CWC
SUKI - KLASA OTWARTA
BALLANTINE Supersonicdoskonała 1, CWC
KREJZI Bacillusdoskonała 2
ZAWSZE OKEY Lazarusnieobecna
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
ZAWSZE PIERWSZA Lazarusdoskonała 1, CWC
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Eikjhor HIGH SEASdoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy
Bynkemarken's ZARAH LEANDERdoskonała 2
HAPPY GIRL Aviaticusdoskonała 3
LOVE ME TENDER Lazarusnieobecna


CWC TORUŃ 1997-09-21

Sędzia: 
PSY - KLASA OTWARTA
Meradith BIEGAJ SZYBKOdoskonały 1
SUKI - KLASA OTWARTA
OU LA LA OPHELIA Ypsylondoskonała 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, BOG
DIANA Kamagurbardzo dobra 2


CACIB WROCŁAW 1997-09-27/28

Sędzia: Uwe Fisher (DEU)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
U2 Lazarusdobry 1
PSY - KLASA POŚREDNIA
Meradith DŻENTELMENdoskonały 1, CWC
PSY - KLASA OTWARTA
GIDRON el Schirasdoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
BLACK BEAUTY Aviaticusdoskonały 2
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
UEFA Lazarusdobra 1
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
ALBA PRIMA VISTA ze Sfory Carycydobra 1
SUKI - KLASA HONOROWA
MEA z Ostatniej Szansydoskonała 1, Zwycięzca Weteranów


CACIB KRAKÓW 1997-10-12

Sędzia: Kazimierz Ściesiński (POL)
PSY - KLASA MŁODZIEŻY
WILL BE MINE Ypsylondoskonały 1, Zwycięzca Młodzieży
U2 Lazarusdoskonały 2
PSY - KLASA OTWARTA
Lhagana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 1, CWC, res.CACIB
RAGTIME Lazarusdoskonały 2
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
A-HA Lazarusdoskonały 1, CWC, CACIB, Zwyciezca Wystawy
IDEAL HUMOR Ypsylondoskonały 2
FOKI Krzeptadoskonały 3
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
UEFA Lazarusdoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży
SUKI - KLASA POŚREDNIA
BRENDA Korwadodoskonała 1, CWC
DORIS-DEJ Ew-Whippdoskonała 2
SUKI - KLASA OTWARTA
HAPPY LADYBIRD Ypsylondoskonała 1, CWC
WITA Beskidzki Wiatrdoskonała 2
DONA LIZA Lentilnieobecna
SUKI - KLASA UŻYTKOWA
ZAWSZE PIERWSZA Lazarusdoskonała 1, CWC
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Meradith BĄDŹ SZCZĘŚLIWAdoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy
BOSORKA SVOKRA Obrazky Karpatdoskonała 2, res.CACIB
ALBA PRIMAVISTA ze Sfory Carycydoskonała 3
SUKI - KLASA HONOROWA
MEA z Ostatniej Szansydoskonała 1


CWC ZABRZE 1997-10-19

Sędzia: Teresa Sokolnicka (POL)
PSY - KLASA OTWARTA
BLACK BEAUTY Aviaticusdoskonały 1, CWC, Zwycięzca Wystawy, Zwycięzca Rasy, 2 BOG
ARAMIS ze Sfory Carycydoskonały 2
PSY - KLASA UŻYTKOWA
Meradith BIEGAJ SZYBKOdoskonały 1
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
UEFA Lazarusdoskonała 1, Zwycięzca Młodzieży


CACIB POZNAŃ 1997-10-26

Sędzia: A.Th. Stuifbergen-Hoetjes (NLD)
PSY - KLASA POŚREDNIA
Meradith DAJ BUZIAKAdoskonały 1
WILL BE MINE Ypsylondobry
PSY - KLASA OTWARTA
Meradith BIEGAJ SZYBKOdoskonały 1, CWC, res.CACIB
RHYTHM & BLUES Lazarusdoskonały 2
Lhaghana FANDANGUILLO OF SEGOVIAdoskonały 3
Meradith DŻENTELMENdoskonały 4
COBALT CLOUD of Wuthering Heightsbardzo dobry
Shamilah Arabian's LUCIANO PAVAROTTInieobecny
PSY - KLASA CHAMPIONÓW
OIL OF OLAZ Ypsylondoskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 1997
SUKI - KLASA MŁODZIEŻY
AGILE SPARK Pro Futurodoskonała 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 1997
SUKI - KLASA OTWARTA
DONIA Kamagurdoskonała 1, CWC, res.CACIB
DORIS DEJ Ew-Whippdoskonała 2
HAPPY LADYBIRD Ypsylondoskonała 3
CLEAR CHARISMA of Wuthering Heightsdoskonała 4
BALLANTINE Supersonicdoskonała
FANTA Filisartbardzo dobra
Shamilah Arabian's LA BAYADERE CHANEL MOLLIEnieobecna
SUKI - KLASA CHAMPIONÓW
Meradith BĄDŹ NAJLEPSZAdoskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 1997, Zwycięzca Rasy
Shamilah Arabian's HERMES MISS BLUE DIAMANDnieobecna


































































Copyright: Katarzyna Matusik